Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.06.2009., 14:00   #2701
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Jel se meni čini ili se u novom Transformers filmu pojavljuje Silverbolt!?
(Loša slika, ali nisam mogao odoliti da na 3 minute napreskokce pogledam )

(EDIT: ili je to neki od Coneheada?)
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 25.06.2009. u 14:49.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 15:03   #2702
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:11.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.06.2009., 15:24   #2703
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Da, moj bed, bit će da je Jetfire, još sam kasnije vidio da ima i štap
Nisam prije skužio da je crni avion.

slika 1, slika 2
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 15:59   #2704
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,582
@McG e tocno sada se sjecam da sam kasnije vidio i neke sa zivotinjama,al ti mi nisu toliko fora bili

mislim da cu bacit pogled na armadu
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 16:13   #2705
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:11.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 16:24   #2706
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Od jučer već igra. Doduše za jučer i danas su sve karte (bar prema on-line rezervaciji) bile prodane/rezervirane. Prve sobodne koje sam uspel naći tj. rezervirati su bile za sutra, a karti diljem dvorana ima tak da nije problem.Megatrona i Starscreama.
Sto se tice toga, toplo preporucam svima da dodu pol sata prije pocetka predstave u kino kad se otkazuju rezervacije, ostane vam uvijek hrpetina karata. Tako sam ja za preptremijeru, sve rezervirano. u 21.45 pocinjala predstava, u 21.15 se zalogirao, ostalo 80% karata, dobio jebena mjesta, zaletio se u kino i pogledao )

A sto se tice Voltrona to sam jedno 10tak puta pogledao kad sam bio klinac...prije jedno 16-17 godina, to je onih 5 robota sto se spajaju u onog velikog..vise se ne sjecam radnje..znam da je frend imao 6 kazeta
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 19:02   #2707
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Wall-E - Eto, napokon ga i ja pogledah. Pogledati samo ako nemate ništa drugo. 4/9
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 19:10   #2708
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
onda vjerojatno nismo gledali istu stvar. definitivno nije losh. cak je odlican. #42 na Top250. (ne nosi neku tezinu, ali eto)
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 19:59   #2709
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Ma nisam ja rekao da je loš. Simpatičan je film, ali nije ništa ekstra.
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 21:11   #2710
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
http://www.imdb.com/news/ni0850665/

btw: pogledah knowing, i niš specijalno.par onih "spešl" efekata je malo spasilo stvar ali...6/10
tech je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.06.2009., 23:55   #2711
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:11.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 00:01   #2712
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Veceras sam iz dosade pogledao po peti put do sad Shooter meni je film odlican, a za sutra sam spremio HD verziju Outlandera kazu da nije los pa cemo vidjeti.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 00:13   #2713
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Ubleha Pregled postova
Veceras sam iz dosade pogledao po peti put do sad Shooter meni je film odlican, a za sutra sam spremio HD verziju Outlandera kazu da nije los pa cemo vidjeti.
Imaš ukusa, premda mi se Outlander ne sviđa Shooter je zakon
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 00:25   #2714
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 8,014
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Upravo pogledao:

Next 7/10

Nicholas Cage vidi 2 minute u budućnost, fora . Meni valja

Mindhunters - 7/10

Lik koji trenira profilere za FBI odvede njih 10-ak na neki otok zbog testa, no ne ide sve po planu. Meni se film mnogo svidio
Evo ti si jedini ,ili ajde da kazem,jedan od rijetkih NORMALNIH gledatelja. Jer nisi toliko zahtjevan kao ovi ostali forumasi i mislim da uzivas u vecini filmova i to mi se svidja jer sam i ja takav.
A ostalima svaka cast kako mozete sa 90% filmova biti nezadovoljni pa to je ludo. Ljudi nemojte gledati filmove kad ste toliko nezadovoljni. Trazite dlaku u jajetu u svakom filmu. Ili jednostavno gledate previse filmova pa vam sve manje valjaju . Mislim, svatko ima svoje guste,ali rijetko vidim nekoga tko nije previse zahtjevan pa da daje dobre ocjene. SAVJET: odmorite se malo od filmova,mozda smanjite kriterije
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 00:48   #2715
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Mislim, svatko ima svoje guste,ali rijetko vidim nekoga tko nije previse zahtjevan pa da daje dobre ocjene. SAVJET: odmorite se malo od filmova,mozda smanjite kriterije
Što bi smanjili kriterije? I sam si rek'o, nismo svi isti.

Vidim, rams je Next ocijenio sa 7/10. Ja bi tom filmu recimo dao 4/9 i bio mi je čist solidan.

Da bi, IMHO, film dobio 7<, mora bit nešto vrhunski na razini Pulp Fictiona ili Kuma.
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 01:45   #2716
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Evo ti si jedini ,ili ajde da kazem,jedan od rijetkih NORMALNIH gledatelja. Jer nisi toliko zahtjevan kao ovi ostali forumasi i mislim da uzivas u vecini filmova i to mi se svidja jer sam i ja takav.
A ostalima svaka cast kako mozete sa 90% filmova biti nezadovoljni pa to je ludo. Ljudi nemojte gledati filmove kad ste toliko nezadovoljni. Trazite dlaku u jajetu u svakom filmu. Ili jednostavno gledate previse filmova pa vam sve manje valjaju . Mislim, svatko ima svoje guste,ali rijetko vidim nekoga tko nije previse zahtjevan pa da daje dobre ocjene. SAVJET: odmorite se malo od filmova,mozda smanjite kriterije
Bash,sve neki oštri filmski kritičari....
Ja kad gledam film onda gledam film a ne spec. efekte,kako je ko odglumio,ko je režiser,redatelj il šta ja znam,uživim se u priču i ako je film dobar uživam,ak ne onda baš ne uživam al ga pogledam do kraja.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 02:01   #2717
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:10.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 02:03   #2718
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Bash,sve neki oštri filmski kritičari....
Ja kad gledam film onda gledam film a ne spec. efekte,kako je ko odglumio,ko je režiser,redatelj il šta ja znam,uživim se u priču i ako je film dobar uživam,ak ne onda baš ne uživam al ga pogledam do kraja.
Upravo tako, doduše volim bacit oko na ekipu (jer dobra ekipa ima veći potencijal), efekti su mi najmanje bitni (gluma, scenarij igraju ulogu).

Citiraj:
Ne znam za druge, ali ja rađe pogledam ko glumi i kakva je radnja ukratko, nego da se oslanjam na ocjene diljem ove teme ili diljem neta. Bolje mi je pročitati (na ovoj temi) rečenicu-dve o filmu, nego da neko pukne 8/10, pa si sad ti misli dal valja, dal je sranje, dal ovaj ima ikakav ukus ili puca istu ocjenu ko i ostalih 100 ljudi na temi, jer eto na IMDB-u film ima dobre kritike, pa je automatski i njima dobar.
Dobro zboriš, hebo ocijene, bitno je šta ima konkretno u filmu, kako sam gore napisao scenarij i gluma, ali to me opet ne priječi da pogledam film sa "lošijim" glumcima
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 02:17   #2719
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:10.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 03:02   #2720
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ne sprečava ni mene, niti mi je bitno da je u filmu glumac/glumica s holivudske A liste. Nagledal sam se dosad mase odličnih filmova u kojima ne glume svima poznati i debelo razvikani glumci, a opet sam se i nagledal mase sranja s glumcima koji svoj "talent" debelo naplaćuju. Nema tu nekog pravila, ali ako se uz loše glumce poklopi i loša radnja i neki nadobudni biser od redatelja koji sve dodatno zasere (jer on/ona ima svoju viziju) - pa nema te sile koja bude me natjerala da pogledam film, jer eto ima ocjenu 7 na IMDB-u i (po mišljenju većine) nije loš za jedno popodne ili večer.
IMDB gledam onako čisto da vidim tko glumi, opisi su im katastrofa, ocijene za moj ukus su djelomično realne. Ugalvnom slažem se sa napisanim, ali ako sam već loš film počeo gledat, onda ga bar probam dovršit iako to nije izvedivo uvijek
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 03:52   #2721
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,724
Bolt - 8/10 - Meni odličan animirani film!

The Last House On The Left - 5/10 - Onako, triler/drama, oke je za pogledat, ali nije ostavio neki utisak na mene.

Blackout - 5/10 - Pomalo dosadno jer se cijelokupna radnja odvija u prostoru 2x2x2.5 metra...

Drillbit Taylor - 6.5/10 - Čista zafrkancija, fora za pogledat.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 07:33   #2722
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Imaš ukusa, premda mi se Outlander ne sviđa Shooter je zakon
Ja ti iz dosade svasta znam pogledati, imam svoju kolekciju od preko 1000 dvd-ova pa cesto izvucem neki stari film iz naftalina, a isto cesto skinem sebi neki HD ovo novo sto je izaslo sve imam.
Dobar relativno novi film je i The Internacional sa Clive Ovenom a isto prporuka za The Bank Job sa legendarnim Jasonom Stathamom.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 12:16   #2723
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,724
The Bank Job je odličan, tu se slažemo
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 12:53   #2724
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Låt den rätte komma in - zanimljiv svedski film, uvjetno receno horor (nije na tome naglasak, nije mu cilj da preplasi), preporucam

Superbad - nahvaljena komedija, meni nista posebno, sve u svemu preinfantilno iako na momente ima svijetlih trenutaka (organi). Neuvjerljivo djeluje kada 17-ogodisnjaka (ili tu negdje) glumi 25-ogodisnjak koji u isto vrijeme ima razgovore i ponasanje na razini 12-ogodisnjaka. Americka pita mi je ipak ostavila bolji dojam.

Knocked up -
romanticna komedija, simpa/zgubidan/hasoman napumpa zaposlenu djevojku, blablabla...ima svijetlih trenutaka, ali nista posebno.

The good the bad and the wierd - korejska akcija, kombinacija mad maxa, indiana jonesa i vesterna. Zabavan film, solidan humor, jedino sto su previse razvukli neke scene.

Seven Pounds - odlicna drama, najbolja uloga Will Smitha sto sam ja gledao (ne lici na sebe)

Sweeny Todd - izvrstan mjuzikl, Tim Burton je majstor zanata, a izvrsna je i gluma protagonista (johnny depp, alan rickman, Timothy Spall pa i Sacha Baren Cohen u neobicnoj ulozi).

Waltz with Bashir - izraelski animirani film, jedan od boljih filmova koje sam pogledao, definitivno kandidat za film godine.

Rocknrolla - standardni Guy Ritchie, ali ipak slabiji od Snatcha. Nije neko remek djelo, ali zabavan film pun zivopisnih likova (kako to vec ide kod ritchiea).

Cloverfield - nije los film, malo neobavezne akcije...doduse ima par ljiga scena i nekih nelogicnosti ali nista sto se ne bi dalo istrpiti. Malo me iznenadilo sto film nakon (poprilicno dosadnog) uvoda ide odmah u srz, nema onog stvaranja napetosti i neizvjesnosti kao npr. kod ralja, odmah se prikazuje o cemu je rijec.

Hellboy 2 - poprilicno zabavan film, jedan od boljih superhero filmova koje sam gledao. Vrlo zivopisna plejada likova gdje se osjeti autorska ruka Guillerma del Tora (Pans Labyrinth).

Curious case of Benjamin Button - zanimljiva ljubavna drama sa elementom fantastike, svakako pogledati ako volite takve filmove

L'instinct de mort - onako, dobar film, ocekivano brutalan, ali sa rupama u scenariju i poprilicno glupavim zavrsetkom

Zadnje izmijenjeno od: morph. 26.06.2009. u 19:50.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 19:06   #2725
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 8,014
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Pa način na koji je neko odglumil određenu ulogu, redatelj, specijalni efekti i tak dalje su ono kaj i određeni film čine filmom. Stavi nekog kretena od redatelja i nema te priče, tih efekata i tih glumci koji budu film napravili gledljivim. Isto vrijedi i za bilo koji drugi faktor koji je na ovaj ili onaj način nužan da bi film na kraju ispal dobar i da bi se ti, ja ili bilo ko drugi uživel u film i pogledal ga radi filma samog. Makar rekel sam već u masi postova na ovoj temi da ove IMDB i sl. ocjene namaju (bar meni) ama baš nikakvog smisla, niti kaj znače. Redovito se preporučuju sranja od filmova ili se pak nekim čudom preporuči dobar ili stvarno odličan film, pa se onda na sljedećih deset stranica taj isti film preporuči mali milijun puta od strane svih koji su ga pogledali od one prve preporuke.

Ne znam za druge, ali ja rađe pogledam ko glumi i kakva je radnja ukratko, nego da se oslanjam na ocjene diljem ove teme ili diljem neta. Bolje mi je pročitati (na ovoj temi) rečenicu-dve o filmu, nego da neko pukne 8/10, pa si sad ti misli dal valja, dal je sranje, dal ovaj ima ikakav ukus ili puca istu ocjenu ko i ostalih 100 ljudi na temi, jer eto na IMDB-u film ima dobre kritike, pa je automatski i njima dobar.
Pa eto,sve sto sam napisao,napisao sam samo zbog jednog razloga:
Par filmova po kojima je ovdje pljuvano,pogledao sam i zakljucio da filmovi uopce nisu losi. Druga je stvar ako netko ne voli taj zanr, dakako da mu je neki film smetje. Evo primjer,meni je Pulp Fiction jedno od najvecim SMETJA,a proglasen je kultnim filmom. Ni ja ni oni nismo u krivu ,nego je jednostavno stvar gusta.
To je kao da sad napisem da su rumunjski,japanski,brazilski itd filmovi SMETJE jer se meni ne svidja slusat neki drugi jezik u filmu osim engleskog.
Samo malo vise normalnog izrazavanja pri opisu filma, vec bi komentari izgledali drukcije. Evo recimo morph daje super opise dozivljenog. Prociatm jos par takvih opisa od razlicitih forumasa i onda je lako odluciti hocu li ili necu gledat film,jer se njegov opis prevenstveno odnosi na RADNJU ,pa na glumu pa na efekte ,redom. Cini mi se da sam cak i ja dao jedan takav bezvezni opis filma,radi vaseg utjecaja hahaha
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 19:55   #2726
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:10.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2009., 22:03   #2727
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Prociatm jos par takvih opisa od razlicitih forumasa i onda je lako odluciti hocu li ili necu gledat film,
o da, nema bitnijeg kriterija od doživljaja "nekih forumaša"

kaj ti neznaš sam odlučit što češ gledat il ne
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2009., 00:13   #2728
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Pogledao Transformerse Cvaj u kinu. Odličan film, konstantna akcija, a kad nema akcije, onda je neka smijalica . Uglavnom, 150min brzo prošlo
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2009., 04:28   #2729
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,582
ja isto pogledao nove transformerse,ne losi,ako vam se prosli svidao ovaj je na isti kalup
nije bolji od proslog,a nije ni gori,malo shny efekata s robota,malo imaju neku pricu o energonu ( allspark ),uglavnom nije mi zao vremena

valjda ovaj opis nekome nesto znaci,ja isto nezelim davat ocjene
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2009., 09:11   #2730
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Da se ukljucim u gornju raspru , ni ja ne sudim fiilmove po ocjeni necijoj . Kad se par ljudi slozi da je film vrijedan pogledati , pa jos ako je zanr koji volim (malo mi znaci sto se na dvije stranice gloficira nezna, nekakav film sa ratom zvijeza il kak se vec zove , il ovi transformersi , kad smatram da je to za djecu malu lolo) pa odem na imdb pogledati o cemu se radi i kakva je ocjena . ako mi se svidi , pogledam ga .

zadnja dva filma vrijedna gledanja , ma tri zapravo..

svepristutni Hangover
nema se sta stu opisivati, jednostavno , tko imalo voli komedije , treba pogledati . Ja sam se smijao dobar dio filma , kao i ostatak kina .
scena sa tigrom
scena sa M.Tysonom
a tek sami kraj filma , kraj vec pale se svjetla u kinu pa slike one sa dig.fotica.lololo



My best friends girl
isto vrlo zanimljiva komedija .. bas onak za opustiti s , iako je rasplet po mom ukusu malo cudan


i secer na kraju , dobro , jos nije kod nas doslo al sad ce valjda negdje
http://www.imdb.com/title/tt1041829/
Prosidba , il kak vec su to nasi preveli.
"yebeno" , "obavezno pogledat`" i tak .
na IMDBovoj ljestvici i ispred Hangovera .
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na