Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.08.2014., 15:20   #14461
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893



ona je ruski agent iz KGB-a, predobro izgleda

i uopce nisam gledao na to kako si napisao. ono, to su stripovski junaci pobogu, zamisli tek onda kako je kad kapetan rokne kroz lift i - nista mu nije??
Slažem se da je to stripovski zato i ima naivnih scena što nemora biti loše.
Recimo Sin City stripovski izvedeno
Citiraj:
to je malo naivno. ali ono, to sto se skarlet tuce ko' velika uopce nisam lose gledao niti naivno, zasto pobogu? nebi se cudio da postoje ljudi koji sve to mogu napraviti... hell, jackie chan je jedan od njih.
Nema

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
pogledao prvi taj amejzing spajdermen i zaboravio ga slijedeci dan...drugi dio ne mislim gledati
+1
-->
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
?



ona je ruski agent iz KGB-a, predobro izgleda

i uopce nisam gledao na to kako si napisao. ono, to su stripovski junaci pobogu, zamisli tek onda kako je kad kapetan rokne kroz lift i - nista mu nije??
Slažem se da je to stripovski zato i ima naivnih scena što nemora biti loše.
Recimo Sin City stripovski izvedeno
Citiraj:
to je malo naivno. ali ono, to sto se skarlet tuce ko' velika uopce nisam lose gledao niti naivno, zasto pobogu? nebi se cudio da postoje ljudi koji sve to mogu napraviti... hell, jackie chan je jedan od njih.
Nema

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
pogledao prvi taj amejzing spajdermen i zaboravio ga slijedeci dan...drugi dio ne mislim gledati
+1
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 15:43   #14462
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317



jako je moguce imati onakav auto ojacan i PM, sa miniganom, realno je imati onakva krila kakav ima crnac i leta okolo-naokolo, realni su oni nosaci (njih tri) i da je baza ispod ko' zna koliko tona vode, realno je da postoji kibernatika i da naprave bukiju onakvu ruku, realno je da znanstvenik u 70tim godinama proslog stoljeca razvije brutalan AI i svoju osobnost prebaci na magnente trake (hej!!!!), realno je da stit od kapetana mu se uvijek vrati (uostalom, kapetan amerika je realan??)



kuzis sta hocu reci? mislim, ako poteze natase smatras naivom, sta je tek onda nemoguca misija sa tomicom?? a ono nije stripovski film niti najmanje......

ali kako rekoh, ja sam jako odusevljen videnim i odgledanim. nije bilo scene koja me iritira, da je nesto nelogicno, da je nesto naivno kroz pricu. pogotovo ne zamjeram ovo sto si ti meni replayao jer ono, to je smisao junaka kvragu, da ima natprirodne / nadljudske sposobnosti.
-->
a otkud ti znas da nema ljudi? btw, jesi gledao scene iza filma od jackie chana? lik sta je radio dok je bio mladi je ono, na koju foru se mozes toliko izvinuti, savinuti, letiti, sletiti???

uostalom, zasto me uvacis u glupu i nepotrebnu raspravu? ako je tebi naivna scena zapravo nerealna scena, to je doslovce tvoj problem. onda ako tako gledas (jer ok, nerealno je da to covjek moze napraviti sta radi scarlet), onda nekih 85% filma - naivno? jer ono



jako je moguce imati onakav auto ojacan i PM, sa miniganom, realno je imati onakva krila kakav ima crnac i leta okolo-naokolo, realni su oni nosaci (njih tri) i da je baza ispod ko' zna koliko tona vode, realno je da postoji kibernatika i da naprave bukiju onakvu ruku, realno je da znanstvenik u 70tim godinama proslog stoljeca razvije brutalan AI i svoju osobnost prebaci na magnente trake (hej!!!!), realno je da stit od kapetana mu se uvijek vrati (uostalom, kapetan amerika je realan??)



kuzis sta hocu reci? mislim, ako poteze natase smatras naivom, sta je tek onda nemoguca misija sa tomicom?? a ono nije stripovski film niti najmanje......

ali kako rekoh, ja sam jako odusevljen videnim i odgledanim. nije bilo scene koja me iritira, da je nesto nelogicno, da je nesto naivno kroz pricu. pogotovo ne zamjeram ovo sto si ti meni replayao jer ono, to je smisao junaka kvragu, da ima natprirodne / nadljudske sposobnosti.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.08.2014., 16:04   #14463
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
meni je pojam glume hopkins kao hannibal ili pacino u mirisu žene..ili jack u starijim stvarima..
To je to. Doda bi jos De Nira, Marlona i ekipu

Scent mi je jedan od drazih filmova

Sta se tice Batmana i inih mana, to je filter ukljucen sve s man u naslovu se ne gleda
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 18:47   #14464
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893



jako je moguce imati onakav auto ojacan i PM, sa miniganom, realno je imati onakva krila kakav ima crnac i leta okolo-naokolo, realni su oni nosaci (njih tri) i da je baza ispod ko' zna koliko tona vode, realno je da postoji kibernatika i da naprave bukiju onakvu ruku, realno je da znanstvenik u 70tim godinama proslog stoljeca razvije brutalan AI i svoju osobnost prebaci na magnente trake (hej!!!!), realno je da stit od kapetana mu se uvijek vrati (uostalom, kapetan amerika je realan??)


kuzis sta hocu reci? mislim, ako poteze natase smatras naivom, sta je tek onda nemoguca misija sa tomicom?? a ono nije stripovski film niti najmanje......

ali kako rekoh, ja sam jako odusevljen videnim i odgledanim. nije bilo scene koja me iritira, da je nesto nelogicno, da je nesto naivno kroz pricu. pogotovo ne zamjeram ovo sto si ti meni replayao jer ono, to je smisao junaka kvragu, da ima natprirodne / nadljudske sposobnosti.
Nisam te mislio uvlačiti ni u kakvo prepucavanje zato sam i odgovarao kratko.
Napisao sam da ne mora biti loše za film što ima takvih scena a dao sam i primjer gdje mi je to vrhunski izvedeno, osobno volim SF i Fantasy filmove gdje se samo prepustim filmu. (priznajem živcira me kad vidim ženske da mlate okolo još od Charlie's Angels)

Jackie Chana je faca koji sve scene izvodi sam ali to su i dalje kate a ne realna borba tako da i dalje stojim iza toga da nema takvog muškarca a kamoli žene da to izvede za stvarno (pod time mislim u realnoj borbi). Recimo da se nešto razumjem u borilačke sportove pa to gledam kroz drugu prizmu. Nitko nema toliku snagu, pokretljivost, brzinu, eksplozivnost, akrobaciju u jednoj osobi.
Osim ako mala nema specijalne moći a to da je iz KGB-a ne daje joj specijalene moći ili daje ???
-->
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
a otkud ti znas da nema ljudi? btw, jesi gledao scene iza filma od jackie chana? lik sta je radio dok je bio mladi je ono, na koju foru se mozes toliko izvinuti, savinuti, letiti, sletiti???

uostalom, zasto me uvacis u glupu i nepotrebnu raspravu? ako je tebi naivna scena zapravo nerealna scena, to je doslovce tvoj problem. onda ako tako gledas (jer ok, nerealno je da to covjek moze napraviti sta radi scarlet), onda nekih 85% filma - naivno? jer ono



jako je moguce imati onakav auto ojacan i PM, sa miniganom, realno je imati onakva krila kakav ima crnac i leta okolo-naokolo, realni su oni nosaci (njih tri) i da je baza ispod ko' zna koliko tona vode, realno je da postoji kibernatika i da naprave bukiju onakvu ruku, realno je da znanstvenik u 70tim godinama proslog stoljeca razvije brutalan AI i svoju osobnost prebaci na magnente trake (hej!!!!), realno je da stit od kapetana mu se uvijek vrati (uostalom, kapetan amerika je realan??)


kuzis sta hocu reci? mislim, ako poteze natase smatras naivom, sta je tek onda nemoguca misija sa tomicom?? a ono nije stripovski film niti najmanje......

ali kako rekoh, ja sam jako odusevljen videnim i odgledanim. nije bilo scene koja me iritira, da je nesto nelogicno, da je nesto naivno kroz pricu. pogotovo ne zamjeram ovo sto si ti meni replayao jer ono, to je smisao junaka kvragu, da ima natprirodne / nadljudske sposobnosti.
Nisam te mislio uvlačiti ni u kakvo prepucavanje zato sam i odgovarao kratko.
Napisao sam da ne mora biti loše za film što ima takvih scena a dao sam i primjer gdje mi je to vrhunski izvedeno, osobno volim SF i Fantasy filmove gdje se samo prepustim filmu. (priznajem živcira me kad vidim ženske da mlate okolo još od Charlie's Angels)

Jackie Chana je faca koji sve scene izvodi sam ali to su i dalje kate a ne realna borba tako da i dalje stojim iza toga da nema takvog muškarca a kamoli žene da to izvede za stvarno (pod time mislim u realnoj borbi). Recimo da se nešto razumjem u borilačke sportove pa to gledam kroz drugu prizmu. Nitko nema toliku snagu, pokretljivost, brzinu, eksplozivnost, akrobaciju u jednoj osobi.
Osim ako mala nema specijalne moći a to da je iz KGB-a ne daje joj specijalene moći ili daje ???
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 19:23   #14465
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
ma, ali kad je rijec opcenito jebemu o superjunacima, jel vazno??
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 19:57   #14466
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Čak i ako zanemarimo transformaciju jokera, ovaj ili onaj svijet, stripove i film, inspiraciju i adaptaciju, ledgerova izvedba je precijenjena. Već sam napisao zašto, pa da se ne ponavljam.

Da stvar bude smiješnija, dobiti oskara za glumu za akcijsku ulogu zatrpanu tonom šminke da se ostavi upečatljiviji dojam.

Netko tko je vidio kako izgleda vrhunski i nezaboravno odigrana uloga, teško će izvedbu ledgera staviti na top listu.
Siguran sam da je Heathova smrt imala određeni efekt na percepciju ljudi oko njega samoga i njegovih performansi u filmu, ali svaliti kompletnu hvalu koju dobija samo na to je po meni poprilično bezveze.

Čovjek ga je fakat dobro odglumio. Meni ne zaostaje ništa za Jackovim Jokerom, pa čak ni za Hamillovim.

E sad, kakve to veze ima što je imao tonu šminke na sebi stvarno ne znam, šminka mu nije donjela nagradu, već njegova gluma, a šminka je samo pomogla.

meni je to ipak zasluženiji Oscar nego onaj koji su dali 12 Years a slave i Lupiti, i to samo zato jer se radi o robovlasništvu u filmu
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 23:24   #14467
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ma, ali kad je rijec opcenito jebemu o superjunacima, jel vazno??
Naravno da nije al dosta tih Girl Power fora.
Kad sam bio klinac onda se gledao He-Man, Sport Billy, Ninja turtles i dr...
Danas mi klinac gleda Winx-ice, Mija i ja, Anđeli i prijatelji - same neke super uber žemskinje

Kad malo naraste odma ga šaljem na dozu cjepiva: red Terminatora pa red Ramba pa red Rocky-a, pa kad još malo očvrsne pustim mu John Wayne-a
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 01:27   #14468
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 12.08.2014. u 01:41.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 01:39   #14469
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,558
Bah, sto reci. Rip
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 01:56   #14470
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Čak i ako zanemarimo transformaciju jokera, ovaj ili onaj svijet, stripove i film, inspiraciju i adaptaciju, ledgerova izvedba je precijenjena. Već sam napisao zašto, pa da se ne ponavljam.

Da stvar bude smiješnija, dobiti oskara za glumu za akcijsku ulogu zatrpanu tonom šminke da se ostavi upečatljiviji dojam.

Netko tko je vidio kako izgleda vrhunski i nezaboravno odigrana uloga, teško će izvedbu ledgera staviti na top listu.
Mozes zanemariti sto god hoces, cinjenica je da je ledger dobio zadatak da odglumi psihopata, i da je taj zadatak izvrsio odlicno. Mozda ne savrseno, iskreno i meni je malo isao na zivce u nekim ocigledno i nepotrebno preglumljenim scenama.

Car psihopata je da njegova mentalna nestabilnost nije uvijek ocigledna, tu Hopkins vodi sa svojom izvedbom Lectera.

Ali opet s druge strane to je jedan totalno drugaciji zanr koji se uopce ne moze usporediti sa akcijskim filmom u kojem ocekujes odredjenu dozu pretjerivanja.

Heath Ledger je stavljen u ulogu koju bi svaki glumac drugacije izveo.
I njegova izvedba je meni bila vise nego odlicna.

Cini mi se da si ti ocekivao nesto specificno i kad to nisi vidio na velikom platnu da si ostao razocaran.

Tko je isao gledati Batmana i ocekivao da ce Joker biti interpretacija stripovskog lika ili psihopat kao sto je bio Lecter normalno da je ostao razocaran.

Ja sam osobno ocekivao fijasko sto se tice te uloge jer sam gledao prijasnje Ledgerove filmove i nisam bio uvjeren da je u stanju izvesti takvu ulogu i docarati hladnokrvnog manijaka ali sam bio vise nego zadovoljan vidjenim.

A sto se oskara tice, Gravity je meni bio jedan od dosadnijih filmova koje sam gledao, a Sandra Bullock mi kao glumica nikad nije sjela.
Ali na obje strane su padale i nominacije i dijeli se oskari tako da me sto se te nagrade nista vise ne cudi.
I cvrsto sam uvjeren da ce u roku dvije do tri godine i Scarlett Johansson osvojiti jedan zlatni kipic.

Ali staviti Kinskog i Ledgera u istu recenicu...
VedranO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.08.2014., 06:59   #14471
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,423
RIP Robin. Vrhunski komičar. Stvarno šteta.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 07:59   #14472
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Počivao u miru. Uloge u Danu Očeva, Good Will Huntingu, Mrs. Doubtfire i Društvu mrtvih pjesnika su mi najjače. Šteta, velika šteta.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 08:43   #14473
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,948
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Slažem se da je to stripovski zato i ima naivnih scena što nemora biti loše.
Recimo Sin City stripovski izvedeno

Nema


+1
Jel ja neznam za druge filmove il nema nist slicno snimljeno ko sin city ?

Neznam zasto ne rade marvel filmeke na tu foru jer stvarno daje super štih za superheroje i lakse se guta cgi.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 08:58   #14474
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,423
Vidim po trailerima da bi i drugi dio mogao biti sličan prvome po stilu i žanru. Odlično.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 10:01   #14475
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Prvi Sinc City je masterpis.

Jel gledao netko Edge of Tomorrow. Koja je špreha u zadnje vrijeme s Tom Cruiseom i filmovima koji nemaju definirani kraj? Fora je film iako je malo ripof matrixa.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 11:50   #14476
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Siguran sam da je Heathova smrt imala određeni efekt na percepciju ljudi oko njega samoga i njegovih performansi u filmu, ali svaliti kompletnu hvalu koju dobija samo na to je po meni poprilično bezveze.

Čovjek ga je fakat dobro odglumio. Meni ne zaostaje ništa za Jackovim Jokerom, pa čak ni za Hamillovim.

E sad, kakve to veze ima što je imao tonu šminke na sebi stvarno ne znam, šminka mu nije donjela nagradu, već njegova gluma, a šminka je samo pomogla.

meni je to ipak zasluženiji Oscar nego onaj koji su dali 12 Years a slave i Lupiti, i to samo zato jer se radi o robovlasništvu u filmu
Slažem se, a budimo realni, Nicholson je isto poprilično šminke imao većinu filma na sebi. U pitanju su dva karakterno skroz različita lika i oba odlično odglumljena, svaki na svoj način.

A Oscara za 12 Years a Slave neću komentirat. Grozota od filma, zaspala sam skoro dok sam ga gledala. Odlični su mi recimo The Help i The Butler, jest da nemaju veze s ropstvom, ali se bave sličnom tematikom i puno su zanimljiviji i bolji od 12 Years a Slave, meni barem.

Ja danas gledam Društvo mrtvih pjesnika, odajem počast Robinu Williamsu. To mi je inače jedan od dražih filmova i on mi je jedan od najdražih glumaca i baš mi je žao bilo kad sam pročitala vijest. Ovo mi je definitivno njegov najdraži film.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 12:13   #14477
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
stvarno me zatekla vijest... prestrašno

inače od novijih njegovih pogledajte world greatest dad
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 12:14   #14478
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,423
Edge of Tommorow i nije toliko loš koliko bi mogao biti. Zamisli taj film kao nekakvu SF verziju Beskrajnog dana. Daleko je od savršenstva, ali je uočljiv pomak u glumi Tomice i može se reći da su mu zadnjih par SF filmova sasvim ok.
Ukratko: pogledaj, ali nemoj previše uključivati mozak.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 12:31   #14479
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Gledao sam ga.

Ne znam jesi li gledao Oblivion s tomicom.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 12:45   #14480
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Počivao u miru. Uloge u Danu Očeva, Good Will Huntingu, Mrs. Doubtfire i Društvu mrtvih pjesnika su mi najjače. Šteta, velika šteta.
Potpis...meni je dobar i jumanji....iako ekipa nekako preskače taj film....valjda sam ja u manjini koji tako misli....

Meni je sa Tomicom bio i oblivion solidan film....valjda zato jer nisam očekivao previše...

Btw..gledao sam Galaksijance...i imao sam stvarno velika očekivanja, valjda zato nisam nešto previše oduševljen....ispada da onaj glavni lik skoro pa i nije glavni lik...imam feeling da su bolje razradili onu zelenu žemsku rakuna i drvo...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 12:47   #14481
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
dobar oblivion... iznenađujuće dobar, a i ovaj edge of tommorow me isto zanima pošto je svuda dobro prošao.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 15:10   #14482
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Edge of Tommorow mi je odličan bio! Bolji od Obliviona.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 15:20   #14483
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Prvi Sinc City je masterpis.
Jessica Alba


Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
A Oscara za 12 Years a Slave neću komentirat. Grozota od filma, zaspala sam skoro dok sam ga gledala. Odlični su mi recimo The Help i The Butler, jest da nemaju veze s ropstvom, ali se bave sličnom tematikom i puno su zanimljiviji i bolji od 12 Years a Slave, meni barem.
+1

Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Potpis...meni je dobar i jumanji....iako ekipa nekako preskače taj film....valjda sam ja u manjini koji tako misli....
Meni je Đumanđi takođe bio dobar

RIP Robin
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 21:17   #14484
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 681
Film godine. Šta više reći, Richard Linklater i 12 godina snimanja.

Boyhood (2014)

Najbolja stvar pored glume i priče je sama glazba u filmu, ali to je skoro pa postalo pravilo u Linklaterovim filmovima. Koliko teško je bilo producirati je nezamislivo, čak se i vidi razlika kod gledanja, pošto je snimanje počelo '02 a završilo '14.

Da citiram jednog kritičara: "The closest thing to a lived life that fictional cinema has yet produced."
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 21:35   #14485
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Odgledala čuvare galaksije, Transformere...i čuvari mi bolji...
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 21:57   #14486
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 844
Blue ruin - vrlo dobar, dapače iznenađenje u moru smeća koje se izbacuje velikoserijski...
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 22:25   #14487
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
@panda..o da J.Alba je najs.

@sisa..začudo je Tomica počeo raditi ok SFove.

@zupy..čudan je film Blue ruin ali je ok.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 08:11   #14488
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Oz the Great and Powerful 3D vizualno prekrasan film, radnja podosta naivna što i nije minus za ovakav tip filma. Još bi bilo bolje da su skratili film za cca 20 min ovako malo razvučeno. U globalu preporuka i tko može svakako pogledat 3D verziju.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 08:38   #14489
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
ima gledat ovaj blue ruin... thnx za tip.

@amdo... ama ono jedva se natjero gledat oblivion, a i onaj prije s njim ratni jack reacher ili šta već, reko ama nemoj da to moram gledat kadli ono nakon filma gledao oko sebe da me netko ne snima skrivenom kamerom i uhvati onaj pogled kada shvatiš da si pogledao dobar film
syss je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 08:57   #14490
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,423
Edge jest bolji od Obliviona. Jack Reacher je isto solidan iako su glavne kritike bile da je u knjizi dotične mrcina od 2m, a u filmu ima metar i žilet.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na