Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.01.2012., 23:58   #2221
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Identična stvar, ping prema google-u od 130 - 150ms.

Nekada su barem dopuštali pinganje svog servera (www.bnet.hr) zadnjih par mjeseci niti to ne radi, server ne odgovara.

Vrlo je flustrirajuće provjeriti stvarnu brzinu pinga.
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 03:05   #2222
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Dobro, i šta sad? Kako se to odražava na tvoje surfanje?
Ispada da vecinu "problema" radi hopanje preko atlas.cogentco.com, stajaznam zasto.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2012., 08:42   #2223
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,428
Ima li netko problema sa "smrzavanjem" interneta? Ne znam kako bih to opisao. Radi se o tome da internet odjednom prestane raditi iako sve LED-ice na modemu (Cisco EPC2203) uredno blinkaju i telefon i TV rade. Ako resetiram modem, treba mu cijela vječnost da se ponovno boota, nekad i po par sati. Za to vrijeme telefon naravno ne radi i moram trošiti mobitel kako bih ponovno dobio SZK koji ne znaju ništa pametno reći. Zna li netko u čemu je problem?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 08:49   #2224
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,367
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Zast ti je ping vazan prema guglu?
vise mi je vazan prema youtube-u nego prema googlu, al pošto je na oba isto oba sam naveo, na youtubu mi videi štekaju pa moram cimat svako malo i onda se tek normalno louda isto tako kad gledam u HD nešto na početku totalni brejk dok malo ne pomaknem točkicu da louda onda tek krene pa sam predpostavio da je to zbog pinga jel je brzina skroz uredu, jel tako svima il to samo meni?

Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ima li netko problema sa "smrzavanjem" interneta? Ne znam kako bih to opisao. Radi se o tome da internet odjednom prestane raditi iako sve LED-ice na modemu (Cisco EPC2203) uredno blinkaju i telefon i TV rade. Ako resetiram modem, treba mu cijela vječnost da se ponovno boota, nekad i po par sati. Za to vrijeme telefon naravno ne radi i moram trošiti mobitel kako bih ponovno dobio SZK koji ne znaju ništa pametno reći. Zna li netko u čemu je problem?
To se mom frendu na cisco epc2203 često dešava i resetiranje mu se desi,a sad kolko često to ne bi znao, al znam kad sam bio kod njega mi je reko da mu se zna i telefon smrznut i nitko ga nemože dobit, jednom sam ga čak i zvao pa uopće ne zvoni onda sam ga morao na mobitel cimnut da mu kažem da resetira ruter da ga mogu nazvat doma.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 02.01.2012. u 09:00.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 12:40   #2225
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Meni zna riknuti net na način da brzina opadne na nekoliko bajtova u sekundi i lampice žmirkaju identično kao da net radi punom brzinom, pro forma internet radi ali de facto znamo kakva je to situacija restart u 90% slučajeva brzo riješi stvari, za ostatak modem ne može uspostaviti vezu. Zna se dogoditi svaka dva dana otprilike. Nemam telefon, ali telka uredno radi i koristim Webstaru 2000.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:05   #2226
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova


Prije je bio problem u vecernjim satima da DL padne a UL ostavne sad je obrnuto, svasta
eto , nisam sam i da, prije je bilo obrnuto; up bi uvijek bio stabilan a down bi osa u bananu . sad u popodnevnim/vecernjim satima imam up manji nego je bio prije dizanja brzine .
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:38   #2227
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,428
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
vise mi je vazan prema youtube-u nego prema googlu, al pošto je na oba isto oba sam naveo, na youtubu mi videi štekaju pa moram cimat svako malo i onda se tek normalno louda isto tako kad gledam u HD nešto na početku totalni brejk dok malo ne pomaknem točkicu da louda onda tek krene pa sam predpostavio da je to zbog pinga jel je brzina skroz uredu, jel tako svima il to samo meni?
Kod mene YouTube radi skoro savršeno, tu i tamo zna sporije skidati HD video, a ping mi je također 140-150 ms.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:47   #2228
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Kakve veze ping ima sa brzinom skidanja jednog fajla, u ovom slucaju videa?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 14:32   #2229
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Dobro, i šta sad? Kako se to odražava na tvoje surfanje?
Ispada da vecinu "problema" radi hopanje preko atlas.cogentco.com, stajaznam zasto.

Kako se odražava što?!

To što je ping 150ms ili što ne možeš pingati vlastitog provajdera i vidjeti brzinu veze?!
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 23:06   #2230
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor iggi Pregled postova
Identična stvar, ping prema google-u od 130 - 150ms.

Nekada su barem dopuštali pinganje svog servera (www.bnet.hr) zadnjih par mjeseci niti to ne radi, server ne odgovara.

Vrlo je flustrirajuće provjeriti stvarnu brzinu pinga.
meni google od 47-55 ms-a
Xenon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2012., 23:08   #2231
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ima li netko problema sa "smrzavanjem" interneta? Ne znam kako bih to opisao. Radi se o tome da internet odjednom prestane raditi iako sve LED-ice na modemu (Cisco EPC2203) uredno blinkaju i telefon i TV rade. Ako resetiram modem, treba mu cijela vječnost da se ponovno boota, nekad i po par sati. Za to vrijeme telefon naravno ne radi i moram trošiti mobitel kako bih ponovno dobio SZK koji ne znaju ništa pametno reći. Zna li netko u čemu je problem?
problem ti je kaj modem gubi ip adresu ... za izlaz na net ....
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 23:37   #2232
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Meni danas i prošla dva dana isto google i youtube su nepodnošljivo spori, a kada testiram brzine, sve je normalno, nekužim zakaj se to dešava sa youtube-om, mislim gledanje nečega u HD-u (što je realno sa ovim brzinama) a da ne šteka svakih 2 sec i da koji put uopće ne počne loadati je užas!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 02:27   #2233
stsonic
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
meni google od 47-55 ms-a
meni i google i youtube u prosjeku 140-155... vidin sad da se sve više ljudi tuži na to
stsonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 22:09   #2234
LynkS
Registered User
 
LynkS's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
meni je od udvostrucenja brzine apload ostao upola manji
LynkS je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 23:41   #2235
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
nisi jedini...
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 07:22   #2236
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je google 134ms i youtube 125ms te ne bi nikad, ali nikad znao za to da ovdje netko nema potrebu pingati to dvoje!

Od dizanja brzine sam imao samo problema sa uploadom, a to je trajalo dok nisam skužio da nije bio problem do bneta i njihovog modema nego do mog routera!
  Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 12:02   #2237
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor MixLix Pregled postova
najjače što ja još do petka mogu raskinuti ugovor s njima ako želim...

Provjerit cu što piše u ugovoru, al mislim da nigdje nije jasno definiran proces oko nabavke wireless routera.

Na netu je navedeno samo da se on mora kupiti, da se ne iznajmljuje.

Meni je najgore što su mi prvo rekli ukoliko kupim router od BNeta, da će onda isti instalateri i podesiti. Dok mi danas pružaju drugu informaciju.

Baš zbog iskustava ljudi oko podešavanja routera za XCarnet sam to želio izbjeći.

Krajnje je bezobrazno uoće spominjati novom korisniku da uvijek mogu preći na drugu BNet uslugu.
kupi si sam ruter (TPLINK) plati ćeš 200 kn bolje ćeš proć i bolje će ti radit nego taj njihov d-link
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 12:42   #2238
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor MixLix Pregled postova
najjače što ja još do petka mogu raskinuti ugovor s njima ako želim...

Provjerit cu što piše u ugovoru, al mislim da nigdje nije jasno definiran proces oko nabavke wireless routera.

Na netu je navedeno samo da se on mora kupiti, da se ne iznajmljuje.

Meni je najgore što su mi prvo rekli ukoliko kupim router od BNeta, da će onda isti instalateri i podesiti. Dok mi danas pružaju drugu informaciju.

Baš zbog iskustava ljudi oko podešavanja routera za XCarnet sam to želio izbjeći.

Krajnje je bezobrazno uoće spominjati novom korisniku da uvijek mogu preći na drugu BNet uslugu.
kupi si sam ruter (TPLINK) plati ćeš 200 kn bolje ćeš proć i bolje će ti radit nego taj njihov d-link
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni je google 134ms i youtube 125ms te ne bi nikad, ali nikad znao za to da ovdje netko nema potrebu pingati to dvoje!

Od dizanja brzine sam imao samo problema sa uploadom, a to je trajalo dok nisam skužio da nije bio problem do bneta i njihovog modema nego do mog routera!
google 47-49ms
youtube 32-36ms
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 12:51   #2239
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,428
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
problem ti je kaj modem gubi ip adresu ... za izlaz na net ....
Jučer mi je opet puklo i skužio sam da proradi kad ištekam i ponovno uštekam UTP kabel ili disableam i ponovno enableam mrežnu karticu. Zbog čega je to tako, i dalje ne znam...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2012., 13:02   #2240
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Jucer krenilo pucanje veze, ajd mislio sam desi se al evo sad prije 2min opet pukla veza. Znaci dole mi stavi usklicnik na 10-20 sec i onda ponovo sve proradi.
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 10:58   #2241
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Jučer mi je opet puklo i skužio sam da proradi kad ištekam i ponovno uštekam UTP kabel ili disableam i ponovno enableam mrežnu karticu. Zbog čega je to tako, i dalje ne znam...
dovoljno ti je samo napravit enable/disable da ti povuće IP adresu
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 11:16   #2242
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 516
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Jučer mi je opet puklo i skužio sam da proradi kad ištekam i ponovno uštekam UTP kabel ili disableam i ponovno enableam mrežnu karticu. Zbog čega je to tako, i dalje ne znam...
kod mene enable/disable mrežne kartice rješava većinu problema s konekcijom
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 11:33   #2243
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,428
Pa neću to raditi svaka dva dana, nisam lud. Ako je prije radilo, mora i sada.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 11:37   #2244
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,367
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Jučer mi je opet puklo i skužio sam da proradi kad ištekam i ponovno uštekam UTP kabel ili disableam i ponovno enableam mrežnu karticu. Zbog čega je to tako, i dalje ne znam...
Da nije možda mrežna kartica nešto u banani, jesi provjerio ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 13:21   #2245
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Da nije možda mrežna kartica nešto u banani, jesi provjerio ?
nije to ti je do bneta
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 14:54   #2246
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
povećali su mi internet i sad kad skidam ide mi 1300-1500 što mi je savršeno
neštak više ništa niti youtube niti išta drugo...stvarno sad radi kao beba.

zanima me jedna stvar oko tv...u svojoj sobi imam tv i u drugoj sobi imam tv gdje imamo onaj paket HD programa i onaj veliki uređaj njihov od b net za gledanje programa....u mojoj sobij e onaj splitter koji jedan ide u ruter drugi ide u taj tv u sobi a treći ide van vjerovatno antena ili tako nešto....kako je moguće da ja isto imam tv u svojoj sobi? dali morma uzeti još jednu pretplatu na tv ili se ovo nekako može išemirati?

p.s. pingao sam i ja google ^^

140ms...ali me toliko baš briga za to jel mi sve leti i nek piše 3000000 ms samo da mi nastavi ovako raditi
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 15:02   #2247
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,686
Dodaj još jedan kvalitetan razdjelnik ili postojećeg 1/2 zamjeni sa 1/3 verzijom i moći ćeš gledat DVB-T Mux A i cca 40 analognih kanala.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 15:25   #2248
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
koliko košta taj razdjelnik 1/3..inače tv mi u sebi ima dvb-t tuner....i kako se taj razdjenil zove na engleskom....99 posto sam siguran da na ebay je jeftinije nego kod nas a stvarno mi se nežuri nigdje s tim.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 17:53   #2249
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,686
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 18:42   #2250
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
25 do 35 kuna..očekivao sam neke cijene tipa 100 kn super onda iza nedjelje se to ide riješiti...samo kako je glupo što moraš imat pretplatu samo na jednom televizoru to je baš preglupo :\
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na