Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.10.2010., 15:17   #181
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
probao demo pesa i demo fife na ps3.

obe fuce su ok i imaju svoje prednosti i mane...

fifa je prilično brža i dinamičnija ali na kraju se sve svede na napucavanje i trku ko da igram mali nogomet u dvorani......igrači isto čudno vode loptu, neprirodno.....fizika lopte je prilično loša, animacije padova i sl su prilično dobre, grafika je daleko bolje nego pes, igrači izgledaju prirodnije

pes više polaže na kombinatoriku, sporiji je i zahtjevniji sa novim sistemom dodavanja, koji mi se ispočetka nije svidio i traži privikavanja ali kad probaš fifu nakon toga onda skužiš kak je to dobra stvar, netko je rekao da igrači trče ko naguženi nojevi i to je točno, iako bolje nego prijašnjih godina i dalje izgledaju preukočeno, grafika nije na današnjim standardima, isto kao i zvuk. fizika daleko od idealna, ali bolja nego do sada, centaršutevi sa strane prelako prolaze...

suma sumarum - igre su prilično različite i svaka ima neke svoje adute, očito je da ne ciljaju na istu publiku, onaj tko voli fifu sigurno neće igrati pes i obratno

moje je mišljenje da je pes bolja interpretacija pravog nogometa i ove zime će se ponovo haklat pes.
glista je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 15:52   #182
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Meni je FIFA smijesna.
Sad sam je instalira igra malo i pobrisa, grafika, izgled menija, sama igra u svemu je PES bolji, stvarno ne kuzim ove FIFA hvalospjeve.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2010., 16:24   #183
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Upravo to i je bit da nije stvar samo u držanju smjera i r1 trčanja
Šutevi izvana meni idu sasvim normalno, fino počnu padat na 5-10m prije gola i idu u ili pod prečku.

Neki prekršaji jesu ajmo reć čudni ali ne u tolikoj mjeri koliko se ovdje priča, kao da nema igre nego 90 minuta samo prekršaji, ja koliko sam igrao imam prosjek od 10ak faula na cijeloj tekmi.

I što, ako je tebi fifa superduper igra onda je igraj i uživaj, ja neću jer mi je glupa, prozirna i prejednostavna kao i svaka do sada. Totalno predvidljiva igra i totalno isti način i princip igre kao u svakoj mutavoj fifi do sada. Instalirao, igrao par sati i zaključio da se ništa nije promijenilo i amen za mene.
A za pes 2011 pc verziju ne znam, možda ja i vi pljuvači pes-a ne igramo istu igru
tocno to, ali bas u slovo

i samo jedan mali primjer, frend koji nema veze snogometom ili igranja istog (na kompu) i u par navrata kad smo igrali pes nije se mogao sastat sa loptom, povezat bilo kakvo dodavanje, o nekakvom udarcu prema golu moglo je biti rijeci samo ako zapuca sa svoje polovice terena.... dok u ovoj novoj fifi (koja je koncepcijski ostala na nivou one iz 1994 god) je najnormalnije baratao pasovima, pa i zabio gol.... FIFA 11 ili bilo koja druga je po meni za djecu između 3mjeseca do 8 god. Sve iznad toga je uvreda
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 10:58   #184
vramba_rtf
Premium
Moj komp
 
vramba_rtf's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 189
Mene zanima kako vratiti imena igrača playeru 1 jer sam kad sam instaliro prvi put stavio da mi ne pisu imena iznad glave.
__________________
=((¤Vramba¤))=
vramba_rtf je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 11:54   #185
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 807
Dovoljno ti je obrisati u Documets > KONAMI > save i obriši "OPTION.bin" .
Ne zaboravi ga sejvati ako sto ode po zlu jer stim se miču i postavke kamere, zvuka itd..
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 11:57   #186
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Ja se moram pozabaviti onim "custom" fintama. Mislim da će to imati velikog utjecaja na gameplay pošto više nije stara shema koja se svodila na brzog krilnog napadača i udri.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 12:07   #187
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Jel ima tko kakav trainer ili neku modifikaciju za nabijanje onih GP bodova??
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 13:14   #188
tpecek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
meni jedino smeta u pesu (pc) sto je skoro svaki drugi kotakt sa protivnickim igracem faul. bilo da idem na igraca sa kvadraticem ili xom.

na konzolama definitivno dajem prednost fifi, dok je za pc pes zakon
tpecek je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 13:26   #189
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Faul je zato što je faul. Većinom se radi o potezanju ili "žestokom" uletavanju u tijelo/putanju suparničkog igrača.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 13:36   #190
Njokli
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 97
Igrao sam svaki PES do sada i igrat cu i dalje, svima je jasno da se EA prilagođava klincima i retardima jer oni čine većinu tržišta. Konami se tu pojavio kao autsajder i nudio igru loše grafike i odlične igrivosti, mi smo imali odličnu igru, a konami poprilični uspjeh na tržištu. Ali zadnjih godina se Konami ne može odlučiti dali bi stisnuo ili prdnuo, htjeli bi realnu i kvalitetnu igru, a htjeli bi i dio tržišta spomenutih retarda. Zadnjih par izdanja PES-a izgleda ok, ali uvijek ostane dojam "bit ce to bolje sljedeće godine kad ga dorade", a oni umjesto da samo poprave ono što nevalja, ispucaju van totalno drukčiju igru i zaseru i ono što je valjalo.

Volim PES i sigurno nakon tjedan dva neću ni primjećivati većinu stvari, ali trenutno mi neke zapinju za oko.

-Pravocrtni šut na gol, izgleda ko da lopta nema namjeru ni sljedećih 150 metara početi padati
-Fizika ubačaja, stvarno izgleda usrano i korneri i nabačaji
-Ona plava fensi poluprozirna crta što pokazuje jačinu udarca kod izvođenja slobodnjaka je sranje i nepraktična, kad pucam slobodnjak želim precizno vidjeti koliko sam jako udario, a ne diviti se prekrasnoj poluprozirnoj crti.
-Kod nabačaja stvarno treba tek taknuti gumb jer inače lopta ode preko svih u aut, a to je glupo jer ne ostavlja prostora za izbor daljine, bolje da su to napravili za dodavanja po podu, a ne da se treba držati 2 sekunde dodavanje da bi dodao dalje od 10 metara.
-AI je katastrofa, dovoljno je po boku dati dugu loptu po zemlji i ili će je stići tvoj igrač (rijetko) ili će je protivnički nabiti u out bez obzira što je tvoj najbliži 15 metara iza njega.
-Promjena kursora u obrani je loša, npr moj igrač stoji metar i pol ispred protivničkog i trči prema nazad, a kad promjenim kursor na njega koliko god držao na gamepadu da zadrži isti smjer, uvijek ga zaustavi, lopta prođe, igrač prođe...
-Od trenutka kad s golmanom spustiš loptu na zemlju do trenutka kad možeš bilo što napraviti dalje s njim prođe jedno 3 sekunde a Messi ili neko sličan svašta napravi za 3 sekunde.
Njokli je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2010., 13:48   #191
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Faul je zato što je faul. Većinom se radi o potezanju ili "žestokom" uletavanju u tijelo/putanju suparničkog igrača.
Čini mi se da faulovi ovise i o igraču koji ga napravi. Igra će tako, recimo Puyolu dopustiti da izvede klizeći bezprijekorno, odnese i loptu i igrača i pol terena, dok će Ibrahimović za sličan ulet dobiti najmanje žutaka.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je online   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 13:54   #192
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
Citiraj:
Autor Njokli Pregled postova
-Promjena kursora u obrani je loša, npr moj igrač stoji metar i pol ispred protivničkog i trči prema nazad, a kad promjenim kursor na njega koliko god držao na gamepadu da zadrži isti smjer, uvijek ga zaustavi, lopta prođe, igrač prođe...
-Od trenutka kad s golmanom spustiš loptu na zemlju do trenutka kad možeš bilo što napraviti dalje s njim prođe jedno 3 sekunde a Messi ili neko sličan svašta napravi za 3 sekunde.
ovo je od pamtivjeka boljka na pesu, dok me prva stvar strahovoto iritira druga puno manje, a ona je tu isključivo da bi se obrana postavila u formaciju i da nebi ekipa samo napucavala duge lopte. ovako te ipak nekako natjera da napad krene iz tvog šesnaesterca, što je za jednu IGRU ok solucija

ljudi često zaboravljaju da je ovo IGRA, ak hoćete pravu stvar onda se zna kaj se radi.....
glista je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 14:06   #193
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Čini mi se da faulovi ovise i o igraču koji ga napravi. Igra će tako, recimo Puyolu dopustiti da izvede klizeći bezprijekorno, odnese i loptu i igrača i pol terena, dok će Ibrahimović za sličan ulet dobiti najmanje žutaka.
Puyol je obrambeni.
Ibro je napadač.

Zaključak je logičan!
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 14:49   #194
ali3n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 44
mene samo golmani zivciraju...opet imaju izlete nekakve, kao da su na drogama =)!
ali3n je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:22   #195
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
odigrao demo pes-a i fife i gameplay neću komentirati za sada ali hoću grafiku koja je na fifi daleko šugavija. Igrači kao da se nabacivaju sa balonom nego s loptom koja izgleda nerealno velika u odnosu na veličinu igrača. Također golovi kao da su premali u odnosu na golmana. Animacije i izgled samog pogotka u odnosu na pes izgledaju jadno i nemaštovito. Pogotovo fizika mreže kad je lopta zatrese
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 20:50   #196
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 112
Evo konačno i ja nabavio probao PES 2011 i što reći, podsječa me na na prvi u serijalu, ako me sjećanje još dobro služi zvao se iss, nekako mi je bio čudan, isto ko i ovaj novi 2011. Ali da ne bi bilo zabune, ne mislim to u lošem smislu. Osobno ja na prošlogodišnjem pes-u sa nekim slabijim klubom na igrici nisam mogao uopce konkurirati nekome jačem, u ovom novom 2011 se dosta dobro držim do neke 70 minute, kada me AI na expert modu počinje pritiskati i pobjeđivati u 'ligi prvaka'. E sad jel to umor, jel to (ne)znanje, jel to dobro, ali je definitivno poboljšanje jer u prošlogodišnjem nisam uopče mogao držati 'ritam' sa slabijim klubom protiv najboljih klubova. Osobno nikad ne igram sa Barcelonom ili nekim sličnim, uvijek su mi draži neki malo 'slabiji' klubovi, i želio bi da se to konačno učini mogućim pobijediti nekog jakog. Isto onaj izbornik, na prvu malo konfuzan, osobno mislim da nisu morali minjati nista, da je onako kako je bilo, bilo dobro. ali eto mozda sam ja sad vec malo i nostalgičan... Nazalost prijatelji nikako ne mogu ovih dana, svi rade, pa nisam uspio oprobati igru u meni najvažnijem modu, 2 igrača ali se za vikend, najkasnije, nadam da ću i to probati, pa vam naravno tek onda javim svoj dojam. ali sve u svemu, igralište, kretanje sa centra, dinamična kamera, malo previše, po mome žestoki suci, ponekad sude i najmanju sitnicu, dobre animacije, sve tece fino i bez problema... ma zasad nije loše, ali velim, mislim da sad moram odigrati nekih 200 partija da znam reci konačno jel odličan ili ne.
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 21:47   #197
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
@ neo... i meni je ostavio sličan dojam 2011 . jedino kaj je meni menu sad kad sam se priviknuo bolji nego prije. npr kad sam igrao prije kod nekog frenda di nemam snimljenu formaciju ili sl onda sam morao prvo namjestit formaciju pa u glavni menu pa position edit, a ovdje je to nekako sve prekladnije i nema toliko preskakanja po pod-menijima..... kaj se tiče faulova, na prvu mi je bilo glupo što sve sudac sudi dok ja i frend nismo počeli gledati replay-eve, a tamo se fino vidi zašto je faul. sapleteš igrača ili mu uđeš u putanju i srušiš ga i to je faul. jedino se još malo na pucanje moram naviknut jer treba paziti kako je igrač postavljen u odnosu na loptu i da ne gubi korak kad te obrambeni rempla ili kad se spremaš na udarac......sve u svemu promjena nabolje 2010->2011 u odnosu na 2009->2010....
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 22:05   #198
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pes 2011 PESEdit 2011 Patch 0.2 Released !

Evo došla je nova verzija patcha, tu su sve zakrpe koje su nedostajale u 0.1.

Sad se može u miru počet master liga, sa svim klubovima i dresovima te transferima!

Konačno se može reći da je izašla FINALNA verzija PES 2011.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 11:55   #199
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,762
Citiraj:
Autor ali3n Pregled postova
mene samo golmani zivciraju...opet imaju izlete nekakve, kao da su na drogama =)!


to i ja htio pitat,jučer ja i frend odigrali par partija njemu na tipkovnici se golman normalno ponaša dok meni na padu izvodi neki gluposti,trči van šesnaesterca da bi loptu ispucao??wtf???možda patch to rješi,meni se sistem dodavanja čini lakši nego u fifi jest da sam u fifi sve stavio na manual a ovdje pa mi se možda zato čini,ali na defolt postavkama,uvjek su bila moja 3 napadača na njegova 3 obrmabena,tako kad se malo uštimam svaki napad mogu gol dat.

kad skinem patch komentator neće izgovarati nova imena??

1zašto su išli stavljat finte na gljive,čemu sad služe tipke rt bt??nemam pojma kako se zovu ali tipke ispod??
2dodavanje je meni puno jendostavnije nego u fifi??ako u fifi sve stavim na manual imam miljon krivih dodavanja,tu se lakše dođe do gola nego u fifi.


neću ni igrat kakva gupla i nepotrebna istrčavanja golmana??i frend mi zabija glupe golove,čini mi se kad držim tipku za trčanje golman izvodi glupa istrčavanja,kad je ne držim čini se da ne,moram još probat.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 09.10.2010. u 19:24.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 15:57   #200
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Pro Evolution Soccer 2011 dobiva prvi DLC

Više na linku :

Code:
http://www.hcl.hr/vijesti-pro-evolution-soccer-2011-dobiva-prvi-dlc-4889-27.html
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 20:18   #201
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Stvarno mi nije jasno kako mogu izbaciti poluproizvod na trziste. Sva sreca da ja ''dobivam'' igre inace bi poludio
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !

Zadnje izmijenjeno od: morozinho. 10.10.2010. u 21:05.
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 20:25   #202
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,762
jel vam baca ovaj error,kad pokušate instalirati patch??instaliro prvo na ne defolt mjesto pa na defolt ali isto.

I get error "The upgrade patch cannot be installed by the Windows Installer service because the program to be upgrade patch may update a different version of the program. Verify that the program to be upgraded exist on your computer and that you have the correct upgrade patch." how can I install it
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 00:51   #203
Iv@n_36
Premium
Moj komp
 
Iv@n_36's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 74
Ma ovaj Pes je stvarno loš, naporan i dosadan. 2010 je puno bolji od ovoga, a 6 da ne govorim....pa što su to napravili od same igrice, igra ima jako puno bug-ova, čudne kretnje igrača, golmani, suci, nadam se da će uskoro izaći neki patch, jer ovako igrati nema smisla.
Iv@n_36 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 21:34   #204
Christian
Registered User
 
Christian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Og/Zg
Postovi: 9
Hm, trebat će vremena za prilagođavanje i fino ugađanje novog sustava dodavanja, ni problemi sa šutom mi nisu niš manji, poglavito što sam bliže golu, al i to će valjda sjest na svoje mjesto. Opaske o lošim sudačkim procjenama kod faulova stoje, a bogme i one za povremeno gubljenje golmana. Ipak, za razliku od dijela ekipe s kojom igram i koja se kune u mentalnu nestabilnost KONAMIa i Japanaca kao takvih te ultimativno zahtjevaju povratak na PES 2010, meni je igra fino sjela.
Christian je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 10:16   #205
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 938
Zasto ljudi jednostavno neigrate fifu, pa 3 puta je bolja od ovog smeca koji nema veze sa nogometom
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 11:29   #206
Christian
Registered User
 
Christian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Og/Zg
Postovi: 9
Zato što mi je uz svu eventualnu Fifinu superiornost PES i dalje zabavniji. Istina, nisam previše vremena posvetio novoj Fifi, ali to je bio moj prvi utisak.
Christian je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 11:35   #207
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
sram ih je vratit se nečem što su pljuvali godinama, pa jedu pes-ovo da na kažem šta
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 12:05   #208
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 682
Neznam o cemu vi svi pricate, probao sam novu fifu i pes.
Ovaj novi PES mi je toliko dobar i zarazan da me oduševio. Jucer sam sa još 3 frenda halao nekih 4 sata, nismo mogli prestati igrati koliko je dobar.
Svi se slazemo da je nakon dugo vremena PES opet postao jako zabavan. Totalno smo se navukli na ovaj "novi" nacin dodavanja, jer kad igraš sa nekim zajedno mogućnosti dodavanja postaju nevjerojatne.
Što reći nego da sam jučer imao par "Modrićevskih" lopti sa očima, sad mi je čak veći gušt dodati frendu zicer loptu preko pola terena, nego zabiti gol.
Moram naglasiti da je i muzika unutar PES-a fenomenalna.

Sto se tice vas koji igrate Fifu, imate svoj thread i tamo se zabavljajte, nemojte ovdje bezveze spemati.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 12:11   #209
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
Citiraj:
Autor Christian Pregled postova
Zato što mi je uz svu eventualnu Fifinu superiornost PES i dalje zabavniji. Istina, nisam previše vremena posvetio novoj Fifi, ali to je bio moj prvi utisak.
recimo. kada gledam tekmu (prijenost engleske lige itd...) zaželim si odigrati i nogomet na kompu. kad se sjetim da sam krenuo igrati pes 2010, a igra je bila tako losa da sam do 31. minute (u igri) izgubio uopce volju za nogometom. uzas. meni je 5 puta zabavnije odigrati nesto realno, graditi igru, pasevima probijati obranu i naravno pucati po golu bez da lopte skidaju avione. pes MOZDA i je malo zabavniji, ali ako dodas k tome zivciranje, fifa je bolja. u fifi se jedino zivciram kada izgubim...

EDIT: mrzio sam fifu prije...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 12:32   #210
Christian
Registered User
 
Christian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Og/Zg
Postovi: 9
Ali ti trenutno pričaš o PES 2010. Novome je došlo do stanovitih promjena u samome gameplayu, poglavito što se tiče pucanja, dodavanja i kretanja igrača. Nema više stupidnog ponavljanja jedne te iste radnje koja je vrlo često jamčila gol (probijanje po boku i nabac) i sličnih bedastoća. Naravno da je to daleko od savršenog, još uvijek ima bugova i nelogičnosti, ali zasigurno ih ima i Fifa. Osobno protiv Fife nemam apsolutno ništa, ona me je i uvela u ovaj žanr (serijal sam pratio o njegov početaka, naravno da posebno mjesto imaju nikad prežaljenje '96 i '98) i naravno da ću joj kao i svake godine dati šansu. Ko preživi pričat će...
Christian je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na