Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2012., 14:20   #901
Hardwiz42
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 16.01.2012. u 14:47. Razlog: http://forum.pcekspert.com/faq.php?faq=new_faq_item#faq_faq_osnovna_pravila
Hardwiz42 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 14:29   #902
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ako je netko nepristojan ili u najmanju ruku neadekvatan u tom trenutku, red je obavijestiti poslodavca koji će uvijek reagirati. Znam da nitko nije savršen, pa tako ni moja malenkost, ali bi volio da rasprava ne ode u krivom smjeru.

Ja pak imam samo riječi hvale za Links u Zagrebu, dečki su uvijek bili kulturni, ljubazni i rado su pomogli, pa makar došao kupiti samo tintu za pisač ili ventilator. Ako je gužva ili panika, ili ako trgovac ima neki "svoj dan", a jbg bad luck, svi ga imamo. Ja sam jutros na poslu htio pobiti pola svojih kolega zbog nekih svojih mušica. Nekad jednostavno treba imati strpljenja i razumijevanja.

No kod nekih ne, npr u jednom drugom IT dućanu, gdje su nekulturni svaki put kad uđeš unutra. Njima sam jednom prilikom i očitao bukvicu, isprva pristojno, no poslije je skoro došlo do sukoba jer dečki imaju puno jezika, a malo poštovanja. Otada tamo više ne idem.

Sada ću opet neke stvari kupiti u Linksu, makar su skupi, ali em imaju svoj servis (koliko toliko) i uvijek me ljubazno prime. Eto, nadam se da sam malo smirio strasti. Pozdrav svima
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 16.01.2012. u 14:47.
Guls je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2012., 14:39   #903
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
Eto ja imam same pohvale za decke iz poslovnice Varazdin. Cesto kupujem tamo, sto za firmu , sto za sebe i decki (Kruno i Tomislav) su vrlo ljubazni i sustreljivi. Decki svaka cast, takvima kao sto ste vi bi poslodavac trebao dati povisicu i bonuse!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 14:54   #904
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Isto tako pohvale za Links u Zagrebu, servis i prodaja uvijek maksimalno ljubazni, nemam nikakve primjedbe...cijene jesu više ali bar znam da imaju to i to na lageru kad mi treba i da neću imat probleme oko eventualnih reklamacija.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 14:57   #905
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ja imam pohvalu za dečke iz ZG. I posebnu pohvalu servisu. Inače imate mail za pritužbe od linska, zar nije zabranjeno na forumu iznositi osobne podatke ljudi?


"
  1. Kršenje privatnosti, kao što je objavljivanje tuđih podataka (ime, prezime, e-mail adresa) osim općepoznatih podataka o javnim osobama, kao i poticanje drugih članova na iste ili slične djelatnosti."
  Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 15:16   #906
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Za dečke iz poslovnice Varaždin (Tomislav S. i Kruno K.) imam samo riječi hvale, za ove ostale poslovnice ne znam. Svako malo se spominje neka, u zadnje vrijeme - Splitska.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 15:50   #907
Hardwiz42
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Danas sam bio u Linsku u Slavonskom Brodu. Strašno sam ispizdio zbog čobanina koji tamo radi. Zove se xy (tako mi piše na računu). Ulazim unutra i pitam zašto se niko ne javlja na teleon (zvao sam 4 dana po 30-40 puta svaki od 2 broja koji su navedeni na stranici, i naravno, niko se nije javio). Pitam ga zašto se niko ne javlja, kad on poče onako povišenim tonom meni o tome kako je stalno gužva i nemaju ni on ni kolega vremena da se jave. Ja sam samcijat u radnji, a on mi priča o gužvi koja ga sprječava da se javi na bar jedan od 100+ mojih poziva.

Pitam ga ima li na stanju nešto od Thermalrighta, kad on se pravi lud. Ja pogledam u njega, kad on meni: "Ja nikad nisam čuo za tako nešto, a ako ja nisam čuo za to, onda to ne postoji." (tim riječima)
Nakon 10ak sekundi tišine on nastavlja: "Nije Thermalright nego ThermalLight." Meni opet faca . I tako on nastavlja meni objašnjavati kako sam ja nepismen i kako ne znam pročitati šta zapravo piše.

Naduvano glupo derište. Stvarno mi nije jasno da može biti toliko glup i tako se ponašati... Sav je on pun sebe, našao se tu nešto objašnjavati a nema pojma kakve gluposti valja, i još se propinje na zadnje kad priča. Bezobrazno da ga treba tući.
Hej, to što ti pričaš su gluposti.... Sa linksom iz Broda imam samo odlična iskustva. Dečki su super, uvijek mi pomognu i kad ne moraju. Oba se odlično kuže u hardver. Sklopio sam si komp, sve po njihovim preporukama i preeezadovoljan sam. Ovakvih danguba koji se samo žale poput tebe su puni forumi, svi samo nešto serendate i glavni ste na forumu, a u stvarno životu ste male curice. Samo da znaš da ću ovo reći dečkima u linksu... Kada znaš biti tako hrabar na forumu (sva sreća piše ti ime na profilu) sada će se znati tko serenda po njima, a dečki su zaslužili samo pohvale, posebno nakon promašaja od zaposlenika zvanih ve-m.. i hgsp....... živio links brod!

Zadnje izmijenjeno od: buljo. 16.01.2012. u 16:00.
Hardwiz42 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 15:59   #908
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Lol, koji padobranac.

On topic:
Dečki u Osijeku jako uslužni i pristojni. Kad im linija nije zauzeta, uvijek mi se jave i kažu jel nečega ima ili ne. Ipak mi je to bitno jer sam 30km od Osijeka, a nije se jeftino vozikat bezveze.
Samo pohvale za Osijek.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 16:01   #909
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Nećemo stavljat puna imena i prezimena na forum.
Postovi sa imenima editirani.

@Hardwiz42

S obzirom da si novi na forumu prouči malo bolje pravila, jer sljedeći put neće biti samo karton.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 16:20   #910
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Lol, koji padobranac.

On topic:
Dečki u Osijeku jako uslužni i pristojni. Kad im linija nije zauzeta, uvijek mi se jave i kažu jel nečega ima ili ne. Ipak mi je to bitno jer sam 30km od Osijeka, a nije se jeftino vozikat bezveze.
Samo pohvale za Osijek.

Dobri jesu, ali znalo mi se desiti par puta da piše na webu da ima, nazovem ih i kažu da ima, a kad odem do trgovine a ono nema.. Sjećam se da je bila jednom u pitanju neka sc939 ploča..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2012., 16:59   #911
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Pula, isto tako samo rijeci hvale.Uz to imaju i besplatni wifi spot
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 17:10   #912
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,027
Da, to je novi fazon. I u Vž imaju isto.


Ja isto imam samo riječi hvale za dečke u Vž linksu. Prošli put sam ih uspio nažicat za kalendar
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 17:47   #913
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Citiraj:
Autor Hardwiz42 Pregled postova
Hej, to što ti pričaš su gluposti.... Sa linksom iz Broda imam samo odlična iskustva. Dečki su super, uvijek mi pomognu i kad ne moraju. Oba se odlično kuže u hardver. Sklopio sam si komp, sve po njihovim preporukama i preeezadovoljan sam. Ovakvih danguba koji se samo žale poput tebe su puni forumi, svi samo nešto serendate i glavni ste na forumu, a u stvarno životu ste male curice. Samo da znaš da ću ovo reći dečkima u linksu... Kada znaš biti tako hrabar na forumu (sva sreća piše ti ime na profilu) sada će se znati tko serenda po njima, a dečki su zaslužili samo pohvale, posebno nakon promašaja od zaposlenika zvanih ve-m.. i hgsp....... živio links brod!
da nisi ti taj prodavač iz linksa ? registrirao si se samo zbog ovoga
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 17:49   #914
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Danas sam bio u Linsku u Slavonskom Brodu. Strašno sam ispizdio zbog čobanina koji tamo radi. Zove se M.D. (tako mi piše na računu). Ulazim unutra i pitam zašto se niko ne javlja na teleon (zvao sam 4 dana po 30-40 puta svaki od 2 broja koji su navedeni na stranici, i naravno, niko se nije javio). Pitam ga zašto se niko ne javlja, kad on poče onako povišenim tonom meni o tome kako je stalno gužva i nemaju ni on ni kolega vremena da se jave. Ja sam samcijat u radnji, a on mi priča o gužvi koja ga sprječava da se javi na bar jedan od 100+ mojih poziva.

Pitam ga ima li na stanju nešto od Thermalrighta, kad on se pravi lud. Ja pogledam u njega, kad on meni: "Ja nikad nisam čuo za tako nešto, a ako ja nisam čuo za to, onda to ne postoji." (tim riječima)
Nakon 10ak sekundi tišine on nastavlja: "Nije Thermalright nego ThermalLight." Meni opet faca . I tako on nastavlja meni objašnjavati kako sam ja nepismen i kako ne znam pročitati šta zapravo piše.

Naduvano glupo derište. Stvarno mi nije jasno da može biti toliko glup i tako se ponašati... Sav je on pun sebe, našao se tu nešto objašnjavati a nema pojma kakve gluposti valja, i još se propinje na zadnje kad priča. Bezobrazno da ga treba tući.
Potvrdjujem sto je rekao kolega Milentije. Gospodicic M.D. je bez sumnje "naduvano, glupo deriste". Znaci kupujem i u Links Brod i Osijek i nemam zamjerka na nikoga osim na ovog gospodicica koji je popio svu pamet svijeta pa je pokusava udijeliti i meni umjesto da me usluzi. Konkretno nisam ga uspio nagovoriti da mi otvori sluske i mis u poslovnici da ih isprobam posto se radilo o skupljim stvarima jel. Dok u Osijeku gosp. Karl je uredno otpakirao i crni i bijeli Carbide 500R od milju kn svaki i izvadio na stol da vidim koji mi se vise svidja
Znaci ne trebam da mi zutokljunac soli pamet zasto je Logi mis bolji od Roccata jer znam sve o doticnim misevima, jedino sto nisam znao je kak mi leze u ruci, a to zadovoljstvo mi nije priustio. Onaj drugi s bradom je cist OK u Brodu.
Da ne spominjem da se u poslovnici nadje i neki njegov frend koji je jos dodatan uteg na kupcevom vratu.
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 18:11   #915
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
...Dok u Osijeku gosp. Karl je uredno otpakirao i crni i bijeli Carbide 500R od milju kn svaki i izvadio na stol da vidim koji mi se vise svidja ...
Hehe, Karl U. (da budemo precizniji)
Zašto me to ne čudi?
Legenda, definitivno...kao i ostatak ekipe tamo.

Evo, i ja se (oovaaaj)...moji klinci se za Božić ponovili sa PS3 i sada frka pred blagdane, konzole se rasprodaju k'o lude, a meni trebao baš određeni model i još neke informacije iz prve ruke (plejka+kojekakvi dodatci, da ne duljim). E sada, kako su taj model imali na stanju jedino u Zg, zovem tamo da čovjek iz prve ruke ode vidjeti šta se sve nalazi u box-u, i sl. što ovaj i učini (i zahvaljujem na tome djelatniku u Zg), kažem "to je to" da bih tel. naručio, on odgovara da ne može tako zaprimiti narudžbu, po tel. pozivu.
Nemam zamjerke, sve5, čovjek ne može to i- gotovo.
Nazovem OS, predstavim se pitam jel' može narudžba- može

I sada da ja negdje drugdje kupujem, a bez debeloga razloga


Eee, skoro zaboravih: Dell 2412m, kupio "na neviđeno" prije 10-ak dana u poslovnici, toliko o povjerenju...dajem glavu da je i naljepnica u kutiji bila naopako zalijepljena da bi mi uvažili primjedbu...naravno, monitor 5/5
  Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 18:20   #916
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Hardwiz42 Pregled postova
Hej, to što ti pričaš su gluposti.... Sa linksom iz Broda imam samo odlična iskustva. Dečki su super, uvijek mi pomognu i kad ne moraju. Oba se odlično kuže u hardver. Sklopio sam si komp, sve po njihovim preporukama i preeezadovoljan sam. Ovakvih danguba koji se samo žale poput tebe su puni forumi, svi samo nešto serendate i glavni ste na forumu, a u stvarno životu ste male curice. Samo da znaš da ću ovo reći dečkima u linksu... Kada znaš biti tako hrabar na forumu (sva sreća piše ti ime na profilu) sada će se znati tko serenda po njima, a dečki su zaslužili samo pohvale, posebno nakon promašaja od zaposlenika zvanih ve-m.. i hgsp....... živio links brod!
Sad ćeš me i ti ubjeđivati da ono što sam ja doživio (svojim očima vidio i svojim ušima čuo) nije istina?
Bilo bi mi drago da dotični "profesionalac" čuje za ovo i sam se ovde javi ako ima šta da kaže.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 18:49   #917
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Možda je to baš on .
Registrirao se danas i prva 2 posta su mu bila u ovoj temi.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 16.01.2012., 19:30   #918
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ne znam zašto se neko našao uvrijeđenim nakon što sam napisao svoje iskustvo. To je ono što sam ja iskusio/doživio kada sam ušao unutra da kupim ono što mi je trebalo. Možda čovjeku nije bio dan, ko zna, ali nije se baš pokazao.

Da idem pisati neki pismeni prigovor na Linksov mail nema potrebe jer sam kupio ono što mi je trebalo. Nije mi pravio probleme oko reklamacije, vraćanja novca, izdavanja računa ili ne znam ni ja čega što bi bilo protivzakonito. Napisao sam svoje iskustvo da stoji tu, da onaj ko čita ovu temu zna šta može očekivati i kako da se postavi prema dotičnom kada bude imao kontakta sa njim. Tek ukoliko ovo postane učestala pojava onda bi trebalo poslati neki mail Linsku i žaliti se na ponašanje radnika.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 09:56   #919
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,533
Evo napokon jedno dobro iskustvo, dosao mi mux 120 i covjek iz overseas-a mi kaze netrebate mi nista platit, dobio cooler free
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 19:06   #920
Matej_sb
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1
Isprika za loš dojam...

Dečki pozdrav!

Milentije:

Stvarno mi je žao ako sam ti ostavio takav dojam, stvarno mi nije bila namjera. Definitivno imaš pravo za Thermalright, ja krivo vidio i ispao glup .Sry za telefon, u tom periodu je znao zvoniti cijeli dan a bude po 20 kupaca u dučanu, a pola radnog vremena smo i kolega i ja sami, probaj nazvati sad kad nisu blagdani, garantirano javljanje. Večinu vremena uglavnom provodim sa "ameterima" u hardver da ponekad i ja zaboravim da ima i ljudi koji se stvarno razumju u ono šta kupuju, i više nego ja. Ubuduće mi samo recite da ne trebate nikakav savjet ili mišljenje i ja zašutim (ionako previše pričam cijeli dan, hehe). Morati ću taj "refleks" malo popraviti.

danijel_b:

Ovo što sam naveo za kupce amatere gore u postu vrijedi i za tebe, još jednom stvarno mi je žao ako sam ostavio loš prvi dojam, i kažem ovo za mišljene i savjete me traži oko 90% kupaca pa se čovjek valjda naući, već sam na automatici. Nemoj se ljutiti za miša, shvati da smo još uvjek mlada poslovnica i nisam bio još siguran koji se sve artikli smiju vaditi iz org. pakovanja. Ako ti kažeš da je Karl (car, by the way ) iz OS tebi izvadio, meni je to zeleno svijetlo, drugi puta kada dođeš samo uperi prstom i biti će ti pezentirano (u tišini, naravno ). Sry još jednom.

Uglavnom, u znak isprike htio bih obojci ponuditi links člansku iskaznicu s kojom ostvarujete brojne pogodnosti pri kupnji hardvera. Nadam se da sve ovo možemo ostaviti iza nas i da se vidimo uskoro!

P.S. Samo mi naglasite da ste vi jer mi prođe hrpa ljudi kroz radnju pa zaboravim lica...

Hardwiz42 frende, hvala na pohvalama. Nema se potrebe svađati, svi smo tu prijateljski raspoloženi, samo mali nesporazum. Tebi bih ponudio članstvo, ali ti si već član. pozz
Matej_sb je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 20:07   #921
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Drago mi je da si se i sam javio ovde, da se vidi i druga strana priče. Sve OK.

Člansku karticu prihvatam sa zadovoljstvom.

EDIT: Da zaboravio sam, potrudite se nekako oko tih telefona.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija

Zadnje izmijenjeno od: Milentije. 17.01.2012. u 20:53.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 20:55   #922
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Pohvalno od djelatnika Linksa da se javio i ispricao.Majstore kapa do poda
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 20:59   #923
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Majstore, svaka čast. Ovo se ne viđa svaki dan. Također kapa do poda.

Treba imati hrabrosti za tako nešto, čestitam.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 21:27   #924
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Nego kada smo kod te clanske iskaznice, danas sam u Linksu iskrcao skoro 700 krznenih zivotinjica za tipkovnicu a nisu mi ponudili tu iskaznicu
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 21:29   #925
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Nego kada smo kod te clanske iskaznice, danas sam u Linksu iskrcao skoro 700 krznenih zivotinjica za tipkovnicu a nisu mi ponudili tu iskaznicu

Moraš iskrcati puno više krznenih životinjica da bi dobio člansku iskaznicu:P
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 21:45   #926
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
jel ima mozda netko nekakav info kad bi mogla doci Corsair K60 tipkovnica? i da li bi mozda mogli dobiti nekakve novce tipkovnice sa red/brown switchevima, jer Zowie je dosta skupa, a 6gv2 i blackwidow imaju black/blue..
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 22:35   #927
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
Citiraj:
Autor Matej_sb Pregled postova
*cut
znači tako se dobivaju članske iskaznice? niš, moral bum onda naći neki prigovor za dečke iz Vž, al nekak mi se čini da do toga nebu došlo
ugl, svaka čast na javnoj isprici
domis je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 22:41   #928
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,035
S poslovnicom Split ima naravno problema jer npr. lik koji tamo trenutno radi je informiran za poludit.

I ja radim u trgovini (veliki prehrambeni lanac s 2000-3000 različitih artikala u sustavu) i kad me kupac pita za nešto nije me sram reć "ne znam", pa onda u prisustvu kupca pročitam detaljnije specifikacije ili pitam nekoga s tog odjela i zapamtim informacije.

Moje iskustvo je nedavno bilo za naručenu pasivnu karticu.
Namjerno sam inzistira da isprid mene otvori kutiju - iako je prodavač sam potvrdija da je riječ o pasivnom modelu kao šta stoji na narudžbi, pa eto nema smisla zavirivati.
Naravno na kartici je bija aktivni prculjak od 5-6cm promjera, a na njegovom licu efekt iznenađenja ko u naivne školarke.
Onda lik stane objašnjavati kako je to zapravo tih ventilator i kako slika proizvoda može varirati.

"Uljudno poklopim" da je vent na bivšoj grafi krepa zbog prašine i poveo sa sobom GPU (a Sherlocku nisam još dodatno tija objašnjavat kako sam htio vidjeti proizvod zbog tog famoznog "Slike artikala su ilustrativne prirode te ne moraju u potpunosti odgovarati artiklima." pa u konačnici nisam osta zatečen kao njegova malenkost).
Naravno ništa drugo pasivno nije bilo u ponudi do neke normalne cijene (kupova sam za žensku osobu koja se u računala razumi ka ja u tržište vrijednosnih papira i treba joj grafa samo za prikaz slike) jer eto Split je očito selendra, a njihova politika možemo naručit robu samo sa centralnog skladišta je divna.

Ima također duže vrime da me je jedan drugi prodavač (taj radi u njih praktički od otvaranja poslovnice) uvjeravao kako taj SATA II / SATA I jumper ne dolazi već odavno - inače taj WD disk je imao taj jumper nego sam fizički htio provjeriti prije nego platim.
Nisam imao živaca ni volje likovati, već sam ostavio novce uzeo disk i pozdravio "gospodina koji sve zna".

Za kraj mogu samo reć da su prodavači iz Linksa zapravo profesionalci u odnosu na neke iz konkurentskih firmi. Žalosno.

PS Usput cijena njihove robe je za svaku pohvalu a servis tako divan (ako matičnu dajete ne zaboravite plastični CPU cover - to Vam inače isto spada pod full bundle) Sarcasm mode off
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 22:56   #929
samsung89
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Našice-Osijek
Postovi: 324
Pa ništa čudno za cover.
Radio sam par godina u servisu i recimo kada šaljem dobavljaču obavezno je staviti taj plasticni cover gore.

Isti vrag kao da šalješ CPU sa pinovima bez kutije i onda dođe u servis sa 988 iskivljenih pinova, kuzis?
samsung89 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 23:07   #930
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,035
Ako je matična u svojoj kutiji i antistatičkoj vrećici onda je potreba za tim coverom već preseravanje (šta otpast će kondezator i zabit se u socket ).
Šta je sljedeća nekorištena naljepnica od proizvođača matične.
Inače za pinove/donju stranu procesora je jasno (bez obzira imao ih on ili ne (kao Intel) - da se smanji kontakt golim rukama s tom površinom).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na