Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2007., 23:08   #151
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,523
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Probao sam sa 1.375V, ista stvar...već sam stavio novi BIOS, F5...
Kloknem, odvrtim testove, sve pet, stabilno....stisnem restart, i on umjesto da se restartira, ugasi se...
Šteta, radi ko urica na 3.0, ubo sam B stepping (Everest kaže B2), išao bi on i glatko do 3.6, ali neću preko 3.0 dok ne skužim o čemu se radi...
ploča je tek izašla...vjerojatno neka glupost tipa "ištekaj ventilator i ubodi ga naopačke" i slično...dječje bolesti, sve ih imaju...samo treba nekak skužit o čemu se radi, a do tad mi je bed ostavljat ga klokanog...
ma joj lol, pa vidis da nakon sta se zagasi, sama se i upali odma i ako prode normalno dalje onda ti je overclockano i stabilno, nemoj se oko toga brinut... tako je svima ko sto Swarm dude kaze...
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 00:32   #152
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Ja sam cijelo vrijeme brijao da ću uzeti DS3;ali kad malo razmislim,ići ću opet na DFI + ekperimentirat malo umjesto da idem na sigurno...
Dakle intel chipset sigurno! ; a matična vrlo vjerojatno DFI INFINITY P965-S Sviđa mi se stvarno omjer cijene/performanse (po netu),i to šta više liči na LP seriju po karakteristikama nego na Infinity...a i ide odlično u OC i bez diranja napona...
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2007., 00:52   #153
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Gdje to ima kod nas za kupit ? Cijena ?

2 PCI Express x16 slots
- CrossFire mode
: PCIE 2 slot operates at x16 bandwidth.
: PCIE 4 slot operates at x4 bandwidth.

Pa bar su mogli napravit da oba rade x8 u CrossFire mod-u
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 01:03   #154
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
A neznam di ima,ali negdje sam vidio... A cijena je oko 1100kn.
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 07:44   #155
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,415
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 09:20   #156
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Btw, kako u tim DS3/DS4 pločama ručno namjestim latencije memorije? Probao sam u BIOSu Ctrl+1 (ili je bilo F1) ali ništa...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 09:25   #157
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Btw, kako u tim DS3/DS4 pločama ručno namjestim latencije memorije? Probao sam u BIOSu Ctrl+1 (ili je bilo F1) ali ništa...
ctrl+F1 stisneš čim uđeš u bios.

odabereš "dram timeings selectable - manual" u MB intelligent tweaker i onda ispod biraš latencije.
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 21:26   #158
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,426
Novi BIOS je gore, a evo i par slika kako se flasha. Koristio sam USB memory stick jer mi je to najpraktičnije. Kako ga napraviti bootabilnim, postoji tema na forumu.

1. Prije svega treba učitati default ili optimized default postavke u slučaju klokanja i sličnoga. Time ćete spriječiti moguće smrzavanje sustava tijekom flashanja.



Postavke spremite i izađete iz BIOS-a.

2. Ubacite medij (CD, DVD, disketu, stick,...) i tijekom POST screena stišćite F12 kako bi vam se pojavio boot izbornik u kojem ćete odabrati uređaj s kojeg se boota (kod mene USB stick).



3. Kad se DOS učita, pojavit će se command line odnosno naredbeni redak. Tu ćete se pozicionirati do mape s flash utilitiyjem i novim BIOS-om te pokrenuti flash895 (flash utility).



Najbolje je sve datoteke staviti u root mapu kako se ne bi zezali cd i drugim naredbama.

4. Kad se program pokrene, strelicama se dovedite do stavke File, stisnite ENTER i ispod Load upišite točan naziv datoteke BIOS-a zajedno s nastavkom (ekstenzijom).



5. Stisnite ENTER nakon kojeg se pojavljuje pop-up s potvrdom flashanja BIOS-a i opet stisnite ENTER.



6. Flashanje počinje. Postupak traje nešto manje od jedne minute.



Nakon flashanja slijedi kratka provjera BIOS-a.

7. Kad postupak završi, pojavit će se obavijest BIOS Update Completed - Pass. Za nastavak, stisnite bilo koju tipku.



8. Opet će se pojaviti početni Main izbornik. Iz programa možete izaći odabirom stavke Exit.



9. Ponovo se pojavljuje naredbeni redak.



Računalo možete resetirati kombinacijom tipku CTRL+ALT+DEL.

10. Kada se ponovo pokrene, uđite u BIOS (tijekom POST screena stišćite tipku DEL) i učitajte optimized defaults postavke.



Spremite postavke, opet uđite u BIOS i opet namjestite željene postavke po želji.

Za vlasnike DS4 ploča: novi BIOS (F9) donosi podršku za procesore E6420 i E6320, popravlja klokanje PCI-E sabirnice i SmartFAN feature proširuje na system i power fan konektore.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 21:30   #159
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Domy, svaka čast! Jako si to lijepo napravio! Još da malo hrabrosti skupim i možda se bacim na posao
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2007., 21:53   #160
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,523
tnx domy, vrlo lijepo

daj mi samo objasni zas smo radili no.10? zar nisu postavke vec na defaultu kad se novi bios stavi?
Astral je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2007., 22:23   #161
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,426
Jesu, ali fail safe.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 21:31   #162
Marcho
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Pitomača
Postovi: 3
Evo nedavno sam kupio mbo gigabyte ds3 i nakon upoznavanja sa istom skinuo novi bios. Međutim, primjetio sam razliku u temperaturi procesora te brzini ventilatora na razlićitim bios-ima. Kod F10 bos-a temp je oko 30 C, vent oko 700, a na novom bios-u F11 temp oko 36 a vent oko 900 okretaja.
Napominjem da se radi o E4300 koji nije overc. (barem zasad).
Da li je još netko primjetio ovu razliku?
Marcho je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 22:06   #163
Marcho
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Pitomača
Postovi: 3
temperature su čitane iz BIOS-a bez opterečenja procesora
__________________
Marcho
Marcho je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 22:14   #164
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,523
to ti nema veze s biosom, vjerovatno je ili bilo vrucije vani ili si bio duze u biosu pa ti se proc vise zagrijo
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 22:39   #165
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
A možda ipak ima, prilikom prelaska sa F6 na F9 sam se malo dotakao te tematike u vezi temperature CPU-a, ne jezgri.

http://forum.pcekspert.com/showpost....3&postcount=35
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 22:47   #166
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,523
nah...bios mozda cita temp na drugaciji nacin, ali temp ti je ostala ista, nema veze kaj bios pokazuje drugacije
Astral je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 13:20   #167
daxdax
Premium
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
DS3P problem

Evo da i ja nešto prozborim o Điđabajtu.
Imam ds3p rev 3.3 u kombinaciji sa e4300,i dakako jedan sam od mnogih koji
ima problema sa memorijskom kompatibilnošću (SuperTalent PC6400 SuperTalent, T800UX2GC5, 800MHz ),iako nije riječ o famoznim Micron D9 na stikovima,zatim ono poznato endless rebootanje,prilikom lošeg OC-a itd,itd.
Zamijetio sam slijedeće anomalije:
sve je ***eno undervoltano od vcore-a do vmem-a itd,
sve radi stabilno na određenim postavkama,ali na warm/cold reboot dolazi do
pištanja,nema bootanja i nakon nekoliko pali gasi,sve se vraća na defaultne postavke.(dakle ono što piše za ds3 i s3 vrijedi i za ds3p)

Groznije ploče vidio nisam,čak se i moja stara 4core-dual sa VIA čipsetom čini ultra stabilnom
Zatim se memorija ponaša nenormalno na nekim postavkama u odnosu na fsb,pa tako na 2x radi nestabilo, 2.5x ne radi nikako,a na 2.66x RADI NAJSTABILNIJE ali kada se vrši OC limit mi je negdje na 350FSB i 0.3vmem
i radi ok,ali opet ostaju ti boot problemi (možđa bi radilo sve ok sa 0.4vmem-a,ali ne želim pregrijavanja meme).
Grozota od ploče i zažalio sam što sam je kupio,možđa da promjenim mem module,kada su jeftini
ali mi se čini bolje da to sve prodam i pravac p5b-e ?
daxdax je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 14:46   #168
lopinar
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 36
Ako imaš problema s warm bootom, dakle restartom, uzrok je vjerojatno prevelika temperatura nb. Probaj staviti nekakav ventilator da puše u njega.
lopinar je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 14:49   #169
daxdax
Premium
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Citiraj:
Autor lopinar Pregled postova
Ako imaš problema s warm bootom, dakle restartom, uzrok je vjerojatno prevelika temperatura nb. Probaj staviti nekakav ventilator da puše u njega.
Nebi rekao da je to problem (gotovo sam 100% siguran),zato što se to događa i na fsb 266 pa i nižim fsb-ovima.
Mislim da je isključivo problem u memoriji i undervoltaži.

Te điđabajt ploče su očito prilična lutrija,moguće da me dopao loš komad.

Pročito sam hrpu toga po forumima i ¸koliko ima zadovoljnih toliko ima i ovakvih poput mene sa hrpom problema.
daxdax je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 15:10   #170
lopinar
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 36
Ja ti samo mogu reći da mi je zamjena hladila na nb riješila sve probleme vezano baš uz warm boot. Meni su se problemi javljali na 333, a niže nisam ni probao. Probaj staviti vent, ništa te ne košta.
lopinar je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 15:24   #171
daxdax
Premium
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Citiraj:
Autor lopinar Pregled postova
Ja ti samo mogu reći da mi je zamjena hladila na nb riješila sve probleme vezano baš uz warm boot. Meni su se problemi javljali na 333, a niže nisam ni probao. Probaj staviti vent, ništa te ne košta.
Evo ovako:
trenutno mi je fsb 333 mema radi na 887 (2.66x) i +0.275v.
Nema boot issue-a,ali spustim li taj vmem,pojavljuje se.
Ako spustim na 2.5x ili 2.x čak i +0.3v ne pomaže!
Eto pa ti razmisli jel to do overheatinga nb-a.

inače ds3p je certificirana za fsb 1333 po defaultnim voltažama tako
da bi tvoju opservaciju isključio definitivno.
daxdax je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 15:38   #172
lopinar
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 36
Moja je rev 3.3, dakle službeno isto podržava 1333. Ništa, zaboravi.
lopinar je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 16:59   #173
daxdax
Premium
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Citiraj:
Autor lopinar Pregled postova
Moja je rev 3.3, dakle službeno isto podržava 1333. Ništa, zaboravi.
Da nebi bilo zabune ne radi se samo o restartanju odnosno warm bootu,već i paljenju računala odnosno cold bootanju.
daxdax je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 17:52   #174
daxdax
Premium
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Htio bi još dodati slijedeće opservacije o stabilnosti NB-a.
ako se spusti množitelj na 6x,NB je prilično overclockan zbog 9/6*fsb formule i to podnosi jednako dobro kao da je na 9x množitelj.
Još jedan prilog izdržljivosti NB-a na điđabajtu.
daxdax je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 17:45   #175
wlcasemodding
Premium
 
wlcasemodding's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 355
imam ploču iz siga, rev 3.3, i temp. NB-a mi je 52 stupnja, s time da mjerim termometrom na hladnjaku, dakle temperatura same jezgre je i veća. Razmišljao sam da stavim HR-05, zanima me isplati li mi se to stavljati i da li bi mi stao pošto mi je na procu freezer, tj. ima li mjesta i za HR-05, da ne kupim i ustanovim da ne stane. Komp je na defaultnim postavkama.
wlcasemodding je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 19:20   #176
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Skini cooler i žvaku sa čipseta, nanesi novu pastu i vidi temp, ako je i tad ''kritično'', krkni neki ventić da piri po njemu, po meni bolje, tj jeftinije rješenje...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 22:42   #177
Marcho
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Pitomača
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Astral Pregled postova
to ti nema veze s biosom, vjerovatno je ili bilo vrucije vani ili si bio duze u biosu pa ti se proc vise zagrijo
Mislim da to ne može biti razlog jer sam biose mijenjao jedan za drugim sa f10 na f11 pa ponovo na f10, sve u pola sata max.

Što se tiće razlike u očitavanju senzora koje koristi određena verzija biosa, to bi mogao provjeriti sa nekom programom koji čita temperaturu samostalno, a ne preko biosa. Ako neko zna za neki pouzdani, molim preporuku!

Hvala.
__________________
Marcho
Marcho je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 23:33   #178
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Novi BIOS je gore, a evo i par slika kako se flasha. Koristio sam USB memory stick jer mi je to najpraktičnije. Kako ga napraviti bootabilnim, postoji tema na forumu.

1. Prije svega treba učitati default ili optimized default postavke u slučaju klokanja i sličnoga. Time ćete spriječiti moguće smrzavanje sustava tijekom flashanja.



Postavke spremite i izađete iz BIOS-a.

2. Ubacite medij (CD, DVD, disketu, stick,...) i tijekom POST screena stišćite F12 kako bi vam se pojavio boot izbornik u kojem ćete odabrati uređaj s kojeg se boota (kod mene USB stick).



3. Kad se DOS učita, pojavit će se command line odnosno naredbeni redak. Tu ćete se pozicionirati do mape s flash utilitiyjem i novim BIOS-om te pokrenuti flash895 (flash utility).



Najbolje je sve datoteke staviti u root mapu kako se ne bi zezali cd i drugim naredbama.

4. Kad se program pokrene, strelicama se dovedite do stavke File, stisnite ENTER i ispod Load upišite točan naziv datoteke BIOS-a zajedno s nastavkom (ekstenzijom).



5. Stisnite ENTER nakon kojeg se pojavljuje pop-up s potvrdom flashanja BIOS-a i opet stisnite ENTER.



6. Flashanje počinje. Postupak traje nešto manje od jedne minute.



Nakon flashanja slijedi kratka provjera BIOS-a.

7. Kad postupak završi, pojavit će se obavijest BIOS Update Completed - Pass. Za nastavak, stisnite bilo koju tipku.



8. Opet će se pojaviti početni Main izbornik. Iz programa možete izaći odabirom stavke Exit.



9. Ponovo se pojavljuje naredbeni redak.



Računalo možete resetirati kombinacijom tipku CTRL+ALT+DEL.

10. Kada se ponovo pokrene, uđite u BIOS (tijekom POST screena stišćite tipku DEL) i učitajte optimized defaults postavke.



Spremite postavke, opet uđite u BIOS i opet namjestite željene postavke po želji.

Za vlasnike DS4 ploča: novi BIOS (F9) donosi podršku za procesore E6420 i E6320, popravlja klokanje PCI-E sabirnice i SmartFAN feature proširuje na system i power fan konektore.
Domy, gdje su ti slike nestale odnosno SS-ovi??
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 23:40   #179
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Citiraj:
Autor Fera_os Pregled postova
Domy, gdje su ti slike nestale odnosno SS-ovi??
ImagesForMe valjda nekaj dela sa serverom.
Kad slože, "vratile" budu se slike.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 10:40   #180
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,426
Citiraj:
Autor Fera_os Pregled postova
Domy, gdje su ti slike nestale odnosno SS-ovi??
Slike su tu... Opet si pijan?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na