Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 14.12.2006., 18:08   #91
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Chief rade Delta i Sirtec koji rade vrlo kvalitetna napajanja. Sta vise, cak sam vidio Deltu rangiranu iznad Topower-a...
Naravno Deltina napajanja i ona koja prave za Chief nisu 100% ista, no svejedno. Kad sam to vidio i provjerio UL broj svog EB Chiefa(pokazalo se da je zbilja Deltin proizvod), odlucio sam ga ostavit. A bio sam razmisljao o Elementu. Svejedno mi ne treba bolje od ovog.
SRV je offline  
Staro 14.12.2006., 22:24   #92
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Čitam, čitam i još jednom čitam. I ne vjerujem. Pa mogli ste tri knjige napisati koliko toga ste navukli ovdje! Ovo s XXX napajanjem je više stvarno smiješno. Kud je samo napajanje na granici "vidio sam NLO", tud dođe ko NLO - taman posla da bi ga netko i kupio. Za te pare ima da mi sisa prašinu, a ne da se pitam jel može dati toliko koliko piše.
No, to je nevažno. Toliko sranja i tema je bilo u vezi tog napajanja da mi se sve riga na sam spomen.
Nekada davno je postojala lule.tk stranica s švercanim hardverajem. A koliko vidim - netko bi se opet vratio u posao

Neću zatvoriti ovu temu jer bi se vrlo brzo otvorila još jedna. Ali dajte više smirite strasti, obje strane. Pa to je samo napajanje : hitthewa
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2006., 00:52   #93
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
jedna mala digresija, jel itko zna gdje se moze kupiti mjerac napona (kao npr na produznom kabelu) ili neki ini dodatak uticnici koji moze izmjeriti napon. mislim da sam vidio tu negdje na forumu sliku al ne znam vise gdje. takodjer me zanima i okvirna cijena takvog uredjaja.

hvala i sorry na OT
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju
Skorn je offline  
Staro 15.12.2006., 01:13   #94
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Bez uvrede, ali za ovakav OT si mogao otvoriti novi thread. Nije dovoljno što se ovi tu prepiru oko napajanja, Vi još upadate sa OT-om.

Otvorite novu temu, jer to sigurno zanima puno ljudi, a velika veličina njih ne čita ovaj topik !
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 15.12.2006., 23:21   #95
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor Skorn Pregled postova
jedna mala digresija, jel itko zna gdje se moze kupiti mjerac napona (kao npr na produznom kabelu) ili neki ini dodatak uticnici koji moze izmjeriti napon. mislim da sam vidio tu negdje na forumu sliku al ne znam vise gdje. takodjer me zanima i okvirna cijena takvog uredjaja.

hvala i sorry na OT
mozes to multimetrom.

bilo nekakvih u metro-u kostali su 33kn!!!!
__________________
none
FERRYS je offline  
Staro 16.12.2006., 00:12   #96
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Molio bih da se sljedeći topic sa istom temom ne otvara sve dok se ne nađe ili link na pošteni review ili dok se ne napravi domaći review sa pravilnim načinom testiranja. Sva buduća prepiranja oko nečega što nije poduprto činjenicama, bit će editirana, brisana etc.

Nažalost, došlo je do toga...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na