Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2008., 00:01   #781
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
btw, taj kvadrić ne upskejla....to je bio super izbor za male pare da se spoji na CRT i gledaju divixi i xvidi....za LCd i plazmu bi trebao neki sa solidnim skejlerom...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2008., 14:47   #782
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
kad dođe vrijeme kad ćeš moći koristiti taj famozni mpeg4 tuner onda će ih biti (externih) za kikiriki...o full hd-u sam već rekao....nema efekta na 3m pogotovo za dijagonale ispod 46"....ako gledaš bliže, recimo na 2m onda je to druga stvar.....

a gle ljepse da je full hd neg da nije. ovo da ce biti externih da biti ce al to je dodatna komponenta koju ja nezelim i to je dodatni daljinac koji ja nezelim ak me kuzis.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2008., 00:28   #783
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
a gle ljepse da je full hd neg da nije. ovo da ce biti externih da biti ce al to je dodatna komponenta koju ja nezelim i to je dodatni daljinac koji ja nezelim ak me kuzis.
a čuj, već sad se nađe neki metabox combo za 2300kn a imaš sd, zemaljski i satelitski HD, mpeg2 mpeg4 sve živo čoeče....za par mjeseci ide cijena sigurno još dole kako saznajem od frenda koji ih dila. Tak da prek toga imaš satelitski HD, imaš i mpeg4 pa moš za 3 godine gledat "Otvoreno" u HD-u, a imaš i mpeg2 i odmah moš gledat fantaziju od komprimirane slike sa oiv-a...fullhd bolje neg da ga nema? pa sad....ekipa još uvijek ima najviše onih divixa koji dolaze s takvom rezom da ih je bolje gledat na telki sa što manjom rezom...a i jedna hd ready telka će super pokazat bluray u budućnosti....pogotov ako si bar 3m od ekrana pa ne kužiš tolko niti neku razliku...a fullhd telka u pravilu je dosta skuplja od hdready telke iste klase (kvalitete slike - kaj god)...dakle ti bi rađe neki sony LCD sa mpeg4 tunerom nego plazmu pioneer 428Xd koja nema mpeg4 tuner? a koja pojede slikom bilo kaj u klasi pa i iznad.....omg
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2008., 23:55   #784
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
gnomisa - čemu se trudiš, neka žive u svom svijetu...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2008., 12:09   #785
Hele
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 104
Da li je netko razgledavao možda W seriju od Sonya? Čini mi se kao dobar tv a 32W4000 se da nać za 6600kn? Zanima me kako izgleda SD na njemu. Najviše ću gledat SD, DVD a gledat ću sa udaljenosti od 3m. To mi je još zadnja konkurencija spram 37pv80.
Hele je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2008., 15:10   #786
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Hele Pregled postova
Da li je netko razgledavao možda W seriju od Sonya? Čini mi se kao dobar tv a 32W4000 se da nać za 6600kn? Zanima me kako izgleda SD na njemu. Najviše ću gledat SD, DVD a gledat ću sa udaljenosti od 3m. To mi je još zadnja konkurencija spram 37pv80.
32" je stvarno premalo za 3m...37" je taman...megalomani će reći da im je sa 3m taman 42" i da se onda osjećaju kao u kinu .....ako se ipak odlučiš za 32" - pogledaj i 32V4500...super telka u toj dijagonali a soma kuna jeftinija od W serije...DVD će ti na 32" sony-u izgledati dobro a SD nek ide prek dvbt-a jer analogija je na LCD-u lagano banana....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2008., 16:24   #787
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Hele Pregled postova
Da li je netko razgledavao možda W seriju od Sonya? Čini mi se kao dobar tv a 32W4000 se da nać za 6600kn? Zanima me kako izgleda SD na njemu. Najviše ću gledat SD, DVD a gledat ću sa udaljenosti od 3m. To mi je još zadnja konkurencija spram 37pv80.
meni je na 40 ekranu sd bio izvrstan,a na manjem ti može biti samo bolji.


http://whathifi.com/Review/Sony-KDL-32W4000/
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 00:07   #788
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
[QUOTE=dugixy1;1144085]meni je na 40 ekranu sd bio izvrstan,a na manjem ti može biti samo bolji.

kak ti izgleda nogomet na SD-u?...npr. kad netko ispucava loptu...kak izgleda vaterpolo? ja sam odustao od LCD-a baš zbog tog zamućivanja kod dinamičnih pokreta koje kuže picajzle kao ja. Fakat skužim i jako smeta. Kuži se i na plazmi ali ni blizu toliko da iritira.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 00:12   #789
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Admine nije bilo potrebe za banom, od svih linkova koje sam postavio, bilo ih je 9, na 7 je besplatan HD materijal (spotovi u 1080i rezoluciji snimljeni sa HD tunera, promo materijal, free traileri itd!!!!!!

Ona 2 linka su mogla biti uklonjena, mogao si mi takodjer na pm poslati upozorenje, jer sam zaista stavljao sta imam u kolekciji!

Slike su takodjer bile postavljene da se vidi kako izgleda pojedini trailer ili HD demo!

Da ne znam kakva su pravila foruma, postoji fleksibilnost i ljudski dogovor a ne po kratkom postupku.!

Ako nekom nisam pomogao nisam odmogao, a linkovi su bili prvenstveno namjenjeni da se skinu i da se iskoriste u svrhu testiranja prilikom kupovina televizora! !

Zadnje izmijenjeno od: Nani. 23.09.2008. u 00:53.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 00:27   #790
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Nani, nema potrebe za filozofiranjem, prekršio si i pravila o veličini slika i bacio linkove na pirateriju

Pravila si dobio mailom pri regi a nisi se baš ni jučer regao da ih nisi uspio polovit, osim toga nisi ni dobio bog-zna-kakav dugi ban...

Ako hoćeš otvorim ti onaj thread, slike u thumbnails, bez linkova na skidanje filmova i svi sretni
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2008., 00:51   #791
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Onaj post je dobar za razmjenu besplatnog HD sadrzaja, sve sto nije "free" bit ce brisano i rijesena stvar.
O velicini slika ne mogu da komentarisem, bile su 480p, nisam znao da sve ide u thumb.
Znas da ga nisam postavio radi sebe, radi ljudi da mogu lakse istestirati televizore prilikom kupovine, jer su ipak u pitanju tesko steceni novci.
Sto se mene tice sve je u redu, idemo dalje
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 02:56   #792
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Admine nije bilo potrebe za banom, od svih linkova koje sam postavio, bilo ih je 9, na 7 je besplatan HD materijal (spotovi u 1080i rezoluciji snimljeni sa HD tunera, promo materijal, free traileri itd!!!!!!

Ona 2 linka su mogla biti uklonjena, mogao si mi takodjer na pm poslati upozorenje, jer sam zaista stavljao sta imam u kolekciji!

Slike su takodjer bile postavljene da se vidi kako izgleda pojedini trailer ili HD demo!

Da ne znam kakva su pravila foruma, postoji fleksibilnost i ljudski dogovor a ne po kratkom postupku.!

Ako nekom nisam pomogao nisam odmogao, a linkovi su bili prvenstveno namjenjeni da se skinu i da se iskoriste u svrhu testiranja prilikom kupovina televizora! !
Ljep pozdrav mome "neprijatelju", drago mi je da si opet sa nama

PS

Jelc ti je ljubitelj LCD-a tako da ti je sve jasno hehe
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 03:43   #793
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Pa sto odma nisi rekao
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 00:04   #794
Hele
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 104
Citiraj:
32" je stvarno premalo za 3m...37" je taman...megalomani će reći da im je sa 3m taman 42" i da se onda osjećaju kao u kinu .....ako se ipak odlučiš za 32" - pogledaj i 32V4500...super telka u toj dijagonali a soma kuna jeftinija od W serije...DVD će ti na 32" sony-u izgledati dobro a SD nek ide prek dvbt-a jer analogija je na LCD-u lagano banana....
Evo bio danas u Vemilu i svaka čast dečku koji si je dao truda, od štrakanja po tv-ima do mnogo objašnjavanja. Riješio sam puno dilema poput 100Hz, full HD, veličini ekrana...
Usporedio sam 32w4000 i 37pv80 i odluka je pala na 37pv80. Na sonyu mi je možda trunkicu premala slika što mi nije bilo toliko bitno ali u SD materijalu je plazma stvarno bolja a to je ono što ću većinom koristit. Još da dodam da mi se je jedan tv po preporuci djelatnika Vemila više dopao od 32w4000 a to je Panasonic TX-32LX85P, svakako ga uzet u obzir.
Hele je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 10:01   #795
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Hele Pregled postova
Evo bio danas u Vemilu i svaka čast dečku koji si je dao truda, od štrakanja po tv-ima do mnogo objašnjavanja. Riješio sam puno dilema poput 100Hz, full HD, veličini ekrana...
Usporedio sam 32w4000 i 37pv80 i odluka je pala na 37pv80. Na sonyu mi je možda trunkicu premala slika što mi nije bilo toliko bitno ali u SD materijalu je plazma stvarno bolja a to je ono što ću većinom koristit. Još da dodam da mi se je jedan tv po preporuci djelatnika Vemila više dopao od 32w4000 a to je Panasonic TX-32LX85P, svakako ga uzet u obzir.
ti si idealan kupac...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 11:11   #796
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
ti si idealan kupac...
Zašto bi savjet trgovca koji zna što prodaje po defaultu bio loš, pogotovo ako se njegove preporuke slažu sa onim što vidiš
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 14:35   #797
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
U vecini slucajeva, kupci veze nemaju, trgovci jos manje, ima izuzetaka koji potvrdjuju pravilo.

Kad vidim samo na koji nacin su povezani i setovani televizori, nacin na koji laici prodaju laicima skupe modele (lcd-ove po pravilu), nema potrebe nista dalje komentarisati.
Dok sam testirao Samsung M seriju (prije godinu i kusur) dodje zena srednjih godina i uze Sony 40" (X2000) seriju za gledanje analognih kanala.
Oko 17k kuna je plati, sta reci dalje. Da je vidio neki PS3 gamer za sta daje toliki novac dobio bi nervni slom!
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 14:38   #798
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Sta reci, papanka ima para nema pameti i sam znas da je grad prepun takvih kako kazu pokondirenih tikvi.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 17:07   #799
Hele
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 104
Citiraj:
ti si idealan kupac...
Mislim da se varaš. Odlučio sam šta ću kupit i napisao sam to, a to nije taj TV koji si podcrtao.
Gledao sam Sonnya i dečko mi je rekao da pogledam i Panasonic TX-32LX85P, s obzirom da je full HD na takvom TV-u debilana a košta 1500kn manje. Taj Panasonic ima 100Hz za razliku od Sonnya ali je i za to rekao da nije od neke koristi s obzirom da ću najviše gledat SD i ponekad DVD a i mali je ekran.

Citiraj:
U vecini slucajeva, kupci veze nemaju, trgovci jos manje, ima izuzetaka koji potvrdjuju pravilo.
Ovaj dečko ima pojma i potvrdio je neke stvari koje je nekolicina vas govorila vezano za dijagonalu-full HD-100Hz...

Citiraj:
Kad vidim samo na koji nacin su povezani i setovani televizori, nacin na koji laici prodaju laicima skupe modele (lcd-ove po pravilu), nema potrebe nista dalje komentarisati.
Po meni su ovdje svi TV-i bili dobro kalibrirani, čovjek si je uzeo vremena i truda i mijenjao mi je kontrast, boje na raznim TV-ima... tako da sam vidio sve što me zanima
Hele je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 19:44   #800
Adisabeba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
@Adisabeba
Nista ti napisao ni citirao nisi sto ja vec nisam stavio, znas sto nisi stavio da nema Pioneer bolje boje jer to niko na tom forumu nije ni napisao, niti ima to jer jednostavno nije istina. To sto je Pioneer zakidao na kontroli primarnih boja u odnosu na proslogodisnji model je njihova velika greska.
Rekao si da tvoja zapazanja i zapazanja ljudi sa foruma su jednaka misljenju da Pioneer ima bolje boje pa nadji te citate a ne ko ima bolju crnu.
Poredba boja PZ800 na prema 5020 (LX5090), a ne recenzije tv-a! Nemoj skretati sa teme, kad si se vec nasao uvrijedjen kako to da Panasonic ima bolje boje od neprikosnovenog Pioneera.

Nisam ti odgovarao jer is bio bannan ali s obzirom da ti je ukinut ban.... Nisam se ja nasao nista uvrijedjen nego ti tupis da TVOJ panasonic ima bolje boje i taj zakljucak si donio na temelju JEDNOG JEDINOG reviewa koji je stavio Panasonica ispred Pioneera po kvaliteti slike dok se u samom clanku spominje da Pioneer ima bolje boje. Reakcija ljudi na taj review je bila negativna ali ti ocito to ne zelis prihvatiti.
Adisabeba je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 19:55   #801
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
@Hele
Pricam uopsteno a ne samo tebi

@Adisabeba
Pod 1 ja ne tupim nego iznosim cinjenice, pod 2 MOJ panasonic nije!
Nadalje, nadji jedan citat, review, kako sam ti i prije rekao da se stavlja taj Pioneer ispred Panasonica kad su u pitanju boje.
Uporan si u svojim tvrdnjama a ja ti kazem nadji komparaciju kao sto sam ja nasao i naravno citiraj.
Unaprijed neces naci a ako i nadjes to je od Pioneer zaludjenika koji ne daju rijec rec o Kuro plasmama, a procitao si reviewe kupaca a ne recezenta tako da mi je stvarno zao sto te izjeda sto je Pionner zakazao u odnosu na Panasonica kad su u pitanju reprodukcije boje.
Takodjer da si citao sta sam pisao naisao bi na link koji sam postavio gdje nakon negodovanja cnet korisnika, cnet redakcija obrazloze svoje objasnjenje i dalje stoji pri svome da Panasonic ima bolje boje. Taj link mozes procitati ovde.
http://news.cnet.com/8301-17938_105-9995577-1.html
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 20:08   #802
Adisabeba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
@Hele
Pricam uopsteno a ne samo tebi

@Adisabeba
Pod 1 ja ne tupim nego iznosim cinjenice, pod 2 MOJ panasonic nije!
Nadalje, nadji jedan citat, review, kako sam ti i prije rekao da se stavlja taj Pioneer ispred Panasonica kad su u pitanju boje.
Uporan si u svojim tvrdnjama a ja ti kazem nadji komparaciju kao sto sam ja nasao i naravno citiraj.
Unaprijed neces naci a ako i nadjes to je od Pioneer zaludjenika koji ne daju rijec rec o Kuro plasmama, a procitao si reviewe kupaca a ne recezenta tako da mi je stvarno zao sto te izjeda sto je Pionner zakazao u odnosu na Panasonica kad su u pitanju reprodukcije boje.
Takodjer da si citao sta sam pisao naisao bi na link koji sam postavio gdje nakon negodovanja cnet korisnika, cnet redakcija obrazloze svoje objasnjenje i dalje stoji pri svome da Panasonic ima bolje boje. Taj link mozes procitati ovde.
http://news.cnet.com/8301-17938_105-9995577-1.html
Ne nestavljaju ga ispred kad su boje u pitanju nego kad je u pitanju KVALITETA PRIKAZA u sto ulaze boje i ine stvari. Ti znas sto je kvaliteta prikaza slike? Kao sto rekoh nasao si jedan jedini review i sad ga se drzis kao pijan plota. Vjerovatno da su napisali tamo da LCD-i imaju najbolju crnu ti bi tome vjerovao.........
Adisabeba je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 20:28   #803
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Jel ti slusas sebe sta prices, ti si bolesno tvrdoglav.

Znaci prvo si govorio da je Pioneer ispred Panasonica.
Sad kad si procitao objasnjenje sto nije, sad opet nije zbog boja vec zbog kvaliteta prikaza slike.
CAPS LOCK ON:
PZ800 IMA BOLJE BOJE OD PIONEERA LX5090
PZ800 IMA BOLJU KVALITETU SLIKE
PZ800 IMA BOLJI DIZAJN
PZ800 IMA KVALITETNIJI ZAVRSNU OBRADU

DA TI PREVEDEM POSTO OCIGLEDNO IMAS PROBLEM SA ENGLESKIM!

Ko papagaj govoris kako sam se nadovezao jednog linka a ja tebi sad kazem da nadjes neki link koje ove tvrdnje pobija!
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 22:10   #804
Adisabeba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Jel ti slusas sebe sta prices, ti si bolesno tvrdoglav.

Znaci prvo si govorio da je Pioneer ispred Panasonica.
Sad kad si procitao objasnjenje sto nije, sad opet nije zbog boja vec zbog kvaliteta prikaza slike.
CAPS LOCK ON:
PZ800 IMA BOLJE BOJE OD PIONEERA LX5090
PZ800 IMA BOLJU KVALITETU SLIKE
PZ800 IMA BOLJI DIZAJN
PZ800 IMA KVALITETNIJI ZAVRSNU OBRADU

DA TI PREVEDEM POSTO OCIGLEDNO IMAS PROBLEM SA ENGLESKIM!

Ko papagaj govoris kako sam se nadovezao jednog linka a ja tebi sad kazem da nadjes neki link koje ove tvrdnje pobija!
Opet ti lupetas gluposti na temelju jednog reviewa.
http://reviews.cnet.co.uk/television...9298909,00.htm
http://www.hdtvtest.co.uk/Pioneer-PD...Conclusion.htm
http://www.reghardware.co.uk/2008/07...090/page5.html
http://www.t3.com/home-entertainment...-review-review
http://www.trustedreviews.com/tvs/re...n-Plasma-TV/p1
http://www.techradar.com/products/au...-417409/review
http://stuff.tv/Review/Pioneer-Kuro-PDP-LX5090/

Ako znas engleski tako dobro onda potrazi sta ljudi kazu o bojama.
Adisabeba je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 22:52   #805
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
TE SI LINKOVE POSTAVIO PROSLI PUT I TO SU ISKLJUCIVO REVIEWI I TESTOVI LX5090, GDJE NEMA POMENA O PZ800!!!

POSTAVI LINKOVE I CITATE GDJE U DIREKTNOJ POREDBI SA PANASONICOM PZ800 PIONEER DAJE BOLJE BOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????

Posto nisi u stanju da nadjes stranicu, link koji je kaze da Pionner ima bolje boje dat cu ti ja cisti primjer sa jednog od tvojih linkova, da ti pokazem sta znaci poredba a ne recenzija samo jednog TV-a!"
Posto si naveo hdtvtest kao referentu stranicu pogledaj njihova mjerenja collor accuracy-a!

LX5090
http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv...LX5090/cie.jpg

PZ800
http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv...andard_cie.jpg



Citiraj:
For PZ800 at least according to those ( http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv...LX5090/cie.jpg vs http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv...andard_cie.jpg ) pictures it seems to me that it has even better color accuracy than the reference level Pioneer PDP-LX5090.
Ova rasprava je zavrsena.

Zadnje izmijenjeno od: Nani. 24.09.2008. u 23:19.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 01:31   #806
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Hele Pregled postova
Ovaj dečko ima pojma i potvrdio je neke stvari koje je nekolicina vas govorila vezano za dijagonalu-full HD-100Hz...
Po meni su ovdje svi TV-i bili dobro kalibrirani, čovjek si je uzeo vremena i truda i mijenjao mi je kontrast, boje na raznim TV-ima... tako da sam vidio sve što me zanima
nosi naočale, onako mršav, mislim da ima i bradicu?

jako dobro upoznat tip i jedan od rijetkih koji neki kiki i znaju o ekranima i onome što prodaju, a on zna stvarno JAKO puno. potpuno sam se iznenadio, i dade se s njim lijepo razgovarati.. zaboravio sam mu ime... mislim da je Zoran..

Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 02:20   #807
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,111
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
jako dobro upoznat tip i jedan od rijetkih koji neki kiki i znaju o ekranima i onome što prodaju, a on zna stvarno JAKO puno. potpuno sam se iznenadio, i dade se s njim lijepo razgovarati.. mislim da je Zoran..
Da Zoran. Aktivno ga salju - koliko sam shvatio u razgovoru - na sve prezentacije, pa je uvijek uhom spreman za novosti. Ali vaznije je da on bas jako voli to sto radi te da ima afiniteta biti tako zainteresiran. Ima i nekog mladjeg kolegu koji je isto u redu i pomaze mu.

Dva tri puta kad nisam mogao dobiti konkretan odgovor za kupovine (obicno neki pokloni) onda bi se on pojavio i na licu mjesta bi na uredjaju odma probali ono sto me zanimalo. Jednostavan i pristupacan mladic.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 06:06   #808
Adisabeba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
TE SI LINKOVE POSTAVIO PROSLI PUT I TO SU ISKLJUCIVO REVIEWI I TESTOVI LX5090, GDJE NEMA POMENA O PZ800!!!

POSTAVI LINKOVE I CITATE GDJE U DIREKTNOJ POREDBI SA PANASONICOM PZ800 PIONEER DAJE BOLJE BOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????

Posto nisi u stanju da nadjes stranicu, link koji je kaze da Pionner ima bolje boje dat cu ti ja cisti primjer sa jednog od tvojih linkova, da ti pokazem sta znaci poredba a ne recenzija samo jednog TV-a!"
Posto si naveo hdtvtest kao referentu stranicu pogledaj njihova mjerenja collor accuracy-a!

LX5090
http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv...LX5090/cie.jpg

PZ800
http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv...andard_cie.jpg





Ova rasprava je zavrsena.
Od kuda si to izvukao? Daj link di to pise a ne linkove na grafove.
Adisabeba je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 09:57   #809
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Da Zoran. Aktivno ga salju - koliko sam shvatio u razgovoru - na sve prezentacije, pa je uvijek uhom spreman za novosti. Ali vaznije je da on bas jako voli to sto radi te da ima afiniteta biti tako zainteresiran. Ima i nekog mladjeg kolegu koji je isto u redu i pomaze mu.

Dva tri puta kad nisam mogao dobiti konkretan odgovor za kupovine (obicno neki pokloni) onda bi se on pojavio i na licu mjesta bi na uredjaju odma probali ono sto me zanimalo. Jednostavan i pristupacan mladic.
da, upravo on, i bilo bi lijepo vidjeti više ovakvih ljudi koji znaju svoj posao.

a i mogu reć da se u vemilu prodavači stvarno trude i nije im problem pokazati, popričati..
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 21:05   #810
Hele
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 104
@ Gabre

To je taj dečko. U puno dućana su mi mlatili praznu slamu i samo ono šta su sami pročitali naljepljeno na TV-u. Ovaj dečko je stvarno bio uslužan i vidjelo se da jako dobro barata gradivom.
Hele je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na