Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.12.2014., 01:14   #151
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Gajnice/Stenjevec je to bio 😀
trouble je offline  
Staro 09.12.2014., 16:17   #152
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
pitanje je novca koji Grad Zagreb daje Dinamu. Iako su donedavno iznosi bili veći i nenamjenski, danas potpora iz gradskog proračuna iznosi dvadesetak milijuna kuna godišnje, od čega 10,8 milijuna otpada na Dinamov omladinski pogon, a ostalo na održavanje stadiona koji je u gradskom vlasništvu. U Dinamu mogu reći - i govore - da to nije potpora profesionalnom sportu, što bi bilo nedopušteno. Naime, Zakon o sportu propisuje da se financiranje profesionalnog nogometa odvija sukladno propisima državnih potpora definiranim u Ugovoru o funkcioniranju Europske unije (UFEU), gdje se takve potpore načelno zabranjuju ako utječu na tržišno natjecanje
Citiraj:
Iznos od 10,8 milijuna kuna viši je od kompletnih godišnjih proračuna nekoliko hrvatskih prvoligaša. Drugi nemaju takav priljev novca i moraju se sami pobrinuti za financiranje svojih omladinskih pogona, a Dinamo je na novcu poreznih obveznika izgradio jednu od najuspješnijih akademija u Europi. Onu iz koje su došli “svjetski prvaci u Manchesteru” i iz koje dolazi 11 od 11 prvotimaca Hrvatske U17 reprezentacije. Ta djeca već s navršenih 17 potpisuju profesionalne ugovore, a već godinu-dvije kasnije (Kovačić, Jedvaj, Halilović…) Dinamo na njihovim transferima kasnije zarađuje puste milijune eura. Je li to narušavanje tržišnog natjecanja? Pomaže li financiranje klupske akademije iz gradskog proračuna Dinamovoj dominaciji u Hrvatskoj?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2014., 18:08   #153
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ne vidim smisao u prosvjedovanju na stadionima ili pljuvanju po Zdravku Mamiću. Kao da će on sam sebe uhititi. Zašto sami sebe pravimo glupanima?
 
Staro 10.12.2014., 12:05   #154
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
ma briga me,neka rade šta hoće
ali da će se navijači vratit nakon šta mamić ode,teško...pa mamić ih je besplatno puštao na stadion,davao nagrade kad su igrali ligu prvaka pa opet slabo
Naravno da će vratit navijači i to ne samo na stadion Dinama nego na sve stadione u HR,kada svi budu imali pravo vjerovat u uspjeh svog kluba,a ne samo Dinama.

Ja neznam koliko ti imas godina,ali pišeš takve nebuloze na razini djeteta od 12 godina,u svakom slučaju ne vidim da si imalo kompetentan za temu koju smo načeli,a i sam si rekao da ne pratiš sport...pa onda se suuzdrži komentiranja nečega o čemu očito pojma nemaš.

Bez uvrede,govorim činjenično.

Ljudima KRUHA I IGARA,barem da taj SPORT bude relativno čist od kriminala ovakvog razmjera kakav je u HR,ljudi vole nogomet,sport...neizvjesnost,"ravnopravnost".
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 10.12.2014. u 12:12.
Thoroughbred B je online  
Staro 13.12.2014., 16:13   #155
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Naravno da će vratit navijači i to ne samo na stadion Dinama nego na sve stadione u HR,kada svi budu imali pravo vjerovat u uspjeh svog kluba,a ne samo Dinama.
neće se vratit navijači dok se ne srede stadioni...to što je dinamo najbolji,kaj bi se mamić trebao ispričavat zato
esc je offline  
Staro 13.12.2014., 16:16   #156
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
neće se vratit navijači dok se ne srede stadioni...to što je dinamo najbolji,kaj bi se mamić trebao ispričavat zato
Ja i mojih 2000 frendova ćemo se vratiti kad se Dinamo vrati a Mamić ode...hebe se nama za stadion,ko kao šta nam se hebalo za stadion od 1994. kad smo krenuli,kao što nam se hebalo kad smo ga gledali na livadama u kaljužama po kupovima,pa sve do prije 4 godine...tko si ti molim te da znaš da se mi nećemo vraćat zbog stadiona?
trouble je offline  
Staro 13.12.2014., 16:18   #157
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ja i mojih 2000 frendova ćemo se vratiti kad se Dinamo vrati a Mamić ode...hebe se nama za stadion,ko kao šta nam se hebalo za stadion od 1994. kad smo krenuli pa do prije 4 godine...tko si ti molim te da znaš da se mi nećemo vraćat zbog stadiona?
da ste pravi navijači bili bi na tribinama svaku utakmicu bez obzira tko je predsjednik uprave,direktor itd.
esc je offline  
Staro 13.12.2014., 16:20   #158
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
da ste pravi navijači bili bi na tribinama svaku utakmicu bez obzira tko je predsjednik uprave,direktor itd.
to govore ovi kaj dobivaju pare od gazde za ić na utakmice... ALI(znači reko si pravi navijači)

znaš zakaj nejdemo na tribinu kad igra dinamo? jer nam je gazda dao zabrane da dođemo gore(znaci ne sudske,njih ima cca 150ak sada) nego crne liste rađene od kluba

Zaključak: gazda ne želi prave navijače na tribini.
trouble je offline  
Staro 13.12.2014., 16:21   #159
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
A kad ce se vratit obitelji s djecom koje je strah da im netko ne ozlijedi dijete ili obitelj? Ili oni nisu navijači
spawn je offline  
Staro 13.12.2014., 16:26   #160
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
to govore ovi kaj dobivaju pare od gazde za ić na utakmice... ALI(znači reko si pravi navijači)

znaš zakaj nejdemo na tribinu kad igra dinamo? jer nam je gazda dao zabrane da dođemo gore(znaci ne sudske,njih ima cca 150ak sada) nego crne liste rađene od kluba

Zaključak: gazda ne želi prave navijače na tribini.
pa neka vam je i dao zabrane,dođeš na stadion i onda cijela utakmica samo psovanje,vrijeđanje i govor mržnje od takozvanih navijača,koliko je samo štete napravljeno na stadionu...treba se takvih riješit

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
A kad ce se vratit obitelji s djecom koje je strah da im netko ne ozlijedi dijete ili obitelj? Ili oni nisu navijači
pa to je i poanta,da dođu ljudi sa djecom,sjednu i gledaju normalno u miru utakmicu bez opasnosti hoće ti doletit petarda,baklja ili nešto treće
esc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2014., 16:29   #161
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
A kad ce se vratit obitelji s djecom koje je strah da im netko ne ozlijedi dijete ili obitelj? Ili oni nisu navijači
Ček ti me to fakat iz rovinja pitaš ili samo pokušaj trollanja koji za tebe nije uobičajen? Ko će kog na zapadu ozljediti? Na istoku gdje sjede veterani? AJmo pitanje,kad su dolazile familije s djecom a da nisu otišle na jednu od te dve tribine?

AJmo onda drugi teorem,kad će se vratiti....kad su bili zadnji put? 2006.



MIlio bih ljude koji veze sa ZG i tribinom imaju ko ja sa Bostonom al onim u Massatchusecu...da me poštede ovakvih pitanja. Hvala





Ovo troje djece ima više utakmica dinama neg vas dva skupa,stoga molio bih poštede trollanja.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 13.12.2014. u 16:37.
trouble je offline  
Staro 13.12.2014., 16:45   #162
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
To sto sam iz Rovinja ne znaci da ne volim ici na tekmu. Ili je Maksimir rezerviran samo za Zagepčane? Imam pola familije u Zgu koji vise ne idu na tekme radi sranja. Ne zele riskirati pizdarije u i oko stadiona da djetetu nedaj boze doleti nesto.
A uostalom,sta se pjenis pa nije tvoj stadion niti sam rekao da ti radis sranja tamo a reagiras kao da sam ti ruku odsjekao. Pricaj sta hoces ali na tekmama je sve manje obitelji osim na tekmama reprezentacije. Kad sam nekoga pitao zasto ne idu na tekme,nitko mi nikad nije spominjao cijenu karte i neimastinu,znaci problem je u necem drugom. Ili je sve to doslo na los glas zbog necega ili netko namjerno siri dezinformacije.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 13.12.2014. u 16:53.
spawn je offline  
Staro 13.12.2014., 17:39   #163
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
neće se vratit navijači dok se ne srede stadioni...to što je dinamo najbolji,kaj bi se mamić trebao ispričavat zato
Ne, nije "najbolji", nego je cijela liga kaljuža kriminala sa njim na čelu.
Ako je ovo što danas Dinamo i Hajduk igraju nekome "dobar nogomet", onda nemamo o čemu pričat jer se ne razumijemo.
 
Staro 13.12.2014., 17:42   #164
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
pa neka vam je i dao zabrane,dođeš na stadion i onda cijela utakmica samo psovanje,vrijeđanje i govor mržnje od takozvanih navijača,koliko je samo štete napravljeno na stadionu...treba se takvih riješit


pa to je i poanta,da dođu ljudi sa djecom,sjednu i gledaju normalno u miru utakmicu bez opasnosti hoće ti doletit petarda,baklja ili nešto treće
Daj se prestani blamirat. Sramotiš Karlovac...
Brko je offline  
Staro 13.12.2014., 17:51   #165
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
neće se vratit navijači dok se ne srede stadioni...to što je dinamo najbolji,kaj bi se mamić trebao ispričavat zato
ti sigurno vjeruješ i u svetog nikolu jel ?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 13.12.2014., 17:56   #166
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ne, nije "najbolji", nego je cijela liga kaljuža kriminala sa njim na čelu.
Ako je ovo što danas Dinamo i Hajduk igraju nekome "dobar nogomet", onda nemamo o čemu pričat jer se ne razumijemo.
koliko znam suđeno je igračima za ilegalno klađenje,previše si zabrijavate nekakav kriminal,hnl liga nije ništa gora od španjolske,talijanske ili francuske...tamo ima vjerojatno puno više kriminala
dinamo igra super kad pogledaš sve okolnosti,nogometna škola im stvara odlične igrače...hajduk neću komentirat
hnl je super u ovom formatu 10 samo fale stadioni
esc je offline  
Staro 13.12.2014., 17:58   #167
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
ti sigurno vjeruješ i u svetog nikolu jel ?
da
http://hr.wikipedia.org/wiki/Sveti_Nikola
esc je offline  
Staro 13.12.2014., 18:12   #168
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
neće se vratit navijači dok se ne srede stadioni...to što je dinamo najbolji,kaj bi se mamić trebao ispričavat zato


100 put prožvakana floskula...

Ajde probaj izracionalizirati:

Kako komentiraš da je dinamo (najveći klub u hr u gradu od 800 000 stanovnika) trenutno 7 klub po posjeti u HNL-u? Ovih 6 klubova iz po 10-20 puta manjih sredina imaju na stadionu fotelje, krov, bolje rezultate?

Kako su prije ljudi dolazili kad je stadion bio u još gorem stanju?

Što se tiče roditelja i djece - pa dolaze oni na stadion (jer moraju na silu), ako roditelji čija su djeca u klubu ne dolaze na utakmice klinci dobivaju minuse
Također se djeca busevima besplatno dovoze iz drugih sredina da se klub nebi blamirao s posjetom...
Dakle tehnički gledano dolaze roditelji i djeca - samo je drugo na koji način, radi čega i u kojem broju...

Organizirane navijačke skupine uvijek imaju svoj kutak (na maksimiru je to sjever- barem bio), postoji i mnogo veći istok i zapad na maksimiru...

BBB su dugo vremena bojkotirali utakmice dinama (a mislim da ni sad ne dolaze organizirano) - gdje su onda bili roditelji s djecom jer na maksimiru godinama nije bilo nereda?
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.12.2014., 18:34   #169
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova


100 put prožvakana floskula...

Ajde probaj izracionalizirati:

Kako komentiraš da je dinamo (najveći klub u hr u gradu od 800 000 stanovnika) trenutno 7 klub po posjeti u HNL-u? Ovih 6 klubova iz po 10-20 puta manjih sredina imaju na stadionu fotelje, krov, bolje rezultate?

Kako su prije ljudi dolazili kad je stadion bio u još gorem stanju?

Što se tiče roditelja i djece - pa dolaze oni na stadion (jer moraju na silu), ako roditelji čija su djeca u klubu ne dolaze na utakmice klinci dobivaju minuse
Također se djeca busevima besplatno dovoze iz drugih sredina da se klub nebi blamirao s posjetom...
Dakle tehnički gledano dolaze roditelji i djeca - samo je drugo na koji način, radi čega i u kojem broju...

Organizirane navijačke skupine uvijek imaju svoj kutak (na maksimiru je to sjever- barem bio), postoji i mnogo veći istok i zapad na maksimiru...

BBB su dugo vremena bojkotirali utakmice dinama (a mislim da ni sad ne dolaze organizirano) - gdje su onda bili roditelji s djecom jer na maksimiru godinama nije bilo nereda?
šta bi ja to trebao komentirat...već sam rekao sve šta mislim
neka se dovoze i besplatno,šta tome fali
rekao sam već,treba iskorijenit psovanje,vrijeđanje,rasizam,zabranit baklje,petarde,dimne bombe itd...normalni navijači kakvi su npr. u engleskoj gdje se uvijek vratiš na istu stolicu ako to hoćeš
esc je offline  
Staro 13.12.2014., 19:13   #170
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
To sto sam iz Rovinja ne znaci da ne volim ici na tekmu. Ili je Maksimir rezerviran samo za Zagepčane? Imam pola familije u Zgu koji vise ne idu na tekme radi sranja. Ne zele riskirati pizdarije u i oko stadiona da djetetu nedaj boze doleti nesto.
A uostalom,sta se pjenis pa nije tvoj stadion niti sam rekao da ti radis sranja tamo a reagiras kao da sam ti ruku odsjekao. Pricaj sta hoces ali na tekmama je sve manje obitelji osim na tekmama reprezentacije. Kad sam nekoga pitao zasto ne idu na tekme,nitko mi nikad nije spominjao cijenu karte i neimastinu,znaci problem je u necem drugom. Ili je sve to doslo na los glas zbog necega ili netko namjerno siri dezinformacije.
Ja te pitam,dva logična pitanja na koja bih molio da mi odgovoriš:

1. DO KAD SU FAMILIJE SA DJECOM IŠLE NA UTAKMICE?

2. KOJI JE RAZLOG I OKIDAČ BIO DA SU FAMILIJE PRESTALE IĆI NA UTAKMICE?


U iščekivanju odgovora.

Valjda su mislili da ja ko Kapetan Dragan idem sa bestrzajnim topom(punjenim bakljama) na sjever i vršim topničku pripremu na istoku i zapadu po ženama,nemoćnima i nejači

Sad pogledajmo prvih minutu prenosa iz 2002. koji demantira i Karlovac i Rovinj:



25.000 ljudi,familije sa djecom,stadion u još derutnijem datumu. Datim je 1.12. ja mislim,temperatura debelo ispod ništice.

BAKLJADA: BBB radem dodatni AMBIJENT! (tad je bio ambijent....ringabell?)

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 13.12.2014. u 19:21.
trouble je offline  
Staro 13.12.2014., 19:13   #171
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Moje familije do pred par godina. 6-7 ne znam tocno. Okidač je strah od ozljeda klinaca tj. da slučajno ne dobiju nekakvu ozljedu od povećanog huliganizma,tučnjava suprostavljenih strana itd. Do tada nisu imali djecu pa ajde. Ali sada kažu da nema šanse da idu. Jesu li to namjerne dezinformacije ili namjerno plašenje ljudi ali ne žele riskirati. Ja sam bio na Istra Dinamo tekmama brdo puta u Puli i nikad problema,i djeca i familija i BBB nikad nije radio probleme ali koji je problem sa Zagrebom ja ne znam,prenosim priče moje obitelji.
Ne ulazim u prosvjede protiv HNS-a jer to ne opravdava huliganizam. Vjerojatno ima brdo huligana koji pod krinkom BBBa radi sranja po Zagrebu ali eto,to je dovoljan okidač.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 13.12.2014. u 19:20.
spawn je offline  
Staro 13.12.2014., 20:03   #172
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Jedino što mene fascinira i to je gotovo pravilo. Kada raspravljaš na intrenetu ili uživo, u što sam se osobno i uvjerio odmah ide na vrijeđanje, osobnu razinu. Odakle si, kome "viriš" iz dupeta, koliko te netko plaća itd itd. No, meni je to stvarno zanimljivo i smiješno, čak me i zabavlja. No, kako bilo, svatko ima pravo reći što hoće i to je ok.
Kome ne paše, ne mora konzumirati proizvod. Tko hoće poštenje i pravi nogomet neka ode malo igrati u dvoranu ili na travu ili nek gleda amatere.
I ja bi svašta jbg.
burmuz je offline  
Staro 13.12.2014., 20:06   #173
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Sad još jedno pitanje ovako,čisto jer pokušavam razumjet mozak hrvatskog navijača izvan zagreba i njegovog stava da familije su išle al više nejdu zbog navijača....

Kako opravdavate pune stadione Olimpica u Romi. Žena djeca stariji,60 iljada ljudi na trošnom stadionu(bio 3 outa)....a navijači su jedna od najljepših navijačkih priča u civiliziranoj europi.

Samo se upiše OVO u google,i člancima unazad 20 godina nema kraja. Godišnje ponove to bar 5-6 puta onak da se čuje po svijetu,zamsili kolko se napravi da se ni nezna. Da ne spominjem najače topovske udare i dimne bombe koje je svijet vidio(to im je trademark).

Kako objašnjavate familije na Barci ili Atleticu...a kolju se s noževima...pikaju i bacaju ljude u rijeke prije tekme. (inače navijački huliganizam u Španjolskoj je sveprisutan i aktivan,samo se zataškava gdje god se stigne). I rade to svake godine. Samo treba dobro izguglati.

Kako se za Anfield traži karta više,žena djeca je traže,a navijači ginu ispred stadiona.

Jesi čuo za nečini život da je oduzet u HR radi nogometa? Jesi čuo ikad da je neko izboden radi nogometa?

Dali bi vodio ženu i djete na Bernabeu,Rim,Anfield na utakmicu da si tamo?

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 13.12.2014. u 21:53.
trouble je offline  
Staro 13.12.2014., 20:48   #174
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
@črabl

nemoj više, nema smisla. Da pišeš do preksutra, neki ljudi neće shvatit. To ti je tak, ljudi koji vjerojatno u životu nisu bili na nekoj većoj tekmi, ali znaju da razlog praznih Maksimirskih tribina leži u zloglasnim huliganima koji pred maksimirom lome kosti i razbijaju lubanje.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 13.12.2014., 20:58   #175
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Znam,samo postavljam pitanja al ne dobivam odgovore
trouble je offline  
Staro 13.12.2014., 21:08   #176
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Gle, bil je i canjuga govno ( isto ko mamic, tu su negdje ) pa su bili puni stadioni i BBBovaca, i vikendasa ko ja.

Cinjenica je da vikendasi ne dolaze vise jer nemaju sta vidjet ( znaci govorim ko osoba koja dode pogledat dobar nogomet, koji se prestao u dinamu i hnlu igrat zadnji put otkad je otisla generacija da silva/modric/corluka/bosnjak ). I tad je bio mamic, ali su stadioni bili nesto puniji, jer su ti decki igrali sa srcem, i igrali su nogomet.

U ovoj danasnjoj saci jada od igraca, ne postoji bas ijedan kojem se opce da igrat u HNLu ( osim ovih placenika ), a i da mu se da, vecina ih zna o nogometu koliko i ja koji subotom igram mali nogac u dvorani ( ak ne i manje lol ).

Tak da to nema veze sa huliganizmom i inim sranjima, inace se ja i kolega Trouble ne slazemo u 99% stvari koje iznesemo, ali ovdje je u pravu. Vani ima kriminala vise, samo kaj je fora da ne dospjeva u tabloide, a kod nas je to + mamic jedino o cemu je vrijedno pisati u HR sportu, jer drugo ne postoji, rubrike bi bile prazne ( izuzev velikih natjecanja ).

Ja prvi ne odobravam baklje i picke materine na stadionima, ali takvi su uvijek imali svoje mjesto ( sjever ), i oni su se tam ponapijali, naguravali medusobno, poslije/prije se pokacili negdje van stadiona u pm sa torcidom, i to je bilo njihovo zadovoljstvo.

Oko stadiona skoro pa nikad nije bilo generalno sranje medu navijacima, jer je kordun policije uvijek bio nadmocniji ( nek me trouble ispravi ako sam u krivu ). Jedine steke oko stadiona su bili sa policijom.

Kazem, ekipa ce se vratit kad bu se i nogomet igrao, nebitno bio Canjuga, Mamic, il neko treci. Mene samo smeta to njihovo buntovnistvo protiv Maminja, a frajer je isti k ko i vecina ostalih tajkuna koji su ok. Tipa decki si odu u konzum po pive, al mamic je smece

Da bas on nekom sam tak smeta jako, davno bi ga ucmekali, i on je od krvi i mesa. Al ocito je da ova pompa i fama nekom i odgovara da se uhljebi negdje ( ala ono smece od Darija Simica i kojekakvi jebaci rumene kadulje )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 13.12.2014., 21:50   #177
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Znaci navijači ne dolaze zbog Mamića a ostali zbog lošeg nogometa ili uopće nisu navijači. Ok. Sad je sve jasno.
spawn je offline  
Staro 13.12.2014., 21:56   #178
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Četvrto pitanje,zašto Hajduk napuni stadion sa djecom,starcima,familijama čak i zloglasnim boysima(kad se igra derbi)?....a Torcida je sve samo ne akademsko društvo mladih umjetnika i češće zbog njihovih "prezentacija akademskih uradaka" Hajduk mora igrat pred praznim stadionim nego punim.

Mogu li na to pitanje dobit odgovor? Četvrta sreća
trouble je offline  
Staro 13.12.2014., 22:18   #179
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Zato jer oni imaju bolje prekriven stadion i zbog bolje klime dolje...

MAGARAC je offline  
Staro 13.12.2014., 23:06   #180
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Ne znam odgovor. Evo reci nam. i oni se bune protiv hns-a ali dolaze na tekme. Hajduk je losiji od Dinama vec puno godina pa opet dolaze na tekme. Znaci hns ne vole, prvenstvo ne uzimaju vec dugo,uprava im je banana ,takodjer prodaju igrace kad imaju priliku. Dinamo igra LP,prvenstvo je njihovo vec godinama, uprava takodjer banana ali ipak godinama prepoznaju igrace i kupuju i prodaju pa se ipak bar nesto vrti oko Dinama bez obzira sto najvecu lovu uzima Mamic. Evo napisi zasto jer ne kuzimo se svi u dubinu problema nogometa u HR ili uopce pa da razumijemo i mi. Tj ja i moji prijatelji koji nismo ni u Splitu ni u Zagrebu.
spawn je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na