Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2015., 01:07   #14401
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Mora da voziš ko penzioner i sa uber pretvrdim pločicama. Meni ne izdrže ni preko 26 tisuća.
Ma kod tebe stalno štopovi svijetle , nitko ti se ne vozi blizu, garantiram
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 07:34   #14402
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
@xulos
1.9 tdi ftw.

1,9JTDm FTW
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2015., 07:47   #14403
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Pustim i smijem se, što ću, makar sam prije znao kad je lik u pretjecanju zabiti gas pa su se malo jaja stisla kad se uđe u škare.
No, došle su godine pa se ne giva f... previše
Ajde, barem više nisi opasnost na cesti. Ubrzavanje dok te netko pretječe je kažnjivo, opasno i bezobrazno.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 07:48   #14404
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
npr. ovak nes al to je isto samo dorucak.. Biciklistica se fino nagutala, nadam se da je domaca.

https://www.youtube.com/watch?v=hAfUeHM3_xM
Mene uvijek podsjeti na https://www.youtube.com/watch?v=1yqY1fR5Z70
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 08:32   #14405
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
To su kreteni nad kretenima, koji se prvo vuku ko' stare babe, a onda im se ego nađe povrijeđen i stisnu kod preticanja - i ne kuže da time dovode sve u veliku opasnost. Kretenčine ogromnog kalibra.

Meni se to desilo jednom na istarskom ipsilonu. Frajer u Audio A5 je stalno ispred mene izlazio na sredinu ceste no nikako se nije ufao preticati, i mene tak kočio i kočio - jer bilo je OK za preticat... Trajalo je to dost i kad je napokon išao preticati, ja za njim, i on kad se vratio u desnu traku puni gas, da ga ja slučajno ne bih prešao...

Jedini bed kaj frajer očito nije znao kaj je GT-R, tak da sam ga ja prošao s preko 250...

Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nije nimalo zabavno kad ti netko stisne gas u preticanju. Neki dan mi je to lik napravio u preticanju sa početnih 50km/h i došli smo do 140km/h na ravnici gdje je dozvoljeno 60km/h... Samo zato kaj ima nekih problema sam sa sobom. Sva sreća kaj sam bio u jačem autu. Prvo mi je djelovalo ko skroz normalna situacija, a ono jedva ga dobivam... I sad razmišljat dal ćeš na 100km/h gazit kočnicu il ić do kraja...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 08:58   #14406
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Da da,ili kad majstori vide da im pila neide pa lupe kočnicu.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 09:01   #14407
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
1.5 dci 110, zadnja verzija tog motora iz mislim 2012 sa ultra dugom sestom brzinom.
Zato me malo i čudi, ja sam 1.5/105 nisam uspijevao spustiti ispod 6 pri 155 na autocesti. Jedino je i broj okretaja veći.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 09:09   #14408
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,199
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
To su kreteni nad kretenima, koji se prvo vuku ko' stare babe, a onda im se ego nađe povrijeđen i stisnu kod preticanja - i ne kuže da time dovode sve u veliku opasnost. Kretenčine ogromnog kalibra.

Meni se to desilo jednom na istarskom ipsilonu. Frajer u Audio A5 je stalno ispred mene izlazio na sredinu ceste no nikako se nije ufao preticati, i mene tak kočio i kočio - jer bilo je OK za preticat... Trajalo je to dost i kad je napokon išao preticati, ja za njim, i on kad se vratio u desnu traku puni gas, da ga ja slučajno ne bih prešao...

Jedini bed kaj frajer očito nije znao kaj je GT-R, tak da sam ga ja prošao s preko 250...
Imam još gore mišljenje, al mislim da bi me banali s foruma u roku 2.5 sekunde kad bi napisao što mislim o takvim debosima.

Nekidan idem kući, vozim dijete u autu, cvikati balavander za volanom sa još 2 'kokoši' u e46ici 320d, vozi se 60kmh, na dijelu ceste gdje je ravno ko daska sve 1km i ograničenje je 80kmh, ja na pol ravnice krenem u prestizanje jer mi se ne da mrljavit 50-60kmh (lik je tak kilavio i usporavao pa ubrzavao 50-60), i to lagano iz pete niti ne sumnjajući na kakvog iskompleksiranog mamuta sam naišao, ja gas i na lijevu traku, na pol bmw-a, on gas, ja gas, on gas, ja po kočnici da se vratim jer mi dolazi prijevoj preko ex pruge za spomen područje pa ne vidim jel mi šta dolazi iz suprotnog smjera, on po kočnici, ja peta-treća gas, on opet po gasu, ja se mog batje kad imam manje ks pod haubom, i kud ću šta ću već na samom prijevoju (znači da je netko naišao, ode ja u tripm), opletem ko hors po kočnici i bacim se nekak desno iza njega. Nastavim dalje, kreten jadni iskompleksirani vozi opet 50kmh i smije se u retrovizor -.- Zapamtih regu i auto jako dobro, next time neće dijete bit u autu, a za takve kompleksaške kretene uvijek ima rješenja. Toliko sam bio lud taj dan, da se i sad tresem na takvog kretena. Napravio sam milju km u vozilicama za ovih 20+g vožnje al na ovako nepromišljenog iskompleksiranog poremećenog mamuta još nisam naišao.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 09:29   #14409
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,680
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Mora da voziš ko penzioner i sa uber pretvrdim pločicama. Meni ne izdrže ni preko 26 tisuća.
jbg xd
nezz, bas gledam knjizicu, minjane su na 115k , pa na 155k, sad je 195k i skoro su gotove
neznan koje su plocice, nesican se da me ubijes
a i dosta kocim sa motorom, na otvorenoj cesti uvijek, u gradu kad god mogu
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 09:47   #14410
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Članak 69.
(1) Vozač kojem je dan znak za pretjecanje s njegove lijeve strane dužan je pomaknuti svoje vozilo k desnom rubu kolnika.
(2) Vozač ne smije povećavati brzinu kretanja svojeg vozila dok ga drugo vozilo pretječe.
(3) Ako zbog nedovoljne širine kolnika ili njegova stanja nije moguće pretjecati bez ugrožavanja sigurnosti prometa, vozač vozila koje se kreće sporije nego vozila koja se kreću neposredno iza njega dužan je pomaknuti svoje vozilo što više udesno, a ako to nije dovoljno čim mu to bude moguće, zaustaviti svoje vozilo na prikladnom mjestu da bi propustio brža vozila.
(4) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.
-->
Ovo je sve super, ali teško je dokazati.

Citiraj:
Članak 69.
(1) Vozač kojem je dan znak za pretjecanje s njegove lijeve strane dužan je pomaknuti svoje vozilo k desnom rubu kolnika.
(2) Vozač ne smije povećavati brzinu kretanja svojeg vozila dok ga drugo vozilo pretječe.
(3) Ako zbog nedovoljne širine kolnika ili njegova stanja nije moguće pretjecati bez ugrožavanja sigurnosti prometa, vozač vozila koje se kreće sporije nego vozila koja se kreću neposredno iza njega dužan je pomaknuti svoje vozilo što više udesno, a ako to nije dovoljno čim mu to bude moguće, zaustaviti svoje vozilo na prikladnom mjestu da bi propustio brža vozila.
(4) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2015., 10:09   #14411
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Gopro u auto pa kasnije na murju.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 10:13   #14412
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,550
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Gopro u auto pa kasnije na murju.
Mhm.

Prvo, murja nema veze s time, vjerojatno bi trebao podici optuzni prijedlog sam (vec vidim kako usetavas s video u policijsku postaju i bivas izvrgnut ruglu, podsmjehu i osnovnoskolskom humoru), a drugo, IIRC, takav dokaz uopce ne mora biti sudski uvazen kao relevantan.

Alternativa je imati stariji auto i ne biti pretjerano emocionalno vezan uz njega pa bacit lika s ceste. Onda ces lako dokazati njegovih 500kn kazne.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 11:06   #14413
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Imam još gore mišljenje, al mislim da bi me banali s foruma u roku 2.5 sekunde kad bi napisao što mislim o takvim debosima.

Nekidan idem kući, vozim dijete u autu, cvikati balavander za volanom sa još 2 'kokoši' u e46ici 320d, vozi se 60kmh, na dijelu ceste gdje je ravno ko daska sve 1km i ograničenje je 80kmh, ja na pol ravnice krenem u prestizanje jer mi se ne da mrljavit 50-60kmh (lik je tak kilavio i usporavao pa ubrzavao 50-60), i to lagano iz pete niti ne sumnjajući na kakvog iskompleksiranog mamuta sam naišao, ja gas i na lijevu traku, na pol bmw-a, on gas, ja gas, on gas, ja po kočnici da se vratim jer mi dolazi prijevoj preko ex pruge za spomen područje pa ne vidim jel mi šta dolazi iz suprotnog smjera, on po kočnici, ja peta-treća gas, on opet po gasu, ja se mog batje kad imam manje ks pod haubom, i kud ću šta ću već na samom prijevoju (znači da je netko naišao, ode ja u tripm), opletem ko hors po kočnici i bacim se nekak desno iza njega. Nastavim dalje, kreten jadni iskompleksirani vozi opet 50kmh i smije se u retrovizor -.- Zapamtih regu i auto jako dobro, next time neće dijete bit u autu, a za takve kompleksaške kretene uvijek ima rješenja. Toliko sam bio lud taj dan, da se i sad tresem na takvog kretena. Napravio sam milju km u vozilicama za ovih 20+g vožnje al na ovako nepromišljenog iskompleksiranog poremećenog mamuta još nisam naišao.
Bio dvaput u takvoj situaciji, tlak mi je bio valjda na 1000. Jednom me murijak koji se samo ušetao u raspravu spriječio da se ne uvalim u sranje a jednom se frajer zaključao u autu a i žena me odvukla. Ovaj zadnji put mi je dijete bilo u autu. No ima riješenja za debile. Kapnut par kapi UK2 ulja po svakom limenom elementu auta. Osmjeh na lice ti izvuče kad izračunaš koliko košta lakiranje cijelog auta.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 11:09   #14414
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Alternativa je imati stariji auto i ne biti pretjerano emocionalno vezan uz njega pa bacit lika s ceste. Onda ces lako dokazati njegovih 500kn kazne.
Bacanje s ceste je po defaultu. Nema tog lima, kazne, malusa na kasku...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 11:20   #14415
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,332
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ma kod tebe stalno štopovi svijetle , nitko ti se ne vozi blizu, garantiram
Moje su pregorile






Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Imam još gore mišljenje, al mislim da bi me banali s foruma u roku 2.5 sekunde kad bi napisao što mislim o takvim debosima.

Nekidan idem kući, vozim dijete u autu, cvikati balavander za volanom sa još 2 'kokoši' u e46ici 320d, vozi se 60kmh, na dijelu ceste gdje je ravno ko daska sve 1km i ograničenje je 80kmh, ja na pol ravnice krenem u prestizanje jer mi se ne da mrljavit 50-60kmh (lik je tak kilavio i usporavao pa ubrzavao 50-60), i to lagano iz pete niti ne sumnjajući na kakvog iskompleksiranog mamuta sam naišao, ja gas i na lijevu traku, na pol bmw-a, on gas, ja gas, on gas, ja po kočnici da se vratim jer mi dolazi prijevoj preko ex pruge za spomen područje pa ne vidim jel mi šta dolazi iz suprotnog smjera, on po kočnici, ja peta-treća gas, on opet po gasu, ja se mog batje kad imam manje ks pod haubom, i kud ću šta ću već na samom prijevoju (znači da je netko naišao, ode ja u tripm), opletem ko hors po kočnici i bacim se nekak desno iza njega. Nastavim dalje, kreten jadni iskompleksirani vozi opet 50kmh i smije se u retrovizor -.- Zapamtih regu i auto jako dobro, next time neće dijete bit u autu, a za takve kompleksaške kretene uvijek ima rješenja. Toliko sam bio lud taj dan, da se i sad tresem na takvog kretena. Napravio sam milju km u vozilicama za ovih 20+g vožnje al na ovako nepromišljenog iskompleksiranog poremećenog mamuta još nisam naišao.
Još da ne spominjem kakvi ima i u Zg.

Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
jbg xd
nezz, bas gledam knjizicu, minjane su na 115k , pa na 155k, sad je 195k i skoro su gotove
neznan koje su plocice, nesican se da me ubijes
a i dosta kocim sa motorom, na otvorenoj cesti uvijek, u gradu kad god mogu
Kužim, samo nemoj previše gušiti sporom vožnjom.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 11:56   #14416
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Šole Pregled postova

Ček dok stavim alu, još su zimulje gore i bit će još jedno 2 tjedna.

__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 14:58   #14417
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
To su kreteni nad kretenima, koji se prvo vuku ko' stare babe, a onda im se ego nađe povrijeđen i stisnu kod preticanja - i ne kuže da time dovode sve u veliku opasnost. Kretenčine ogromnog kalibra.

Meni se to desilo jednom na istarskom ipsilonu. Frajer u Audio A5 je stalno ispred mene izlazio na sredinu ceste no nikako se nije ufao preticati, i mene tak kočio i kočio - jer bilo je OK za preticat... Trajalo je to dost i kad je napokon išao preticati, ja za njim, i on kad se vratio u desnu traku puni gas, da ga ja slučajno ne bih prešao...

Jedini bed kaj frajer očito nije znao kaj je GT-R, tak da sam ga ja prošao s preko 250...
Za ne povjerovat... Nisam htio spominjati da mi je još jedan auto išo ususret. Da je to bilo normalno preticanje ne bi me ni vidio taj koji je išao prema meni. Ali se toliko odužilo i ušlo u tako velike brzine da sam morao u škare između njih. Da sam kočio zabubali bi se... Iz totalno banalne i apsolutno sigurne situacije neka budaletina stvori nešto čemu se uopće ne nadaš. Ne znam kaj bi bilo meni, ali od starog auta kojeg bi frontalno pogodio sa 140km/h ne bi niš ostalo. I onda bi ja bio manijak na cesti koji ubija...

Tebe rijetko što na cesti može izazvat, ali te itekako neka budala može dovest u neugodnu i opasnu situaciju.



E da... Metnuo sam ljetne. Pipkao sam malo TS850 sad kad su skinute i bočnice su doslovno ko sir. Super zimulje, ali ako netko vozi sportskije neka uzme nešto drugo.


P1 vs 918:

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 01.04.2015. u 15:14.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 15:05   #14418
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
bio kod lokalnog vulkića danas,nudi mi kumho k27,veli vrhunska guma,ide ko krafne,malo škicnem ADAC 2015 a ono ona na samom dnu,ocjena "dovoljan" odmah se sjetio sebe i matematike
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 15:53   #14419
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,109
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
bio kod lokalnog vulkića danas,nudi mi kumho k27,veli vrhunska guma,ide ko krafne,malo škicnem ADAC 2015 a ono ona na samom dnu,ocjena "dovoljan" odmah se sjetio sebe i matematike
Kod koga si to bil?
Ima dobru maržu za tu gumu, a vjerojatno je stara 2+ godine.

Jednom liku zrezali gume, veli prošle godine kupi ganc nove kod Geigera, gledam gume, a na njima 5 godina star datum
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 16:01   #14420
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
a neću ga sad javno..nije gajger,južnije a guma brdo,DOT nisam ni išao gledat jer ju ne namjeravam kupit..
izgleda da ću ipak kupit preko interneta,tamo garantiraju da nema starijih od 1g,znači mogu i gajgera preskočit,super
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 16:08   #14421
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Zato me malo i čudi, ja sam 1.5/105 nisam uspijevao spustiti ispod 6 pri 155 na autocesti. Jedino je i broj okretaja veći.
Sesta je na tom autu idealna za autoput, 130 je negdje 1700rpm al zato bas nije za brzine ispod 100. Predugacka je. Mislio sam prije svega da ujednacen tempo voznje moze osjetno ustedit na autoputu. Inace je i meni od 5.5 do 6, ovisno o gumama itd.. Obicno tocim na oko 900km i ostanu mi dve crte goriva, mogal bi s tim bez problema preko 1000 al malo mi je to nezgodno pa rade natocim ranije za svaki slucaj.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 01.04.2015. u 16:14.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 16:09   #14422
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,109
Ja još nikad nisam tu doma kupil gumu, sve Slovenija, i poslije ulaska u EU idem tam, većinom Lendava
Znam, nije domoljubno. al moj đep je porpilično po tom pitanju nedomoljuban hehe
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 16:18   #14423
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Sesta je na tom autu idealna za autoput, 130 je negdje 1700rpm al zato bas nije za brzine ispod 100.
Je, to su izgleda promijenili.
Jedino malo bolje provjeri to za 130/1700, pa na 3k bi bilo gadno preko 200 km/h.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 16:27   #14424
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Je, to su izgleda promijenili.
Jedino malo bolje provjeri to za 130/1700, pa na 3k bi bilo gadno preko 200 km/h.
U pravu si. Na 130 je oko 2k, mozda mrvicu vise. Na 170 nije jos na 3k to znam 100% jer sam to bas pratil. To je tak zbog tih euro normi. Ispod 90 je sesta mrtva skroz a od 110 vec vuce punom parom.

Dobar jer to motorcek i tera i teze auto zadovoljavajuce. Nema ni vibracija i jedino brunda na hladnom startu kasnije je ko urica.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 01.04.2015. u 16:41.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 20:31   #14425
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707



Svaka dala onome tko ovo toči... Tak bi si htio imat nekaj ko ovo jednog dana u garaži ak ostanem u HR...
Toliko je ogroman da je to teško opisat.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 20:38   #14426
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Izgleda ko nesto al dobro zgleda..Ko street race auto ak vec nije.

Di je to?

To je taj motor od istih al jos veci. To mi nebi bilo zao tankat tu i tamo.
https://www.youtube.com/watch?v=lpddnco0V_c

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 01.04.2015. u 20:56.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 21:08   #14427
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Za ne povjerovat... Nisam htio spominjati da mi je još jedan auto išo ususret. Da je to bilo normalno preticanje ne bi me ni vidio taj koji je išao prema meni. Ali se toliko odužilo i ušlo u tako velike brzine da sam morao u škare između njih. Da sam kočio zabubali bi se... Iz totalno banalne i apsolutno sigurne situacije neka budaletina stvori nešto čemu se uopće ne nadaš. Ne znam kaj bi bilo meni, ali od starog auta kojeg bi frontalno pogodio sa 140km/h ne bi niš ostalo. I onda bi ja bio manijak na cesti koji ubija...

Tebe rijetko što na cesti može izazvat, ali te itekako neka budala može dovest u neugodnu i opasnu situaciju.



E da... Metnuo sam ljetne. Pipkao sam malo TS850 sad kad su skinute i bočnice su doslovno ko sir. Super zimulje, ali ako netko vozi sportskije neka uzme nešto drugo.
Kad se bolje razmisli, ispadne da čovjek jedino kaj radi za vrijeme vožnje jest pazi na budale koji rade strašne pizdarije. I onda njih murija nikad ne skine, neg ja platim 500 kuna (nakon popusta!) za 62kmh u Zvonimirovoj jer je tam ograničenje 40 nekih 150m - pa sam manijak luđak i kaj ti ja znam... a frajera koji je prošao 6 traka kroz crveno na križanju Heinzlove nisu ni takli, a ziher su ga vidjeli jer sam ja bil prvi sljedeći auto (sam kaj ja budala pa zamisli stanem na crveno).

Da, čak i 850P XL imaju putrene bočnice - Ivona nije mogla vjerovat kak joj se auto počeo uvijat i izvijat na 240kmh. Skoro sam dobil batina od nje jer ju nisam upozoril LOL.


Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Imam još gore mišljenje, al mislim da bi me banali s foruma u roku 2.5 sekunde kad bi napisao što mislim o takvim debosima.

Nekidan idem kući, vozim dijete u autu, cvikati balavander za volanom sa još 2 'kokoši' u e46ici 320d, vozi se 60kmh, na dijelu ceste gdje je ravno ko daska sve 1km i ograničenje je 80kmh, ja na pol ravnice krenem u prestizanje jer mi se ne da mrljavit 50-60kmh (lik je tak kilavio i usporavao pa ubrzavao 50-60), i to lagano iz pete niti ne sumnjajući na kakvog iskompleksiranog mamuta sam naišao, ja gas i na lijevu traku, na pol bmw-a, on gas, ja gas, on gas, ja po kočnici da se vratim jer mi dolazi prijevoj preko ex pruge za spomen područje pa ne vidim jel mi šta dolazi iz suprotnog smjera, on po kočnici, ja peta-treća gas, on opet po gasu, ja se mog batje kad imam manje ks pod haubom, i kud ću šta ću već na samom prijevoju (znači da je netko naišao, ode ja u tripm), opletem ko hors po kočnici i bacim se nekak desno iza njega. Nastavim dalje, kreten jadni iskompleksirani vozi opet 50kmh i smije se u retrovizor -.- Zapamtih regu i auto jako dobro, next time neće dijete bit u autu, a za takve kompleksaške kretene uvijek ima rješenja. Toliko sam bio lud taj dan, da se i sad tresem na takvog kretena. Napravio sam milju km u vozilicama za ovih 20+g vožnje al na ovako nepromišljenog iskompleksiranog poremećenog mamuta još nisam naišao.
KATASTROFA! No takvom bi ja preprečil put i zgazil ga, pa nek djeca vide kaj je tata u stanju napravit nekome tko mu familiji ugrozi život.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 21:14   #14428
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Izgleda ko nesto al dobro zgleda..Ko street race auto ak vec nije.

Di je to?

To je taj motor od istih al jos veci. To mi nebi bilo zao tankat tu i tamo.
https://www.youtube.com/watch?v=lpddnco0V_c
To je Thunderbird iz '62. otprilike. Jako jako dugo je bio u oglasniku, za jako puno para.

Navodno je kompletno restauriran, s brdom modernih điđa, zračnim ovjesom itd...
Čudo od auta.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 21:20   #14429
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Kad se bolje razmisli, ispadne da čovjek jedino kaj radi za vrijeme vožnje jest pazi na budale koji rade strašne pizdarije.
pa kad bi nakon klasičnih sati autoškole došao jedan grace period od recimo 6 mjeseci gdje bi novopečeni vozač stekao malo iskustva sam sa sobom i onda se nastavila autoškola u identičnoj količini samo instrukcijski usmjerena na savjete oko ostatka prometa, zagreb bi bio puno sigurnije mjesto.

mene nikada nije strah zbog mene samog, znam svoj limit, znam limit auta (koji nije baš bajan KREK), znam limit guma, znam limit atmosferskih uvjeta i mogu pretpostaviti limit asfalta pod dupetom... kad sve to zbrojiš onda se voziš u skladu sotim svim čimbenicima (kojih naravno ima još 100).

no to sve savjesnom vozaču znači goli kurac kad tebi baba šminkajući se piše poruku na mob i ona jednostavno - ide.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 21:38   #14430
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
KATASTROFA! No takvom bi ja preprečil put i zgazil ga, pa nek djeca vide kaj je tata u stanju napravit nekome tko mu familiji ugrozi život.
Tako sam prije jedno 2 g vozio staru na pregled nekakav iz vu u os, i prema putu za osijek ima ravnica jedno 5 km i u sred te ravnice je + raskrizje pod 90( bobota - vera, mozete nac na gmapsu) . I naravno 2 mulca se nasla pazi sad IGRATI RULET , dakle vide da auto ide i opleti gas da prolete ispred njega. Sreca usporio sam na 80 jer eto neki feeling sam imao i kad je majstor proletio meni ispred nosa , presjeklo me posto ga od sume s desne strane nisam bas dbr vidio, a njih dva si uredno javljaju kako ko ide. E onda lagano u rage modu polukruzno, i za njim, steram ga u njivu s autom, unutra krkan od nekih 20 ak g , VK registracije neka truljava opel vectra. Nakon par bogova i zdravo marija plus šamarčina nazad po T kljuc iz gepeka i udri po autu a on se stisko ko kita u ladnoj vodi unutra. Nakon razbijena 2 fara i oba bocna prozora s ulubljenim vratima , s osmjehom u auto, a stara unutra sjedi i ... To mi je bio prvi i zadnji rage demoltion ikada, al tako sam mogao vozit cijelu familiju ukljucujuci i maloljetne sestre i da svi na mjestu ostanemo mrtvi.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na