Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2012., 20:26   #2461
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ja isto jucer i danas

Samo je jucer navecer bio show. Taman kad sam dolazio doma ima blizu jedno prosirenje i jos vidim 100m dalje auto, ali nisam skuzio da je MUP škoda . I sad reko optimalna brzina, ha ništa, gas i rucna, 360 i smijesak na licu. I sad prolazim ja kraj MUP škode i napravim onu facu Clarkson style "nisam majke mi", a lik mi samo prst pokazo u stilu nemoj više. Neću - časna pionirska
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2012., 20:35   #2462
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Nije bas u tome stvar da se ne moze krenut sa leda. Bedara je kad se upadne u u neko udubljenje, kojih ima ili odvod za vodu ili sl.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2012., 20:36   #2463
samsung89
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Našice-Osijek
Postovi: 324
Zimske gadosti

Popalio sam danas sva prometala traktor auto i skuter

Probao sam i sa starim E21 koji čeka u garaži bolje dane da krene sređivanje, al jbg stare barumke nisu baš za snijeg (čitaj zapao sam nakon par metara)
samsung89 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2012., 20:40   #2464
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Nisu ni novije puno bolje, pogotovo sa automatikom. Ako nema nekog extra sustava za pomoc ista stvar..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2012., 20:54   #2465
samsung89
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Našice-Osijek
Postovi: 324
Trebaš vidjet face ljudi kad prođem na skuteru
Imam gore Sava MC32 zimske što kod mene 90% ljudi nezna ni da postoji i svi se čude kak se kotrljam uopće
samsung89 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2012., 22:30   #2466
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Kaj se neda iskljucit?

Ja imam prednji, takav automatski gdje prebacuje i na zadnje i stalni na sva 4 ali nakon 60kmh prebaci na auto..
Nope, jedino na osiguraču negdje (valjda)
Prednji je stalan, i čim guza krene u zavoju malo, pali stražnje.
A nije da mi nije prošlo kroz glavu potražiti osgurač

No, neću, veći mi je gušt sa 206-icom samo da pronađem gdje sam ju ono uparkirao zadnji put (tj. iskopam, doslovno)


Btw., tu u OS: rana zora i pravac "poligon" kod Emmezete; eto veselja
  Reply With Quote
Staro 04.02.2012., 23:17   #2467
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Hahha, evo danas mu susjed zapeo s kockom

http://db.tt/Rjz6zYWs

Kasnije je jos bilo vecih nanosa, cca 1,5m tako da su jedva traktori probijali
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 00:05   #2468
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Me too

Danas pola dana proveo po Brodu driftajući

Svaki zavoj je moj, a nema žive duše na cesti.

Najviše volim onaj parking kod Brođanke, on je uvijek prazan
Ma ludara, ovo mi se svidja neociscene ceste, i nigdje nikoga Danas sam se vozio iz siroke prema savi pa onda ono skretanje prema iguani, reko ljudi sporo voze ja cu tamo izletiti pa pod rucnom.... ma taman sto sam se uhvatio za rucnu sa ljeve strane murija reko op, op )
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 02:20   #2469
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Meni takve stvari ne padaju na pamet, osim mozda uletit na parking i fino izravnat auto pod rucno. Ne sjetim se jednostavno.
U 90tima nije bilo tolko murije na cesti i kazne su bile male, benzin je kostal 4kn i nije bio problem uzet za 2,3k eura neku jurilicu sa 700,800kg i po noci se vozit ko budala po gradu i po snijegu i po suhom, morkrom itd. Sad ti za svaki k uzmu pol place a o benzinu i cijeni da ne pricam. Nisu ni auti ni blizu ko onda. Mozda su brzi ali nikako bolji za vozit..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 02:55   #2470
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
u sisku takoder zakrkalo, ali jedino sta doslovce vrijedi IMHO su prednje sto novije gume. u mom slucaju kojih mjesec i pol stare save eskimo s3, stvarno nije jednostavna cesta koju prakticki svakodnevno picim u dva smjera, sada ga vozim po ogranicenju od 40-50 km/h . i to bez problematike najmanje, akcent lezi ko' subaru xD.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2012., 09:55   #2471
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Ma ovo je užas...
Jučer popodne Dubrava-Novi ZG, nijedna je**** cesta nije očišćena kak spada. Svaki semafor na koji zakasnim, jedva stanem prije sredine raskrižja (preletim bijelu poprečnu).
ABS se pali češće nego brisači
Danas možda na klizanje, baš me zanima hoću li se popet na ono brdo prema Šalati... I spustit u komadu
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 10:48   #2472
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Kasnije popodne je sve očišćeno-otopljeno. Nadam se da na nekom parkingu ima snijega...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 10:48   #2473
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Ma ovo je užas...
Jučer popodne Dubrava-Novi ZG, nijedna je**** cesta nije očišćena kak spada. Svaki semafor na koji zakasnim, jedva stanem prije sredine raskrižja (preletim bijelu poprečnu).
Kad ne znaš vozit po snijegu
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 12:26   #2474
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Kad ne znaš vozit po snijegu
Rally time
Iz 3. na 100km/h trga snijeg i to samo 1.6i sa 75konja
Da mi je u ruke Mitsubishi Evo X
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 12:51   #2475
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Opaku pistu trebaš za takve stvari...100-tka na snijegu nije za zayebanciju...
Ovo gore što smo pisali je nešto sasvim drugo

Btw., bio jutros na poligonu, pojelo mi pola rezerve u pežou dok sam ga odledio...rekoh: idemo natankirati u OMV, pa još 300m do Emmezete
5x bolje nego ono sa Captivom od prekjučer
Sava S3 se ipak lakše prepušta užitku od onih smrtno ozbiljnih i dosadnih Bridgestonki
  Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 13:03   #2476
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Opaku pistu trebaš za takve stvari...100-tka na snijegu nije za zayebanciju...
Ovo gore što smo pisali je nešto sasvim drugo
Pa baš i netreba velika ravnica,auto je lagan i na 100km/h dođe bez problema,samo gas i 3. brzina
Ralica fino očisti ali ostane dosta ugaženog snijega posipanog kamenom.
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 16:25   #2477
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
To kaj ti on pokazuje na cuki 100km je jedno a koliko ide je drugo, po snijegu sa proklizavanjem jel...

Ja sam se sad malo voziko sa frendom po nasipu, snijeg je preko pola felge i penjem se na nasip bez beda, po putu naravno. Obozavam taj autic po snijegu, vrijedi svaku lipu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 16:59   #2478
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
To kaj ti on pokazuje na cuki 100km je jedno a koliko ide je drugo, po snijegu sa proklizavanjem jel...

Ja sam se sad malo voziko sa frendom po nasipu, snijeg je preko pola felge i penjem se na nasip bez beda, po putu naravno. Obozavam taj autic po snijegu, vrijedi svaku lipu.
A 80km/h je sigurno išao,stisneš gas i leti sa proklizavanjem.
To je uska cesta izvan grada sa dobrim asfaltom i bez rupa,premala je ravnica za veće brzine.
Definitivno nije za zajeb**** jer možeš izletit sa ceste ili ti naleti auto ili neka životinja.
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 17:12   #2479
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Kad ne znaš vozit po snijegu
A ne pomažu ni ljetne Continentalke
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 18:35   #2480
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Jučer se vozim iza starije bembure 5 E39, vidim iz svog auta ima bijesne neke zimske gume sa ripnama ko kraterima i lik nemože krenuti kad smo stali na raskrižju (obojica skretali lijevo).

Odmah mi ubije volju za BMW-om koji mi je u užem izboru za idući auto.
Pomalo smiješno da se u 21. stolječu po zimi moraš vozit sa vrečom cementa u gepeku.
U petak sam po onoj mecavi isao po noci potez Županja-Sl.Brod (autoput)-Požega bez problema, i popeo sam se preko Grižića ko iz p...e, na ravnim dijelovima i 100km/h s E90 bez zanosenja, i preticanje na autoputu kroz duboki snijeg u preticajnoj bez beda.
Za E39 ne znam al moj E90 ide ko tenk kroz snijeg. Ak u zavoju zanese, malo kontre i DTC ga vracaju u roku odmah u pravac
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 18:50   #2481
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,199
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
U petak sam po onoj mecavi isao po noci potez Županja-Sl.Brod (autoput)-Požega bez problema, i popeo sam se preko Grižića ko iz p...e, na ravnim dijelovima i 100km/h s E90 bez zanosenja, i preticanje na autoputu kroz duboki snijeg u preticajnoj bez beda.
Za E39 ne znam al moj E90 ide ko tenk kroz snijeg. Ak u zavoju zanese, malo kontre i DTC ga vracaju u roku odmah u pravac
E39 ide još bolje, stvar je u neznanju vozača, pitajBogakakvim gumama.
Skepse oko zadnjeg pogona na snijegu su debilnosti neznalica kojima je vrh prednji pogon sa 100ks i 5-10.000km godišnje.
Još je lakše kontrolirati auto sa zadnjim pogonom na snijegu kad imaš dobre gume jer ga gasom možeš vratit/usmjerit a kod prednje kad pobjegne zadnji kraj moš se j.bat.
Imao sam 15 bmw-a i znam šta pričam, kud sam ja kockom karavanom prolazio sa 4 nove dunlopice zimske, (sa e34 sa 200ks se išao vozat bezveze po gradu kad zapada najviše i dok ne očiste, isto sa dunlop wintersportom), ekipa sa prednjim pogonom je samo mogla sanjat i govorila da sam skrenuo.... Samo dobre gume i elementarnog vozačkog znanja kojeg fali 90% vozača....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 19:04   #2482
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
U petak sam po onoj mecavi isao po noci potez Županja-Sl.Brod (autoput)-Požega bez problema, i popeo sam se preko Grižića ko iz p...e, na ravnim dijelovima i 100km/h s E90 bez zanosenja, i preticanje na autoputu kroz duboki snijeg u preticajnoj bez beda.
Za E39 ne znam al moj E90 ide ko tenk kroz snijeg. Ak u zavoju zanese, malo kontre i DTC ga vracaju u roku odmah u pravac


To nije uopce upitno. Voze one bez problema. Problem je pri kretanju sa prakinga ili od nekud, pogotovo kad nema mjesta da se izade is prve. Malo udubljenje je dovoljno da se zaglavi na nekom zaledenom parkingu. Vozio sam vise puta 740 po snijegu i kad jednom zaglavi nema sansi, pogotovo jer automatika izbaci iz brzine nakon sto se neko vrijeme okrecu kotaci. Tu prednji pogon ima prednost, vjerojatno jer je vise mase iznad pogonske osovine i puno lakse se izvuc i puno teze se zaglavi.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 19:16   #2483
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
@jopis
Upravo to, treba samo malo znanja i nekakve pristojne gume (kod mene su 4godisnje Michelin primacy alpin 3 koje i nisu bas vrh) i stvar se krece.
Vozio sam puno aute s prednjim pogonom, kod njih kad njuska u zavoju proklize tu popravka nema, pomogne eventualno stisnut kvacilo i nadati se da ce uhvatit smjer. Problem je okretni moment na upravljackim kotacima. Na pravcu su stabilniji prednji pogoni jer su opcenito tezi naprijed.
Straznji pogon bez zimskih guma je zesci fail tu nema dvojbe
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
To nije uopce upitno. Voze one bez problema. Problem je pri kretanju sa prakinga ili od nekud, pogotovo kad nema mjesta da se izade is prve. Malo udubljenje je dovoljno da se zaglavi na nekom zaledenom parkingu. Vozio sam vise puta 740 po snijegu i kad jednom zaglavi nema sansi, pogotovo jer automatika izbaci iz brzine nakon sto se neko vrijeme okrecu kotaci. Tu prednji pogon ima prednost, vjerojatno jer je vise mase iznad pogonske osovine i puno lakse se izvuc i puno teze se zaglavi.
Ne znam, sedmica je ipak nesto drugo, kod sebe kad se uparkiram u dublji snijeg, iskljucim DTC i par puta naprijed natrag s brzim saltanjem uvijek me iskopa van. Opcenito je automatika njesra za snijeg osim ak je u sprezi s dobrim 4x4 pogonom, a na toj sedmici su pretpostavljam gume 255 širine bile?
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 19:17   #2484
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,199
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
To nije uopce upitno. Voze one bez problema. Problem je pri kretanju sa prakinga ili od nekud, pogotovo kad nema mjesta da se izade is prve. Malo udubljenje je dovoljno da se zaglavi na nekom zaledenom parkingu. Vozio sam vise puta 740 po snijegu i kad jednom zaglavi nema sansi, pogotovo jer automatika izbaci iz brzine nakon sto se neko vrijeme okrecu kotaci. Tu prednji pogon ima prednost, vjerojatno jer je vise mase iznad pogonske osovine i puno lakse se izvuc i puno teze se zaglavi.
A kad se fwd krene propinjat, pa se rasterete prednji kotači i vrte bezveze u prazno ?
Dok se tada na rwd samo stvara dodatno opterećenje....
Kažem, iskustvo, gume, situacija.
Džabe ti i 4x4 ak si na ljetnim gumama, prošlu zimu sa kumčetom vodim polemiku o tome, i padne snježina, reko ajmo. On je imao tada Sportage-a, sve 4 nove ljetne gume, maknut nije mogao A nije da je jedini koji je mislio da može kud hoće....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 19:24   #2485
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Da ali FWD moze cimat gore, dole sve dok ne dobije zalet a zadnji odmah pocne plesat. Automatika i sustavi stbilnosti onda samo odmazu. Nisam jednom bio u toj situaciji a da ne kazem da cu kroz koji dan to vidit svaku vecer(kad se stvori malo leda) na parkingu kao i svaku godinu kad ude BMW i sl. nutra. Ako se ne sparkira tako da mu nitko ne motze zablokirat izlaz ispreve, u 90% je gotov.

Vozil sam dosta kombija i medu njima i jedan stari Sprinter sa straznjim pogonom kojem se po zimi slobodno mogao stavit kljuc u bravu i ostavit ga dok ne prode snijeg. Iveco mi je favorit za te stvari a i opcenito. Od manjih dostavnih noviji Cady je za snijeg jako dobar.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 05.02.2012. u 19:33.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 19:30   #2486
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,199
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Da ali FWD moze cimat gore, dole sve dok ne dobije zalet a zadnji odmah pocne plesat. Automatika i sustavi stbilnosti onda samo odmazu. Nisam jednom bio u toj situaciji a da ne kazem da cu kroz koji dan to vidit svaku vecer na parking kao i svaku godinu kad ude BMW i sl. nutra. Ako se ne sparkira tako da mu nitko ne motze zablokirat izlaz ispreve, u 90% je gotov.
Moš se j...t a ne cimat.
No, da ne potičem bespotrebnu raspravu, svako svoje zna
Ja samo kažem da sam pobio takvima stotine teorija kako rwd ne ide po snijegu, i fino se svaki put džabe najeo i napio od oklada jer su 'oni uvijek bili u pravu kako je rwd smeće koje ne ide s mjesta'.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 20:56   #2487
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Jopis Nemoj molim te više da se blamiraš poređejem prednje i zadnje vuče u zimskim uvjetima. Čak se ne može porediti ni kombinacija motor, mjenjač, nazad s prednjom vučom-pogonom kako hoćeš, a kamoli motor i mjejač napred a zadnji pogon. Vozio sam i terence i BMW 7 ce znam o čemu pričam . Najlošiji auto npr Yugo je bolji od bilo koje lađe s zadnjim pogonom bez obzira na sav napredak tehnologije.
begi je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 21:53   #2488
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Zašto je Yugo lošiji po snijegu? Dobre 155 gume i neznam gdje ćeš zapet...
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 21:57   #2489
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,990
Nije rekao da je yugo lošiji na snijegu,nego sveukupno gledajući najlošiji auto koji je ikad proizveden.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2012., 22:20   #2490
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Jopis Nemoj molim te više da se blamiraš poređejem prednje i zadnje vuče u zimskim uvjetima. Čak se ne može porediti ni kombinacija motor, mjenjač, nazad s prednjom vučom-pogonom kako hoćeš, a kamoli motor i mjejač napred a zadnji pogon. Vozio sam i terence i BMW 7 ce znam o čemu pričam . Najlošiji auto npr Yugo je bolji od bilo koje lađe s zadnjim pogonom bez obzira na sav napredak tehnologije.
Pa bolja je i Lada, opcenito je poznato da kraca auta bolje prolaze od dugih u takvim uvjetima...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na