Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 22.09.2008., 14:23   #121
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
@Dizel, znam, vidi se da Sammir i Morales imaju više tehničkog znanja od ostalih ali svejedno to ne pokazuju i ne donose prevagu,a to bi trebali. Jesu li krivi oni ili trener, to bi se dalo raspravljati. Ni Prosinečki nije trčao, obranu uopće nije igrao, imao je Jurčića iza leđa koji je to odigravao za njega i čiji je jedini zadatak bio osvojenu loptu gurnuti Prosinečkom. Ako je Morales (ili Sammir) tip koji to može (sumnjam, u oba slučaja) onda treba tako i igru za njega postaviti. I čini mi se da u ovakvom sistemu igre njih dvojica ne mogu zajedno igrati, previše je imati dvojicu igrača koja ne trče i nepokrivaju protivničke igrače u ofazi obrane.

Moralesa sam gledao na satelitu u nekoliko tekmi prije dolaska u Dinamo i mogu reći da je igrao puno bolje nego sad, tako da mi nije jasno zakaj loše igra.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 22.09.2008., 14:24   #122
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova

Moralesa sam gledao na satelitu u nekoliko tekmi prije dolaska u Dinamo i mogu reći da je igrao puno bolje nego sad, tako da mi nije jasno zakaj loše igra.

Takodjer.

No gledao sam isto par videa od Andersona, isto golovi sam takvi, a pitaj Boga gdje je sada.
Crash009 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.09.2008., 14:28   #123
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor mbed Pregled postova
najviše je tu kriv Ivanković, i dok on ne ode tak će se igrat i tu nemožemo ništa promijeniti.
Koliko sam ja vidio u zadnjih par tekmi igru, sa takvim stavom i samom igrom sumnjam da se njega može proglasit za glavnog krivca...
Kako je prošle sezone (ak se dobro sječam) radio čudo od momčadi ove ne može, a meni to izgleda kao da su igrači nesposobni a ne on, recimo drugi gol, tko je čuvao ovog Ibričića? Nitko, zato je i mogao pucat kamo god je htio i kako god je htio. Ostavit samog igrača na samom šesnaestercu je za mene kao da si zabio auto gol..
Dinamo ove sezone uopće nemam volje gledat jer mi se redovito smuči, ali očito tako mora bit, kad se prodaju svi igrači koji valjaju a dovedu upitne zamjene za njih.
Moralesova preciznost u dodavanju je na zavidnoj razini...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 22.09.2008., 14:29   #124
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor Crash009 Pregled postova
Takodjer.

No gledao sam isto par videa od Andersona, isto golovi sam takvi, a pitaj Boga gdje je sada.
S tim južnoamerikancima nikad ne znaš.
Konkretno što se Andersona tiče, jedan moj poznanik je često gledao treninge Dinama u to vrijeme i nije se mogao načuditi kako taj Anderson na tekmi loše igra. Veli da je na treningu čuda radio - dribling, udarac, finta, skok... kaj god hoćeš. Ali na tekmi je uvijek pucao ćorke.

Da li ih tolko pere nostalgija, ili se ovdje tolko drukčije igra da se neki nikad ne priviknu, ili nešto treće - ne znam u čemu je problem.

@timmy, Morales je jučer imao tri puta više nepreciznih dodavanja od preciznih, a da ne spominjem ponovo izvođenje kornera.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 22.09.2008., 14:42   #125
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
S tim južnoamerikancima nikad ne znaš.
Konkretno što se Andersona tiče, jedan moj poznanik je često gledao treninge Dinama u to vrijeme i nije se mogao načuditi kako taj Anderson na tekmi loše igra. Veli da je na treningu čuda radio - dribling, udarac, finta, skok... kaj god hoćeš. Ali na tekmi je uvijek pucao ćorke.

Da li ih tolko pere nostalgija, ili se ovdje tolko drukčije igra da se neki nikad ne priviknu, ili nešto treće - ne znam u čemu je problem.
Drito to.

Na snimkama se cini igracina i pol. Na kraju ispadne kao da su nekoga sasvim treceg poslali u ZG.
Crash009 je offline  
Staro 22.09.2008., 14:47   #126
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ni Prosinečki nije trčao, obranu uopće nije igrao, imao je Jurčića iza leđa koji je to odigravao za njega i čiji je jedini zadatak bio osvojenu loptu gurnuti Prosinečkom.
Gotovo je sa takvim igračima danas. Danas igrač mora imat sve brzinu, tehniku mora se vračat pomagat obrani, trčat cijelu utakmicu. A ne stajat i čekat da mu netko doda loptu pa da on ju nabaci ili da proigra nekog, to nama fali u ligi i zato je liga tak slaba.

Bojim se da je HNL pao na takve niske grane da če se teško uspjet oporavit.
__________________

pinkskin je offline  
Staro 22.09.2008., 14:53   #127
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,242
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...ge/403004.aspx
Malo događanja iz požeškog kraja
timmy je offline  
Staro 22.09.2008., 15:24   #128
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Osobno mislim da bi trebalo privremeno vratiti ime Croatia jer ovi ne zaslužuju nositi Dinamov dres. Nije stvar u pojedinačnoj kvaliteti, mada svi do jednog na terenu izgledaju ko` teški mulci. Pretpostavljam da ugođaj u klubu nije "Dinamovski", već da su svi sa svima na nož i to je najveći problem. Igrači nemaju volje, želje ni srčanosti ginut na terenu jer nisu ekipa i yebe im se za dres i ime Dinamo. Žalosno je gledati kako je najsrčaniji na terenu mali Ibanez koji do jučer nije znao ni na kojoj je strani karte Hrvatska... Teško je nekom i pokazati kvalitetu ako se ostatku ekipe baš i ne igra. Mikić je protiv Sparte bio iznenađujuće raspoložen, no ostatak ekipe ga nije pratio. Što reć kad Morales napokon gurka loptu prema pravom golu, Ibanez se pokušava otvoriti na obje strane terena odjednom, a ostali ih gledaju sa rukama u gaćama (tražeći muda valjda) s centra. Ova ekipa, zajedno sa "stručnim" stožerom ne zaslužuje da joj se dolazi na utakmice, i da je po mojem - sve bi ih potjerao da rade ko ZET-ovi kontrolori.

Možda se oni i dignu, kad im Maminjo pokaže odbijenicu od plaće - no svejedno. Ovo je SRAMOTA za Dinamo, SRAMOTA za dres, SRAMOTA za grad i ljude, te naposljetku - SRAMOTA za nogomet uopće.

Sa oslabljenom Spartom su srećom odigrali nerješeno, jer su Česi očekivali Dinamo koji je u Maksimiru gorio, koji je čak dok su u njemu igrali i "dečki iz kvarta" tukao i jače. Ono što ih je dočekalo, drugorazredni je stroj za proizvodnju šuštavih novčanica, bez ambicija i žara, bez ideje i ljubavi prema klubu. Sterilna jedanaestorica tupog pogleda i praznog srca, nogometni antijunaci sa 24 lijeve noge.

Nije tolika šteta što Dinamo trenutno ne valja, nego što se ono što se klubu ne događa često, da se u klubu "stvore" klase od igrača poput Eduarda, Luke i Čarlija, nije očuvalo već se brzopleto prodavalo iz inih interesa, a kao nadomjestak dovođeni ljudi sjene prodanih...
Ono što su "stručni" od Dinama stvorili, neće biti lako popraviti i dugo će Dinamu trebati da zasluži svoje ime natrag, kao i interes i poštovanje ljudi...

Moje je svakako izgubio.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline  
Staro 22.09.2008., 15:28   #129
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Ma šta se uopće nervirate oko našeg nogometa, to je odavno farsa. I Hajduk i Dinamo i svi ostali, jedna obična sprdačina na koju se ljudi iz nekog razloga lože..
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 22.09.2008., 15:42   #130
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Ma šta se uopće nervirate oko našeg nogometa, to je odavno farsa. I Hajduk i Dinamo i svi ostali, jedna obična sprdačina na koju se ljudi iz nekog razloga lože..
Kaj je, je. U pravu si. Ne nerviram se osobno, yebe mi se za naš nogomet od kada sam prestao (polu)profesionalno igrat zbog standarnih RH copyrighted sranja. Nebi čovjek van priče vjerovao koje su to G16 varijante čak i u trećoj ligi a kamoli u ovoj gdje se i neka lova vrti. Žao mi je samo ljudi koji vole nogomet...
Inače, cijela naša država sazdana je na čvrstim temeljima korupcije i osobnog interesa i ima je i u najnižim slojevima bilo kakvog poslovanja pa stvarno nije nikakvo čudo ovo što se trenutno događa Dinamu, jer je isto direktni rezultat politike "nema prodaje", koja uključuje samo loše i bezvrijedne igrače.

Jučer sam stvarno očekivao Hajdukovu pobjedu i žao mi je jedino što nisu popili sva 4 komada koja su trebali. Nadam se samo da će na utakmice dolaziti sve manje ljudi, da će sponzori stegnuti uzde i da se lagano krene u spašavanje ruševina...
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.09.2008., 15:48   #131
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
ne kuzim sta stalno spominjate prodaju trojca iz Dinama... pa oni nisu za HNL i gotovo. Niko na njihovom mjestu ne bi ostao u Dinamu kad vrijede milijune. Jel pokusao maminjo zadrzat Modrica jos do kraja sezone pa je sam Modric ostao razocaran. Da vas trazi Arsenal , ostali bi u Dinamu ? Ako si imalo voljan karijere? Pustite vi Mandzukica koji kaze da je sretan u Dinamu. Sretan je jer ne mora tesko radit kao sto bi morao u recimo Werderu,ako cemo vjerovat onoj ponudi od 10 mil . € .
A hajduk je objektivno jucer igrao bolje, i svakome koji kaze da nije tako, posudit cu mu naocale na neko vrijeme....
spawn je offline  
Staro 22.09.2008., 16:17   #132
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
ne kuzim sta stalno spominjate prodaju trojca iz Dinama... pa oni nisu za HNL i gotovo. Niko na njihovom mjestu ne bi ostao u Dinamu kad vrijede milijune. Jel pokusao maminjo zadrzat Modrica jos do kraja sezone pa je sam Modric ostao razocaran. Da vas trazi Arsenal , ostali bi u Dinamu ? Ako si imalo voljan karijere?
Bulšit.

Svi znaju za kog ja navijam ali uvaljivanje Modrića (i to za takve pare) je odlika dobrog i pametnog trgovca a ne bog-zna-kakve klase dotičnog
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 22.09.2008., 16:52   #133
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
dinamo je postao ne gledljiv,prije sam cijelu jugu prošao sa njim ali ovo sad je oćaj,ni na tv-u nemam volje gledati to mućenje,možda 2-3 igraća treba ostaviti a ostalo sve prodati ako bi netko kupio uopće takve nazovi igraće.
__________________



dugixy1 je offline  
Staro 22.09.2008., 18:38   #134
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Bulšit.

Svi znaju za kog ja navijam ali uvaljivanje Modrića (i to za takve pare) je odlika dobrog i pametnog trgovca a ne bog-zna-kakve klase dotičnog
A Modric se bunio i htio ostat u Dinamu pod svaku cijenu?
Tako to ide ,kupis-prodas. Prodaje se Robinho,Ronaldinho itd itd ,a nece jedan Modric ,ili Eduardo i Corluka. I to iz HNL.
spawn je offline  
Staro 22.09.2008., 20:07   #135
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
A Modric se bunio i htio ostat u Dinamu pod svaku cijenu?
Tako to ide ,kupis-prodas. Prodaje se Robinho,Ronaldinho itd itd ,a nece jedan Modric ,ili Eduardo i Corluka. I to iz HNL.

A proda se,ali kupi se netko tko bi ih mogao zamijeniti,a ne neki igraci upitne kvalitete.
__________________

3NCORE je offline  
Staro 22.09.2008., 20:31   #136
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Citiraj:
Autor 3NCORE Pregled postova
A proda se,ali kupi se netko tko bi ih mogao zamijeniti,a ne neki igraci upitne kvalitete.
Tesko je naci igraca koji vrijedi 5 ili 10 milijuna eura a da zeli doci u Dinamo. Takvi igraci traze bolje klubove u vecim ligama, a ne neku tamo HNL. U dinamo mogu doci i bolji igraci koji kostaju manje, ali takve treba znati prepoznati i samo pravi strucnjaci mogu kao skauti prepoznati kvalitetu.... Kao sto recimo Hajduk nije prepoznao Modrica i jos puno ostalih....
spawn je offline  
Staro 22.09.2008., 23:08   #137
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Dobro,nisam ni mislio da se proda jedan Modric i onda kupi isti takav igrac,vec da se kupi igrac koji bi mogao biti njegova kakva-takva zamjena.


Eto ti napadaci,prodao se Eduardo i sada Dinamo nema nijednog postenog napadaca,je da nisu samo oni krivci za to sto nedaju pogotke,malo lopti i dobiju.A te prilike koje i dobiju jako tesko,skoro nikako da realiziraju.
__________________

3NCORE je offline  
Staro 22.09.2008., 23:30   #138
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Đaba nam i prije Dudu i prošle godine Ćorluka, Modrić, Vukojević kad doslovce razbijemo igrom jedan Werder a panjina Balaban zapuca par zicera

Bolje da su uzeli u paketu uz onog panja Manđukića i Ibričića...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 22.09.2008., 23:50   #139
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Tesko je naci igraca koji vrijedi 5 ili 10 milijuna eura a da zeli doci u Dinamo. Takvi igraci traze bolje klubove u vecim ligama, a ne neku tamo HNL. U dinamo mogu doci i bolji igraci koji kostaju manje, ali takve treba znati prepoznati i samo pravi strucnjaci mogu kao skauti prepoznati kvalitetu.... Kao sto recimo Hajduk nije prepoznao Modrica i jos puno ostalih....
A jebiga, otisao je Rivaldo u Uzbekistan da toboze dize kvalitetu nogometa, daklem iz cisto humanitarnih razloga
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 23.09.2008., 00:11   #140
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
A jebiga, otisao je Rivaldo u Uzbekistan da toboze dize kvalitetu nogometa, daklem iz cisto humanitarnih razloga
Iz humanitarnih razloga ali za koga Rivalda ili Uzbekistance.
__________________

pinkskin je offline  
Staro 23.09.2008., 13:13   #141
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Ma on to uzbekistanske pastire poducava nogometu za sitnu naknadu na svom racunu

Mogli bi im gratis poslati Tadica, Mandzukica, Tralabana i Chagu da sastave respektabilan tim
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 23.09.2008., 19:39   #142
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Rivaldo je nekad bio igracina,ali vise nije... ko Mirko. Ali da je sad Rivaldo u onim najboljim godinama mislis da bi dosao u Dinamo igrat?

A ono sto je rekao Jelc za Balabana,ima pravo. Ali cija je to krivnja? Ko ga stavlja igrat? Kad imas ekipu od 200 milijuna eura,samo panj ne moze slozit nekakvu igru,ali slozit igru od igraca koji vrijede svi zajedno 10 mil eura,e to je pothvat. Kad se bude promijenila politika,mijenjat ce se igra. Balaban je panjina kakve nema,rukom ne moze ubacit loptu u gol na metar,ali jebiga ,on jos uvijek igra.

Trebalo bi poslat sve te igrace malo u drugu ligu na brusenje,pa da vidis,neces? ajde vozi....
spawn je offline  
Staro 23.09.2008., 19:45   #143
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Gledo Moralesa uživo, pratio cijelu utakmicu njega jer volim takav tip igrača, lik trči...hmmm ne trči... igra isto ko riquelme, ima odlično dodavanje ali drugo skoro ništa, iza leđa mu moraja bit dva gatusa koja će trčat za njega.
decko nije nista pokazao, on bi bio zamjena za Modrica... HA - HA - HA
a sve dinamove spice su panjevi..
Tadic i Mandzuka po cajkama hodaju a nemogu igrat za repku jer su "ozlijedeni"
a ovaj Balaban, LOL , bez rijeci sam... 300 godina covjek nije gola dao i sad odjednom procvjeta ( mislim na onu namjestenu tekmu )..
Ko ce zabit gol covjece ?!
i btw kondicija im je u onoj stvari!
__________________
~Kaiser_Chief~ je offline  
Staro 26.09.2008., 12:23   #144
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
http://www.net.hr/sport/page/2008/09/26/0043006.html

Bogte...pa od panjine Balabana bi i zacvikali i Kenenisa Bekele i Haile Gebrselassie...a i Olić bu se zbediral
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 26.09.2008., 20:23   #145
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Ideš.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline  
Staro 26.09.2008., 21:43   #146
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
2:0...pas mater i takvoj igri

Makar-još mi nije jasno zakaj je Mikić pobral crveni???
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 26.09.2008., 21:44   #147
srle
Premium
Moj komp
 
srle's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Pozega/Osijek
Postovi: 195
kako je ovaj dinamo mrtav klub
__________________
g2top only!
srle je offline  
Staro 26.09.2008., 21:45   #148
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Makar-još mi nije jasno zakaj je Mikić pobral crveni???
Udaranje igraca bez lopte.
morph je offline  
Staro 26.09.2008., 21:48   #149
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Mislim da danas netko odlazi preko noci.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline  
Staro 26.09.2008., 21:50   #150
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Udaranje igraca bez lopte.
Eh, nije li malo poslije jedan igrač dobio laktom po pički a nije bio ni prekršaj?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na