Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 21.02.2011., 22:39   #2071
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Napravil sam ROOT, pa pročital sam ipak tolko o mobitelu da znam bar neke osnove

Točnije "oneclick ROOT"

Jel možeš pojasnit kaj je to S-OFF, očito je da treba to jer mi ne radi CWM, a imam rom manager, instalirao mi je CWM i imam ROOT !
danc00 je offline  
Staro 21.02.2011., 22:46   #2072
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
za galaxy ti ne treba s-off
dovoljan ti je CWM recovery
karlanal je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2011., 22:47   #2073
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,989
Kako izgleda taj tvoj zeleni recovery sa pre malo opcija? Da li u gornjem desnom kutu piše recovery 2e ili 3e ?
Neo-ST je offline  
Staro 21.02.2011., 22:55   #2074
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
S-Off koliko sam ja skužio je otključavanje NAND memorije.
Uglavnom također je jednostavan postupak, no koliko sam čitao S-Off trebaju samo neki HTC mobiteli jer neki HTC imaju lockan NAND, mislim da Samsung ne treba ali nisam siguran.
Uglavnom na mom DHD-u je ClockWork recovery tek proradio kad sam napravio S-Off

Probaj upaliti mob sa vol down i power i ući u recovery, ako ti Clockwork ne radi probaj tada stisnuti vol up i power, to zna kod nekih biti problem.


Neo, da te nešto pitam pošto si tio tu najviše radio sa MPE i ako si kad exportao conversatione i SMS-ove. Dali kada ih vratiš na mob sa kompa preko MPE-a ostanu i tvoje poruke?

Napravio sam par exporta SMS-ova (cijelih conversationa) i kad ih vratim nazad imam samo primjeljene poruke a ne i poslane iz tih conversation.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 21.02.2011., 22:59   #2075
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,989
Zapravo nikada nisam koristio MPE za to, samo znam da ima tu opciju pa sam dao savjet jer je netko pitao
Za to koristim Titanium Backup koji mi backupira kompletne kontakte (dosta mi ih je povezano sa SNS-ovima, a nisam našao drugi program koji to zajedno backupira) i kompletne messages. Taj backup je uvijek na sd kartici, a ako hoćeš možeš ga i snimiti na komp i restoreat sa Titaniumom kada ti treba. Jedan od programa koji sam platio jer je stvarno dobar.
Neo-ST je offline  
Staro 21.02.2011., 23:05   #2076
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
OK.
I ja sam razmišljao o kupnji nekih programa a među njima i Titaniuma jer za neke se stvari stvarno isplati dati
Samo sam čitao da su neki imali problema sa Titaniumom odnosno da bi na jednom ROMU backupirali a na drugom ROMu da nisu mogli restorati, no to je (koliko sam skužio po obašnjenjima) valjda bio problem do njih a ne do softwarea.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 21.02.2011., 23:08   #2077
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Kako izgleda taj tvoj zeleni recovery sa pre malo opcija? Da li u gornjem desnom kutu piše recovery 2e ili 3e ?
<3e> android system recovery

to piše, kaj to sad znači?
danc00 je offline  
Staro 21.02.2011., 23:10   #2078
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Evo, ovih dana došao update za SE Xperia seriju, pogledajte si preko PC companiona pa poslije rootati
__________________

potemkin.hr je offline  
Staro 21.02.2011., 23:23   #2079
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Samo sam čitao da su neki imali problema sa Titaniumom odnosno da bi na jednom ROMU backupirali a na drugom ROMu da nisu mogli restorati, no to je (koliko sam skužio po obašnjenjima) valjda bio problem do njih a ne do softwarea.
Zapravo nije do njih nego je to jednostavno tako, to mu je prednost ali ujedno i "problem".
Titanium, za razliku od drugih backup programa, ne radi "površinski" backup, dakle neki drugi program kada backupira tvoje kontakte, on ih očita, kopira u neki svoj format i pri restoreu ih kopira natrag u format od mobitela. Titanium kopira kompletne kontakte takvima kakvi jesu u mobitelu i poslije ih samo vrati. To mu daje prednost jer u tom procesu on povuče sve vezano za kontakte, SNS poveznice, slike, itd. ali i neke sistemske postavke tog roma s kojeg je kopirano, što kod restorea na neki drugi rom može prouzrokovati probleme jer prenese postavke starog roma u novi što ne mora biti kompatibilno. Poznato je da se restore ne smije raditi na Froyu ako je backup rađen na Eclairu (kao da ribu iz rijeke baciš u more - uginut će, tako je i ovdje, različiti su sustavi), dakle Eclair-Eclair OK, Froyo-Froyo OK, a custom romovi je pitanje sreće odnosno koliko je koji modificiran i hoće li se restoranjem šta poremetiti, ali u 90% slučajeva funkcionira, bitnija je sama baza.

Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
<3e> android system recovery

to piše, kaj to sad znači?
Eh onda imaš problem. Treba ti 2e recovery da bi uspješno mogao instalirat CWM.
Da bi dobio 2e slijedi ova uputstva, trebat će ti Odin (nije teško): http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=788108

Ne znam na kojem si ROMu trenutno, ali pazi da skineš fajl koji odgovara tvom ROMu.
Neo-ST je offline  
Staro 21.02.2011., 23:35   #2080
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
I9000XXJPY - misliš na ovo! Tak meni piše, i sad moram naći isti takav, tj sa tim oznakama?


ovo ja trebam instalirati?

CF-Root-XX_XEU_JPY-v1.3-BusyBox-1.17.1.zip
danc00 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2011., 23:39   #2081
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
ma samo lipo i polako prati upute i nećeš falit
ja sam nedavno dobia samsunga prvi put u ruku i mora sam sve to napravit i išlo je bez problema

samo pomalo
sretno
karlanal je offline  
Staro 21.02.2011., 23:43   #2082
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
MA znam, zaribal sam ovo gore, nije dobro, evo sad sam čital po redu ali opet ne kužim da ga hebeš, jer nema mojeg na popisu!!

Citiraj:
Help! I don't know which file to pick! The filenames confuse me!

First thing: don't panic! It's all rather easy, and you won't easily do something bad! I am personally attentive to use the exact same version as the ROM I am running, but it's not that important.

First, go to Settings -> About phone -> Build number. It should say something like FROYO.xxJPy. It's primarily the JPy that we are interested in. Try to match that with a download link available in this (and the next few) posts. Some of the downloads dont just have JPy file name format, but are called xx_xxx_JPy.
Znači meni ovo piše pod BUILD NUBER : FROYO.XWJS5 daj mi sad molim te nađi file da ima iste oznake ko ovaj, kad ga nema....
danc00 je offline  
Staro 21.02.2011., 23:48   #2083
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
I9000XXJPY - misliš na ovo! Tak meni piše, i sad moram naći isti takav, tj sa tim oznakama?


ovo ja trebam instalirati?

CF-Root-XX_XEU_JPY-v1.3-BusyBox-1.17.1.zip
Skini taj, radit će.
Neo-ST je offline  
Staro 21.02.2011., 23:50   #2084
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
mislim da gledaš na krivom mjestu, trebaš uć u onaj three button keycombination i onda vidiš taj kurac, ako se dobro sićam mislim da je tako

edit

pogriješia sam, sorry
baš sam čita tutorial
karlanal je offline  
Staro 22.02.2011., 00:11   #2085
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
E tooo, hvala vam na strpljenju, uspel sam srediti.

Evo još samo nekaj pitam. To sam sad flashal KERNEL (sad je "root@SEP-51 #1") a prije je bila ( root@DELL105 #1) i u čem je razlika, tj o koja stavka u mobitelu ovisi o KERNELu, jel može biti on bolji i lošiji ?

I jel mi možete reći ako znate ovaj widget za vrijeme i sat koji dečko koristi, kak se zove, baš mi je zapel za oko!

youtube link
danc00 je offline  
Staro 22.02.2011., 00:18   #2086
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,989
Razlika je u tehničkim stvarima, kao npr. nemaš više 3e nego 2e recovery, a to je nešto vezano za signature, itd. da ne duljim.
Kernel mnogo znači, 2 najpoznatija su Speedmod (ja ga koristim) i Voodoo. Svaki ima svoje karakteristike, a to sam prostudiraj na XDA.

Widget može biti bilo koji, mnogi imaju sustav skinova pa sam odabireš izgled, 2 najpoznatija su Beautiful Widgets i Fancy Widget Pro.
Neo-ST je offline  
Staro 22.02.2011., 00:37   #2087
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
a taj sa videa ti je beautifull widget
koristia sam ga dugo vrimena ali u zadnje vrijeme imam problema sa downloadom skinova, neznam ni sam zašto
karlanal je offline  
Staro 22.02.2011., 09:09   #2088
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
@danc00

mislim da na ovaj nacin neces uspjeti vratiti original na svoj galaxy...

jer:
morat ces rootat frendov mobitel
ako ima recovery 3e, morat ces i na njegovom downgradeat na 2e da bi radio CWM, da bi mogao napraviti nandroid backup, cime vise ni njegov nije stock...


vidi kod njega koje su tocno verzije pda, modem i csc, skini tocno taj firmaware sa >>>xda<<<, flashaj sa odinom, samo ubaci csc od tmobile hr, i mislim da bi to trebalo biti to... (ako ima csc od tmobilea, neznam)

koliko ja znam, sve specificnosti operatera su u tom CSC, a nesto drugo posebno specificno nema, barem nije bilo na mojem galaxy iz vip-a

a hrvatskog nema iz nekog razloga u tom zadnjem firmawe-u js5 (2.2.1), iako je u js3 (isto 2.2.1) bio...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline  
Staro 22.02.2011., 12:40   #2089
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
S-OFF je skidanje security tirggera sa bootloadera - tj otkljucavanje istog

nesto sto SE, motorola i samsung masivno zakljucavaju i time sprjecavaju stavljanje novih custom verzija androida..
Ordem je offline  
Staro 22.02.2011., 13:53   #2090
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
@danc00

mislim da na ovaj nacin neces uspjeti vratiti original na svoj galaxy...

jer:
morat ces rootat frendov mobitel
ako ima recovery 3e, morat ces i na njegovom downgradeat na 2e da bi radio CWM, da bi mogao napraviti nandroid backup, cime vise ni njegov nije stock...


vidi kod njega koje su tocno verzije pda, modem i csc, skini tocno taj firmaware sa >>>xda<<<, flashaj sa odinom, samo ubaci csc od tmobile hr, i mislim da bi to trebalo biti to... (ako ima csc od tmobilea, neznam)

koliko ja znam, sve specificnosti operatera su u tom CSC, a nesto drugo posebno specificno nema, barem nije bilo na mojem galaxy iz vip-a

a hrvatskog nema iz nekog razloga u tom zadnjem firmawe-u js5 (2.2.1), iako je u js3 (isto 2.2.1) bio...
E u tome je stvar, on ima stariji softver pa je možda "2e" . Pa jel se backup rady u recovery modu, pa ima opcija u ROM manageru "backup" u aplikaciji.

Da CSC je problem, ja nađem još ove PDA i PHONE ali CSC je problem, on mora biti T-mobile (CRO) a toga nema nigdje.

A ne znam jel se to može izvadit. Pa kak ovi koji postaju te original rom-ove vade ta tri filea-a , puno pitam jel??

Gle , 2.2.1 official mi je ma 1000x bolji od t-mobile 2.2 koje je sad trenutno najnoviji. No velim nikad se ne zna kad će mi zatrebat taj original, a ne da mi se ga slat u t-mobile na tjedan dana.

Jedino mi fali hrv tipkovnica i onaj swype, to mi jedino fali
danc00 je offline  
Staro 22.02.2011., 14:44   #2091
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
E u tome je stvar, on ima stariji softver pa je možda "2e" . Pa jel se backup rady u recovery modu, pa ima opcija u ROM manageru "backup" u aplikaciji.

Da CSC je problem, ja nađem još ove PDA i PHONE ali CSC je problem, on mora biti T-mobile (CRO) a toga nema nigdje.

A ne znam jel se to može izvadit. Pa kak ovi koji postaju te original rom-ove vade ta tri filea-a , puno pitam jel??

Gle , 2.2.1 official mi je ma 1000x bolji od t-mobile 2.2 koje je sad trenutno najnoviji. No velim nikad se ne zna kad će mi zatrebat taj original, a ne da mi se ga slat u t-mobile na tjedan dana.

Jedino mi fali hrv tipkovnica i onaj swype, to mi jedino fali
Jesi li probao t-mobile brandiran original flash sa OVOG linka?

Mozda i prije nego flashash telefon sa 100 verzija,lijepo pitas nekog ko ima original t-mobile rom na telefonu da ti procita oznake i skines tu verziju i rijesen problem.

Ako fleshash sa CWM -om, nisi napravio nista jer ti CWM jos uvijek ostaje u telefonu. Tebi treba original flash file koji brise CWM i ste "modano" sto si stavio u telefon. Probaj onaj t-mobile flash sa odinom fleshati i to je to.
spawn je offline  
Staro 22.02.2011., 15:11   #2092
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
2.2 FROYO
I9000BOJP3
KERNEL VERZIJA: 2.6.32.9
ROOT@SE-S608#1

Evo to mi je pisalo u "info"

T-MOBILE

KIES(to je pisalo na njemu) :

trenutačna verzija programske opreme: PDA:JPB / PHONE:JP3 / CSC:JP4


I takvog nisam našel na netu ni na ovom linku, ak neko od vas naleti nek javi.

Sve sam ja zapisal bez brige
danc00 je offline  
Staro 22.02.2011., 15:22   #2093
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
2.2 FROYO
I9000BOJP3
KERNEL VERZIJA: 2.6.32.9
ROOT@SE-S608#1

Evo to mi je pisalo u "info"

T-MOBILE

KIES(to je pisalo na njemu) :

trenutačna verzija programske opreme: PDA:JPB / PHONE:JP3 / CSC:JP4


I takvog nisam našel na netu ni na ovom linku, ak neko od vas naleti nek javi.

Sve sam ja zapisal bez brige



Skini OVDJE i9000BOJPB Koji je valjda JP3 Samo sto ovaj ima CSC: DTMJP6 pa ne znam jel ima HR meni

AKo nema probaj patchati registry i stavi verziju nize , znaci i9000BOJPA, modem i9000JP2,CSC i9000GCROJP3. Original CSC je i9000GCROJP4

Ili se raspitaj za tocnu verziju software-a koju je imao i9000s iz t-mobile-a prije nego je izasao Froyo za njega,i tako patchaj registry.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 22.02.2011. u 15:46.
spawn je offline  
Staro 22.02.2011., 15:51   #2094
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Registry patchiram s tim "patchkies2.0" onaj HOST file "device host.dll" To ili koji registry?
danc00 je offline  
Staro 22.02.2011., 15:53   #2095
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Registry patchiram s tim "patchkies2.0" onaj HOST file "device host.dll" To ili koji registry?
NE taj patch program. Upises podatke od starije verzije software-a,onda kies skuzi da u telefonu imas tu verziju koju si upisao i ponudi update

Ne znam za 2.0 ali ovdje imas 1.7 i kies 1.5.33 nisam dugo pratio galaxy modding pa probaj po ovim uputama.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=835628

EDIT: Evo sad vidio sto je taj kies patcher 2.0 . Ne taj patcher jer nije namijenjen za tvoj rom. Koristi 1.7.0

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 22.02.2011. u 16:09.
spawn je offline  
Staro 22.02.2011., 15:59   #2096
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
CSC -ova ima na onom linku sto sam ja stavio, samo sto su svi u paketu, pa neznam jel ima unutra Tmobile hr...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline  
Staro 22.02.2011., 16:15   #2097
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
CSC -ova ima na onom linku sto sam ja stavio, samo sto su svi u paketu, pa neznam jel ima unutra Tmobile hr...
Nije problem HR jezik u ovom slucaju. Moze on i XF stavit ,ali stvar je u tome da njemu treba original CSC koji dobije u t-comu a to je i9000GCROJP4 ako ima froyo gore,a ne znam koji je ako ima Eclair gore. Jedino tako priznaju garanciju koliko sam ja informiran. Mozda sam u krivu.

Posto originala nema za skinuti, treba patchati registry tako da KIES misli da u tvom telefonu imas ORIGINAL 2.1 tj ECLAIR iz t-mobile Hrvatska, i onda ti KIES ponudi update na ORIGINAL Froyo 2.2 iz T-mobile Hrvatska. tj onaj gore paket PDA: i9000BOJPB, MODEM: i9000BOJP3 i CSC: i9000GCROJP4 .

BTW: Nevezano za Galaxy ,jel probao netko HRVATSKI LOCALE za DESIRE HD ? Jel skinut s marketa, i koji program?

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 22.02.2011. u 18:01.
spawn je offline  
Staro 22.02.2011., 18:14   #2098
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415


Bruno_Rv- jel znači ovak dobro. Kolko sam skužil ovaj poredak u patchu je (PDA/CSC/PHONE/ovo je vezija softvera) Jel tak.

Sad sam patchiral sa 2.2 i cekam t-mobile da pusti 2.2.1 i onda ću moć tek napravit update jel tak?

Za 2.1 treba naći ove podatke jer njih nisam spremil na žalost Raspitat ću se jel ima itko.

A kod ove 3. slike, znači kad mi prebaci u down od i počne inst. onda fino mogu spremit putem te opcije taj skinuti ROM(u mojem slučaju t-mobile) jel točno?
danc00 je offline  
Staro 22.02.2011., 19:08   #2099
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
/cut

Bruno_Rv- jel znači ovak dobro. Kolko sam skužil ovaj poredak u patchu je (PDA/CSC/PHONE/ovo je vezija softvera) Jel tak.

Sad sam patchiral sa 2.2 i cekam t-mobile da pusti 2.2.1 i onda ću moć tek napravit update jel tak?

Za 2.1 treba naći ove podatke jer njih nisam spremil na žalost Raspitat ću se jel ima itko.

A kod ove 3. slike, znači kad mi prebaci u down od i počne inst. onda fino mogu spremit putem te opcije taj skinuti ROM(u mojem slučaju t-mobile) jel točno?
Tako je. Osim sto ti u CSC-u fali G tj I9000GCROJP4 koliko znam.

Ako nadjes stariji,isto to napravis, i onda ce ti se javiti update na ovu verziju koju si sada upisao

A mozes i probati staviti manje slovo ili broj na kraju paketa. Recimo I9000BOJPA, I9000GCROJP3 ,I9000BOJP2, I9000BOJP2 . Ili nesto slicno. Ko zna,mozda upali
spawn je offline  
Staro 22.02.2011., 19:13   #2100
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
2.1 ECLAIR
I9000XXJM1
ECLAIR.XFJM3


PDA: i9000XFJM3
PHONE: i9000XXJM1
CSC: i9000XFJM1


eVO I TO SAM NABAVIL!

Zašto GCRO? To sam radil po patchu, samo sam ispravil tj dodal ta zadnja tri slova, jer mi patch baci matricu neku od HRVATSKE
danc00 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na