Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2012., 14:44   #151
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ne mogu nego nasmijat se na ovo "agresivna propaganda". S jedne strane Activision i TV reklame za D3, s druge liliputanski Runic
Da, samo renderirani TV adovi od Diabla su koštali debelo više nego je Runic potrošio na cjelokupni marketing (link)
Torchlight 2 pa se reklamira maltene besplatno - prije launcha su gradili hype intervjuima, a sad dok je igra vani su im najbolja reklama zadovoljni kupci i dobri reviewi.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 15:12   #152
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Krivo smo se razumije , RUNIC kao takav ne vodi istu vrstu reklame kao Blizzard.
Pogledajte sve veće tematske forume, socijalne mreže i ostalo na temu igara. . Gotovo na svakom od tih mjesta postoji skupina "diskutanata" koja sa jednakom strašću brani i veliča T2 (što je donekle razumljivo za fanove) i sa potpuno jednakom strašću i, mogu reći, bez pretjerivanja, mržnjom istupa prema D3.

Naravno, da to nije ni slučajno ni spontano.
Riječ je o tzv. "pisanju po nraudžbi/liniji".
Znam ja dobro koliki je RUNIC u odnosu na Blizzard, ali isto tako prepoznajem "modus operandi" raznih vrsta porpagande kad ih vidim. Zna dobro RUNIC da ne može parirati sa TV oglasima i spotovima. Ovdje je u pitanju "gerila marketing". I to je jasno svakom tko malo pogleda cijelu situaciju "iz tlocrta".
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2012., 17:03   #153
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Krivo smo se razumije , RUNIC kao takav ne vodi istu vrstu reklame kao Blizzard.
Pogledajte sve veće tematske forume, socijalne mreže i ostalo na temu igara. . Gotovo na svakom od tih mjesta postoji skupina "diskutanata" koja sa jednakom strašću brani i veliča T2 (što je donekle razumljivo za fanove) i sa potpuno jednakom strašću i, mogu reći, bez pretjerivanja, mržnjom istupa prema D3.
Isto vrijedi i obrnuto, čitaj samo npr. Runic forume (iako ima toga svugdje).
Koliko ih fanatično brani TL2, još više ih brani D3, tako da ti ovo pada u vodu...

Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Naravno, da to nije ni slučajno ni spontano.
Riječ je o tzv. "pisanju po nraudžbi/liniji".
Znam ja dobro koliki je RUNIC u odnosu na Blizzard, ali isto tako prepoznajem "modus operandi" raznih vrsta porpagande kad ih vidim. Zna dobro RUNIC da ne može parirati sa TV oglasima i spotovima. Ovdje je u pitanju "gerila marketing". I to je jasno svakom tko malo pogleda cijelu situaciju "iz tlocrta".
Jasno da se reklamiraju preko social medija i intervjua, kad su efektivno najjeftinije metode, a daju efekt. I ja bi tako da sam na njihovom mjestu.
Vezano uz "pisanje po narudžbi" - to si mislio plaćene recenzije ili šta?
Sumnjam da imaju love platiti svakom gaming portalu/časopisu za pozitivni review, dok gamerima ne moraju plaćati da bi širili glas da je dobra igra, fanboyi to rade besplatno.
Ili je možda moguće da su izbacili van dobru igru koja se jeftino prodaje? Jedan dio Diablo playerbasea se je i prebacio na Torchlight jer je očekivao nešto sasvim drugo od Diabla, dok su u TL-u dobili ono što su očekivali.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 18:09   #154
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Torchlight je vrhunski action rpg. Od starta ispoliran, nikad ozbiljan, nego zabavan i "lagan", a loot je odlično balansiran i raznovrstan.
Protivno mišljenju mnogih D3 fanova u igri nema inflacije legendary itema. Jedini "višak" je gomila razl. enchanta i setova koji samo mogu obogatiti igru.

Runic me dodatno razveselio, stvarno, niskom cijenom za ovoliku količinu zabave i ubacivanjem game modova koje su fanovi tražili: offline single player te LAN i internet co-op.
Ako nastave izbacivat patcheve još godinu dana ja ću im bit fan broj 1.




OffT: Opet će priča o zlom Activisionu koji je iskvario pošten Blizzardov studio? Nemojte molim vas, nemamo mi pojma kako se donose odluke od kad su počeli surađivati.
Ja vjerujem da je Activision taj koji je loše prošao, jer Blizz je već godinama bez novih ideja. "Potrošeni" su i fokusirani na izvlačenje eura.

Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Riječ je o tzv. "pisanju po nraudžbi/liniji".


Zapitam se kad čitam tvoje postove. Posebno ti "dobro" ide komentiranje nogometa i filmova, ali ubrzano napreduješ na području PC igara i marketinga.
Svaka čast, trebaju nam "zanimljivi" ljudi na ovom dosadnom forumu.
  Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 18:28   #155
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Torchlight je vrhunski action rpg. Od starta ispoliran, nikad ozbiljan, nego zabavan i "lagan", a loot je odlično balansiran i raznovrstan.
Protivno mišljenju mnogih D3 fanova u igri nema inflacije legendary itema. Jedini "višak" je gomila razl. enchanta i setova koji samo mogu obogatiti igru.
To je to. O tome pričam. Već 79999 puta ponovljena "raznovrsnost" , "zabava" ...OK. T2 JE i meni zabavan. Ali D3 je miljama od njega. Ali ne , ajmo idealizirat T2 sa nekakvim iracionalnim tvrdnjama. D3 je "blablaba , traži online po must" , "ne pada mi često dobar rare i legendary"(ne pada ni meni zato mi je i gušt farmat, da dobivam na lotu svaki tjedan misliš da bih ga igrao stalno?)
Ali T2 je super , pada "loot" , pa pada, non stop pada, istina, ima šarenog smeća ko u priči. Samo pada da ga ima toliko da ne znaš kuda. Eh da uopće nema "inflacije legendary itema" jer su svi debelo overpowered- Čak je i elite težini (koja jedina ima smisla) igra smiješno lagana nakon nekog vremena.
Izbalansiran??? U čemu?


Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Zapitam se kad čitam tvoje postove. Posebno ti "dobro" ide komentiranje nogometa i filmova, ali ubrzano napreduješ na području PC igara i marketinga.
Svaka čast, trebaju nam "zanimljivi" ljudi na ovom dosadnom forumu.
Samo daj..ja sam u potpunosti otporan na loš cinizam i
"kritike" na razini birtijaško podrugljivih floskula.
  Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 20:21   #156
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
To je to. O tome pričam. Već 79999 puta ponovljena "raznovrsnost" , "zabava" ...OK. T2 JE i meni zabavan. Ali D3 je miljama od njega. Ali ne , ajmo idealizirat T2 sa nekakvim iracionalnim tvrdnjama. D3 je "blablaba , traži online po must" , "ne pada mi često dobar rare i legendary"(ne pada ni meni zato mi je i gušt farmat, da dobivam na lotu svaki tjedan misliš da bih ga igrao stalno?)
Ali T2 je super , pada "loot" , pa pada, non stop pada, istina, ima šarenog smeća ko u priči. Samo pada da ga ima toliko da ne znaš kuda. Eh da uopće nema "inflacije legendary itema" jer su svi debelo overpowered- Čak je i elite težini (koja jedina ima smisla) igra smiješno lagana nakon nekog vremena.
Izbalansiran??? U čemu?
Zašto ti je tako teško prihvatiti tuđa mišljenja, a za svoje mišljenje si rekao kako je to samo tvoje mišljenje, i da je d3 miljama od t2, makar nisi naveo niti jedan normalan razlog.
Nema potrebe onda skakati ovako nervozno na jednu rečenicu pohvale torchlighta, izgleda malo weird.

Ljudi su zaboravili šta ekipi znači igrivost u igrama, danas toga skoro da i nema. Prije sam tako glupe igre znao igrati po cijeli dan, danas me niti jedna nemože prisilit na to. Grafika je postala važnija od igrivosti i gameplaya, štoviše pokazalo se da grafika upropaštava igrivost. U d3 se vidi da je igra rađena na profi razini, s tim se slažem, ali fali contenta i kako bi ja rekao "duše"
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 20:36   #157
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Dosao do act 2 s embermage i stao. Imal koga da oce nastavit samnom preko tungle-a, posto mi je kompa odustao jer nema vise vremena ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 20:46   #158
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
ja, al sad idem na neku seljačku feštu(takve su najzabavnije) pa se sutra dogovorimo.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 21:40   #159
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ali D3 je miljama od njega.
How yes no.
  Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 21:53   #160
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
da dobivam na lotu svaki tjedan misliš da bih ga igrao stalno?
Epic
Interpol je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2012., 19:00   #161
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Alo ekipa, jeste nasli minecraft pecinu na A3? Presmijesno

Mač mi je najači kaj je najbolje dila solidan dps




picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2012., 21:07   #162
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Yeehaw, prvi legendary

Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 00:08   #163
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Niice Šteta kaj su statovi tak tak
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 00:21   #164
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Tak tak? Od ovog napraviš mrcinu sa fire dmg, unutra 2 fire gema i eto veselja.

Meni još nije ni jedan legendary pao.
Sreće isto kao i u diablu, tamo bar padaju ali sranja
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 08:28   #165
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
S obzirom da igram sa outlandericom, ovaj će pričekat brku inženjera Inače, pao ubrzo nakon početka NG+.

A za nagradu za zadnji quest u igri sam imao izbor između 4 kul itema za svoju klasu. Nice touch. Jedino šta ga neću moć koristit još 6-7 levela
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 11:08   #166
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Ja probo 4 legendaria u random napravit i dobio kurac

Katastrofa kaj onaj mali smrad napravi
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 11:14   #167
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Misliš na unique?

@ buljo, ak ti tak kazes ok Nisam dosao do end gejma jos pa neznam kak se krecu dps-i.. ali ono sto sam vidio na armory (il kak se zove) mi se cinilo da to moze jos gore.. ali imas pravo, taj leg moze jebacki dps dilat... samo ocekivao bih vise affixa od lega Moj prvi uniqe bow je iamo, onak, 8-10 affixa
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 11:27   #168
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Je, ja sam isto mislio da će bit pun ekran affixa Ali sam DPS je opak. Na unique bowu sličnog levela imam 400
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 12:01   #169
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
ovako na prvu ruku rekao bih da nisi baš nešto puno igrao D3.
Krivo mislis, imam malo poveci broj sati u D3 i ne pricam napamet vec ono kako ja gledam na sve to.

No slazem se u jednom s ekipom, usporedbe T2 i D3 su malo ne ozbiljne i ne bi ih uopce spominjao da pojedinici nisu poceli "pljuvat" po D3 i uzdizat u nebesa T2.

T2 je odlicna igra koju evo i sada idem igrat, ali je imho ne ozbiljno raditi usporedbu s D3.
Cijena nije vazna kod igre, bar ne meni posto na ovaj nacin kupujem samo one igre koje su mi usitinu jako dobre dok sve ostale naslove kupujem preko Steama.

No vratimo se na T2 o kojem i je ova tema jer su usporedbe s D3 blesave (mislim da se svi u tome slazemo) .
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 12:23   #170
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Misliš na unique?

@ buljo, ak ti tak kazes ok Nisam dosao do end gejma jos pa neznam kak se krecu dps-i..
Ovisi sa kim igraš i ovisi koji ti je glavni elemental magic, meni na mageu su fire i ice, kombinacija ta 2 je strašna.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 12:58   #171
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Aj malo pojasni? Zasto je bitan koji je elemental damage? Zar nemogu npr imati sva 4? (ak si tak poslozim gear). Ili ima skillova koji daju bonus za određeni elm dmg?
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 13:24   #172
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Ne znam za magea, ali ako si outlander, poison is the way to go Hrpa skillova plus dupli poison dmg na Master of the Elements. Ja pokušavam napravit neki combo physical i poison dmga
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 13:36   #173
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ne znam za magea, ali ako si outlander, poison is the way to go Hrpa skillova plus dupli poison dmg na Master of the Elements. Ja pokušavam napravit neki combo physical i poison dmga
Ali...Zašto? Zašto poison? A ne npr ice.. Ili šta već daje dupli bonus na onom passivu..(sry nisam u igri).

Htio bi malo bolje skužit te neke cake, da znam za iduće buildove
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 13:44   #174
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Aj malo pojasni? Zasto je bitan koji je elemental damage? Zar nemogu npr imati sva 4? (ak si tak poslozim gear). Ili ima skillova koji daju bonus za određeni elm dmg?
Sad ću reć kako je kod magea, jer igram s njim, imam 2 skilla koja koristim stalno, jedan je fire drugi ice, kad biram weapon i gear biram tako da (ak mogu ofc) da rade +fire/+ice ili %fire/%ice dmg.
Electrical i poison nema toliko smisla, i glupo je njih dizat.
Ovaj legendary ima odličan fire dmg, 323-646 i još 25% na to + ako staviš 2 fire gema unutra, dmg se bome fino penje.

Sa kojim ti likom igraš?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 13:48   #175
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Pa kažem ti Od pasivnih imaš Poison Burst + dupli bonus na MoE. A tu su i Cursed Daggers i Venomous Hail. Poison je jednostavno logičan izbor ako ideš na elemental dmg
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 15:20   #176
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Aha.. Bum bacio malo pogleda kasnije kad se uključim u igru... Neznam napamet sve ali mislim da neke od tih skillova nisam ni otvarao..

Buljo, igram sa outlanderom zasad! negdje sam oko 40 lvl čini mi se
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 15:25   #177
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Btw, jeste na krekanim verzijama ili imate oriđiđi? Razmišljam da ju uzmem zbog supporta i multija, ali nažalost od moje ekipe nitko nije online
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 15:51   #178
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Misliš na unique?

@ buljo, ak ti tak kazes ok Nisam dosao do end gejma jos pa neznam kak se krecu dps-i.. ali ono sto sam vidio na armory (il kak se zove) mi se cinilo da to moze jos gore.. ali imas pravo, taj leg moze jebacki dps dilat... samo ocekivao bih vise affixa od lega Moj prvi uniqe bow je iamo, onak, 8-10 affixa
Ma da unique-a.
Isto je sa gemovima, redovito dobim tipa 2hp/sec itd
Radije na kraju stavim gore enchant na iteme koje mislim dulje koristit
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 16:11   #179
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Btw, jeste na krekanim verzijama ili imate oriđiđi? Razmišljam da ju uzmem zbog supporta i multija, ali nažalost od moje ekipe nitko nije online
Ja i Buljo imamo igru na Steamu, za ostale neznam.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2012., 18:35   #180
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
ja iam origigi, ovih dana me napali seminari, ali ako ima itko ovdje kome je dosadno samome, neka se slobodno javi. Imam jednog lika na act2, ali nije problem početi sa drugim likom ispočetka.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na