Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.07.2014., 16:31   #1081
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
O čemu vas dvojica trkeljate?? Jesam spomenuo Vettela danas? Nisam!! Rekao sam još prije utrke da će Hamilton biti 2. I ovo mu je odličan rezultat ali me je iznenadilo da u zadnjih par krugova nije mogao proći Alonsa.
Stvarno si avion. Moga si rec da s probusenom gumom ne moze pric alonsa. Pa jesi vidio da su se oba mucila zadrzat pozicije, Alonso od Hamiltona, Hamilton od Rosberga. Gume su jednostavno izdale.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 16:41   #1082
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
alonsu, svaka cast i riccikiju i hamiltonu, ali skidam kapu. sta iz utrke u utrku cupa iz ovog crvenog konjica, zasluzuje svake pohvale. RB je opet proradio, tj napredovao je toliko koliko mercedes je nekako ostao na mjestu. williams isto tako negdje, njih sam ocekivao boljima na ovoj utrci.

kako god, jako dobra utrka. bio bi jos sretniji da je alonso skinuo prvo mjesto, cisto jer je susa jako duga . ali mi nije zao niti sto je daniel prvi, samo da nije mercedes .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.07.2014., 16:52   #1083
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
alonsu, svaka cast i riccikiju i hamiltonu, ali skidam kapu. sta iz utrke u utrku cupa iz ovog crvenog konjica, zasluzuje svake pohvale. RB je opet proradio, tj napredovao je toliko koliko mercedes je nekako ostao na mjestu. williams isto tako negdje, njih sam ocekivao boljima na ovoj utrci.

kako god, jako dobra utrka. bio bi jos sretniji da je alonso skinuo prvo mjesto, cisto jer je susa jako duga . ali mi nije zao niti sto je daniel prvi, samo da nije mercedes .
A Williams bi bio bolji da SC nije sve poremetio, opet poremetio je i Rosbergu i Ricciardu pa su u top5.

Sad malo susa do SPA :/
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 17:13   #1084
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
ma i alonso je napravio gresku sto nije u boks odmah........ nema veze, koliko je sada cekanja, tri tjedna?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 17:15   #1085
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,511
28 dana. Danas sam provjerio koliko jos moram odbrojavati do ponovnog susreta sa Spa
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 18:03   #1086
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Jako dobra trka danas! Da su mercovi bili podešeni s manje gripa bili bi možda i na tronu.
Riki je legenda samo takav! Drago mi i za alonsa i hama!
A ovo za propuštanje UŽAS!

BTW iduće dvije utrke su u dominaciji mercedesa pa da baš zadnji startaju. Na spa i monzi treba snaga snaga i samo snaga!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 18:12   #1087
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Čitam malo postove nakon utrke, pa zapazi česta komentarisanja RB i njegovih vozača, pogotovo od druga. Vjerovatno ima neku fobiju od RB (možda je popio njihovo piće, pa skočio kroz prozor - mislio da će letjeti).
RB je na poluvremenu utakmice smanjio na 8:2. Naravno mislim na Mercedes vs ostali timovi. Do naredne utrke 4 sedmice, možda neko od timova uspije nešto poboljšati na perfomansama bolida, ali čisto sumnjam. RB danas pokazao da ima jednu od najboljih vozački postava, te ih u narednoj sezoni očekujem na samom vrhu. Današnja utrka nije stvarno mjerilo snage, zbog raznih događanja na stazi, ali bez obzira na to čestitke vozačima na vožnji i zanimljivoj utrci. Hamilton malo smanjio prednost, nadam se da će nastaviti dobrim vožnjama. Vettel sve bolje vozi, i danas bi bio 2-3 da nije bilo onog okretanja. Alonsa nikad nisam simpatizirao, ali moram priznati dobar vozač.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 27.07.2014. u 18:19.
begi je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:13   #1088
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Na spa i monzi treba snaga snaga i samo snaga!
Očito nisi gledao Spa i Monzu lani gdje je Red Bull sa manjom snagom i brzinama na pravcu pobjedio!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:31   #1089
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Prošle godine su svi motori bili otprilike izjednačeni, ove godine baš i nisu, mogle bi sve Ferrari i Renault momčadi dosta gubiti na pravcima u Monzi.
Baš mi je bilo jadno za vidjeti danas u Hungaroringu na startno ciljnoj ravnici kako Raikkonen sa DRS-om ne može biti brži od Masse kada su prikazivali onu grafiku sa brzinom, no to je možda bilo i do drugačijeg setupa jer je Ferrari bio brži kroz zavoje.
Po svemu sudeći, mislim da će samo Williams moći parirati Mercedesu u Spa i Monzi.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:34   #1090
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Exclamation

Citiraj:
Autor Speedbreaker Pregled postova
Prošle godine su svi motori bili otprilike izjednačeni, ove godine baš i nisu, mogle bi sve Ferrari i Renault momčadi dosta gubiti na pravcima u Monzi.
Baš mi je bilo jadno za vidjeti danas u Hungaroringu na startno ciljnoj ravnici kako Raikkonen sa DRS-om ne može biti brži od Masse kada su prikazivali onu grafiku sa brzinom, no to je možda bilo i do drugačijeg setupa jer je Ferrari bio brži kroz zavoje.
Po svemu sudeći, mislim da će samo Williams moći parirati Mercedesu u Spa i Monzi.
NE osvaja najbrzi, nego prosjecno najbrzi, sta ima veze koliko ide po pravcu kad je vrime po krugu losije. Force Indija je cesto bila primjer, na speed trapovima najbrzi, a gube sekundu po krugu.

Mercedes AMG Petronas trenutno ima najbolji setup (motor i karoserija) i tu nema spora. Domiirat ce ka sta su dominirali dosad.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Staro 27.07.2014., 19:34   #1091
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,511
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Očito nisi gledao Spa i Monzu lani gdje je Red Bull sa manjom snagom i brzinama na pravcu pobjedio!
Lani su pravila bila drukčija... Top speed će imati veći značaj (naravno ne glavni) jer su momčadi izgubile dosta potiska, a ne mogu to tek tako vratiti. Ali Mercedes je i po tom pitanju bezbrizan pa za njih nece biti problema.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:50   #1092
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
NE osvaja najbrzi, nego prosjecno najbrzi, sta ima veze koliko ide po pravcu kad je vrime po krugu losije. Force Indija je cesto bila primjer, na speed trapovima najbrzi, a gube sekundu po krugu.

Mercedes AMG Petronas trenutno ima najbolji setup (motor i karoserija) i tu nema spora. Domiirat ce ka sta su dominirali dosad.
Pa naravno da ima veze kolko je brz po pravcu kad pravci čine 70% kruga u Monzi. U Spa nije toliko bitno ali opet bolid sa slabijim motorom nema šanse.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:57   #1093
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Lani su pravila bila drukčija... Top speed će imati veći značaj (naravno ne glavni) jer su momčadi izgubile dosta potiska, a ne mogu to tek tako vratiti. Ali Mercedes je i po tom pitanju bezbrizan pa za njih nece biti problema.
Mercedes ima problema sa stražnjim kočnicama i pregrijavanjem.

BTW Hamilton je pred kraj današnje utrke opet imao problema sa pritiskom goriva i to je jedan od razloga zašto nije mogao proći Alonsa u DRS zoni.

Bolid ima dosta dječjih bolesti tako da neće biti bezbrižni!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 20:02   #1094
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,511
Meni odgovara. Sezona i onako pripada njima i valjda Rosbergu pa bi njihov gaf bio dobar za zanimljivost.

Još da Ricci pobjedi koji put i da učvrsti status prvog vozača u Red Bullu
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 21:41   #1095
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Speedbreaker Pregled postova
Pa naravno da ima veze kolko je brz po pravcu kad pravci čine 70% kruga u Monzi. U Spa nije toliko bitno ali opet bolid sa slabijim motorom nema šanse.
Opet pogledaj rezultate unazad, baci oko na speed trapove, i naravno na pobjednika i avg speed

http://macofan.com/en/

Odlicna straica, s masu podataka
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 09:12   #1096
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Di si to pročitao? Gledam po netu i ne nalazim to...
Na Autosport forumu!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 09:20   #1097
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,961
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kakav gaf McLarena...
Oni vec par sezona imaju prognozu drugciju do svih, bas bih volio vidit tog njihovog genijalca metereologa, brijem da bi google weather na mobitelu dao bolju prognozu .

A o boxevima da ne govorimo, vec valjda 10 utrka nisu imali box izmjene guma da barem jedan nisu sjebali na 5+ sek .

Inace odlicna utrka
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 09:24   #1098
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Oni vec par sezona imaju prognozu drugciju do svih, bas bih volio vidit tog njihovog genijalca metereologa, brijem da bi google weather na mobitelu dao bolju prognozu .

A o boxevima da ne govorimo, vec valjda 10 utrka nisu imali box izmjene guma da barem jedan nisu sjebali na 5+ sek .

Inace odlicna utrka
Opet su mogli riskirat (vise) pa ic na slikove dok ne sastavi kisa. Mislin idu dosta na foru sta ako padne, a ne pada (kad pocme padat, promini). Manje govno pojidu ako pada kisa a stavili su slick kao ostali, nego kao jucer ako ne pada pa pisu kitu.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 10:32   #1099
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Jos je Vettel imao super-srecu da nije udario u onaj zid. Nije ni trebao zavrsiti utrku.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 10:34   #1100
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Jos je Vettel imao super-srecu da nije udario u onaj zid. Nije ni trebao zavrsiti utrku.
Molio bi lipo to je zananje. Nije on za kurac 4x WC.

Perez je isto napravio i poljubio zid, Vettel je samo pokaza kako se to pravilno radi.





Pustio je malo misevima da se igraju, pa ce opet udarit seriju od 4xWC
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 10:36   #1101
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Vettel sve bolje vozi, i danas bi bio 2-3 da nije bilo onog okretanja.
Ma da. Pogledaj razliku u odnosu na ove ispred sebe. A koliko mu je izvrtanje odnijelo, 7-8s..
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 10:46   #1102
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Begi, zabranjeno je hakiranje tuđih accountova i korištenje istih. Prijavljen si za ovo.


Nego da malo ne silujemo Vettela, Kimi mi je osta u sjeni. Jako dobar rezultat i za njega, iako nisan pod dojmom da bi bio bolji da Ferrari nije zasra kvalifikacije. Imali su brzinu to se vidilo u utrci, definitivno me zanima oce se probudit do kraja sezone.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 12:12   #1103
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Ma ja samo gledam f1, uživam i razmišljam svojom glavom, kao i Baja 001. Ne vodim računa hoće li susjedu crknuti krava (motor). Ne prepisujem ništa sa drugih foruma, niti se držim raznih izjava kao npr Ham " Biće teško probiti se na ovakvoj stazi među prvi 10", a na kraju da nije izletio na početku, mogao je biti prvi. Znam prozivanjem nekih vozača, ne mislite doslovno tako o njima, jer normalno da trebamo imati i humora u ovoj temi. Vrijednost vozača se vidi najbolje kod njegovog transfera. Pokušajte saznati cifru koju nudi Mercedes (Meclaren) Vettelu za 2016g.
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 12:48   #1104
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
"Vettel should have just stopped the car after that spin, got out and acted like he just parked it there on purpose #F1"



/r/formula1

http://www.gfycat.com/TiredShockedAustraliankestrel
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2014., 12:54   #1105
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Oni vec par sezona imaju prognozu drugciju do svih, bas bih volio vidit tog njihovog genijalca metereologa, brijem da bi google weather na mobitelu dao bolju prognozu .

A o boxevima da ne govorimo, vec valjda 10 utrka nisu imali box izmjene guma da barem jedan nisu sjebali na 5+ sek .

Inace odlicna utrka
Bit će da su Vakulu zaposlili
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 08:18   #1106
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Opet su mogli riskirat (vise) pa ic na slikove dok ne sastavi kisa. Mislin idu dosta na foru sta ako padne, a ne pada (kad pocme padat, promini). Manje govno pojidu ako pada kisa a stavili su slick kao ostali, nego kao jucer ako ne pada pa pisu kitu.
A opet da im je uspjelo i da je pala kiša proglasili bi ih meteo-bogovima...tako to obično bude.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 08:34   #1107
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
A opet da im je uspjelo i da je pala kiša proglasili bi ih meteo-bogovima...tako to obično bude.
A ovako su isli ostat na INT, kad su ionako svi isli na slick i na kraju su vise izgubili. Ali da nebi bio general nakon bitke.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 20:02   #1108
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ma citao sam negdje da se mclarenu pokvario radar. Navodno je netko prolio pice po njemu.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 10:34   #1109
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
OK Jenson, so we do see rain on the radar. It’s difficult to be precise when that’s going to be. So look after these tyres and we will try to last ’til the rain in seven or eight minutes, hopefully.
2014 Hungarian Grand Prix team radio transcript
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 10:58   #1110
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vettel: OK guys. Unlucky race. I think mistake from my side to spin, but also you left me in charge-3 after the restart. We lost two positions because of that. So…

Koja plačipička...
Mislin da je prica zakljucena. Kad pobjedjuje on je zasluzan, a kad pusi svi su krivi. Posjeca me na nase velike gazde
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na