Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.10.2011., 14:16   #1831
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Završit će ovo ko Vietnam , svi će zaboravit da je uopće izdana i vratit se na BBC2....
kojem je hitbox/hitreg savršenstvo
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 15:38   #1832
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
lol na zavrsit ce ko vijetnam komentar, kakva analiza, kakvo predvidanje trzista


Sad ozbiljno do client detekcije je doslo zbog negativnog fidbeka o bc2 detekciji (bf2 nije ni postojala), trebala bi rjesit lose hitboxove, al da lakse ce se chitati.

S druge strane biti ce ga u svkom slucaju, opet ce bit sve na PB/Adminima tako da mozda i nije lose rjesenje...
zen_sux je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2011., 15:41   #1833
hrvatska1991
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 130
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
to ti je do pinga
Nije do pinga jer se ista stvar dogadja imao ti ping 20 ili 500
hrvatska1991 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 17:26   #1834
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
moze mi netko rec sta je ta klijent detekcija?
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 17:47   #1835
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
moze mi netko rec sta je ta klijent detekcija?
Znači da se damage i hit detekcija računa na računalima korisnika/igrača/klijenata, a ne kako je uobičajeno na samom serveru. To je vjerojatno razlog onih 1 shot kilova i deathova iza zaklona, jer tebe protivnik zbog latencije vidi na nekom drugom mjestu od onoga na kojem jesi. Client računalo šalje serveru podatak da je napravljeno dovoljno damage-a i server tada šalje tvom računalu/clientu da si mrtav
Malo jasnije?
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 18:21   #1836
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
neznam za vas, ali to je jedno GOVNO od igre.. jes da imam malo slabiju konfu, al igra je tolko neoptimizirana da je neigriva... non stop me ubijaju iza zidova i kamenja, ispucam hrpu metaka u lika, on nakon sekunde tek pada, a nekad ga ne ubijem nego on mene sa jednim metkom nakon što sam sve ispucal u njega.. ping mi je dobar, a lagga mi svaki čas u igri.. krenem, i najednom sam hoda i okreće se.. driveri su zadnji..

i da, dok završi mapa, i kad mi se prikazuje oni ačivmenti, zvuk krcka i šteka...
nisam ni kanil uzimat igru jer nisam pri parama, al da ih i imam, nebi ju u ludilu kupil..
goru igru nisam igral godinama..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 18:41   #1837
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,235
Zato je tu i beta, da vidiš prije nego kupiš.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 18:43   #1838
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
neznam za vas, ali to je jedno GOVNO od igre.. jes da imam malo slabiju konfu, al igra je tolko neoptimizirana da je neigriva... non stop me ubijaju iza zidova i kamenja, ispucam hrpu metaka u lika, on nakon sekunde tek pada, a nekad ga ne ubijem nego on mene sa jednim metkom nakon što sam sve ispucal u njega.. ping mi je dobar, a lagga mi svaki čas u igri.. krenem, i najednom sam hoda i okreće se.. driveri su zadnji..

i da, dok završi mapa, i kad mi se prikazuje oni ačivmenti, zvuk krcka i šteka...
nisam ni kanil uzimat igru jer nisam pri parama, al da ih i imam, nebi ju u ludilu kupil..
goru igru nisam igral godinama..
uglavnom se slažem, ali da nisi goru igru igro godinama, kenjaš.. igra nije toliko loša sama po sebi, koliko je neoptimizirana i preprepuna bugova..
do izlaska nece sigurno biti optimizirana niit bolja.. trebalo bi im jos min pola godine da se kolko tolko to sve srihta.. sta mislite da oni kad su interno probavali bf3 u studiju da nisu imali ove bugove?!?! naravno da jesu, samo nemaju vremena/neznaju to popravit..

i opet na kraju cu pojest govno i necu otkazat preorder, jer eto, nabrijavo sam se na igru dosta dugo. al ovo sto je pokazano je onako, srednja žalost.

i ja u jedno 70% slučajeva gidnem od jednog metka?!?! sad mi je malo jasnije do čega je to
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 18:54   #1839
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 960
neeego, kad BF3 izlazi? odnosno koliko dugo je još u beti?
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 19:13   #1840
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,003
25.12.2012.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2011., 19:22   #1841
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
pa evo , probao i ja. A nisam baš volio dvojku...i mogu reći ugodno sam iznenađen! Kao prvo , na mom nekom mid range stroju radi solidno,drugo operation metro mi je izvrstan, igra je puno "brža" od prethodnika ,sad se sa ovom G1 puškom , zadnjih sat vremena osjećam kao u crysyu 2 , ili COD ,mogu komotno se zaletit , raspalit rafal , bez onog , "pucaj kratke rafale i nadaj se na ćeš pogodit"...super mi je mapa kao takva..tunel , grad .. ! Meni osobno će ovu igru bit puno puno lakše igrat nego prethodnika.
  Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 19:28   #1842
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
^
|
nuff said...
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 19:42   #1843
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Zato je tu i beta, da vidiš prije nego kupiš.
Pa nije bas tako. Za to sluzi Demo a beta je nesto drugo. Beta prije svega sluzi developerima i sl. Imam dojam da je ova beta prije svega test servera i sve te masinerije vezane za Origin i sl..Closed beta je vec vjerojatno dala feedback i ak je sve kako treba, igra se jos uvijek pegla i bude sve dok ne krenu posiljke..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 19:43   #1844
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
pa evo , probao i ja. A nisam baš volio dvojku...i mogu reći ugodno sam iznenađen! Kao prvo , na mom nekom mid range stroju radi solidno,drugo operation metro mi je izvrstan, igra je puno "brža" od prethodnika ,sad se sa ovom G1 puškom , zadnjih sat vremena osjećam kao u crysyu 2 , ili COD ,mogu komotno se zaletit , raspalit rafal , bez onog , "pucaj kratke rafale i nadaj se na ćeš pogodit"...super mi je mapa kao takva..tunel , grad .. ! Meni osobno će ovu igru bit puno puno lakše igrat nego prethodnika.
Ukusi se razlikuju, al upravo je sve ovo što se tebi sviđa stvar koja ovdje nevalja-barem što se tiče BBC2 igrača.
Mislim, čemu još jedan Crysis, čemu još jedan COD??
Jedino što mi se sviđa je osjećaj borbe u zatvorenim prostorima, al vani je katjebenastrofa.
Neznaš jel netko upalio svjetiljku ili negdje sniper baca odsjaj, bombe ubijaju iako sam iza 4m debele stjene, ekipa se izležava kao na plaži..
Ma sad pljujem, nadam se da će bit bolje kad krene prava igra iako je teško očekivat neke promjene na veliko?
Battlelog, origin, ma neću ni spominjat..
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 19:45   #1845
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,235
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Pa nije bas tako. Za to sluzi Demo a beta je nesto drugo. Beta prije svega sluzi developerima i sl. Imam dojam da je ova beta prije svega test servera i sve te masinerije vezane za Origin i sl..
U nedostatku demoa, tu je - beta.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 19:54   #1846
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Ukusi se razlikuju, al upravo je sve ovo što se tebi sviđa stvar koja ovdje nevalja-barem što se tiče BBC2 igrača.
Mislim, čemu još jedan Crysis, čemu još jedan COD??
Jedino što mi se sviđa je osjećaj borbe u zatvorenim prostorima, al vani je katjebenastrofa.
Neznaš jel netko upalio svjetiljku ili negdje sniper baca odsjaj, bombe ubijaju iako sam iza 4m debele stjene, ekipa se izležava kao na plaži..
Ma sad pljujem, nadam se da će bit bolje kad krene prava igra iako je teško očekivat neke promjene na veliko?
Battlelog, origin, ma neću ni spominjat..
ma znaš što , moram reći da se slažem tu. Dobro , BBC2 nije bila igra po mom ukusu , zato jer je stvarno zahtjevala timski rad i masu stvari , ali isto tako ima ciljanu publiku kojoj se sviđa , a to što ja ili netko treći nije među nima , koga briga. Međutim , ono što mi pada kod ovog naslova je premisa "ajmo mi skupit pare na BF3 , pa makar izbacili dio njegovog osnovnog koncepta i prilagodili ga ""širim masama"" ....sjeti se RPG žanra ..iz dobrog u gluplje u debilno su otišli neki serijali igara..
  Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 20:09   #1847
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Mislim da prerano donosite zakljucke. Ovo je samo beta sa jednim levelom koji bi trebao bit netipican za BF3..Ako vecina ostalih budu takvi onda nek idu u k...
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 20:26   #1848
Starsailor
Premium
 
Starsailor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 219
Mislio sam uzet skroz novi komp radi ove igre, predomislio sam se nakon bete. Zabavna je, dobra je al nije to to. Odigrao bi 100-njak sati i dopizdila bi mi. BC2 sam mogao 2 dana igrati u komadu.
Starsailor je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 20:30   #1849
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Mislim da prerano donosite zakljucke. Ovo je samo beta sa jednim levelom koji bi trebao bit netipican za BF3..Ako vecina ostalih budu takvi onda nek idu u k...
Ne vjerujem da oni mogu nešto značajno promijeniti unutar mjesec dana.
Na sve načine su pokušavali udovoljiti COD fanovima, od uvođenja prone-a, sto tisuća nagrada za ovakav ili onakav kill, do ovakvih šugavih mapa. Dobili smo MW2 sa vozilima...
Samo se nadam se da će ostatak mapa biti bolji.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 20:36   #1850
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor TutBlut Pregled postova
Ne vjerujem da oni mogu nešto značajno promijeniti unutar mjesec dana.
Iskren ja mislim da smo mi dobili u beti verziju igre staru najmanje 3-4 mjeseca
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 20:42   #1851
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Pa i rekli su oni nešto o tome, ali opet, koji im je da daju stariju verziju igre? Jel im ne bi pomoglo da ljudi prijave ostatak bugova, što im se ne sviđa i ostalo? Zbog toga se i zove beta, a ne demo. Ovako se ekipa samo žali na probleme koji su več riješeni... Gluposti.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 20:52   #1852
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Ma ocemu svi vi?

Igra je zahtjevna, al vecinom se zali ekipa koja je bila ispod ili na low granici preporucenog sluzbenog minimuma, a za divno cudo se ispostavilo da je poprilicno tocana i fer preporuka od developera.

Kako se tocno uvodoenjem prona udovoljava cod fanovima????, prone je core feature bf igara zadnjih 10 godina+ako nesto, odlicno je implementiran.

Je gameplay je brzi i slicniji codu, jer je to 1 mapa, s 0 vozila, upola manje igraca, pa je jos i rush =dizajnirana da se svidi vecem broju ljudi.

Udite u battlelog pa vidite broj vozila/unlockova za iste i kolko ste igre zapravo vidjeli, jos 9 mapa +4 kultne bf2 mape!!! Karkand paGulf of Oman -ej!!! nisam mislio da cu tu nogom opet krocit

Na 64p CQ mapama ce ili doc na svoje, ili izgubit dosadasnju publiku (da ce privuc novu i dobro se prodat ne sumljam).

Mislim igram bf igre 10 g i danima citam bc2 pro ekipu kako im nema ona "bf filing"...???!!!

U ovakvom stadiju i ponudenom modu/mapi u beti se moze dobit malo filing o mehanici pjesacke borbe (meni odlicna), i kolko je rush mod kojem je mjesto u bc2 (nije da mu tamo ista fali)....
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 21:17   #1853
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 583
Ma mene zanima samo jedno. Oće ovi squadovi bit fixani i moć ću igrat sa prijateljima a ne s random njubovima ili će ovo uvik ostat ovako?!
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 21:19   #1854
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
jel se meni čini ili na ovim mapama od 32 igrača low level svi su recon , nemreš prdnut snajper
  Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 22:26   #1855
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor TutBlut Pregled postova
U vezi BF3, hoće li se levelanje usporiti kada izađe cijela igra? Ovo je nekako prebrzo, uopče mi nije nešto kada dobijem viši rank nakon svake mape za razliku od bc2 gdje sam se morao dobrano napatiti za jedan level.
Tu je sada svaki drugi lik level 30.
Ma kakav bc2 ..trebo bi vidjet kako je tek lako dobit rank u BF2
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 22:53   #1856
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Iskren ja mislim da smo mi dobili u beti verziju igre staru najmanje 3-4 mjeseca
potvrđeno je maloprije da je kod star mjesec dana.

a ovi vasi komentari su smijesni,sudite igru po jednoj mapi.
to je kao da je bc2 beta bila izdana sa npr. cold war mapom,metro je tu tek da da neku raznovrsnost
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 23:15   #1857
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 583
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 23:21   #1858
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Ja se nadam da je tako, raznovrsnost, iako po filmicima vidim da ce bit dosta gameplaya u gradu tak da mislim da ce bit bar jos jedna slicna MP mapa.
Ljudi nece shvatit da je to beta i da se beta ne radi zbog njih nego zbog EA i Origina u ovom slucaju. Sudjelovao sam u par beta testiranja i vido puno gora sranja od ovih da bi na kraju igre ispale jako dobre.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2011., 00:07   #1859
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
ja moram reci da mi je nakon 5h igranja battlefielda 3 uzitak upaliti bad company 2
mislim da cu preskociti ovaj dio u serijalu, osim ako ne uzme sira ekipa pa me natjera, ali meni se osobno ovo ne igra, nabrijan bio na avione, ali ne isplati se...
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2011., 00:20   #1860
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Kad ćete više shvatiti da se igra ne sudi po koricama iliti beti.
Bete osobno izbjegavam baš iz razloga da ne dobijem dojam da je igra sranje a na kraju ispadne ok.

Bete su tu sa razlogom, a demoi da se vidi GOTOV proizvod.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na