Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.03.2008., 11:01   #121
_Matej_
Chaotic
Moj komp
 
_Matej_'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 212
Prosječna utrka po događanjima na stazi, osim troboja Coulthard, Alonso, Heidfeld koji je bio prilično zanimljiv.

Svaka čast Kimiju na pobijedi, super je vozio cijelu utrku.
_Matej_ je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 11:07   #122
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,669
Trulli je odlično odvozio ovo, Webber isto tako, ali nije mogao zadržati Hamiltona i Heidfelda. Najbolji trenutak utrke mi je definitivno ono Heidfeldovo pretjecanje Alonsa i Couldtharda ( mislim da je on bio ). Podsjetilo me lagano na Schumachera i Hakkinena ( http://www.youtube.com/watch?v=oEAGCIqgB0k )
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2008., 11:12   #123
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Massa noob jedan... Nije mi jasno da poslije toliko treninga, priprema i kojecega onako izleti bezvzez. Zasto je zrio za Kimmijem i upropastio drugo mjesto to samo on zna.

Inace svaka cas Kubici, Weber je fino vozio onaj prvio dio trke, BMW se fino pokazao, Hamiltona sjbela desna guma ,...

Sve u svemu trka za fino buđenje u ovoj nedeljno jutro.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 11:21   #124
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,723
Ferarri je odlicno obavio posao i dobro odvozena utrka, a sto ste svi vec iskomentirali, Massa je bedak sto je onak izletio, a cim sam vidio odma sam reko eto ga na bez TC-a!!

Hamilton je mogao proc bolje da nije bilo s.ranja s kotacem, no dobro je, nek se malo zamjesaju bodovi, bit ce zanimljivija sezona
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 11:21   #125
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Napokon "četveroboj" Samo je ferrari malo ispred, al to su finese. Napokon F1 kakav treba biti. Napokon se toyota priključila, a za BMW respect! Ne kažem da su loši vozači, al da su za stepenicu bolji bilo bi svega, ugrozili bi ferrari pošteno
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 12:52   #126
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Ferarri je odlicno obavio posao i dobro odvozena utrka, a sto ste svi vec iskomentirali, Massa je bedak sto je onak izletio, a cim sam vidio odma sam reko eto ga na bez TC-a!!

Hamilton je mogao proc bolje da nije bilo s.ranja s kotacem, no dobro je, nek se malo zamjesaju bodovi, bit ce zanimljivija sezona
Da, ono je bas bilo zbog izostanka TC-a. Razumio bi da je ganja nekoga, ili da je bjezao od nekoga pa da je izletiom, ali da sam vozi iza Kimmija i ono napravi...
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 13:07   #127
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Napokon "četveroboj" Samo je ferrari malo ispred, al to su finese. Napokon F1 kakav treba biti. Napokon se toyota priključila, a za BMW respect! Ne kažem da su loši vozači, al da su za stepenicu bolji bilo bi svega, ugrozili bi ferrari pošteno
mislim da BMW ima prejebene vozace i nema tu da "da su stepenicu bolji" i Nick i Kubica su dokazali koliko su odlicni vozaci,,, ali da bi Ferrari i McLaren ugrozili prvo im treba bolji bolid od ovoga, je da dobar je ovaj bolid ali ne dosta da ozbiljno ugroze Ferrari i McLaren a pogotov ne Ferrari kojeg ce i McLaren tesko pratiti ove sezone
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 13:10   #128
capo_ri
Registered User
 
capo_ri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: rijeka
Postovi: 0
massa je imao dovlojno vremena prilagodit se vožnji bez tc-a ali ovo danas niti je bio pod pritiskom ni ništa nego je u k.... vozač!!!

da je slučajno pala kiša nebi ni završio!!!
capo_ri je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 13:19   #129
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
mislim da BMW ima prejebene vozace i nema tu da "da su stepenicu bolji" i Nick i Kubica su dokazali koliko su odlicni vozaci,,, ali da bi Ferrari i McLaren ugrozili prvo im treba bolji bolid od ovoga, je da dobar je ovaj bolid ali ne dosta da ozbiljno ugroze Ferrari i McLaren a pogotov ne Ferrari kojeg ce i McLaren tesko pratiti ove sezone
Zato sam i napomenuo, to su vrhunski vozači, ali ipak smatram osobno da nisu na nivou "kimi/hamilton/alonso"
A bolid im je itekako brz, ali neznam u čem je stvar, možda je brz samo kad nema nikog isped sebe, stvarno neznam...
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 16:59   #130
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,669
Da ne otvaram novu temu. Jel izašao kakav dodatak za rFactor ili F1 Challenge s ovom sezonom? Naletio sam na F1RFT2008 ali ne mogu skinuti mod. Vjerojatno se treba registrirati ili nešto, al mađarski mi baš i ne ide.
http://www.szasztv.hu/F1RFT/index1.htm
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2008., 17:07   #131
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
nemoj se ni truditi nisam citao bas pozitivno o tom modu, to je kao FSONE 2006 samo sa 2008 skinom
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 18:13   #132
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Massa noob jedan... Nije mi jasno da poslije toliko treninga, priprema i kojecega onako izleti bezvzez. Zasto je zrio za Kimmijem i upropastio drugo mjesto to samo on zna.

Inace svaka cas Kubici, Weber je fino vozio onaj prvio dio trke, BMW se fino pokazao, Hamiltona sjbela desna guma ,...

Sve u svemu trka za fino buđenje u ovoj nedeljno jutro.
Masa je presmotan vozač (čast mu na iznimnim trenucima) ali je i Kimi je dosta brži...
Hamilton a greške u bolidu, kasnija napetost, nije danas briljirao, Kubica a pobjeda box- i malo akcije i još puno sreće. Webber se odlično držao iako mu je ovo peh staza, svi ostali manje više ok.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 20:16   #133
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor capo_ri Pregled postova
massa je imao dovlojno vremena prilagodit se vožnji bez tc-a ali ovo danas niti je bio pod pritiskom ni ništa nego je u k.... vozač!!!

da je slučajno pala kiša nebi ni završio!!!
O tome i pričam. Stvarno je lik sjeban, da li je preagresivan ili presmotan to cemo jos vidjeti u narednih par trka.

Nema veze sto nije pala kiša, opet nije završio.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 20:26   #134
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Pročitah da je Lewis imao problema sa dehidracijom, jer mu je pukla ona cijev za tekućinu. Vjerojatno ga je i to malo usporilo
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 20:52   #135
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Zna li neko koliko oni otprilike smrsaju u toku jedne ovakve trke (kad su temperature ovakve kao danas sto su bile)?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 20:54   #136
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
3-4 kg
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 21:31   #137
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Pročitah da je Lewis imao problema sa dehidracijom, jer mu je pukla ona cijev za tekućinu. Vjerojatno ga je i to malo usporilo
Ma to mu je netko podmetnuo...
Stvarno je danas ima dosat nesreće. Mene je on zadivio na startu kad se je dobro probio.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 22:36   #138
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Stvarno je danas ima dosat nesreće. Mene je on zadivio na startu kad se je dobro probio.
Da, danas stavrno nije bilo sreće. Ali ipak mislim da to nije bio onaj pravi Lewis. Trulli i Webber su ga zadržali... Tko zna možda mu je ona plavuša pomutila pamet
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 22:51   #139
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Da, danas stavrno nije bilo sreće. Ali ipak mislim da to nije bio onaj pravi Lewis. Trulli i Webber su ga zadržali... Tko zna možda mu je ona plavuša pomutila pamet
Ma 100 problema je ima.
Isto tako sam gledao onaj Studio F1, i Mladen je objašnjavao onaj incident sa Alonson i N.Heidfeldom, on je naglasio da je to i prije isto bilo u F1 ali se nije tako kažnjavalo. Isto tako tu je bio i jedan BMW koji je potencijalno smetao ali nije bio kažnjen, te je ovo više potez možda provokacije i omraženosti prema McLarenu od stranne (bivših vozača McLarena ili onih koji je McLaren odbio na bilo kakav način) nego prava istinska odluka. Sve u svemu mislim da je Ham ima jako loš dan.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 23:28   #140
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 826
Dajte ljudi, jedno je navijati za nekoga ali nećemo izvrtati činjenice.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Isto tako sam gledao onaj Studio F1, i Mladen je objašnjavao onaj incident sa Alonson i N.Heidfeldom, on je naglasio da je to i prije isto bilo u F1 ali se nije tako kažnjavalo.
Pričao je o vremenu Senne, Mensela, i Bergera...ne baš recentni primjer, zar ne?

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Isto tako tu je bio i jedan BMW koji je potencijalno smetao ali nije bio kažnjen, te je ovo više potez možda provokacije i omraženosti prema McLarenu od stranne (bivših vozača McLarena ili onih koji je McLaren odbio na bilo kakav način) nego prava istinska odluka.
Po tvome su i svi ostali bolidi radili prekršaj. Kakve ima veze BMW koji vozi 4 metra od trkaće linije i 2 Mercedesa koji se voze točno po trkaćoj liniji?

Što se tiče utrke...je, Hamilton je imao nesretan vikend i realno je mogao bez problema uhvatiti 3 mjesto da nije bilo bisera u boksu. 10 sekundi zastoja + lošiji odabir guma. Po mome Mercedes jednako brz kao u Australiji.
Ferrari ovaj vikend predobar za ostale ekipe. Da ne čuvaju motor za sljedeću utrku i da je trebalo vjerojatno bi Kimi potegao još brže (barem bi, po običaju, pokušao uhvatiti Fastest lap zadnje krugove). Čekajmo iduće utrke pa da vidimo jel' ovo izuzetak ili stvarno Ferrari po predviđanju prije sezone ima 3-4 stotinke brži bolid.
BMW nemam šta dodatno hvaliti, sve već rečeno. Brzo izgledaju a ako ih pouzdanost posluži eto ih u borbi za 4 prva mjesta u poretku vozača.
Još valja istaći Alonsa...treba imati jaku ruku voziti ono čudo od bolida...ljulja se i kliže kao Renault 4 po stazi. Dobra je stvar što je izgleda jednako pouzdan. Ako ga u ove dvije utrke nije raskidao neće nikada.
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 23:39   #141
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
Dajte ljudi, jedno je navijati za nekoga ali nećemo izvrtati činjenice.

Pričao je o vremenu Senne, Mensela, i Bergera...ne baš recentni primjer, zar ne?

Po tvome su i svi ostali bolidi radili prekršaj. Kakve ima veze BMW koji vozi 4 metra od trkaće linije i 2 Mercedesa koji se voze točno po trkaćoj liniji?
Da nešto rješimo: Kimi Raikonen je moj favorit i za njega navijam. Ali iskreno mi smeta što stalno napadju Mercedes (moj najdraži tim, malo čudno samo da je Rai osta).Ma trkaća putanja my ass, oni su ih komodno zaobišli, i sigurno nebi išta bolje se plasirali.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 23:50   #142
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 826
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
.Ma trkaća putanja my ass, oni su ih komodno zaobišli, i sigurno nebi išta bolje se plasirali.
Na tom dijelu staze je crnilo od guma na trkaćoj putanju predobro vidljivo tako da nemam šta komentirati.
Da li bi bili išta bolje plasirani da ih Mercedes nije omeo? Iskreno , čisto sumnjam.
Optužba je krenila od Heidfielda i Alonsa a vrag će ga znati koji su im motivi. Realno, po pisanom zakonu, njih dvojica su u pravu. Točka.
Po meni je veći problem shema degradiranja za određen broj mjesta na startu..bojim se da je uopće nema. Vraćanje za 5 ili 10 mjesta...jel ima uopće špranca po kojoj diktiraju to ili sve ide odokativno? Danas ovako, sutra onako?
Nigdje nisam iskopao nekakav pravilnik gdje bi to bilo napisano crno na bijelo...
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 23:58   #143
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
Na tom dijelu staze je crnilo od guma na trkaćoj putanju predobro vidljivo tako da nemam šta komentirati.
Da li bi bili išta bolje plasirani da ih Mercedes nije omeo? Iskreno , čisto sumnjam.
Optužba je krenila od Heidfielda i Alonsa a vrag će ga znati koji su im motivi. Realno, po pisanom zakonu, njih dvojica su u pravu. Točka.
Po meni je veći problem shema degradiranja za određen broj mjesta na startu..bojim se da je uopće nema. Vraćanje za 5 ili 10 mjesta...jel ima uopće špranca po kojoj diktiraju to ili sve ide odokativno? Danas ovako, sutra onako?
Nigdje nisam iskopao nekakav pravilnik gdje bi to bilo napisano crno na bijelo...
Ma sigurno postoji negdje dokument, ali sudci određuju jačinu kazne. Da ne postoji sigurno bi bilo prosvjeda i žalbi puno do sada.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2008., 11:33   #144
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2008., 11:38   #145
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,723
Spank me baby one more time !!

Koji lik j.ebote....
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2008., 15:22   #146
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Nije cudo, i otac mu je bio bolestan um. Ima mu po kome doc.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2008., 15:40   #147
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
I tata bi sine
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2008., 19:48   #148
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
upravo sad bilo na vjestima na rtlu

konj
bego2 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2008., 11:25   #149
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
ROOOOOOOFLLL

BTW Samo da napomene da ja nemam nikakve veze sa ovim skandalom...
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2008., 11:42   #150
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Hit me baby one more time!

Sramota za jednog visoko rangiranog čovjeka, sada definitivno bi mogao napustit F1!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na