Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.07.2014., 11:35   #1471
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Update situacije - jučer popodne došao SMS sa sadržajem da su mi aktivirali popust na opciju flat na idućih 24 mjeseci. Naravno da isti nije nigdje vidljiv na onom moj telekom webu iako mi je rečeno da će se pojaviti tamo. Sad ih opet trebam zvati i pitati koji klinac izvode. Ova tajna služba je isto u klincu - dva poziva dosad i dvije informacije u vezi točnog datuma aktivacije opcija.
ja sam registrirao na moj portal (vec sam bio registriran do pred 6mjeseci, samo sam obnovio racun), i pod tarifom ''opcije'' - ima ''razgovori i poruke'' - flat - ''opcija je vec aktivna - iskljuciti?''

provjeri sto tebi tamo pise....

(sad sam morao rucno posteliti postavke na mobacu/note3/ jer mi nije hvatao internet...pojavi se na trenutke...ali ga jucer nije bilo jedno 70% vremena koristenja...jutros dopilotao do ureda, opet ga nema...nakon sta sam promjenio postavke,pojavio se 4g/H+ te mi skida s 9,84mbps upload 5,01mbps dok je na vipu to bilo 14,95mbps/ 2,86mbps...samo nisam isguran da je mjereno na istoj lokaciji)

Zadnje izmijenjeno od: yoke. 08.07.2014. u 11:42.
yoke je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 12:42   #1472
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,187
posto je ova tema najposjecenija upitat cu i ovdje...

raskinio ugovor sa tele 2 gdje sam imao pretplatu na trajni nalog.jel to treba sad posebno zatvarati ili kako?
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.07.2014., 13:21   #1473
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Citiraj:
Autor yoke Pregled postova
ja sam registrirao na moj portal (vec sam bio registriran do pred 6mjeseci, samo sam obnovio racun), i pod tarifom ''opcije'' - ima ''razgovori i poruke'' - flat - ''opcija je vec aktivna - iskljuciti?''

provjeri sto tebi tamo pise....
Jedan dan nakon SMS-a još ne piše ništa.

Citiraj:
(sad sam morao rucno posteliti postavke na mobacu/note3/ jer mi nije hvatao internet...pojavi se na trenutke...ali ga jucer nije bilo jedno 70% vremena koristenja...jutros dopilotao do ureda, opet ga nema...nakon sta sam promjenio postavke,pojavio se 4g/H+ te mi skida s 9,84mbps upload 5,01mbps dok je na vipu to bilo 14,95mbps/ 2,86mbps...samo nisam isguran da je mjereno na istoj lokaciji)
Koje si postavke morao mijenjati?
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 14:07   #1474
Killah
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 28
pozdrav, mama mi je na extra total+ S tarifi od t-mobilea i gleda ako bi se mogla naći neka povoljnija od te, uz pretplatu, naravno. mjesečno pošalje stotinjak sms-ova, ima par sati poziva prema ostalim mrežama i nekih 10-ak, 15, maksimalno 20h mjesečno prema t-mobileu.
Killah je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 15:18   #1475
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova

Koje si postavke morao mijenjati?
Ne znam dali ces ti morati mijenjati (vjerojatno ovisi o mobitelu)...
uglavnom, jucer sam primjetio da mi se izgubi/o internen...
...protok jednak nuli...
ponekad se spoji ali lose...
vecinom mi je bio upaljen samo signal za mobilnu mrezu dok onaj za data nije uopce gorio...

onda mi je palo na pamet da bi moglo biti da je zadrzao neke postavke od vipa...
bacim pogled, pod postavke,mobilne mreze, APN ali tamo stoji t-mobile...bacim pogled na tcomu web stranicu, postavke za note3 i vidim da su malo drugacije od ovih koje su po difoltu...tako da sam rucno izmjenio postavke i koristim profil sa njihovih stranica...
za sad mi djeluje da je sve ok...
yoke je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 10:12   #1476
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Evo prebacili i mene na PSZ L, dobio SMS da mi je aktivan paket Flat, ali glede popusta nema nigdje ni riječi . Vidjet ćemo kad stigne račun .

Što se interneta tiče, ni meni iz prve nije radilo s automatskim APN-om, ali kad ručno unesem drugi APN onda radi i kad vratim nazad na originalni i dalje radi, pa tko će ga više znat. Jedino mi automatsko vrijeme ne ažurira nakon soft reseta, stoji 4 ujutro :S čudno.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 11:00   #1477
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Evo prebacili i mene na PSZ L, dobio SMS da mi je aktivan paket Flat, ali glede popusta nema nigdje ni riječi . Vidjet ćemo kad stigne račun .

Što se interneta tiče, ni meni iz prve nije radilo s automatskim APN-om, ali kad ručno unesem drugi APN onda radi i kad vratim nazad na originalni i dalje radi, pa tko će ga više znat. Jedino mi automatsko vrijeme ne ažurira nakon soft reseta, stoji 4 ujutro :S čudno.
Znači isto kao i meni. Ja se baš spremam zvati tajnu službu da mi objasne taj sms, dobio info tamo da će biti od 01.08.
Makar mi se čini da bi trebalo biti od 1. idućeg mjeseca od dana zahtjeva, znači 1.7., tako su mi rekli prvi put, drugi put se ispravili na 1.8. Muljaža.

BTW,
Teletina i otkaz pretplate - zahtjev postavljen 28.06., dosad informacije o rokovima:
- prodajno mjesto veli do kraja mjeseca
- 1. poziv helpdesku - 28 dana. Razlog - gužva!?
- 2. poziv helpdesku - veli ženska 12 dana. pitam ja gdje to piše u općim uvjetima, nisam našao. Onda kreće muljaža da je to u biti 8 radnih dana, ali 12 dana od kada sam prijavio!? Kako to računa, ne znam :-)

Kakve su opcije ako operater ne ispoštuje rok za ukidanje pretplate koji mu piše u vlastitim uvjetima?
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 12:02   #1478
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,421
Tuži ih HAKOM-u. Koliko ja znam, rok za prebacivanje broja iz jedne mreže u drugu je 4 radna dana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 12:04   #1479
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
I ja sam u istom sosu. Predo zahtjev pocetkom 6 misec i evo jos nista. Cekam. Premda ja samo zelim ukint ugovornu obvezu.
natal je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 12:06   #1480
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 892
Šta se tiče otključavanja mobitela, imao sam 2 na Vipu za otključavanje. Za ovog koji sam imao sa sobom mi je na licu mjesta isprintao kod koji se unese kad se stavi SIM drugog operatera. Za drugi mi je stigao u SMS-u i mogao sam ga aktivirat na Vipovom SIM-u. Uglavnom, nisam imao nikakve papire sa sobom, treba samo IMEI mobitela, kojeg oni svejedno imaju u sistemu ako si na pretplati
Interpol je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2014., 12:30   #1481
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Tuži ih HAKOM-u. Koliko ja znam, rok za prebacivanje broja iz jedne mreže u drugu je 4 radna dana.
Nije u pitanju prebacivanje nego obično otkazivanje pretplate, bez postojećih ugovornih obveza.
Nisam si htio priuštiti probleme s prebacivanjem, radije sam uzeo novi broj, ali izgleda da je kd gregora i ovo problem napraviti.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 14:04   #1482
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,383
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Tuži ih HAKOM-u. Koliko ja znam, rok za prebacivanje broja iz jedne mreže u drugu je 4 radna dana.
3 radna dana je rok.
Ali mogu odgoditi 10 radnih dana zbog ugovorne obveze.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 17:08   #1483
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
3 radna dana je rok.
Ali mogu odgoditi 10 radnih dana zbog ugovorne obveze.
Ovo uz malu zadrsku...
bar kod prebacivanja broja...
10 (radnih) dana ti racunaju od datuma koji pise na zahtjevu za prebacivanje broja...(a to moze biti i vise od 3 + 10 dana,kao u mom slucaju, jer su mi predvidjeli prebacivanje za 5 radnih dana, sto je meni bilo ok, da bi se to na kraju razvuklo na tri tjedna (ali sve u skladu a zakonom ...5+10, uletila jos dva praznika ...
Ali ja sam imao ugovirnu obvezu pa su mogli odgoditi za tih 10dana.../kao sto je Juice napisao
yoke je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 17:17   #1484
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Nije u pitanju prebacivanje nego obično otkazivanje pretplate, bez postojećih ugovornih obveza.
Nisam si htio priuštiti probleme s prebacivanjem, radije sam uzeo novi broj, ali izgleda da je kd gregora i ovo problem napraviti.
Ja ih nebi puno fermao...ako nebi imao ugovornu obovazu
Ja bi se ravnao da sam tog i tog dana zatrazio raskid ugovora...moras imati nesto napismeno...nesto cvrsto za sta se mozes uhvatiti...
tad bi prestao koristiti tu karticu ubacio drugu i prst u uvo...
ako dodje racun,pises prigovir da si tog i tog dana podnio zahtjev za raskidom ugivira i da si suglasan da ces platiti racun do tog datuma i nista vise ...kao dokaz nek pogledaju kad si zadnji put koristio njihovu uslugu....
(Osim ako u zakonu ne pise nesto drugo...prelistaj malo...uglavnom,ako nisi pod ugovirom ne vidim kao bi te mogli zafrkavati)
yoke je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 17:31   #1485
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Da, baš istražujem i dosad sam našao ovo u Općim uvjetima:
http://www.tele2.hr/upload/pdf/Opci_...le2_d.o.o..pdf

Code:
16.1. Pretplatnički odnos može raskinuti Pretplatnik slanjem obavijesti o raskidu Tele2 telefaksom ili na drugi primjeren način pisanim putem. 
U slučaju kada Pretplatnik jasno zatraži raskid Pretplatničkog ugovora, isti će mu biti omogućen u roku jednog radnog dana od dana u kojem je raskid zatražen.
Nakon raskida Pretplatničkog ugovora Pretplatnik ostaje u obvezi podmiriti sva dugovanja prema Tele2.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 19:18   #1486
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Jel ima još netko da mu ne radi automatsko poštelavanje sata na mobitelu putem mreže HT-a? Ja sam od danas na HT-u, a sat se ne namjesti automatski .

Inače tu i tamo soft resetiram mobitel, a kad to napravim od svih postavki se samo sat resetira, a do sad na Tele2 se on sam namjestio unutar par sekundi paljenja.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 01:46   #1487
Hamanu
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Opatija
Postovi: 39
Ovo su mi poslali na potpis:

24mj bez uređaja popust na naknadu
Opcija flat
50% popusta na opciju flat 24mj
24 mj off MRC

Može li mi netko rastumačiti je li to "super mega tarifa" ili me žele oženiti?
Hamanu je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 06:54   #1488
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Citiraj:
Autor Hamanu Pregled postova
Ovo su mi poslali na potpis:

24mj bez uređaja popust na naknadu
Opcija flat
50% popusta na opciju flat 24mj
24 mj off MRC

Može li mi netko rastumačiti je li to "super mega tarifa" ili me žele oženiti?
Nazovi ih i pitaj, ja imam drugačije šifre kao u ovom postu.
Koliko ja znam, ako govorimo o istoj tarifi, moraš imati 100% popusta na flat i 50% na tarifu.

Pitanjce za ostale:
Napokon sam našao gdje se vidi na mojtelekom da je flat popust aktiviran
treba ići na opcije s lijeve strane i onda prebirati po padajućim izbornicima dok se ne nađe pod "razgovori i poruke" da je flat aktiviran, stvarno neergonomično.
BTW, jel bi se flat trebao vidjeti na ovom popisu, i dalje mi odbrojava minute?
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 08:46   #1489
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
BTW, jel bi se flat trebao vidjeti na ovom popisu, i dalje mi odbrojava minute?
ne znam dali se treba vidjeti na pocetnoj stranici, ali pod opcije / poruke i razgovori stoji da mi je aktivan flat...i minute i poruke mi ne odbrojava
pise minute 200/200
poruke 200/200

mozda ti je naknadno aktivirana opcija pa su ti to otprije odborjane minute
ili, ako se ne varam, ti si rekao da ce ti taj paket (flat) biti aktiviran tek od slijedeceg mjeseca ?


Citiraj:
Autor Hamanu Pregled postova
Ovo su mi poslali na potpis:

24mj bez uređaja popust na naknadu
Opcija flat
50% popusta na opciju flat 24mj
24 mj off MRC

Može li mi netko rastumačiti je li to "super mega tarifa" ili me žele oženiti?
kad si zatrazio ugovor ? (ako je prije 30.06. onda po meni imas pravo na popust od 50% na tarifu...ako je nakon tog, onda nemas)
meni ovo nema smisla, jer je jos uvijek aktivna ponuda od 100% na flat i ugovor na 24mjeseca cak uz uzimanje mobitela...
a tebi pise popust od 50% na flat, znaci placao bi ga 20kn mjesecnao...umjesto 0kn...
ne znam sta znaci MRC ?

zovni ih i pitaj koliko bi te onda izlazila ta tarifa mjesecno, s PDVom
i koliko ukupno s radijskom frekvencijom i novim nametom...

supermegatarfifa bi trebal biti 82.50 (osnovna tarifa s popustima) + 10 + 5 = 97.50kn

ovako kao tebi pise, meni je sumnjivo, ja bi se raspitao prije potpisa (ali ja nisam expert )

Zadnje izmijenjeno od: yoke. 11.07.2014. u 08:56.
yoke je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 08:55   #1490
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor yoke Pregled postova
ne znam dali se treba vidjeti na pocetnoj stranici, ali pod opcije / poruke i razgovori stoji da mi je aktivan flat...i minute i poruke mi ne odbrojava
pise minute 200/200
poruke 200/200

mozda ti je naknadno aktivirana opcija pa su ti to otprije odborjane menite
ili, ako se ne varam, ti si rekao da ce ti taj paket (flat) biti aktiviran tek od slijedeceg mjeseca ?




kad si zatrazio ugovor ?
meni ovo nema smisla, jer je jos uvijek aktivna ponuda od 100% na flaz i ugovor na 24mjeseca cak uz uzimanje mobitela...
a tebi pise popust od 50% na flat, znaci placao bi ga 20kn mjesecnao...umjesto 0kn...
ne znam sta znaci MRC ?

zovni ih i pitaj koliko bi te onda izlazila ta tarifa mjesecno, s PDVom
i koliko ukupno s radijskom frekvencijom i novim nametom...

supermegatarfifa bi trebal biti 82.50 (osnovna tarifa s popustima) + 10 + 5 = 97.50kn

ovako kao tebi pise, meni je sumnjivo, ja bi se raspitao prije potpisa (ali ja nisam expert )
Meni je isto tako, 200/200 i stoji stalno tako
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 09:41   #1491
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Ekipa
dali vam dodje sms poruka da ste dobili 50% popusta na tarifu ?

ja sam dobio dvije poruke ;
- aktiviran plan za surfanje
- aktiviran popust 100% na flat - naknada 0kn 24mj

sad ne znam dali da cekam jos tu trecu poruku, ili da ih zovem i provjerim sta je s tim...
(zvao sam ih u utorak, receno je da je zahtjev zaprimljen (popust od 50% na tarifu) ali da su malo u guzvi pa da radi tog jos nije odobren, ali da ce biti...)
yoke je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 10:31   #1492
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
@Hamanu - i meni je sumnjivo ovo tvoje, zovi tajnu službu
@yoke & segregator
Meni su naknadno uključili flat, novu pretplatu i zahtjev za PZSL dao sam 28.06., tada su mi rekli da će biti od 01.07, ali da se strpim par dana s telefoniranjem jer da možda flat zbog gužve neće biti odmah. Kako je ugovor došao na potpis u 7.mj., zvao sam i dobio info: opcije se uključuju idućči mjesec od mjeseca u kojem oni dobivaju potpis, znači 01.08. Taj put mi je i potvrđeno da su opcije koje sam napisao gore točno ta kombinacija za ukupno 97.5 kn.
Par dana nakon toga dolazi SMS za uključenje flata
E jebiga sad bi morao opet zvati tajnu službu da to pojasne.
SMS za opciju 50% nisam niti dobio.
Čini mi se da mi se stanje zamrzlo na 166/200, ali ne ažuriraju to svaki dan, osim toga zar ne bi bilo logičnije da prikažu xx/4000 ili nekako drugačije. Kako uopće provjeriti na webu koliko je utrošeno od onih 1k odnosno 4k minuta?
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 18:11   #1493
Hamanu
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Opatija
Postovi: 39
Nakon upita poslali novi ugovor sa 100% flat i ona XLR šifra za 50% na tarifu. Aleluja.
Hamanu je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 19:06   #1494
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Citiraj:
Autor Hamanu Pregled postova
Nakon upita poslali novi ugovor sa 100% flat i ona XLR šifra za 50% na tarifu. Aleluja.
XLR ili XR4?
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 19:17   #1495
Hamanu
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Opatija
Postovi: 39
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
XLR ili XR4?
XR4
Hamanu je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 22:49   #1496
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ova simpina prejaka mala opcija je zakon. za 70ak kuna mjesecno (4x15kn + 10ak kn za uspostavu poziva koliko potrosim) sam lijepo pokriven, 4gb, neogranicene poruke, 4000min
  Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 22:52   #1497
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,383
Plus naknada za uspostavu poziva.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 07:11   #1498
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ala bokte...

Pa dovoljno je imati free poruke i da druga strana ima Bez granica L tarifu ili nešto jednako dobro poput one Plan za surfanje L sa besplatnom FLAT opcijom. Meni je ipak najbolje imati dual SIM mobajl s Revolucijom na bonove (1lp/1s) @ SIM2 i Samba tarifom s aktiviranom NOĆNOM OPCIJOM @ SIM1 i imaš sve fenomenalno tuto kompleto.

Ova MOĆNA NOĆNA OPCIJA JE INAČE NEŠTO NAJBOLJE IKAD i plakat ću kao Neymar kad i ako je ukinu. Jučer sam imao preko 2MB/s download via mobile hotspot kojeg je glumio moj vjerni Galaxy Express LTE u kojem se nalazi SIM sa Samba tarifom. Sve skupa me košta 135 kuna + još 25 kuna za MultiSIM i bilo gdje u Hrvatskoj imam neograničen net uz sulude brzine između 00:01 i 07:59, tako da slobodno Sambicu probajte na mjesec dana i shvatit ćete ubrzo koliko su nam ove standarde "od svega miješano" tarife mrtvi štakor od ponude.

Dobra net tarifa je danas must have za smartfon. Za pričanje si radije uzmite maleni dumbfon s izdržljivom baterijom (ako nemate dual SIM) i pjevajte borbene iz sveg glasa.

Uglavnom, htjedoh ćire da uz brezplačno sporočilo uspostava poziva nije njesra ni loma kao kaj neki ođe povedaju.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 12:14   #1499
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Plus naknada za uspostavu poziva.
pa da napisao sam, malo zovem mozda 1-2 poziva dnevno i 10ak kn mjesecno ode na naknadu za uspostavu poziva, znaci oko 70kn meni odlicno, uplatim bon 200kn (+10% ako se kupi direktno od tmobiela) i miran sam 3 mjeseca

dok recimo mom ocu koji obavlja i po 10-20 poziva dnevno ta naknada za uspostavu poziva prilicno smeta i bonbon mu je najbolja opcija.
  Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 20:06   #1500
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Danas me zvala ekipa iz Vip-a. Raskinuo sam ugovor i prešao na bonove, na zakon tarifu. Prije sam trošio oko 210 kn, sada na Zakon tarifi oko 130-140, a oni mi nude za 120 kn sve neograničeno, uključujući i radijsku i uspostavu poziva. Nakon godinu dana mogao bi raskinuti taj ugovor. Ima li tko iskustva sa tom, nekom poboljšanom Savršenom koja nije navodno javna ,već se nudi samo onima koji su raskinuli ugovor..I da, može li se u toj tarifi ušićariti neki dumb phone? Ostalih "pametnih" imam i viška
sibica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na