Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2010., 00:35   #241
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
ma dosta je kad vidim u pesu kako vode loptu

nekužim cemu ono uvijek preskakanje par slicica animacije vodjenja lopte. igraci izgledaju ko retardi dok ju vode pravocrtno
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 11:02   #242
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
ispričavam se jopisu na uvredi. al mi neke izjave vrijeđaju zdravi razum..

lijep pozdrav
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
je može meni neko objasnit kako da igram sa svim igracima, a ne samo sa jednim? :

odem na exibision, izaberem timove i onda me pita kooji cu igrac bit?!?!
pa ocu igrat sa svim pobogu!
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
fifa te zove
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
probaj. evo ja nakon sto sam srao za demo pesa da nevalja, ipak sam mu dao drugu sansu. jer volim pes od pocetka.. ima kredite kod mene. al stvarno pokraj ovako dobre fife ne prolazi. nikako. igrači su glupi ko čep, pokreti su tromi, atmosfera je sjebana.

probaj fifu, neces požalit
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
ma dosta je kad vidim u pesu kako vode loptu

nekužim cemu ono uvijek preskakanje par slicica animacije vodjenja lopte. igraci izgledaju ko retardi dok ju vode pravocrtno


Na čemu si ti, jednostavno se makni s te teme ak imaš problema...zaluđen si sa fifom pa tam spamaj. Jer ovo kaj tu pišeš, a ovo je samo mali dio su zbilja bedastoče i nepotrebno lupetaš.

PESEdit 2011 Patch 0.3 Released!

-evo i treči dio famoznog patcha, sad je sve kak treba biti, transferi i klubovi, sve je ispravno i ažurirano te je komatibilno sa KONAMI DLC-om

Sad se može počet ML i BAL, hebemu ja po treći put startam ML(sad i zadnji put)
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.10.2010., 15:44   #243
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
@danc00 - nisam zaludjen nego jednostavno tvrdim da je fifa bolji nogomet. u pesu je samo grafika bolja. a mehanika igre je totalno unakažena.

kada trcis pravocrtno i želis promjenit smjer(u trku, za par stupnjeva), igrač se tako neprirodno zaustavi i nastavi trcat da je to cudo.

i btw zasto na pes topicu nebi mogo rec sta nevalja u njemu?

ugodan dan
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 19:32   #244
Johnny1177
Premium
Moj komp
 
Johnny1177's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Gle ljudi pes je malo teža igra od smotane fife, a sve je opet to nekako subjektivno, ali ako ćemo pričati o igrivosti fifa tu nema šta tražit pes je iznad, bez sumnje. Igram pes od 1999. na plejki i svaka verzija pesa i fife kada izađe i usporede, pes je uvijek bila igra na kojoj si se malo više trebao namučit i potrudit da bi pobjedio - točka.

Živili!!!
Johnny1177 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 21:47   #245
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
@Danko86

Prepireš se bezveze s PES-ovcima jer svi imate svoj subjektivan dojam i svako misli da je u pravu tako da ste neuračunjivi. Ako gledamo objektivno (strane recenzije, jel?) FIFA je opet pobrala bolje ocjene.


@danc00

Danas se u većini tema o igrama pljuje po dotičnima pa zašto se nebi i po PES-u. Nemože se reći da nije zaslužio.
Meni je također FIFA bolja, PES mi ima preglup AI pa i mogu reći prelagan, loše animacije, a i sam gameplay mi je jednoličan. To je sve moj subjektivan dojam i ja se toga držim ko pijan plota.

Zadnje izmijenjeno od: trancer. 20.10.2010. u 21:56.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 22:07   #246
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Jedno je biti OBJEKTIVAN i reči kaj ne valja te obrazložiti, drugo je namatati jedno te isto cijelo vrijeme s tim da pola toga nije istina...

A drugo je ko ti reči FIFA je bolja od PES-a i bok...takvih postova ima brdo, a ja mislim da ta tema nije debata FIFA vs PES. A neznam kaj bi trebalo napravit da to skužiš/te.

Kaj nije bolje da ko igra PES tu raspravlja o njemu, a ko igra FIFU u temi za FIFU. A ne ko papagaji....

Stavljate golove, akcije i sl. Stavljate patcheve, kopačke, stadione i ostale addonove...da ljudi imaju koristi od toga, oni koji vole PES
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 23:02   #247
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Jedno je biti OBJEKTIVAN i reči kaj ne valja te obrazložiti, drugo je namatati jedno te isto cijelo vrijeme s tim da pola toga nije istina...

A drugo je ko ti reči FIFA je bolja od PES-a i bok...takvih postova ima brdo, a ja mislim da ta tema nije debata FIFA vs PES. A neznam kaj bi trebalo napravit da to skužiš/te.

Kaj nije bolje da ko igra PES tu raspravlja o njemu, a ko igra FIFU u temi za FIFU. A ne ko papagaji....

Stavljate golove, akcije i sl. Stavljate patcheve, kopačke, stadione i ostale addonove...da ljudi imaju koristi od toga, oni koji vole PES
si cuo kad za neku raspravu jebote.

reko sam konkretno sve sto me odbilo od pesa.. vodjenje lopte jednom nogom?!?!!? retardirano mjenjanje smijera igraca?!?! glupav AI suigraca.

ono sto mi se cini da je rijedje od dema je to sto se ne sudi faul za svaku sitnicu, grafika je definitivno superiornija u odnosu na fifu..

a o cemu bi se trebalo pricat ako ne o usporedbama. pa to su jedine dvije igre nogometa koje vrijede. naravno da ce se uvijek usporedjivat.
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 23:07   #248
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
hebes grafiku kad nema AA! to pokvari sve. imam osjecaj kao da igram na manjoj rezi...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 00:12   #249
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
hebes grafiku kad nema AA! to pokvari sve. imam osjecaj kao da igram na manjoj rezi...
to je ful ovdje bitno nema sta
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 00:21   #250
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
to je ful ovdje bitno nema sta
pa serete po grafici od fife! bitna vam je grafika, ali ne i aa, zanimljivo...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2010., 00:44   #251
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
koga briga za AA bogati, samo duplo usporava igru, nekužim sta ti smeta bez AA, te minijaturne kockice koje se ni nevide
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 01:22   #252
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
na fifi na usporava nista. radi mi isto bez i sa max AA, ali velim ovo jer prigovarate zbog grafike. pes nema AA dok fifa ima...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 03:40   #253
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
ponavljam, najmanji problem pesa je sto nema AA.
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 08:55   #254
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Pes nema problema momci, samo vi koji ga ne znate igrat, pa si stavite na easy ili normal pa vam je glup ai, glupa dodavanja, glupi udarci itd tralalallaa kako već naklapate ko stare babe.
Top player težina, game speed na 2, dovedite si frenda za 1vs1 igru i igrajte sa srednje rangiranim klubovima, bez nadhebavanja barcama, realima, interima i sl. I da viš kak se neke stvari nauče nakon sati i sati igranja
A ove dječje spike o aa i ostalo uopće neću komentirati....
@Danko86 - normalno je da će se jedine dvije nogometne simulacije uvijek uspoređivati, ali KONSTRUKTIVNO, a ti si pregledaj post od Danc00-e gdje je quoatao tvoje postove unazad par dana pa ti vidi jel to konstruktivna i argumentirana rasprava ili bezvezarije
@trancer - pročitaj početak mog posta.
@Danc00 - nemoj se zamarat, shvatit će oni jednog dana da je problem u neznanju, a ne u igri Da imam malo više volje za prepirku (i manje straha od glupog bana) sad bi ja trebao otić u fifa temu i jedno 5 dana ziher nabrajat sve nedostatke te glupe igre, koja za 15 godina još uvijek ima isti mutavi ai, isto tragikomično forsiranje atrakcije i dajštoglupljiištoviše golova na tekmi, itd.... Ali ne da mi se
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 09:52   #255
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Pes nema problema momci, samo vi koji ga ne znate igrat, pa si stavite na easy ili normal pa vam je glup ai, glupa dodavanja, glupi udarci itd tralalallaa kako već naklapate ko stare babe.
Top player težina...
Nakon 15-20 tekmi sam počeo dobivati Top Player 3:0, ponekad uspiju zabit neki šlampavi gol i to je to, reza bi bila i veća da netreba svoga suigrača nabit u guzicu da krene naprijed. Istina je da imam veliko iskustvo u pes-u jer ga igram aktivno još od 4-ke no jednostavno mi je prekipilo ove godine, nisam nikakav fanboy da se držim ko lud pes-a i da nepriznajem ništa drugo, dapače odigrao sam cijelu sezonu u master ligi (s Bordeaux-om, znači ne pre jakim klubom) lagano sam bio prvi te je nakon toga slijedio uninstall jer stvarno nisam više vidio zabavu u njemu.

Zadnje izmijenjeno od: trancer. 21.10.2010. u 09:58.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 10:05   #256
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 453
Ja PES uglavnom igram 2 na 2, jako rijetko 1 na 1, protiv kompa nikako.

PES igram od samog početka serijala ISS na Snes, a fifu sam igrao na pc dok se nije pojavio PES (također od prve fife, Fifa Soccer, negdje oko 94te, još bi se dao iskopati negdje original cd-rom) Ako ćete još starije, prvi nogomet koji sam imao je bio još na Commodore 64, pila od nogometa koja nije išla na kazeti, nego na ketriđu Volio bi vidjeti danas kako to izgleda ali onda je bio svemir. Mislim da sam mjerodavan

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=CVqCpjpDabM Evo taj sa Commodore Urnebes!!

prva fifa: http://www.youtube.com/watch?v=NzD7xlWHU0k ovo je već bila ozbiljna stvar


Da ne budem puno offtopic, PES je kralj virtualnog nogometa!

Zadnje izmijenjeno od: murina. 21.10.2010. u 10:22.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 10:27   #257
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
ponavljam, najmanji problem pesa je sto nema AA.
pa da!!! i najmanji problem u fifi je sto ima losiju grafiku od pes-a. case closed!
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 10:27   #258
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
dakle zanima me ovo: moze li se ikako ukljuciti vibration feedback na pc verziji igre
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 10:32   #259
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 453
Ne može. To bi bilo odlično.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 13:17   #260
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Pes nema problema momci, samo vi koji ga ne znate igrat, pa si stavite na easy ili normal pa vam je glup ai, glupa dodavanja, glupi udarci itd tralalallaa kako već naklapate ko stare babe.
Top player težina, game speed na 2, dovedite si frenda za 1vs1 igru i igrajte sa srednje rangiranim klubovima, bez nadhebavanja barcama, realima, interima i sl. I da viš kak se neke stvari nauče nakon sati i sati igranja
A ove dječje spike o aa i ostalo uopće neću komentirati....
@Danko86 - normalno je da će se jedine dvije nogometne simulacije uvijek uspoređivati, ali KONSTRUKTIVNO, a ti si pregledaj post od Danc00-e gdje je quoatao tvoje postove unazad par dana pa ti vidi jel to konstruktivna i argumentirana rasprava ili bezvezarije
@trancer - pročitaj početak mog posta.
@Danc00 - nemoj se zamarat, shvatit će oni jednog dana da je problem u neznanju, a ne u igri Da imam malo više volje za prepirku (i manje straha od glupog bana) sad bi ja trebao otić u fifa temu i jedno 5 dana ziher nabrajat sve nedostatke te glupe igre, koja za 15 godina još uvijek ima isti mutavi ai, isto tragikomično forsiranje atrakcije i dajštoglupljiištoviše golova na tekmi, itd.... Ali ne da mi se
prijatelju, pesa igram, iskreno, od issa na pleju jedinici. tako da top player razinu mogu dobit bez problema (istina znam izgubit, ako igram dosta slabiji klub vs jači), na professional nisam valjda izgubio utakmicu zadnjih par godina, i to sve sa 3-0, 4-0, 4-1... tako da stvarno nije neka prepreka u mom neznanju.

problem je u mehanici igre. znaci nekih stvari koje su napravljenje preglupavo zbog neznanja ili cega god programera.
nisam ja dječarac koji ce igrat pesa i nece moc zabit gol pa ce rec da je sranje. ane. problem je upravo u mehanici.

nemožes mi rec da tebi igrač kad trči pravocrtno se prirodno ponaša?! stalno zapinje za neku nevidljivu prepreku i luptu "šutka" jednom nogom. nemožes rec da AI nije glup ko noć. i ne, nema veze AI suigrača sam mojim "neznanjem" kojeg toliko potenciras. ima pes i svojih vrlina, to su grafika i ovaj manualni šut, koji mi se na kraju pokazao ipak kao prava stvar, jer dodatno otežava igru, a ujedno ti daje neke veće mogućnosti u gameplayu.

al sama mehanika igre nevaljai jbg tu je problem. u fifi to sve fluidno ide, pokreti su prirodni, bas onakvi kakve ocekujes. ako se igrač previše zaleti i jedan ga napadač gura sa strane, puno teže će točno dodat loptu zbog momenta sila tijela itd.

i ne, nije fifa blesava, lagana, ko sto pricate. stavi na legendary i da vidis cuda. ja nisam ni jednom uspio pobijedit kompa.. jer pametno igra.
u pesu se i danas dogadja da trčiš paralelno sa igračem koji ima loptu, al AI to ne kuži, tako da se ovaj kreće bez ikakvog beda, dok tvoj ko retard trčkara za njim.

i nemoj jopise molim te vise pametovat da neznamo igrat pa zato nevalja pes. možda nisam bolji od tebe u njemu, al sam svakako dobar da mogu ocijenit sta je igrivo sta ne, a da me moj skill ne ogranicava u tom..

nisam nikakav fanboy fife jer do 2009. sam pljuvo po njoj jer je bila za pljuvanje, ali se onda popravila, i stvarno nema nikakvog razloga zasto bi ko magarac tuvio po jednom te istom, a ne širom otvorio oci i sagledo sta valja sta ne.

pa ako ovo sto sam ti napiso nije konstruktivna kritika igrem, neznam sta je. otkad sam ista napisao protiv pesa, sam to i argumentiro, zasto tako mislim..
i daj više bez svađe jebote, nego da raspravljamo ko ljudi.

lijep pozdrav
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 14:00   #261
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
mene zanima jedna druga stvar, dali je online zasebno za PC,ps3 i xbox ili igrači sa svih platformi mogu igrati međusobno?
glista je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 14:16   #262
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Mene zanima nekaj drugo. Ako kupim orginal (do sada sam igrao demo ) mogu li stavljati one patcheve da imam full nazive klubova, grbove itd..?

Pitam za recimo online play u koji bi se ja kao Chelsea uvalio, a ne kao FC London.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 14:55   #263
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Mene zanima nekaj drugo. Ako kupim orginal (do sada sam igrao demo ) mogu li stavljati one patcheve da imam full nazive klubova, grbove itd..?

Pitam za recimo online play u koji bi se ja kao Chelsea uvalio, a ne kao FC London.
Da, jer je to option file, ti recimo ako imaš original možeš sam mijenjati imena igrača i klubova ako ti se da.

Patchevi su dozvoljeni, samo neznam jel su svi...

Stavi OF sa pravim imenima i KONAMI DLC i sve bude delalo kak spada, jer neki patchevi mijenjaju pozicije klubova i igri pa ak igraš online možda bude problema.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 15:09   #264
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Tak sam si i mislil. Hvala.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 15:46   #265
Beg 4 Mercy
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 54
ej ljudi savjet bi trebao
slobodnjaci mi nikako ne ulaze pucao s messijem ili ivom karlovićem slobodnjak, pucao sa 16m ili 40m.
može li neko kome to ide dati kratki tutorial kako to radi kao što je jopis na osmoj stranici odlično objasnio kako se penali pucaju.
hvala
Beg 4 Mercy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 16:00   #266
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Najbolje bi ti bilo da baciš oko na youtube.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 16:01   #267
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
mene zanima jedna druga stvar, dali je online zasebno za PC,ps3 i xbox ili igrači sa svih platformi mogu igrati međusobno?
zasebno je za svaku platformu.


Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Da, jer je to option file, ti recimo ako imaš original možeš sam mijenjati imena igrača i klubova ako ti se da.

Patchevi su dozvoljeni, samo neznam jel su svi...

Stavi OF sa pravim imenima i KONAMI DLC i sve bude delalo kak spada, jer neki patchevi mijenjaju pozicije klubova i igri pa ak igraš online možda bude problema.
samo da potvrdim kolegin post i malko nadopunim
niti jedan patch (a probao sam ih mali milijun; isključivo one koji mijenjaju grafiku igre, a ne ocjene igrača ) ti neće zeznuti online osim ako nema bugova u samome patchu.
crash igre (time i gubitak bodova) ti se može dogoditi jedino ako je recimo faca nekog igrača syebana ili je greška do stadiona, te nešto slično tome...
ako je patch neko vrijeme vani ( i nema konflikata u njemu) slobodno ga koristi online. također, ocjene koje su promijenjene se vraćaju na defaultne vrijednosti (prema DLC-u kojeg imaš)


moje pitanje:
da li se još nekome događa da igrači jednostavno znaju odbijati poslušnost (pogotovo primjećujem pri mojih 16m)? ukopaju se pri promjeni igrača i treba im oko pola sekunde da krenu
manki je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2010., 18:09   #268
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:


moje pitanje:
da li se još nekome događa da igrači jednostavno znaju odbijati poslušnost (pogotovo primjećujem pri mojih 16m)? ukopaju se pri promjeni igrača i treba im oko pola sekunde da krenu
DA
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2010., 17:18   #269
fc inter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: osijek
Postovi: 1
Moze li mi netko reci zasto kada instaliram patch na orginal igru tijekom ulaza u igru mi pise "Unable to load because data is from different version".....a kada krenem utakmicu izbaci me iz igre???
fc inter je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2010., 19:21   #270
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Izbiši OF pa probaj ponovno!
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na