Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.06.2014., 11:04   #1231
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ako mijenjaš nositelja, OTPO se prebacuje na novog nositelja.
Ti pricas o promjeni nositelja unutar iste obitelji ili ?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 11:59   #1232
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Brojeve možeš unutar obitelji prebacivati sa nositelja na člana i obrnuto, možeš izbacivati i dodavati članove (od 1 člana do broja koji ti tarifa dopušta, u slučaju Obitelji XXL 3 člana), ali uvijek imaš jedan broj koji je nositelj i na kojeg se veže OTPO.

Ne možeš postojećeg nositelja koji ima OTPO izbaciti iz tarife, staviti drugi broj koji nema OTPO da bude nositelj pa sad odjednom imaš "novog" nositelja sa pravom da dobije mobitel kao da sada započinje OTPO.

A uvijek možeš iskoristit HOP opciju, ali to košta.
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2014., 12:04   #1233
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Lijepo se staneš usred zagreba sa xperiom u ruci i jednim samsungom. Oboje na tele2 jedan do drugog, xperia piči po 3g internetu, samsung se ne može maknut od edga + šteka net, pa ti meni reci kak ne ovisi o mobitelu.

Druga stvar je što na teletini moraš imat na mobitelu dozvoljen roaming podarkovnog prometa jer tsmo gdje je rupa koju ti spominjep prebacuje se na t-mobile.....što je isto opće poznata stvar... imaš čak negdje i na njihovim stranicama o tome.
Zanimljivo, jer promijenio sam stvarno popriličan broj mobitela i nisam nikad primjetio na ikojem gori ili bolji signal (imam 3 moba uz sebe uvijek+ženin ak je ona uz mene, da me ne shvatiš krivo, tj kužim usporedbu i na to se referiram), ovdje kod nas gdje je rupa signala za jednog, rupa je za svaki aparat, ista stvar je npr kad prođeš ex naplatne ivanja reka, i kreneš prema zg, imaš jedno 1km područje totalno bez tele2 signala.

Što se tiče podatkovnog roaminga, u mom slučaju, to bi bio suicid upalit, jer bi onda morao imat billa gatesa za tatu da može platit tolike račune od mobitela, živim u pograničnoj zoni, ne moram ti reć da je lakše uhvatit bosanski signal nego naš, pogotovo kad je kao danas situacija, evo 18h u komadu nije bilo tele2 signala uopće na cijelom području grada. Još me gospođica iz szk nagrdila da što sam ja nervozan što nema signala od jučer
Nakon ove epizode danas, bacam se na traženje drugog 3g net providera, jer mi je puna kapa više, svaka čast na 20gb za 105kn mj, ali počelo je s tim da ja od 30 dana u mjesecu 10 dana budem bez neta... Radije ću malo smanjit potrošnju, ali imati dostupan net kad god mi treba.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 12:09   #1234
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Brojeve možeš unutar obitelji prebacivati sa nositelja na člana i obrnuto, možeš izbacivati i dodavati članove (od 1 člana do broja koji ti tarifa dopušta, u slučaju Obitelji XXL 3 člana), ali uvijek imaš jedan broj koji je nositelj i na kojeg se veže OTPO.

Ne možeš postojećeg nositelja koji ima OTPO izbaciti iz tarife, staviti drugi broj koji nema OTPO da bude nositelj pa sad odjednom imaš "novog" nositelja sa pravom da dobije mobitel kao da sada započinje OTPO.

A uvijek možeš iskoristit HOP opciju, ali to košta.
Ne pričam ja o mijenjanju nositelja unutar jedne obitelji. Vidim da je izjava u tom postu nespretna, tj. ni ne može stati objašnjenje u jednu rečenicu.
Ali uglavnom, ne pričam ja o tome o čemu i ti pričaš
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 12:30   #1235
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
živim u pograničnoj zoni, ne moram ti reć da je lakše uhvatit bosanski signal nego naš,
U jbt, ti si u gorem položaju od mene.
Ja sam 15 km od slovenske granice i tu i tamo (dok mob miruje na stolu) dobivam SMS "dobrodošli u sloveniju"
Stalno prebacuje po stanicama, a to cucla bateriju (dual sim mobač, tele2+tmobile unutra).
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 12:54   #1236
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
U jbt, ti si u gorem položaju od mene.
Ja sam 15 km od slovenske granice i tu i tamo (dok mob miruje na stolu) dobivam SMS "dobrodošli u sloveniju"
Stalno prebacuje po stanicama, a to cucla bateriju (dual sim mobač, tele2+tmobile unutra).
Pff, imam cca 300m zračne linije do BiH.
Što se baterije tiče, kad stavim na ručno biranje mob, i kući sam cijeli vikend, baterija traje 40-45h, dok potpuno jednakog korištenja na auto odabiru mreže i konstantnom 3g-2g premrdavanju između operatera i odašiljača, baterija traje max 20-22h
Da stvar bude smješnija, tmobile odašiljač je točno na pola puta do Bih, znači, cca 150m daleko, ali njihovi s Kozare su prepremoćni, i mob se u velikoj većini slučajeva prebaci prije s tele2 na bosanske mreže nego s tele2 na tmobile koji mu je pod nosom...
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 13:15   #1237
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,367
Nešto mi ne štima kod tih Plan za posao tarifa. Na reklami piše sve ono vezano za besplatne minute (1000min prema Tomatu, 4000min prema ostalima,..), dok u tablici kaže nešto drugo (200min prema drugima i 200 SMS-a). Tko je sad tu lud?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 13:19   #1238
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Radi se o opciji flat. Ona nije u tablice a i ne treba biti posto je to opcija i tu ju u promociji s "reklame" dobijes za 100% popusta.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 13:19   #1239
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nešto mi ne štima kod tih Plan za posao tarifa. Na reklami piše sve ono vezano za besplatne minute (1000min prema Tomatu, 4000min prema ostalima,..), dok u tablici kaže nešto drugo (200min prema drugima i 200 SMS-a). Tko je sad tu lud?
"Ponuda vrijedi uz odabir mobitela s otplatom na rate putem mjesečnog računa, za sve nove pretplatnike i korisnike koji produljuju svoj ugovor."

Moraš uzet mob uz tarifu, i otplaćivati ga na rate da bi dobio flat gratis. To je nova fora od kraja prošlog tjedna.

Mada, kad sam bio u ponedjeljak u tcentru, na onom njihovom internom papiru s promocijama stajala je i ista ponuda i bez kupnje uređaja, pod sim only ponudama, no kako stvari stoje ovih dana, treba nekog za vrat lovit da bi se dobilo nešto što postoji u ponudi i cjeniku, jer ljubazan način očito ne prolazi....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: jopis. 18.06.2014. u 13:26.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 13:39   #1240
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,983
Meni tek danas došao ugovor od T-mobila, s kojim potpisujem 24 mj. obvezu i dobivam 50% na PZS L i 100% na opciju Flat.

Znači 12.6. sam usmeno podnio zahtjev, do danas, 6 dana, CityEx.
Čisto da znate...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2014., 13:44   #1241
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ne pričam ja o mijenjanju nositelja unutar jedne obitelji. Vidim da je izjava u tom postu nespretna, tj. ni ne može stati objašnjenje u jednu rečenicu.
Ali uglavnom, ne pričam ja o tome o čemu i ti pričaš
O čemu onda pričaš? Jer kada je T-com u pitanju, sve cake me zanimaju.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 13:47   #1242
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,367
Prešao bi s VIP-a gdje imam 5 službenih brojeva - 3 bi išla na L varijantu, a 2 na S varijantu tarife.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 13:53   #1243
yoke
Premium
 
yoke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 440
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Meni tek danas došao ugovor od T-mobila, s kojim potpisujem 24 mj. obvezu i dobivam 50% na PZS L i 100% na opciju Flat.

Znači 12.6. sam usmeno podnio zahtjev, do danas, 6 dana, CityEx.
Čisto da znate...

yoke je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 14:42   #1244
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
O čemu onda pričaš? Jer kada je T-com u pitanju, sve cake me zanimaju.
Izlazak nositelj iz obitelji te ponovno vracanje u obitelj.
Ili jedan od clanova izlazi van, formira obitelj i stara obitelj se spoji u novu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 16:52   #1245
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Izasla nova opcija od Simpe, komercijalni naziv Mala prejaka.
Pošalji MALA na 13636 i samo za 15 kuna tjedno imaš 1000 minuta priče, neograničeni SMS prema ekipi iz bilo koje mreže i 1GB za surfanje!

https://www.simpa.hr/pogodnosti/prejaka-mala

Zadnje izmijenjeno od: RAUL. 18.06.2014. u 17:16.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 19:03   #1246
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
Evo zvali me danas popodne iz HT-a u vezi one ponude PZS L + flat. Uglavnom, poslat će poštom ugovore i sim karticu, ugovore potpišem i vratim i to je to. Rekli odmah kako će to trajati do 5 radnih dana da dođe, ali da nema veze što će proći 22.06. prije potpisa.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 19:47   #1247
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Izlazak nositelj iz obitelji te ponovno vracanje u obitelj.
Ili jedan od clanova izlazi van, formira obitelj i stara obitelj se spoji u novu.
Ni jedno ni drugo ne funkcionira.

Ako izađe stari nositelj, jedan od članova postaje nositelj i preuzima OTPO. Ako hoćeš starog nositelja vratiti u obitelj, on se može vratiti ili kao član (bez OTPO) ili kao nositelj (preuzima nazad svoj stari OTPO).

U drugom slučaju, kada član izlazi i formira novu obitelj u koju će prijeći nositelj i drugi članovi stare obitelji, to se tretira kao raskid ugovora i povlači za sobom penale.

Ovu drugu opciju bi se moglo napraviti do 1.7. , ali treba provjeriti.

Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Izasla nova opcija od Simpe, komercijalni naziv Mala prejaka.
Pošalji MALA na 13636 i samo za 15 kuna tjedno imaš 1000 minuta priče, neograničeni SMS prema ekipi iz bilo koje mreže i 1GB za surfanje!

https://www.simpa.hr/pogodnosti/prejaka-mala
Bila bi odlična da nema uspostave poziva od 29 lipa.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 19:49   #1248
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Delete
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 19:56   #1249
RaZ0R911
Premium
Moj komp
 
RaZ0R911's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Šemovci
Postovi: 83
Pozdrav svima.
Trebao bi prijedlog obiteljske tarife.

Moja obitelj je trenutno na Plan za obitelj XL(4 člana od čega je jedan simpa)

Račun je oko 500kn mjesečno(radijska frekvencija itd)

Pošto je sad vrijeme dok se može raskinuti ugovor,želio bi napravit neku promjenu da snizim malo cjenu tog sveg,jer za 500kn mjesečno uzmem kredit i bolji auto
__________________
Pošteni trgovac:
1 2 3
RaZ0R911 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 20:26   #1250
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ti si idealan kandidat za retention odjel T-coma. Nazovi SZK na 0800 9000 da želiš raskinuti ugovor, spojiti će te na službu za savjetovanje.

Prošli mjesec sam od njih iskamčio Obitelj XXL za 400 kn + 20 kn radijskih frekve + 40 kn novo nameta. U tarifi ti je besplatan razgovor prema T-comu i T-Mobileu, 5000 minuta prema drugima (dijeli se među telefonima), nema naknade za uspostavu poziva, neograničeni SMSovi i 5 Gb prometa po priključku. U cijeni se također nalazi iPhone 5S za 18 kn jednokratno, ostatak na rate koje ulaze u onih 400 kn pretplate.

Sada možeš vjerojatno i bolju ponudu dobiti. Uglavnom, probaj pa javi što si uspio.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 20:44   #1251
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ni jedno ni drugo ne funkcionira.

Ako izađe stari nositelj, jedan od članova postaje nositelj i preuzima OTPO. Ako hoćeš starog nositelja vratiti u obitelj, on se može vratiti ili kao član (bez OTPO) ili kao nositelj (preuzima nazad svoj stari OTPO).

U drugom slučaju, kada član izlazi i formira novu obitelj u koju će prijeći nositelj i drugi članovi stare obitelji, to se tretira kao raskid ugovora i povlači za sobom penale.

Ovu drugu opciju bi se moglo napraviti do 1.7. , ali treba provjeriti.
Pričamo o realizaciji toga nakon 12 plaćenih računa a ne odmah.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 21:18   #1252
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Evo zvali me danas popodne iz HT-a u vezi one ponude PZS L + flat. Uglavnom, poslat će poštom ugovore i sim karticu, ugovore potpišem i vratim i to je to. Rekli odmah kako će to trajati do 5 radnih dana da dođe, ali da nema veze što će proći 22.06. prije potpisa.
Da li si bio u centru ostaviti podatke za to i kada?
Ja ostavio podatke jučer u centru i sad čekam da mi se javi taj famozni odjel za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Baš me zanima koliko će im vremena trebati da se jave.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 21:25   #1253
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Nazovi ih sam
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 22:13   #1254
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Pričamo o realizaciji toga nakon 12 plaćenih računa a ne odmah.
Nisam znao da se to može. Imaš negdje to u njihovom pravilniku? Jer ako se to može, onda ne shvaćam koja je poanta ugovora na 24 mjeseca...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 22:24   #1255
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Nisam znao da se to može. Imaš negdje to u njihovom pravilniku? Jer ako se to može, onda ne shvaćam koja je poanta ugovora na 24 mjeseca...
Ne piše direktno nigdje rekao bi. Ali uglavnom ovako. Nositelj izađe na pojedičnu tarifu iste vrijednosti, član bez OTPO postane nositelj, bivši nositelj se vraća u obitelj i produljuje se ugovor na novom nositelju.
Ili, član bez OTPO izlazi iz obitelji i formira novu, nositelj i članovi stare obitelji ulaze u novu i stara se rasformira
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2014., 06:39   #1256
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,367
Imam 2 pitanja.
1. u reklami se kaže "Broj minuta unutar HT mreže". Misli li se na mobilne ili fiksne mreže?
2. da li je netko vidio šta piše u ugovoru u vezi produženja pretplate kada istekne ugovor? Da ne bi bilo da ova tarifa vrijedi do isteka ugovora, a onda deračina. Pitam i zato jer mi je kod VIP-a bilo da se tarifa nastavlja sve dok produžujem ugovor.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2014., 08:30   #1257
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Da li si bio u centru ostaviti podatke za to i kada?
Ja ostavio podatke jučer u centru i sad čekam da mi se javi taj famozni odjel za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Baš me zanima koliko će im vremena trebati da se jave.
Bio u T-Centru u ponedjeljak kasno popodne, a i poslao sam im poruku na fejs u utorak ujutro... Nemam pojma po kojem traženju su me zvali, ali eto unutar 48 sati je bilo .
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2014., 10:09   #1258
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Bio u T-Centru u ponedjeljak kasno popodne, a i poslao sam im poruku na fejs u utorak ujutro... Nemam pojma po kojem traženju su me zvali, ali eto unutar 48 sati je bilo .
Slična situacija i kod mene, ja sam bio u pon u tcentru popodne, zvala me vrlo ljubazna gospođa sa nekog čudnog broja 08009192 ili tak neš, nemam sad mob tu, i rekla da je ona u mogućnosti riješiti sve moje zahtjeve bez ikakvih problema, pa tako i po mom zahtjevu u tcentru te pisanom prigovoru na e-mail traženu tarifu iz cjenika sa str. 87, da to uopće nije nikakav problem i da će ona to odraditi jer vidi sve u sustavu što sam podneo i kad, te da će samo promijeniti ono što smo mi potpisali (pzs L za 135kn/mj sa 100% popusta na flat i 30kn popusta na tarifu kroz 12mj, ug. obveza na 12mj), na željeno (pzs L za 87,50kn/mj (plus 10kn novi namet od 1.7.) sa 100% popusta na flat i 50% popusta na tarifu kroz svih 24mj ugovorne obveze), odmah u petak i da ako želim istu stvar i za svoj broj (ovo je bilo za ženin, i očito gđa ima uvid u puno toga, jer nisam u tm-u sa svojim brojem preko godinu dana), da je nazovem i da će ona to riješiti u petak ili subotu, kad me volja od ta dva dana, jer akcija traje do 22.6., preko telefona po kratkom postupku....
Izgleda da je sad pred kraj mjeseca krenula žestoka borba za klijente, odneo vrag šalu.

No da ne bude sve bijelo, ima i crnog, naravno - jutros, na blagdan, me tele2 otkači sa pretplate, izbriše iz sustava skroz (checkirao sam na mojtele2, jer imam pretplatu za mobilni net na istom accountu pa se mogu ulogirati), bez obzira što mi je u ugovoru 20.6. između 08-11h prijelaz na bonove, još sam ja radio u utorak zahtjev za prijelaz na vip, i sad mi horsevi u t2 nisu aktivirali sim na bonove koji sam dobio za korištenje, niti me je vip aktivirao na svom simu jer su oni odredili prijelaz tek u slijedeći utorak -.- Sad me nitko ne može dobit na mob jer je sa sva tri sima (t2 pretplata, t2 prijelaz na bonove, vip novi sim) usluga ograničena tj nemam pristup ni jednoj mreži, i tako sad dok to horsevi ne odrade
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2014., 10:36   #1259
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imam 2 pitanja.
1. u reklami se kaže "Broj minuta unutar HT mreže". Misli li se na mobilne ili fiksne mreže?
2. da li je netko vidio šta piše u ugovoru u vezi produženja pretplate kada istekne ugovor? Da ne bi bilo da ova tarifa vrijedi do isteka ugovora, a onda deračina. Pitam i zato jer mi je kod VIP-a bilo da se tarifa nastavlja sve dok produžujem ugovor.
A o kojoj tarifi pricas uopce?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2014., 14:12   #1260
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imam 2 pitanja.
1. u reklami se kaže "Broj minuta unutar HT mreže". Misli li se na mobilne ili fiksne mreže?
Misli se na mobilnu i fiksnu mrežu HT-a jer nema više podjele T-mobile i T-com već je ponovo HT.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na