Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.12.2014., 12:17   #121
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
HNL bi trebalo ukinut,pa ovo je prestrašno...do jučer sam mislio da je Rijeka jedini klub u HR potpuno slobodnih ruku i da će zgazit GNK Prazne Tribine jučer...

Nevjeovatno je da klub koji tuče sevillu 2:1 do 90 min,st liege 2:0,itd itd...izgubi 3:0 od GNK Prazne Tribine bez ispaljenog metka,da Kramarić ne može pogodit prazan gol itd...da tako i toliko griješe,odjednom nemaju pojma igrat nogomet.A Prazne Tribine nakon silnih sramota "rastura",haha.

Maminjo je car nema šta,apsolutno sve je u njegovim rukama.Sve same namještaljke.
daj molim te,isto bi bilo kao kad bi rekao da su sve lige petice najmještaljka kao i liga prvaka
zašto bi bilo to nevjerojatno?? real može tuć barcelonu pa sutra izgubit u lp od basela
onda dokaži da je namješteno,uplati i ti listiće pa dobivaj lovu na kladionici ako znaš da je namješteno
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 12:30   #122
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Dinamo pobijedi -platio Mamić. Dinamo izgubi- kupio Mamić. Ovo već prelazi u patologiju.
burmuz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.12.2014., 12:44   #123
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
daj molim te,isto bi bilo kao kad bi rekao da su sve lige petice najmještaljka kao i liga prvaka
zašto bi bilo to nevjerojatno?? real može tuć barcelonu pa sutra izgubit u lp od basela
onda dokaži da je namješteno,uplati i ti listiće pa dobivaj lovu na kladionici ako znaš da je namješteno
Ti si prava klasa - optimist,ti stvarno vjeruješ u poštenje u našoj ligi?

Dinamo je jad i bijeda,pogotovo nogometno,dečki neznaju sastavit 3 dodavanja,gdje god odu i s kim god igraju se osramote.

Rijeka tuče feyenoord 3:1,Sevillju 2:1 do 90. minute,standard liege 2:0,a ovo što su izgubili bili su bolji i zasluzili barem bod.

Niti jednom nisu deklasirani!

I onda ti meni pričaš da kad dinamo dobije - mamić platio,pa naravno!

Mamiću se "trese" klupa,mediji se ismijavaju nad klubom,naravno da istra NIJE SMJELA pobjediti Dinama,čak i da mogu,naravno da su kupili mir i malo euforije,naravno da su kupili tekmu protiv Rijeke.

Rijeka je dobila 7 igrača od Dinama,pa šta misliš da je sve to za niš? Pa moraš biti teški retard da ti tu ništa ne smrdi!

Dobila je pod određenim uvjetima - Dinamu prvo mjesto,Rijeci kup i drugi mjesto.Samo da se Hajduka dodatno ponizi,jer se ne podnose.

EUROPA je mjerilo,te tekme su mjerilo sposobnosti i kvalitete,ne može me nitko uvjerit da Rijeka nije u stanju napucat Dinama 3:0.

Rijeka je igrala pasivno,bez puno trke i s prepuno grešaka,a što je Krama promašio neću uopće komentirat...

Ne vjerujem u poštenje i vjerujem u pravila igre,a pravila igre postavlja gospodar Zdravko Mamić.

...pitanje je samo kad će ovog uhitit,nadam se uskoro jer se lagano obruč steže...
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 08.12.2014., 12:57   #124
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ti si prava klasa - optimist,ti stvarno vjeruješ u poštenje u našoj ligi?

Dinamo je jad i bijeda,pogotovo nogometno,dečki neznaju sastavit 3 dodavanja,gdje god odu i s kim god igraju se osramote.

Rijeka tuče feyenoord 3:1,Sevillju 2:1 do 90. minute,standard liege 2:0,a ovo što su izgubili bili su bolji i zasluzili barem bod.

Niti jednom nisu deklasirani!

I onda ti meni pričaš da kad dinamo dobije - mamić platio,pa naravno!

Mamiću se "trese" klupa,mediji se ismijavaju nad klubom,naravno da istra NIJE SMJELA pobjediti Dinama,čak i da mogu,naravno da su kupili mir i malo euforije,naravno da su kupili tekmu protiv Rijeke.

Rijeka je dobila 7 igrača od Dinama,pa šta misliš da je sve to za niš? Pa moraš biti teški retard da ti tu ništa ne smrdi!

Dobila je pod određenim uvjetima - Dinamu prvo mjesto,Rijeci kup i drugi mjesto.Samo da se Hajduka dodatno ponizi,jer se ne podnose.

EUROPA je mjerilo,te tekme su mjerilo sposobnosti i kvalitete,ne može me nitko uvjerit da Rijeka nije u stanju napucat Dinama 3:0.

Rijeka je igrala pasivno,bez puno trke i s prepuno grešaka,a što je Krama promašio neću uopće komentirat...

Ne vjerujem u poštenje i vjerujem u pravila igre,a pravila igre postavlja gospodar Zdravko Mamić.

...pitanje je samo kad će ovog uhitit,nadam se uskoro jer se lagano obruč steže...
nepratim skoro više ništa sport ali se rijeka vjerojatno potrošila,nisu igrali prije europu
nemože mamić tu ništa naštelavat niti ima neke potrebe,ima najbolju omladinsku školu i klub mu je konstantno najbolji...dinamo igra predobro s obzirom na sve napade....kad bi imao podršku normalnih navijača igra bi bila sigurno bolja
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 13:02   #125
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
hnl je dobra liga ali se konstatno pljuje po mamiću kao da je on za sve kriv,nema infrastrukture i nitko se neće doć smrzavat na stadion/e,neznam radije ode u arenu...to koliko grad daje novca dinamo se njemu itekako višestruko vrati,da nije tako nebi ni davali lovu
a ovo šta je bilo na rivi je po meni obično preseravanje,nekakve baklje,dim,klinci tepaju volimo hajduk blja blja...hajduk je postao jadan klub nažalost
mamić nije ništa krivo rekao u emisiji,stanković ga je pokušao isprovocirat ali nije uspio,ovaj put nije psovao
ovo je najjadniji pokušaj trollanja ikad
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 08.12.2014., 13:12   #126
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Razvalio Dinamo Rijeku i što sad. Niti prvi a bome ni zadnji put. Inače, kad smo već kod gospode iz Rijeke, mogu Mamiću i Dinamu noge ljubit jer je nabio koeficijent da može igrati protiv Seville i takvih, ako ćemo iskreno.
burmuz je offline  
Staro 08.12.2014., 14:48   #127
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
ovo je najjadniji pokušaj trollanja ikad
Neću njemu odgovarat jer je troll.... nego samo bih htio jedan od mnogo primjera kad sam se osobno išao smrzavat,kao i ostalih 35-40 somova ljudi

pogledati tribine samo,pogledati nagruvani snjeg,padala je ledena kiša,imam i slike,sad će

infrastruktura nije smetala tu..šta nas je neko tolko razmazio u ovih 8 godina? Majkemi razmišljam malo di ovo ide sve,došao sam na zaključak da nam treba novi rat,da se očiste ovakvi whineri i sl profiteri(u minskom polju ako se mene pita) i lažni liberale,te da očvrsnemo ko nacija kao što smo bili 1995.-2005. kad su baklje bile poželjne a kad su se protivnicima,kako igračima i navijačima,punile gaće pri dolasku na Maksimir.

Nažalost,nismo usamljen slučaj,uskoro ni na Bernabeu neš moć navijat kontra Barce ....žele nas svom silom pretvorit u glupe amere,kojima je glavni cilj dolaska na utakmicu: odlazak u neki od 100 fast foodova u dvorani na poluvremenu. Očigledno da je sad cilj da budemo predmet sprdne a Maminjo da ima svoju samoposlugu očišćenu od bilokakvog oblika otpora. Makar to značilo i soma ljudi na derbiju HNL-a.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 08.12.2014. u 15:26.
trouble je offline  
Staro 08.12.2014., 15:31   #128
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Neću njemu odgovarat jer je troll.... nego samo bih htio jedan od mnogo primjera kad sam se osobno išao smrzavat,kao i ostalih 35-40 somova ljudi

pogledati tribine samo,pogledati nagruvani snjeg,padala je ledena kiša,imam i slike,sad će

infrastruktura nije smetala tu..šta nas je neko tolko razmazio u ovih 8 godina? Majkemi razmišljam malo di ovo ide sve,došao sam na zaključak da nam treba novi rat,da se očiste ovakvi whineri i sl profiteri(u minskom polju ako se mene pita) i lažni liberale,te da očvrsnemo ko nacija kao što smo bili 1995.-2005. kad su baklje bile poželjne a kad su se protivnicima,kako igračima i navijačima,punile gaće pri dolasku na Maksimir.

Nažalost,nismo usamljen slučaj,uskoro ni na Bernabeu neš moć navijat kontra Barce ....žele nas svom silom pretvorit u glupe amere,kojima je glavni cilj dolaska na utakmicu: odlazak u neki od 100 fast foodova u dvorani na poluvremenu. Očigledno da je sad cilj da budemo predmet sprdne a Maminjo da ima svoju samoposlugu očišćenu od bilokakvog oblika otpora. Makar to značilo i soma ljudi na derbiju HNL-a.
i? svaka čast tebi ali nevidim poantu
ako ništa mamić barem ne radi za državu ko 2/3 hrvatske,dobro dobiva neku lovu od grada ali to sigurno vraća kroz poreze itd.,nebi oni ništa davali da nemaju koristi
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 15:34   #129
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
i? svaka čast tebi ali nevidim poantu
ako ništa mamić barem ne radi za državu ko 2/3 hrvatske,dobro dobiva neku lovu od grada ali to sigurno vraća kroz poreze itd.,nebi oni ništa davali da nemaju koristi
Je tolko radi za državu da je indirektno rekao da ga čeka uhićenje i da ima spremnu jamčevinu.

Radi za državu na taj način da prima 9500kn plaće a vozi 3 Bentlya.

Vodi udrugu građana koja kao udruga NE PLAĆA POREZ NA TRANSFERE NITI NA VEĆINU STVARI.

Radi za državu tako da je od njezinih građana uzeo 250 milijuna kuna na obnovu stadiona(20 tisuća stolica koje su ispale da su dvornaske ,kemijske wc-e i 2 travnjaka),nije pokazao račune za iste te još bezobrazno LAŽE(imaš koju poruku prije) da je to utrošeno na održavanje stadiona na nacionalnoj televiziji.

Jel si ti ozbiljan ili samo balistično udaraš s nebulozama?
trouble je offline  
Staro 08.12.2014., 15:42   #130
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Je tolko radi za državu da je indirektno rekao da ga čeka uhićenje i da ima spremnu jamčevinu.

Radi za državu na taj način da prima 9500kn plaće a vozi 3 Bentlya.

Vodi udrugu građana koja kao udruga NE PLAĆA POREZ NA TRANSFERE NITI NA VEĆINU STVARI.

Radi za državu tako da je od njezinih građana uzeo 250 milijuna kuna na obnovu stadiona(20 tisuća stolica koje su ispale da su dvornaske ,kemijske wc-e i 2 travnjaka),nije pokazao račune za iste te još bezobrazno LAŽE(imaš koju poruku prije) da je to utrošeno na održavanje stadiona na nacionalnoj televiziji.

Jel si ti ozbiljan ili samo balistično udaraš s nebulozama?
i dobro,od transfera zaradi pa si kupi bentley...nije on jedini menadžer u hrvatskoj...možda si kupuje na firmu i kredite/lizinge...
esc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.12.2014., 15:46   #131
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
i dobro,od transfera zaradi pa si kupi bentley...nije on jedini menadžer u hrvatskoj...možda si kupuje na firmu i kredite/lizinge...
Od kojih para od transfera,šta to nejde klubu tj gradu tj građanima? Bullseye...rekli bi. Il da te pitam,gdje je 100 miliona eura od transfera zadnjih 8 godina?

http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/n...ja-u-maksimiru
trouble je offline  
Staro 08.12.2014., 15:55   #132
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Neću njemu odgovarat jer je troll.... nego samo bih htio jedan od mnogo primjera kad sam se osobno išao smrzavat,kao i ostalih 35-40 somova ljudi

infrastruktura nije smetala tu..šta nas je neko tolko razmazio u ovih 8 godina? Majkemi razmišljam malo di ovo ide sve,došao sam na zaključak da nam treba novi rat,da se očiste ovakvi whineri i sl profiteri(u minskom polju ako se mene pita) i lažni liberale,te da očvrsnemo ko nacija kao što smo bili 1995.-2005. kad su baklje bile poželjne a kad su se protivnicima,kako igračima i navijačima,punile gaće pri dolasku na Maksimir.

Nažalost,nismo usamljen slučaj,uskoro ni na Bernabeu neš moć navijat kontra Barce ....žele nas svom silom pretvorit u glupe amere,kojima je glavni cilj dolaska na utakmicu: odlazak u neki od 100 fast foodova u dvorani na poluvremenu. Očigledno da je sad cilj da budemo predmet sprdne a Maminjo da ima svoju samoposlugu očišćenu od bilokakvog oblika otpora. Makar to značilo i soma ljudi na derbiju HNL-a.


Mene to malo podsjeća na doživljaj na utakmicama na otoku. K'o da si došao u knjižnicu, ustaneš i želiš započeti nekakvo navijanje i eto zaštitara da te ušutka

Zato u pamćenju ipak ostaju atmosfere u Dortmundu, Frankfurtu, Kölnu, Gladbachu, zapravo bilo koji stadion u Njemačkoj.
Jeftine ulaznice i zakon atmosfera na stadionu, bolje neide

Citiraj:
Autor esc Pregled postova
i? svaka čast tebi ali nevidim poantu
ako ništa mamić barem ne radi za državu ko 2/3 hrvatske,dobro dobiva neku lovu od grada ali to sigurno vraća kroz poreze itd.,nebi oni ništa davali da nemaju koristi
Poanta je da si mašio ceo fudbal.
Na utakmice se neide zbog infrastrukture.

I druga stvar, to što jedan čovjek sam kontrolira cijelokupni hrvatski nogomet je tebi normalna stvar, a to nije normalno.

Puno stvari ne valja u 'rvatistanskom nogometu, od lige do reprezentacije.
Ti to očito ne želiš uvidjeti. Zato i postoji ona dobra stara - ignorance is bliss
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 08.12.2014., 15:57   #133
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Od kojih para od transfera,šta to nejde klubu tj gradu tj građanima? Bullseye...rekli bi. Il da te pitam,gdje je 100 miliona eura od transfera zadnjih 8 godina?

http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/n...ja-u-maksimiru
nema smisla raspravljat,ako i nije kriv država ga može svejedno uhapsit ako to hoće...ako je stvarno varao neka ga uhapse
šta bi trebao davat novac građanima? dinamo ima svoje zaposlenike,upravu itd.
koliko znam stadion nije u vlasništvu dinama nego grada pravno gledano,dakle grad/država bi trebali obnovit stadion ili sagradit drugi novi,a i hns bi mogao uskočit sa lovom
kad je sve namješteno dajte mi onda pošaljite tikete da se znam iduće kolo kladit i zaradit lovu na lagani način
šta se tiče navijanja i navijača koliko čujem na tribinama prevladava samo govor mržnje i strah da ne dobiš batine,ako je to normalno onda svaka čast
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 16:02   #134
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
i dobro,od transfera zaradi pa si kupi bentley...nije on jedini menadžer u hrvatskoj...možda si kupuje na firmu i kredite/lizinge...
Jel ti shvaćaš da on kao djelatnik kluba (niti njegov sin) po zakonu NE SMIJE biti menađer igračima - sukob interesa. Naravno to su nekako smuljali da agencija nije na ime njegovog sina - al zato sin ili maminjo osobno ide pregovarati za igrače (recimo modrić iz tottenhama u real). Naravno tu ni država ne radi svoj posao (a dosta je tu i podmićeno, prijatljske/političke i sl. veze i muljaže).

Isti likovi bili u dinamu, hns-u, udruzi prvoligaša, svim mladim selekcijama, utjecaj IO hns-a na sudačke organizacije (dokazano pravomoćnom presudom djedoviću), bančenja i prijateljevanje nogometnih djelatnika sa sucima i delegatima - i nikom ništa... Tog ima samo kod nas - dno dna, razni ratni profiterčići i sl. radi kojih država tu gdje je.

Što se tiče hnl-a samo ovca ili noj može vjerovati da je regularna. Žalosno je da se hrvatskim institucijama, hns-u za namještaljke mora javljati izvana (stane policije, kladionice kao ovo zadnje za istra - lokomotiva i sl.)
Manuel Calavera je offline  
Staro 08.12.2014., 16:09   #135
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova






Na utakmice se neide zbog infrastrukture.
zato si preselio u njemačku?

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jel ti shvaćaš da on kao djelatnik kluba (niti njegov sin) po zakonu NE SMIJE biti menađer igračima - sukob interesa. Naravno to su nekako smuljali da agencija nije na ime njegovog sina - al zato sin ili maminjo osobno ide pregovarati za igrače (recimo modrić iz tottenhama u real). Naravno tu ni država ne radi svoj posao (a dosta je tu i podmićeno, prijatljske/političke i sl. veze i muljaže). Dno dna, razni ratni profiterčići i sl. radi kojih država tu gdje je.

Što se tiče hnl-a samo ovca ili noj može vjerovati da je regularna. Žalosno je da se hrvatskim institucijama, hns-u za namještaljke mora javljati izvana (stane policije, kladionice kao ovo zadnje za istra - lokomotiva i sl.)
sukob interesa ajmo onda zatvorit sve državne institucije...rekao sam već prije,2/3 hrvatske "radi" za državu ako ne i više
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 16:12   #136
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
... ako je stvarno varao...
HAHAHAHAH... ja nit pratim ligu, nit imam potrebe taj odron od nogometa pratiti, ali ako je ovo tvoje stvarno mišljenje onda bi to jedino bilo bilo opravdano da si postao sa ne znam... plutona ili hejlijevog kometa ili jednostavno nisi gledao stankovićevu emisiju
syss je offline  
Staro 08.12.2014., 16:19   #137
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
HAHAHAHAH... ja nit pratim ligu, nit imam potrebe taj odron od nogometa pratiti, ali ako je ovo tvoje stvarno mišljenje onda bi to jedino bilo bilo opravdano da si postao sa ne znam... plutona ili hejlijevog kometa ili jednostavno nisi gledao stankovićevu emisiju
ma briga me,neka rade šta hoće
ali da će se navijači vratit nakon šta mamić ode,teško...pa mamić ih je besplatno puštao na stadion,davao nagrade kad su igrali ligu prvaka pa opet slabo
esc je offline  
Staro 08.12.2014., 16:19   #138
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
On je toliko toga javno rekao godinama - da je praktični priznao mnoga kršenja zakona - oš od prodaje, lihvarenja igrača, priznavao je namještanje utakmica, mahanje policijskim dokumentima koje nikako nije mogao imati i sl...

Vjerujem da se na njegovom slučaju radi godinama (prikupljaju dokazi), taj će slučaj biti boom ko slučaj sanader, bandić, širić & djedović, kalmeta, sinovčić i slični - samo je pitanje vremena i pitanje je koliko toga će se otkriti. Možda već sljedeće godine, al sigurno taj dan dolazi (na što se i sam priprema). Samo bi volio da tada prošire istragu i riješe cijelu močvaru - i buraza, i suce, i vrbanovića, štimca i slične...
Manuel Calavera je offline  
Staro 08.12.2014., 16:30   #139
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ima takvih mnogo u drzavi pa nikom nista, neka, i ja bi svaku rupu u zakonu u ovoj jadnoj drzavi koristio.

Daj pare ilegalcima, uzimaj im od place postotak, legalno peri lovu van kluba sebi u korist, i zivi sretno...

Dok god podrzavamo kojekakve Todorice, Tedeschie i slicne, ne vidim zasto se jedan Mamic razlikuje
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 08.12.2014., 16:41   #140
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Jasno - treba SVE počistit, bez razlike tko je, po istim kriterijima - u protivnom nema kruha od našeg nogometa (vrijedi sve i na razini države)

Bojim se da će nam reprezentacija past - posjeta će biti očaj skoro ko za gnk (naravno prvo prazne tribine par utakmica), a rezultatski ćemo postat kao srbija ili čak bugarska u skorijoj budućnosti (taletnima unatoč)
Manuel Calavera je offline  
Staro 08.12.2014., 16:44   #141
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Bojim se da će nam reprezentacija past - posjeta će biti očaj skoro ko za gnk (naravno prvo prazne tribine par utakmica), a rezultatski ćemo postat kao srbija ili čak bugarska u skorijoj budućnosti (taletnima unatoč)

Bojim se da već je davno, a za to su jednim djelom krivi i igrači sami.

HR nogomet je davno močvara koja samo čeka da presuši...
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 08.12.2014., 19:09   #142
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
zato si preselio u njemačku?
Pametan čoek. I sam ću uskoro, al na Novi Zeland.
Brko je offline  
Staro 08.12.2014., 20:02   #143
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
ma briga me,neka rade šta hoće
ali da će se navijači vratit nakon šta mamić ode,teško...pa mamić ih je besplatno puštao na stadion,davao nagrade kad su igrali ligu prvaka pa opet slabo
A daj, molim te reci da trollaš i da su tvoji komentari na ovoj temi samo i isključivo napisani radi zajebancije.
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline  
Staro 08.12.2014., 20:31   #144
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Ne nadaj se...
Brko je offline  
Staro 08.12.2014., 21:24   #145
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ja isto mislim da je trollanje. ako nije
onda je
 
Staro 09.12.2014., 00:14   #146
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
hnl je dobra liga ali se konstatno pljuje po mamiću kao da je on za sve kriv,nema infrastrukture i nitko se neće doć smrzavat na stadion/e,neznam radije ode u arenu
Ovo je floskula od nedjelje, vrlo lako oboriva. U sezoni 2005/06 Dinamo je u prosjeku gledalo preko 12.000 ljudi. Taj prosjek je bio rekord za sve klubove bivše države nakon raspada (moguće da ga je srušila Zvezda). Insfrastruktura je bila ista, zapravo i nešto gora jer je stadion prije par godina kao obnovljen. Od te sezone gledanost je u slobodnom padu, došla je do 3000 s tim da je prava brojka i nešto manja jer se brojka frizira, masovno se dijele ulaznice, organizirano dovode navijači autobusima, mlađi uzrasti nogometnih škola itd.

Citiraj:
Autor esc Pregled postova
nepratim skoro više ništa sport ali se rijeka vjerojatno potrošila,nisu igrali prije europu
nemože mamić tu ništa naštelavat niti ima neke potrebe,ima najbolju omladinsku školu i klub mu je konstantno najbolji...dinamo igra predobro s obzirom na sve napade....kad bi imao podršku normalnih navijača igra bi bila sigurno bolja
Uopće nije poanta je li utakmica namještena ili nije nego to što je liga dovedena do apsurda. Tko može tvrditi da utakmica nije namještena ako Dinamo pošalje kombi igrača besplatno u Rijeku, spasi Zagreb od propadanja kupnjom nekog igrača, spasi Varteks od bankrota (koji se poslije dogodio) u zamjenu za glas u izborima za HNS, ako Dinamo napravi sa Lokomotivom preko 50 transfera otkad su ovi ušli u prvu ligu. Među njima ima vrlo zanimljivih recimo Walid Atta doveden bez odstete u Lokomotivu, za 6 mjeseci Dinamo ga kupuje od Lokomotive za 1,20 mil. eura i za osam mjeseci prodaje bez naknade. Ili na primjer Antolic koji je 4 puta razmijenjen između Lokomotive i Dinama. Puljica su 6 puta selili.

Edit: zaboravih komentirati omladinsku školu. Postava Dinama protiv Istre: Eduardo - Pinto, Sigali, Taravel, Pivarić - Ademi, Brozović (od 57. Andrijašević), Machado - Soudani, Pjaca (od 66. Fernandes), Henriquez (od 68. Čop).
Rijeke:
Eduardo - Pinto, Sigali, Taravel, Pivarić - Ademi, Brozović, Antolić - Soudani (od 85. Machado), Pjaca (od 67. Fernandes), Henriquez (od 78. Čop)

Poznata škola.



Citiraj:
Autor esc Pregled postova
dinamo ima svoje zaposlenike,upravu itd.
koliko znam stadion nije u vlasništvu dinama nego grada pravno gledano,dakle grad/država bi trebali obnovit stadion ili sagradit drugi novi,a i hns bi mogao uskočit sa lovom
Evo čitam i ja da je stadion gradski i kako će Dinamo u privatizaciju u suradnji s gradom koji je vlasnik stadiona. Mene zanima čiji je Dinamo.


Citiraj:
šta se tiče navijanja i navijača koliko čujem na tribinama prevladava samo govor mržnje i strah da ne dobiš batine,ako je to normalno onda svaka čast
Samo strah i krvavi ocnjaci.

http://www.index.hr/sport/clanak/din...ca/788799.aspx


Zadnje izmijenjeno od: morph. 09.12.2014. u 00:38.
morph je offline  
Staro 09.12.2014., 00:24   #147
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Čuju ljudi svašta...pogotovo za tastaturom
trouble je offline  
Staro 09.12.2014., 00:27   #148
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da zbog "loše infrastrukture" je dinamo 7. klub po gledanosti u HNL-u. Na ostalim stadionima same fotelje i krovovi
Manuel Calavera je offline  
Staro 09.12.2014., 00:34   #149
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Da zbog "loše infrastrukture" je dinamo 7. klub po gledanosti u HNL-u. Na ostalim stadionima same fotelje i krovovi
Ja znam par klubova tu u 3. i 4. ligi koji imaju manji stadion i gore infrastrukture i imaju veću gledanost
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 09.12.2014., 00:43   #150
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Ja znam par klubova tu u 3. i 4. ligi koji imaju manji stadion i gore infrastrukture i imaju veću gledanost
Pa s kim su ono igrali u kupu - dugave il sl. - neki kvart u zg - puno ko čep, više nego u maxiću - mačado se krstio, kaže i ovdje je čak bolje igrati...
Manuel Calavera je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na