Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.01.2009., 15:50   #61
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,680
Kako se razvija ova tema....
Ja iman u jednom fortrona od 600w (bezpotzrebno,konfa trosi jedva 200w) a u drugom kodegena od realnih 220-230w a konfa trosi mozda 150w u loadu

Sa oba sam zadovoljan ,nisu bučni ,rade ,naponi dobri...ako rikne kodegen i povuče nesto necu plakat jer cila konfa vridi 200kna...

Jača mi netreba jer neigram ,neradim sa videom i tak...dovoljno za mene...čemu se preseravat sa kompovima od 2k eura ako ces samo igrat igre na njemu ,nista bitno lol...

Ako je nesto vazno ,poslovni komp ,podaci bitni i sve to isto bi rađe uzeo fortona od 350-400w PNF nego cekao oce mi crknit neko no name i povuć HDD ili nesto sta mi je bitno.
EOD
webstartm je offline  
Staro 01.02.2009., 11:25   #62
sysyphus
Premium
Moj komp
 
sysyphus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ši
Postovi: 90
e moj quazar... vidin da ti jos nisi napisali ali ja eto ocu..TI SI IDIOT...
ali ono znas kakvi se rijetko nalaze.. iznija si toliko gluparija da je to za ne povirovati.....
malo citaj postove ode.. ako ti ovaj forum nije dovoljan.. a cini mi se da zbog tvog svobuhvatnog svjetonazora nijedan nece biti dovoljan.. onda jednostavno spoji kompjuter na sta slabije napajanje..a najbolja su ti ona na kojima nista ne pise...i idi svaki dan u crkvu pa moli boga da ti sacuva komponente...kako se raspizdin kada ove gluparije citan... vidi se da se jos nije opeka...
sysyphus je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na