Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.10.2010., 23:53   #151
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Official. Igra je smeće. Čak je veće smeće nego 2010. Opet spori i tromi obrambeni brži od vrhunskih ko metak brzih napadača. Umor je nevjerovatan, igrači u 50.toj minuti plaze po terenu... ma katastrofa. Uninstall i to sa Revo Uninstallerom da nebi kaj ostalo. Vračam se na PES 6 i more patcheva jer ovo je katastrofa.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 00:21   #152
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
I ja sam odigral par utakmica koje nikako nisu dovoljne da se veli u cjelini kakav je PES.
Očito su shvatili kaj su fulali na 10tki i tu su si dali truda, jer ovo već lići donekle na nogomet.

Ovo kaj pričate za igrače, da su obrambeni isto brzi ko i napadači...neznam kaj da velim. Nije istina, jer ako se da lopta u for ili se izbaci igrač sa fintom on ostaje iza i samo vaša nespretnost u upravljanju može rezultirati da vas stigne...

Dodavanja su riješi odlično, finte jako dobro, a taktički dio savršeno. Može se narihtati sve i kak ti srce želi.

A sve više vidim da PES ne valja onome ko je naučen dati loptu u for ili nabiti napadaču i da utrči u gol...toga tu više nema ili je jako rijetko.

Ko nezna i bolje da izbriše PES, neg da tu kuka ka nemre gol zabit ili da su njegovi igrači sporiji od suprotne strane mislim svakavih izlika ima kad si loš u nečemu.

U ovom PES-u dosta ovisi o spretnosti sa individualnim dijelom i fintama, kak sam i rekel a to nije lako. Al tražim i zasad nisam našel nekaj po čemu bi bil LOŠ, no odigral sam samo 15-20 tekmi
danc00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2010., 08:37   #153
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
I ja sam odigral par utakmica koje nikako nisu dovoljne da se veli u cjelini kakav je PES.
Očito su shvatili kaj su fulali na 10tki i tu su si dali truda, jer ovo već lići donekle na nogomet.

Ovo kaj pričate za igrače, da su obrambeni isto brzi ko i napadači...neznam kaj da velim. Nije istina, jer ako se da lopta u for ili se izbaci igrač sa fintom on ostaje iza i samo vaša nespretnost u upravljanju može rezultirati da vas stigne...

Dodavanja su riješi odlično, finte jako dobro, a taktički dio savršeno. Može se narihtati sve i kak ti srce želi.

A sve više vidim da PES ne valja onome ko je naučen dati loptu u for ili nabiti napadaču i da utrči u gol...toga tu više nema ili je jako rijetko.

Ko nezna i bolje da izbriše PES, neg da tu kuka ka nemre gol zabit ili da su njegovi igrači sporiji od suprotne strane mislim svakavih izlika ima kad si loš u nečemu.

U ovom PES-u dosta ovisi o spretnosti sa individualnim dijelom i fintama, kak sam i rekel a to nije lako. Al tražim i zasad nisam našel nekaj po čemu bi bil LOŠ, no odigral sam samo 15-20 tekmi
i potpis na kompletan post, slažem se s tobom od a do ž i uopće nisam htio komentirat ove pesoneznalice do sada.

@Drug Brko - ma daj mi molim te reci kako su do sada bili brži spori i tromi obrambeni od ultrabrzih napadača?? Koji to i od koga to? Meni to izgleda baš ovako kao što je Danc00 rekao- neznanje i nespretnost i navika na pes1 i njemu slične - pukni trokutom u dugi for, brzi napadač je sam i bum gol, a od nogometa i nogometne igre 0 bodova. Napisat da je igra smeće, a riješeno je 90% peezdarija koje nisu valjale u odnosu na 2010, ma mislim, ono. Naučit prvo igrat pa onda sudit. Dođi do novske/jasenovca malo na pes party pa ti pokažem kak se pretrčava koji god hoćeš obrambeni, u kojem god hoćeš pes-u - 2009, 2010, 2011 Svi su instalirani uvijek i sa zadnjim patchevima/transferima dostupnima, ili gacp patch ili pesedit, kako za koji. Baš je jučer frend iz zg došao na pes party sav nabrijan, ono, kao igrao je tamo mjesecima sa svojim frendovima, rastura ih i tako te spike, pa se nije baš tako veselo proveo, samo je pitao kako su moji obrambeni tako spori

Mislim, ono, za sve vas koji tu sustavno pljujete po najboljoj nogometnoj simulaciji svih ovih godina, pro evolution soccer se treba ZNATI igrati i UŽIVATI u kreiranju akcija.
(kome god šta nije jasno, škola pes-a je vikendom in my city)
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 10:36   #154
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
i potpis na kompletan post, slažem se s tobom od a do ž i uopće nisam htio komentirat ove pesoneznalice do sada.

@Drug Brko - ma daj mi molim te reci kako su do sada bili brži spori i tromi obrambeni od ultrabrzih napadača?? Koji to i od koga to? Meni to izgleda baš ovako kao što je Danc00 rekao- neznanje i nespretnost i navika na pes1 i njemu slične - pukni trokutom u dugi for, brzi napadač je sam i bum gol, a od nogometa i nogometne igre 0 bodova. Napisat da je igra smeće, a riješeno je 90% peezdarija koje nisu valjale u odnosu na 2010, ma mislim, ono. Naučit prvo igrat pa onda sudit. Dođi do novske/jasenovca malo na pes party pa ti pokažem kak se pretrčava koji god hoćeš obrambeni, u kojem god hoćeš pes-u - 2009, 2010, 2011 Svi su instalirani uvijek i sa zadnjim patchevima/transferima dostupnima, ili gacp patch ili pesedit, kako za koji. Baš je jučer frend iz zg došao na pes party sav nabrijan, ono, kao igrao je tamo mjesecima sa svojim frendovima, rastura ih i tako te spike, pa se nije baš tako veselo proveo, samo je pitao kako su moji obrambeni tako spori

Mislim, ono, za sve vas koji tu sustavno pljujete po najboljoj nogometnoj simulaciji svih ovih godina, pro evolution soccer se treba ZNATI igrati i UŽIVATI u kreiranju akcija.
(kome god šta nije jasno, škola pes-a je vikendom in my city)
pozz,

slazem se s svime gore napisanim... krenuti cu redom jer sam prvo imao na kompu demo verzije obje igre i tu mi je pes odmah bio drazi jer jednostavno dugo vec igram pes i covjek se jednostavno navikne, tako da mozda sam ga tu favorizirao subjektivno, no evo slijedi nastavak...

prvo sam se docepao fife prije dva dana, full verzije... i podesio sve sta se da, stavio sam na prvu tezinu ispod najteze, stvarno je lijepo vidjeti koje sve lige postoje odmah u startu, i krenuo sam s igranjem. sam izgled igraca mi je za razliku od pes-a losiji, jer u pesu od lica igraca, do njihovog izgledao dok igras na terenu izgleda puno bolje, vjernije, realnije... nadalje u samoj igri a odigrao sam jedno 15 utakmica po 10 minuta nisam imao ni jedno krivo dodavanje, u smislu da sam loptu puknuo van igralista (naravno da sam imao presjecenih pasova od strane protivnika), sudjenje je izvedeno korektno, obrambeni igraci nisu brzi od napadackih, tako da sam par puta kada sam igrao s barcom bio oci u oci s golmanom, ako je loptu u for dobio messi, ista stvar i s realom, ako je lopta bila upucena ronaldu itd... no ono sto me donekle zasmetalo je u prosjeku 3-4 gola koliko sam zabijao po tekmi, e sad iskreno ne mislim da sam toliko dobar, nego mislim da su neke stvari vise "podesene" veselju i sreci igraca, nego simuliranju samog nogaca a igrao sam s repkama, i raznim klubovima, tako da nije da sam samarao samo s bracom ili realom... svidja mi se kako su odradili managerski dio, makar sam mozda tamo proveo premalo vremena, ali ono sto sam do sada vidio bilo mi je ok. ono sto mi se nesvidja je kako igrac stoji kod izvodjenja kornera, jer je stvarno iritantno napravljeno...

pes je dosao jucer, i mogu reci da je to bilo kao kad sretnete nekog frenda kojeg znate cijeli zivot, jednostavno na "prvu loptu znas da je to to". lica i izgled igraca po meni odradjeni odlicno, barem sto se tice vecih klubova. igrivost mi je stvarno dva koplja ispred fife, dakle isto tezina prva ispod najace, u prosjeku bi to urodilo golom, max dva... bilo je i izgubljenih tekmi, i nerjesenih... e sad mozda to netko ne voli, ali meni je to ok, da imam osjecaj izazova, greske u dodavanju ucestale, ako se ne skoncentriras, igram na gamepad pa tu svatko moze doci na svoje odabirom gljive ili strelica, a i prebacivanja s jednog na drugo u letu je odlicno, jer ako vec nisi na gljivi precizan za cijelu tekmu, mozda si dovoljno dobar za izvest pokoju fintu. obrambeni igraci uistinu nemogu uloviti brzog napadaca, osim ako setas travnjakom gore dolje, tj nedjes u nekoj vise manje ravnini prema golu, ali to je i logicno. ono sto mi se u pes ne svidja su "akrobacije" koje tvoj igrac izvodi nakon sto mu protivnik oduzme loptu, salto padovi itd... razni barovi, imena igraca itd se mogu iskljuciti, ali to naravno ovisi kolko dugo igras pes i kolko si dobar, jer pocetniku ili nekomo tko ima problema s izvodjenima slobodnjaka ili kornera nece biti lose da uhvati grip uz pomoc barova... pes mozda nema sve licence koje ima fifa i to mu je u startu hendikep, ali ima toliko deckiju i timova diljem svijeta koje to odradjuju savrseno, tako da to nije nesto sto se nemoze rijesiti, pogotova uz danasnje brzine neta i flate ratove...

sve svemu, fifa je bolja naspram prije, ali i pes je bolji nego prije, po meni imajuci ove dvije igre u ponudi, svatko ce naci nesto za sebe, druga stvar imajuci dobru konkurenciju nitko se nece "uspavati" i krenuti ka zapakiravanju istog proizvoda u novu kutiju na godinu... stoga budimo sretni i zahvalni na borbi za trziste koja je prisutna svugdje i svagdje, jer mi kao potrosaci smo realo samo na dobitku sto se toga tice...
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 10:38   #155
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Ja kao dugogodišnji igrač pes-a sam stvarno razočaran. Evo nakon 20-ak tekmi protivnički AI mi stvarno ne predstavlja nikakav otpor i nije mi više gušt. Popravili su dosta stvari iz prošle verzije (bolji sudac i pass igra te sporiji tempo) no ima tu još gro nedostataka. Jedino je dobro kaj igra nije zahtijevna pa će moji frendovi (računalni laici s slabim mašinama) njega igrati jer im je FIFA prezahtjevna i tu uvijek dolazi gajba pive i ja na prvom mjestu.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 12:48   #156
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Napisao sam cijeli tekst kao reply, ali reko...jesam i ja budala

Ugl., Pes nije simulacija, već igra kao svaka druga kojoj je namjena opuštanje moždanih vijuga nakon reketarenja na poslu i sl.

2.stvar, od ISS1 do Pes9 ja imam gotovo jednaki gušt u igranju. Gotovo da nema razlike kada igram ultra legendarni ISS2 i Pes9(osim grafike ofc.). Meni je to sve ista špreha, ista zabava ista igra i gubiranje. Neke stvari zapnu, ali da cu proglasit igru podbačajem neznam, mozda jesam 2008icu ili 2010icu, ali opet meni to sve isti hek.

Nijedna obrana meni nije davala problema zadnjih 10 godina, ali to si kasnije pripisujemuzasnom refleksu i nadnaravnim pokemon moćima kojima igram. Znači, svi vi kojima je prelagano, samo si zamislite da ste direktori svemira u PES-u i nastavite igrat ako vam je volja. Ako ne, igrajte FIFU gdje je sve "teško" i gdje je sve savršeno.

Ja se bojim iskreno na turnir nekakav otići jer cu završiti na vijestima koliko sam dobar

Pes je zakon i kako kaže jopis, treba ju znat igrat i to je sve.

@Burko - 6ica mi je ostala u dobrom sjećanju definitivno, ali evo 9ku igram dosta vec, neda mi se vraćan natrag opet hehe
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 13:39   #157
McT.
Premium
Moj komp
 
McT.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: tam negde :)
Postovi: 290
moj kratki osvrt na novi PES... iz prve, dojam nakon demo-a: jesu li to dvije različite "igre"? (nemojte me pitati zašto)... a sad konkretno. Kamera je banana i nikako se ne mogu na nju priviknuti, druga stvar je zabit gol, imam filing ko da mi je ovo prva nogometna igra.. engleski sukomentator je fail, imaš dojam ko da mu je Borat posudio glas. Da skratim, nekako mi se čini da se Konami ove godine više posvetio detaljima "u pozadini" i "oko stadiona", iako su vidljivi pomaci naspram 2010. neke stvari fakat bodu u oči, nažalost.
__________________

McT. je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 14:02   #158
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Opet su usra** zaleđa. Slučajno dodam loptu protivničkom igraču na totalno drugi dio igrališta, a Bale mi je ostao u zaleđu opet na totalno suprotnom dijelu igrališta i svira zaleđe. Ok to tehnički je zaleđe ali taj igrač (Bale) nije utjecao na igru i ne vidim kako bi se lopta uopće mogla odbiti do njega.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 14:27   #159
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
U u FIFI nekad znaju biti neka čudna zaleđa, ali su rijetka.
BTW, nadama se da igraš sa Engleskom, jer ak igraš sa Šrotenhemom - buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 16:25   #160
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
nisu transfere rješili...

btw. čini mi se da je full igra malo brža nego demo, u demo sam speed stavljao na +1 da mi bude ok..tu nemoram i dobro je
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2010., 19:28   #161
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Opet su usra** zaleđa. Slučajno dodam loptu protivničkom igraču na totalno drugi dio igrališta, a Bale mi je ostao u zaleđu opet na totalno suprotnom dijelu igrališta i svira zaleđe. Ok to tehnički je zaleđe ali taj igrač (Bale) nije utjecao na igru i ne vidim kako bi se lopta uopće mogla odbiti do njega.


Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
U u FIFI nekad znaju biti neka čudna zaleđa, ali su rijetka.
BTW, nadama se da igraš sa Engleskom, jer ak igraš sa Šrotenhemom - buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Kakve veze ima Gareth Frank Bale sa Engleskom?

On je iz Walesa!

Lol nema kom neku toleraciju pa da sudi zaleđe po tome, on sudi zaleđe makar se i milimetar nalazila kopačka iza braniča....za komp nema razlike, valjda vam je to jasno! Nema on koeficijent pogreške ili slično .
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 19:55   #162
Deyo238
Grazie Michael
Moj komp
 
Deyo238's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Ogulin
Postovi: 360
Citiraj:
Autor McT. Pregled postova
moj kratki osvrt na novi PES... iz prve, dojam nakon demo-a: jesu li to dvije različite "igre"? (nemojte me pitati zašto)... a sad konkretno. Kamera je banana i nikako se ne mogu na nju priviknuti, druga stvar je zabit gol, imam filing ko da mi je ovo prva nogometna igra.. engleski sukomentator je fail, imaš dojam ko da mu je Borat posudio glas. Da skratim, nekako mi se čini da se Konami ove godine više posvetio detaljima "u pozadini" i "oko stadiona", iako su vidljivi pomaci naspram 2010. neke stvari fakat bodu u oči, nažalost.
Ne mogu vjerovati koliko se ljudi žali na novu kameru u PES-u, pa to je prava TV kamera, i takva treba biti. Već sam u PES-u 2010 igrao s tom kamerom pomoću onog kitservera, brat se žalio na nju jer je stalno gubio, davio me da ju vratim nazad, sad sam sretan šta su je stavili za stalno.
__________________


CPU: Intel Core i7 3930k C2 Sandy Bridge E 3200MHz @ 4500MHz (100x45 @ 1.288V) HT enabled
CLR: Corsair H100x
MBO: ASUS RAMPAGE IV FORMULA
RAM: Crucial DDR3-1600 2x8GB + 2x4GB (24GB) @ 1600MHz - 10-11-10-24-1T @ 1.535V
VGA: KFA2 GeForce GTX1070 8GB EXOC
HDD: ADATA SUV800 256GB ++ WD BLUE WD30EZRZ 3TB ++ WD Blue WD6400AAKS 640GB
PSU: Corsair CS550M 550W 80+ Gold Modular
BOX: Jonsbo W2
LCD: DELL P2417H 24" LED @ 1920x1080
OS1: MICROSOFT Windows 10 Pro N x64



GSM: iPhone 11 black 4/64GB
ROM: latest iOS

Deyo238 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 21:43   #163
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Kakve veze ima Gareth Frank Bale sa Engleskom?

On je iz Walesa!

auuuuuuu, da. Zaboravih.
Ma svi su ti otočani isti

Mješam ga sa Evertonovim Bainsom
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 21:57   #164
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
i potpis na kompletan post, slažem se s tobom od a do ž i uopće nisam htio komentirat ove pesoneznalice do sada.

@Drug Brko - ma daj mi molim te reci kako su do sada bili brži spori i tromi obrambeni od ultrabrzih napadača?? Koji to i od koga to? Meni to izgleda baš ovako kao što je Danc00 rekao- neznanje i nespretnost i navika na pes1 i njemu slične - pukni trokutom u dugi for, brzi napadač je sam i bum gol, a od nogometa i nogometne igre 0 bodova. Napisat da je igra smeće, a riješeno je 90% peezdarija koje nisu valjale u odnosu na 2010, ma mislim, ono. Naučit prvo igrat pa onda sudit. Dođi do novske/jasenovca malo na pes party pa ti pokažem kak se pretrčava koji god hoćeš obrambeni, u kojem god hoćeš pes-u - 2009, 2010, 2011 Svi su instalirani uvijek i sa zadnjim patchevima/transferima dostupnima, ili gacp patch ili pesedit, kako za koji. Baš je jučer frend iz zg došao na pes party sav nabrijan, ono, kao igrao je tamo mjesecima sa svojim frendovima, rastura ih i tako te spike, pa se nije baš tako veselo proveo, samo je pitao kako su moji obrambeni tako spori

Mislim, ono, za sve vas koji tu sustavno pljujete po najboljoj nogometnoj simulaciji svih ovih godina, pro evolution soccer se treba ZNATI igrati i UŽIVATI u kreiranju akcija.
(kome god šta nije jasno, škola pes-a je vikendom in my city)
nemam pametnijeg posla nego da me neki zgubidan razvali u PES-u i to 200km od mog grada ne hvala. BTW, meni se igra ne sviđa. Ja se uz igru želim opustiti i zabaviti a ne se baviti njezinim sranjima. Više zabave je bilo u 2010. nego u sada ovoj novoj. Nisam govorio o lopti u for već o tome kako obrambeni stižu sve živo i neživo od lopti, ono, obrana twentea brža od messia i ville u usporednom trčanju, yea right
Igra je možda fana super-uber-kewl, no eto, meni je razočaranje. a tebi želim sreću u turnirima, nadam se da će ti se sati i sati pred PES-om isplatiti jednog dana NHF. nisam znao da se ne smije imati svoje mišljenje...

BTW, u cijeloj ovoj priči, jel neko skužio Dinamov grb ima onu hajdukovu foru sa onim krugom i godinama 1911-2011 sa dvije zvijezdice. neko je grdno usro to

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 02.10.2010. u 22:03.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 22:30   #165
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
vi niste normalni. ovaj pes zadnji je takvo sranje da je to nemoguce. oce napravit nesto kao najrealnije, da ne pada puno golova, al na koji nacin to postižu. na nacin da je svaki kontakt faul. da messi nemože doc do gola s loptom jer ga stigne neki sakati obrambeni (iako je u startu imo 5 m prednosti), da igraci krepavaju i sto je najbolje da je AI igračima na razini trogodišnjeg djeteta, nebi utrčavali da su bog..

uhvatite se nove fife pa pricajte sta je dobro. da nebude zabune meni su sve fife suxale do sad, bio sam ogroman PESoljubac, al ovo stvarno nema veze sa mozgom.
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 23:37   #166
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
PESEdit 2011 Patch 0.1 Released !

Stavil sam ga:
-kompletna eng liga sa dresovima
-1. 2. bundes liga (nije završena)
-malo noviji transferi(ne najnoviji)

Sad puno bolje izgleda, no moralo se bude pričekati na sljedeću verziju kad transferi budu kompletni i završena bundesliga!

Zadnje izmijenjeno od: danc00. 03.10.2010. u 00:20.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 23:49   #167
vramba_rtf
Premium
Moj komp
 
vramba_rtf's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 189
Meni je jedino veselje u ovom PESu skupljat one P-ove da mogu igračima nabit bundevu ili šljem na glavu i da mogu šutirat bačvu ili jastuk umjesto lopte.
__________________
=((¤Vramba¤))=
vramba_rtf je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 13:32   #168
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 761
Evo, nocas instalirao pa malo igrao i neke stvari mi nisu jasne...

Kad radim formaciju, kako odabrati hoce li mi igrac na centru biti recimo CMF ili AMF? prije se to moglo vrlo lako, i odmah se vidjelo kolike ocjeni ima na kojoj poziciji... ovdje to nisam skuzio

U igri, kako iskljuciti da suparnicki igraci iznad glava nemaju imena? Nadam se da se to moze nekako.. ili da se imena presele dolje u bar kao u ranijim verzijama ili da se iskljuci totalno.. jer ovako je vrlo iritirajuce..


I trece, sto me najvise smeta.. odabir strategije u igri.. prije je bilo sa lijevim trigerom, a sad je sa select... ne znam koji je idiot to stavio na select jer da bi stisnuo select moras maknut palac sa D-pada ili gljive, sto znaci da tjekom akcije ne mozes promjeniti strategiju, osim ako ne stanes sa igracem... nadam se da se to moze promjeniti jer ovako je totalna banana....


Inace sto se tice igre cini mi se OK, uostalom svaki pes je na pocetku takav dok se ekipa ne navikne
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 13:43   #169
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
što se tiče micanja imena, to te pita kad prvi put upališ igru..ako hoćeš da te opet pita ja sam u my documents izbrisao konami folder i onda me opet pitalo i tamo sam isključio, ali isključi samo tvoja imena, protivnička ostaju..debilno

onda još jedna stvar..igram s real madridom i svaki udarac 15-20 metara, ide preko gola...stisnem šut na milisekundu, 2milimetra napuni i lopta ode preko gola...užasno loše napravljeno po meni
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 18:55   #170
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
vi niste normalni. ovaj pes zadnji je takvo sranje da je to nemoguce. oce napravit nesto kao najrealnije, da ne pada puno golova, al na koji nacin to postižu. na nacin da je svaki kontakt faul. da messi nemože doc do gola s loptom jer ga stigne neki sakati obrambeni (iako je u startu imo 5 m prednosti), da igraci krepavaju i sto je najbolje da je AI igračima na razini trogodišnjeg djeteta, nebi utrčavali da su bog..

uhvatite se nove fife pa pricajte sta je dobro. da nebude zabune meni su sve fife suxale do sad, bio sam ogroman PESoljubac, al ovo stvarno nema veze sa mozgom.
potpis

ista stvar s menom...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 19:57   #171
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
nemam pametnijeg posla nego da me neki zgubidan razvali u PES-u i to 200km od mog grada ne hvala. BTW, meni se igra ne sviđa. Ja se uz igru želim opustiti i zabaviti a ne se baviti njezinim sranjima. Više zabave je bilo u 2010. nego u sada ovoj novoj. Nisam govorio o lopti u for već o tome kako obrambeni stižu sve živo i neživo od lopti, ono, obrana twentea brža od messia i ville u usporednom trčanju, yea right
Igra je možda fana super-uber-kewl, no eto, meni je razočaranje. a tebi želim sreću u turnirima, nadam se da će ti se sati i sati pred PES-om isplatiti jednog dana NHF. nisam znao da se ne smije imati svoje mišljenje...

BTW, u cijeloj ovoj priči, jel neko skužio Dinamov grb ima onu hajdukovu foru sa onim krugom i godinama 1911-2011 sa dvije zvijezdice. neko je grdno usro to
Rekao sam i ponavljam - zabava je ako znaš igrati, što očito ne znaš jer da znaš kako se trči sa loptom ne bi ti nikako bila obrana od twentea bila brža od messia ili ville, a i to da igraš sa barcom protiv twentea mi dovoljno govori o vještini baratanja pesom i gamepadom. NHF, ali tak je. A što se tiče objeda na moj račun, bshit - ja se s pesom uvijek zabavljam, pogotovo zato što je meni bit pesa igranje protiv frendova, a ne nabijanje twentea s kojim vjerovatno komp upravlja sa barcom
A to da sam zgubidan, ja tebe nisam vrijeđao, ja pošteno radim svoj posao 8 sati svaki dan, igram tenis u slobodno vrijeme, popravljam tuđe kompove i laptope isto tako u svoje 'slobodno vrijeme', bicikliram, fotografiram, imam x petsa u kući itd itd. Nisam ti ja neki hebeni balo čovječe, ja samo već 10ak godina špilam pes i uživam u njemu. To što ti nisi karakter da se dovoljno posvetiš nekoj igri da je stvarno naučiš to nije moj problem ni razlog da me vrijeđaš ako sam ti rekao da je ne znaš igrati

Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
vi niste normalni. ovaj pes zadnji je takvo sranje da je to nemoguce. oce napravit nesto kao najrealnije, da ne pada puno golova, al na koji nacin to postižu. na nacin da je svaki kontakt faul. da messi nemože doc do gola s loptom jer ga stigne neki sakati obrambeni (iako je u startu imo 5 m prednosti), da igraci krepavaju i sto je najbolje da je AI igračima na razini trogodišnjeg djeteta, nebi utrčavali da su bog..

uhvatite se nove fife pa pricajte sta je dobro. da nebude zabune meni su sve fife suxale do sad, bio sam ogroman PESoljubac, al ovo stvarno nema veze sa mozgom.
Ne drobi gluposti. Nije svaki kontakt faul, šta briješ ti, pa ja tek sad i pizdim što mi pol remplanja i odgurivanja (mislim logično je ali kad igraš svašta ti smeta u žaru borbe) ombrambenih, ono tipa idem s patom prema obrambenima a frend uleti u remplanje sa aggerom i odgura me tako da pato padne i nikom ništ - i takvih ima 100 kvazi faula koji se ne sude, uklizavanja se točno daju putem replaya vidjeti je li faul ili nije (jer ne sudi nikad svako uklizavanje faul, samo ona koja su prvo po nogama pa onda na loptu - opet logično i ispravno). Obrambeni ne može stić u parallel runu napadača koji ima veći speed i acceleration, ne ako znaš kako se trči brzo dok imaš loptu u nogama. Napadači utrčavaju vrhunski ako im postaviš dobro u formacijskim postavkama te detalje.
Mislim dajte ekipa prvo naučite igrat i naučite osnove pes-a pa onda komentirajte a ne pisat ovakve nebuloze, hebemu pa jeste vi odigrali uopće 5 tekmi novog pes-a????

Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
Evo, nocas instalirao pa malo igrao i neke stvari mi nisu jasne...

Kad radim formaciju, kako odabrati hoce li mi igrac na centru biti recimo CMF ili AMF? prije se to moglo vrlo lako, i odmah se vidjelo kolike ocjeni ima na kojoj poziciji... ovdje to nisam skuzio

U igri, kako iskljuciti da suparnicki igraci iznad glava nemaju imena? Nadam se da se to moze nekako.. ili da se imena presele dolje u bar kao u ranijim verzijama ili da se iskljuci totalno.. jer ovako je vrlo iritirajuce..


I trece, sto me najvise smeta.. odabir strategije u igri.. prije je bilo sa lijevim trigerom, a sad je sa select... ne znam koji je idiot to stavio na select jer da bi stisnuo select moras maknut palac sa D-pada ili gljive, sto znaci da tjekom akcije ne mozes promjeniti strategiju, osim ako ne stanes sa igracem... nadam se da se to moze promjeniti jer ovako je totalna banana....


Inace sto se tice igre cini mi se OK, uostalom svaki pes je na pocetku takav dok se ekipa ne navikne
Imaš player menu kad odabereš tog igrača kojem želiš promjeniti ulogu, i onda odabereš player role i tu biraš što želiš - npr cmf, dmf, amf i tako to, ovisno od pozicije za koju je to potrebno. Imena možeš isključit u gamepad meniju čini mi se, meni ne smeta pa nisam tražio ali tam je ako se ne varam, ako je potrebno potražit ću točno.
Što će ti uopće strategija u igri? Dobro je postavi u game planu i neće ti ni trebat tokom igre. A ako si baš zapeo, logično je da se to mijenja kad je prekid, dakle aut, faul, i sl. zato je to tako.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
što se tiče micanja imena, to te pita kad prvi put upališ igru..ako hoćeš da te opet pita ja sam u my documents izbrisao konami folder i onda me opet pitalo i tamo sam isključio, ali isključi samo tvoja imena, protivnička ostaju..debilno

onda još jedna stvar..igram s real madridom i svaki udarac 15-20 metara, ide preko gola...stisnem šut na milisekundu, 2milimetra napuni i lopta ode preko gola...užasno loše napravljeno po meni
Jel ti briješ o demo-u ili o full igri? U full igri je šut izvana sasvim normalan, kao i dosad, u demo-u je bio taj bug, namjerno ili ne, nemam pojma. Ja sam igrao sa 10ak klubova dosada i sa svima je šut izvana najnormalniji.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 21:10   #172
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 761
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Imaš player menu kad odabereš tog igrača kojem želiš promjeniti ulogu, i onda odabereš player role i tu biraš što želiš - npr cmf, dmf, amf i tako to, ovisno od pozicije za koju je to potrebno. Imena možeš isključit u gamepad meniju čini mi se, meni ne smeta pa nisam tražio ali tam je ako se ne varam, ako je potrebno potražit ću točno.

Što će ti uopće strategija u igri? Dobro je postavi u game planu i neće ti ni trebat tokom igre. A ako si baš zapeo, logično je da se to mijenja kad je prekid, dakle aut, faul, i sl. zato je to tako.
je.. skuzio sam ovo za player role... nisam jos naviknuo na meni pa nisam skuzio odmah..

A strategija u igri.. pa to mi je jedna od vaznijih stvari... pes bez toga nije pes... A mjenjanje strategije za vrijeme prekida nema smisla..
npr. namjestanje offside zamke, pa brzo otvaranje R/LWF-a po boku za kontru, svi u napad na korner pa svi u obranu nakon njega ako se izgubi lopta, itd... to su sve potezi koje vuces u sekundi dok traje akcija i to ne mozes namjestiti prije tekme jer ne moze komp znat sto ti mislis u odredjenom trenutku akcije... protiv kompa jos i mozes nekako i bez strategija u igri, ali ako igras protiv osobe koja zna igrat, nemas sanse...

Osobno su mi te strategije vaznije od finti i driblinga
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 21:44   #173
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
@jopis

pricam o full igri, pa piše real madrid jelda?

znači onak trčim sam s kakom ili c.ronaldom i dođem do nekih 20ak metara i taknem šut i ide preko gola...
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 23:12   #174
Brko
Antimićanin
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Mićanland
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Rekao sam i ponavljam - zabava je ako znaš igrati, što očito ne znaš jer da znaš kako se trči sa loptom ne bi ti nikako bila obrana od twentea bila brža od messia ili ville, a i to da igraš sa barcom protiv twentea mi dovoljno govori o vještini baratanja pesom i gamepadom. NHF, ali tak je. A što se tiče objeda na moj račun, bshit - ja se s pesom uvijek zabavljam, pogotovo zato što je meni bit pesa igranje protiv frendova, a ne nabijanje twentea s kojim vjerovatno komp upravlja sa barcom
A to da sam zgubidan, ja tebe nisam vrijeđao, ja pošteno radim svoj posao 8 sati svaki dan, igram tenis u slobodno vrijeme, popravljam tuđe kompove i laptope isto tako u svoje 'slobodno vrijeme', bicikliram, fotografiram, imam x petsa u kući itd itd. Nisam ti ja neki hebeni balo čovječe, ja samo već 10ak godina špilam pes i uživam u njemu. To što ti nisi karakter da se dovoljno posvetiš nekoj igri da je stvarno naučiš to nije moj problem ni razlog da me vrijeđaš ako sam ti rekao da je ne znaš igrati
Ti si prvi počeo sa kenjažom, tako da oladi malo. nastavi uživati u svom životu i PES-u. a mene pusti da krepam u neznanju PES-a i tako što nikada nisam shvatio ovu fenomenalnu igru (sarkazam mod off).
To kao da ja u STALKER temama kažem ekipi da nema pojima ako popljuje igru ili ako nešto ne zna naći ili riješiti, a mislim da sam sva 3 nastavka rasčetvorio i znam gdje se koji krtičnjak nalazi nikome nisam rekao da je problem u igraču jer se nije posvetio igri ili ovo što si ti rekao meni, a ne da mu je igra možda glupa jer ako je meni super, mora biti i svima ostalima. Ko misli suprotno, taj je nije dobro otkrio. OK. A sada EOD i doviđenja. Predlažem EOD jerbo će bit bannova, a ne trebaju ni tebi ni meni.

Da podvučem, meni se ovaj PES ni najmanje ne sviđa. I mojih postova u ovoj temi više nema.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 01:54   #175
zvone07
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 129
Dakle, evo i od mene par dojmova u vezi igre. Večeras sam pokušao s frendom doživjeti fenomen zvan PES (žao mi je što na pokušaju nije i ostalo), igri sam htio dati šansu kao bivši pes-oljubac (do 6. naravno), (žao mi je što ovo moram staviti u isti kontekst sa igrama a pogotovo sa Pes-om 6). Samo da napomenem da je igrano na top player težini.

Prvo ali nikako ne i posljednje: kod centaršuta protivnički igrač nikada, ali nikada neće pokušati blokirati ubačaj, nego će se glupo odmaknut i dozvolit ubačaj...WTF?? A kad smo već kod ubačaja, na istoj poziciji lažnjake možeš lupat do preksutra, i majstor jasno ne napada...WTF br.2

Drugo i nikako manje važno: kada komp šalje through pass kroz sredinu, u većini slučajeva ga je nemoguće blokirat, jednostavno ne možeš kontrolirat svog obrambenog igrača...

Treće, još uvijek nema sreće: Visoke lopte poslane sa L1 i krugom uvijek pogađaju suigrača u trepavicu (ma kolko god on bio zatvoren protivničkim igračima, izvući će se a ovi će ostat stajat...)

Četvrto, uz pokušaj privođenja ovog teksta kraju, ali se nažalost ne nazire: Udarci bez ikakve pripreme (kad stisneš tipku on ga mazne, iz koljena onak, realno..), pasovi sa istim identičnim animacijama (npr. bit će ista animacija dodavanja kod igrača bez obzira kolko ti stisneš tipku, samo lopta jače ide...WTF)!

Peto, prođe ljeto, i dočekasmo i to pseto: AI je tolko i nevjerojatno glup da je svaki dodatni komentar suvišan (naravno kako kod suigrača tako i kod protivnika)..

I za kraj šesto, PES pod suncem nema mjesto: Finte izgledaju izrazito loše (u usporedbi s fifom), glinene face, drvene strukture igrača, kameni dresovi...fizika same lopte je neoprostiva.. Trk igrača je još uvijek ko u nagužena noja...

To je moj mali osvrt na ovo još jedno posprdno izdanje.. Kolko god se trudio pozitivne strane nemogu naći.. I bez uvrede, ali stvarno nemogu ostati ravnodušan na ove postove o tome kako su vidljiva poboljšanja i neznam kaj. Pa zar ljudi ne vide da ovo nema nikakve, ama baš nikakve veze s nogometom??!!
zvone07 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 04:24   #176
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Evo da se i ja malo uključim, odigrao sam do sada već 50ak utakmica (Be a Pro) na Fifi 11 i 30ak utakmica na PESu 2011 evo što sam do sada primjetio:

Fifa 11:
-be a pro mod: igrač se dosta brzo razvija što mi je malo glupo
-kod faula igrači realno padaju, te se nakon bilo kako izazvanog pada relativno brzo pridigne vrati u igru, što je logično
-kod legend težine protivnik dobije dobru kombinatoriku, brze paseve, agresivnijji napad i organiziranu obranu
-finte su bog i batina za pes, u tome se moram složit, kako to tako i pokretljivost igrača

PES:
-AI koji se prilagođava situaciji i rezultatu, npr. ako sam na 0:0 ako comp ima dosta dobrih igrača na terenu vrši stalan pritisak i forsira brzu igru koja meni ne odgovara pošto imam dosta sporih igrača u momčadi, brza igra i duga dodavanja i crosevi u šesnaesterac, u slučaju da ja vodim, pojača drastično pritisak i potporu obrambenih igrača tako da ga se lako može sredit na bunker taktiku i kontre, jer ostavlja dosta prostora u obrani tako da ako imte dva brza napadača lako je zabit gol
-veliki minus je taj što u nekim slučajevima se obrana zamrzne i ne može se ništa s njom napravit više manje i tada se primi gol, kod ubačaja kada obrambeni primi loptu jako ju je teško izbit vani iz šesnaesterca, komp propušta ubačaje sa strane previše lagano
-poboljšanja na kretanju igrača, ali sve je to tu negdje, lošije od fife rekao bi, ali što mi se sviđa je to da u become a legend sada jačina treninga ovisi o kvaliteti trenera u klubu tako da je to plus
-finte ubačene ali nije to to, fifa je ipak naprednija, i još kao minus čudne akrobacije igrača nakon malo oštrijih startova, da se ono događa u stvarnosti pola njih bi polomilo kralježnice i vratove na terenu, i št me najviše iritira je to št kod duela ako izgubim loptu moj igrač se zagleda u pod koda je nešto izgubio i treba mu jedno pola sata da se vrati u igru, krajnje iritirajuće. da ne spominjem nepostojeće faule, debilen ofsajde i retardirana odbijanja lopte od igrača, ali samo ponekad
-i za kraj ponovno fali ljepote golova


Ali bit je u tome da se radi o divje po vrst iste igre ali po gameplayu vrlo različite tako da pes ima nekih stvari kojih fifa nema i obrnuto.. sve ove godine prezirao sam fifu do srži i bio sam hardcore pes fan, ali po meni ni jedna igra nije onakva kakva bi trebala biti, realno gledano kada bi se uzelo par stvari iz fife i par iz pesa dobila bi se vrhunska nogometna simulacija
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 10:53   #177
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 938
igrao sam ga sinoc za prijateljima nekih 10-tak utakmica, meni je igrica katastrofa ziva, od onih glupih suteva, dodavanja, lopta se odbija od igraca kao da nikad nogomet nisu igrali, ubacivanja su naoravilki tako lose da vise nit pokusavam ubacit loptu, al kad sam vidio da uzmete cristiana ronalda od svog 16-rca i predete ciju suparnicku momcad sve mi je postalo smjesno, pes igram od kad je izasao, al zadnje 3 fife mogu brisat prasinu sa pesom
fifa 11 je daleko realnija i bolja u svakom pogledu
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 11:58   #178
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
@jopis - itekako ja znam igrat i igro sam pesa od issa sa ps1. ne kažem da je faul kod uklizavanja, nego ako držiš "x" ili "kvadrat" tako da oznacieni igrac i suigraci rade pritisak na protivnicke.

i o cemu ti pricas da treba znat vodit loptu i trčat?!?!
nije ovo jebote real life finale lige prvaka nego je jebeni joystick u rukama i držanje smjera i R1 trčanja. koju znanost izmisljas od tog?
suigrači su preretardirani, ovo sto mamut kaže, vecina suteva putuje po pravcu preko gola, igrači su pretrompavi, pretromi, pes mi je do sad bio zabava, nije imo bas veze sa simulacijom, al ove godine oce ganjat neku simulaciju i gadno suxa u tom..

majkemi moje nikad neću skužit takve fanboye, koji svim silama brane nešto, ko da ti konami plaća bokte. pes je do 2008. godine bio kralj nogometa na konzolama, zadnje 3 godine je fifa i gotovo. bio je kralj do prosle godine na pc-u, al od sad vise ne..

meni je uvijek pes bio debelo draži, al daj ono, otvori oci, budi realan.
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 13:24   #179
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,206
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
@jopis - itekako ja znam igrat i igro sam pesa od issa sa ps1. ne kažem da je faul kod uklizavanja, nego ako držiš "x" ili "kvadrat" tako da oznacieni igrac i suigraci rade pritisak na protivnicke.

i o cemu ti pricas da treba znat vodit loptu i trčat?!?!
nije ovo jebote real life finale lige prvaka nego je jebeni joystick u rukama i držanje smjera i R1 trčanja. koju znanost izmisljas od tog?
suigrači su preretardirani, ovo sto mamut kaže, vecina suteva putuje po pravcu preko gola, igrači su pretrompavi, pretromi, pes mi je do sad bio zabava, nije imo bas veze sa simulacijom, al ove godine oce ganjat neku simulaciju i gadno suxa u tom..

majkemi moje nikad neću skužit takve fanboye, koji svim silama brane nešto, ko da ti konami plaća bokte. pes je do 2008. godine bio kralj nogometa na konzolama, zadnje 3 godine je fifa i gotovo. bio je kralj do prosle godine na pc-u, al od sad vise ne..

meni je uvijek pes bio debelo draži, al daj ono, otvori oci, budi realan.

Upravo to i je bit da nije stvar samo u držanju smjera i r1 trčanja
Šutevi izvana meni idu sasvim normalno, fino počnu padat na 5-10m prije gola i idu u ili pod prečku.

Neki prekršaji jesu ajmo reć čudni ali ne u tolikoj mjeri koliko se ovdje priča, kao da nema igre nego 90 minuta samo prekršaji, ja koliko sam igrao imam prosjek od 10ak faula na cijeloj tekmi.

I što, ako je tebi fifa superduper igra onda je igraj i uživaj, ja neću jer mi je glupa, prozirna i prejednostavna kao i svaka do sada. Totalno predvidljiva igra i totalno isti način i princip igre kao u svakoj mutavoj fifi do sada. Instalirao, igrao par sati i zaključio da se ništa nije promijenilo i amen za mene.
A za pes 2011 pc verziju ne znam, možda ja i vi pljuvači pes-a ne igramo istu igru
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 14:10   #180
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Svake godine probam PES-a i zadnjih par godina se stvarno živciram. Stvarno ne igram puno PES, stavim na normal i igram. Problem je bil do sad da se stvarno izživciram kak dodaje, puca i sl. Al ne ove godine, kam dodam tam lopta i ide, kolko jako dodam tak daleko i ide, kak jako pucam tak jako i lopta piči - ja zadovoljan i odma bolje i igram. Ak se neki pojedinci naučili na automatsko dodavanje najbližem i takve easy-otarije - njihov problem, al ovo je jedan PES koji napokom morem igrat a da ne izgubim živce na mutavom dodavanju. PES 2011 je daleko od savršenstva (offside i sl.) al za mene teži bolji. Konačno.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na