Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.04.2012., 12:05   #1291
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
onda definitivno uzimam kad izađe i vidim kakva je situacija s ključevima. Nemam problema s steam/origin ruskim ključevima , obično je potreban samo VPN sa aktivaciju i to je to , eventualno language pack. Ali ovdje bi moglo biti zaključano do lipnja ili regionalno zaključano, a ne da mi se baš svaki put pokretati VPN ili neki proxy prije Diabla 3
  Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 14:59   #1292
dadojaksa
bad ass madafaka
Moj komp
 
dadojaksa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 139
tu fali nešto izmedju
tko je briso postove
dadojaksa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2012., 15:03   #1293
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
gdje kupiti jeftino i pouzdano key?
naletio sam na par stranica koje dilaju kijeve ,ali svugdje manje više oko 350kn ,što je "neisplativo",
dodam 50 i uzmem hardcopy.

OFFT

@ Hamm
ma šta mu nisi pustio post, da se malo nasmijemo pa na hađenje...

nebi to očekivao od nekog tko ima 25g ,al ajd svakakvih nas ima...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 15:14   #1294
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Fali fali. KorisNick se vratio kao .... i ostavio lijepi post za mene i neke. No kako god nastavite dalje. Ak se vrati reportajte pa da i to sredimo.

keep calm and carry on
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 15:35   #1295
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 997
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
...

nebi to očekivao od nekog tko ima 25g ,al ajd svakakvih nas ima...
Ak on ima 25 god, ja sam Kublaj-kan, zivim na samom vrhu K2, star sam 700 godina i jako volim makete krajolika s elektricnim vlakicima, posebice onih sa zutim vagonima.

http://www.diablofans.com/
Citiraj:
Honestly if your character dropping all of your items when you die in Hardcore is something a lot of people want, we'd very seriously consider it. So far in my experience feedback on it has been mixed at best, but it's tough to tell the actual Hardcore players from the riffraff. It's important to keep in mind through that without any kind of ladder resets to zero out the economy it could mean a completely different item landscape for Hardcore years down the road. For us, items being removed from the game when a Hardcore character dies is kind of exciting.
A ovo je meni odlicna ideja, sjekira 2000golda, oklop 5000 golda, potioni 1500golda, lootat porazenog neprijatelja...neprocjenjivo
Overclock je online   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 16:11   #1296
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 901
Eee respect za hellhoundov post . Sad ga tek pročito .
Moram se nadovezat da tamo negdje u srednjoj dok smo svake praznike drmali d2 u lan-u, smo već nakon valjd tisućetog farmanja diabla il baal-a počeli igrat D1. I sad kad se sjetim, moram priznat da je D1 strašniji od D2, a također i D3 prema tome šta sam dosad vidio.
Mislim da kad bi sad instaliro D1 i počeo igrat, bilo sa slušalicama il na surroundu.. da bi se usro.. makar sam 10 god stariji neg onda.
Al definitivno ću morat odigrat D3, bar neku krekiranu verziju il neš, tek tolko da ga prođem i vidim jel strašan il sam prestar .
E zašto se banali korisnicka!? Eh baš ste zločesti
domina je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 17:27   #1297
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,558
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Fali fali. KorisNick se vratio kao .... i ostavio lijepi post za mene i neke. No kako god nastavite dalje. Ak se vrati reportajte pa da i to sredimo.

keep calm and carry on
nadam se da je dobio permanentni, čovjek se svima popeo navrh glave svojim ludorijama


baš me zanima hoće algoritam imat ponoćnu pošto igra kod nas postaje igriva u ponoć
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 17:31   #1298
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 290
Koliko god je Diablo 2 bio dobar meni takođe nije bolji od jedinice. Mislim puno se toga poboljšalo i i promjenulo ali atmosfera mi je bila nenadmašna u prvom nastavku. Naravno ovo je s velikom dozom subjektivnosti, ipak je prvio dio postavio neke standarde i navukao nas uopće na cijeli serijal bar oni koji su ga igrali dok je izišao. To je bilo nešto novo i prvi put se pamti ovo poslje je sve obično jeb***
Samo ne znam za vas ali mene ne mogu uopće ovakve igre prestrašiti, ali ono što mogu je dići malo dozu adrenalina dok frantično bježiš od butchera.
Za hororce mi je FPS dušu dao mada i RE ima svoje mjesto tu negdje.
Ja mislim da sve ovo o čemu mi pričamu tu cijelo vrijeme je mlaćenje prazne slame. Koliko god netko hvali igru ili je kritizira ne može uvjeriti onoga kome objašnjava u suprotno
Vrijeme ide lagano i brzo ćemo zaigrati cijelu igru samo želim svima nama koji imamo kritike da dođemo na svoje a ovima kojima je igra "zakon" oni su već postigli nirvanu samo im malo kvarimo mi koncentraciju s kritikom ali šta je tu je bar imamo svi o čemu pisati dok ne iziđe igra.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 20:41   #1299
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 22:46   #1300
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Fali fali. KorisNick se vratio kao .... i ostavio lijepi post za mene i neke. No kako god nastavite dalje. Ak se vrati reportajte pa da i to sredimo.

keep calm and carry on

Al ajde, barem je gdje je sve po njegovom

Idućih dana sa frendovima preorderam i 4-pack Torchlight 2 na Steamu (malo iznad 100 kuna svakoga ispadne). Znam da ću obje igre igrati dok mi prsti ne zadrvene, a i Grim Dawn dok dođe. Zašto se ograničavati na samo jednu igru?
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2012., 23:08   #1301
Crazy Shale
Premium
Moj komp
 
Crazy Shale's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Evo jedne zanimljive teme o kolicini buildova .

http://www.diablofans.com/topic/3949...or-each-class/
__________________
Prodajem BEŽIČNI KABEL na metre!!!
Crazy Shale je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 23:57   #1302
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Crazy Shale Pregled postova
Evo jedne zanimljive teme o kolicini buildova .

http://www.diablofans.com/topic/3949...or-each-class/

Svaka liku čast na matematici, ali on je samo zbrojio i pomnožio sve skilove i sve runeove za svakog lika.
Na kraju je postao jedan veliki bullshit (još jednom kapa do poda na formulama i matemici).

Svaki lik ima točno jedan build i tu staje svaka priča. Blizzard je predefinirao sve skillove i svaki će lik svoj skill dobiti htjeli mi to ili ne.

Rune su stavili jer su lijeni i samo nam bacaju krafne u oči.

"Svaki rune mijenja svoj skill", jea rajt, samo mu dodaje neki efekt, a i efekti su žali Bože. Bolje da su još svakom ubacili 10 skillova i skill tree a maknuli te glupe runeove.

Post koji najbolje opisuje BLizzardovo pojednostavljivanje igre:
Citiraj:
People had fun in Diablo 2 making characters and figuring out how to spend roughly 100 skill points by allocating them into roughly 30 skill slots (per class), both active and passive. Some builds were serious business and some builds were just goofy builds where people had fun figuring out how to make them viable.

In Diablo 3, people will shift through different combinations of skills that have very little identity. They aren't builds, just combinations. When somebody says they are making a crit barb or an aoe barb or bash barb, you will have absolutely no way of knowing what the hell their build actually is. It's just another combination of skills that does the same crap as the next guy's.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2012., 10:19   #1303
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,558
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2012., 10:47   #1304
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
E da, i ja sam ustvari našao jednu stvar koja me poprilično iritirala na open beti. Igrao sam monka i njega mislim igrati u live. E sad, kad udaram s onim sonic hit ili kaj li već, ekran se trese kako bi pridonijeli ugođaju. Sve super ali majke mi, nakon dva sata trešnje ekrana već mi s smučilo. I onda ima i runa koja teleportira monka do targeta...tek kad nju uključim onda mi je stvarno mučno. Em se slika trese em se slika stalno mijenja jer se pozicija chara mijenja....
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2012., 14:51   #1305
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Brlja Pregled postova
E da, i ja sam ustvari našao jednu stvar koja me poprilično iritirala na open beti. Igrao sam monka i njega mislim igrati u live. E sad, kad udaram s onim sonic hit ili kaj li već, ekran se trese kako bi pridonijeli ugođaju. Sve super ali majke mi, nakon dva sata trešnje ekrana već mi s smučilo. I onda ima i runa koja teleportira monka do targeta...tek kad nju uključim onda mi je stvarno mučno. Em se slika trese em se slika stalno mijenja jer se pozicija chara mijenja....
Pa koliko znam ima opcija "disable screen shake", ionako više smeta nego koristi
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2012., 16:55   #1306
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
meni se sviđa igra ovakva kakva jest samo da izbace arene jer mi se oko toga sve vrti
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 11:36   #1307
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Pa koliko znam ima opcija "disable screen shake", ionako više smeta nego koristi
Aha, jer sam ovako bacio oko pa sam je valjda fulao. Onda ok.

Pala mi je jedna ideja na pamet sad kad je bitterman spomenuo pvp. Tko kod je igrao wow zna da se prčkanje po klasama i po njihovim talentima odvijalo uvijek uglavnom zbog pvp-a i balansiranja klasa. To će biti neizbježno i u D3. PvP će odlučivat o snazi skillova jer će uvijek neko whinat po forumima kako jedna klasa owna drugu.
Ali to me vraća na ovakav način rasporeda ability-a. Zbog PvP-a! Nemaju dual spec ko u WoW-u pa da mos imat PvE (PvM u Diablu) build i PvP build pa promijenis ovisno sto radis. Nego si samo odaberes skillove koji bolje odgovaraju za PvP kad te god volja. Takva mogućnost je morala ostati jer će PvP činiti dobar dio igre.

Zadnje izmijenjeno od: Brlja. 28.04.2012. u 11:46.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 12:03   #1308
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,558
mislim da je prerano pričat o d3 pvpu, nije ni wow imao dual spec godinama...tko zna što nas čeka u d3 pvpu, zato i je odgođen da ga se doradi do kraja pa ćemo onda vidit
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 12:07   #1309
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Negdje sam pročitao da će skilovi, rune, itd. biti posebni za pvp. Znači ako će raditi neke promjene moći će ih raditi posebno za pve ili za pvp.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 23:51   #1310
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805


Diablo 1 - sign up for the internet
Diablo 2 - sign in to play on ladder
Diablo 3 - sign in to play
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 12:28   #1311
Bukva
Pokemon prve generacije
Moj komp
 
Bukva's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Post koji najbolje opisuje BLizzardovo pojednostavljivanje igre:
Kompletna zajednica NWa se ne slaže s tobom gdje upravo na takvom dopuštanju zilijon skillova u jednom liku su napravili tolku kompleksnost da se kompletan D2 i D1 zajedno mogu pokriti ušima.

Iskreno, nakona ovoliko čitanja kmečenja za stablom, nekako imam osjećaj da ću uzeti i napisati addon za D3 u kojem mogućnost tih stabala dajem. Jedino što mi treba je layout koji će ti zabraniti izabirati nešto ako izabereš nešto drugo.
Ograničiti ću ti i poglupiti igru al ćeš dobiti freaking stablo ako ti je do tog vražjeg stabla.
__________________
Mogu patchat sve osim korisničke gluposti.
Bukva je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 12:40   #1312
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
"Lega, malo si se preš'o."
Zgodna i prigodna za tvoj post Bukva. Tebi je očito D2 bila glupa igra jer je imala skill tree. To si napisao u svom postu.
Meni je, na primjer, dosta serkanja kako je igra kompleksnija i raznolikija. Maknuli su stats requirements sa item-ova, svaki njonjo ima sve kad i svi, rune ne padaju random, a ti govoriš o kompleksnijoj igri. Daj molim te prestani.
Sve je svedeno na item-ove i auction house.
Igru sam platio i igrat ću, al poglupljena je.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 13:05   #1313
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Bukva Pregled postova
Kompletna zajednica NWa se ne slaže s tobom gdje upravo na takvom dopuštanju zilijon skillova u jednom liku su napravili tolku kompleksnost da se kompletan D2 i D1 zajedno mogu pokriti ušima.

Iskreno, nakona ovoliko čitanja kmečenja za stablom, nekako imam osjećaj da ću uzeti i napisati addon za D3 u kojem mogućnost tih stabala dajem. Jedino što mi treba je layout koji će ti zabraniti izabirati nešto ako izabereš nešto drugo.
Ograničiti ću ti i poglupiti igru al ćeš dobiti freaking stablo ako ti je do tog vražjeg stabla.


đizssss lajten ap . Kolko god ti mislio da je D3 ultra kompliciran i ima zilijon skilova ...jednostavniji je i ograničeniji od D2 . Svi sve skilove imaju i moš kad hoćeš koristit bilo koji skill. To je meni pojednostavljanje a ne D2 gdje sam bar malo glavom trebo mislit koji da build napravim i koje ću skillove moć koristit na hellu . D3 je praktiči automatiziran i niš ne trebaš radit već samo klikat . Pa sad ti reci koliko je to ograničavaćuje u odnosu na d2 gdje sam barem trebao promislit kud stavljam statove i kud stavljam skilllove
klem je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 15:13   #1314
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ovakvi "vjerski ratovi" nisu viđeni od BF vs. COD , ma , glavno daje igra zabavna, sad skillovi manje više
  Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 21:01   #1315
stefanon
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 1
Moj drug će Diablo 3 kupiti i preuzeti sa neta. Meni je nekako draža fizička kupovina u prodavnici.
Procenjujem da će biti redovi kao kad je izlazio wow.
stefanon je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 22:10   #1316
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2012., 14:45   #1317
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Gdje nabaviti neki malo povoljniji key? Gledao sam na CdKeyHouse-u, ali niti ga imaju niti mu je cijena povoljna (52$)...
Garro je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2012., 15:54   #1318
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ako saznaš reci , meni je isto 400 kn puno , ako nema jeftinije , čekat ću poslije izlaska
  Reply With Quote
Staro 30.04.2012., 16:05   #1319
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,736
Predvidjam da ce vec u 6. mjesecu biti moguce nabaviti keyeve dosta povoljno. Od toliko ljudi koji ce kupiti igru, sigurno ce barem 10% njih biti razocarano (pogotovo s obzirom na trenutne dojmove nakon bete) i ici prodavati svoje primjerke.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2012., 17:54   #1320
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Ja sam uzeo D3 sa G2play-a kada je za uskrs bio 320kn.
Mislim da je sada oko 360kn
Beo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na