Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.09.2014., 14:53   #751
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Nemoj uzet LG. Počet će ti štekat opet ćeš reći nikad više LG. Inače se to dešava onima koji prekriže neku marku. A i po netu se žale na pojedine primjerke mozda se desi baš tebi Kupi HTC ONE M8 ili SAMSUNG S5 ili ono što si naumio prije nego si se odlučio za LGa.
spawn je offline  
Staro 19.09.2014., 14:53   #752
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
najjeftinije ti je na njuskalu, a od trgovina, mislim da je santa domenica najjeftinija

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=lg+g3+32gb
L31 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2014., 16:42   #753
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 184
Ebate nema ispod 4000soma od 32gb.
Wannabes je offline  
Staro 19.09.2014., 16:55   #754
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
G3 je jos najjeftiniji od tih novih flagshipova.. Pogotovo 16gb. Ostali su od 4500 na vise..

G2, Dorimanx kernel i jos uvijek Optimus 1.2. Note 4, Android L i G3 look mjesavina. Radi jako brzo i baterija traje i traje ali se i trosi kad se pokrene RR3, brze nego inace. Normalno koristenje 6 sati SOT i cijeli dan bez problema, cak i blizu 7 ponekad.



Da G3. Neda mi se nis drugo isprobavat jer mi je ovo dobro.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 19.09.2014. u 19:34.
MAGARAC je offline  
Staro 19.09.2014., 18:56   #755
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,885
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
G2, Dorimanx kernel i jos uvijek Optimus 1.2. Note 4, Android L i G3 look mjesavina. Radi jako brzo i baterija traje i traje ali se i trosi kad se pokrene RR3, brze nego inace. Normalno koristenje 6 sati SOT i cijeli dan bez problema, cak i blizu 7 ponekad.

optimus g3?
rak21 je offline  
Staro 20.09.2014., 02:32   #756
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ljudovi ne znam gdje da pitam pa ću ovdje.
Prodajem curin Optimus 4x. Naravno, napravio sam factory reset, al da sve detaljno pobrišem prefleshao sam mobitel ponovno s V20b zadnjim službenim softom koji postoji za taj mob. Navedeni je bio gore i tokom uporabe.

Naravno, žene ko žene. Sjetila se da ipak ima neke podatke koji joj nisu na sd kartici nego su bili na internoj memoriji telefona. Pokušao bi nekim programom za povratak podataka tipa mini tool power data recovery ili recuva, ali mi problem stvara kaj nakon spajanja mobitela i odabira moda za prijenos podataka, na kompu mob se ne prikaže "kao usb stick" nego baš kao mob, te ga ne mogu skenirati.

Može li se nekako mobitel spojiti kao nekoć samsung galaxy s koji sam imao, u mass storage modu gdje unutarnju memoriju odmah prikaže kao karticu?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 20.09.2014., 12:41   #757
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,946
Mozda ako ukljucis usb debugging mode. Inace noviji telefoni se spajaju kao mtp devices.
spawn je offline  
Staro 20.09.2014., 14:51   #758
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I ako ima windows 7 ili 8 N verzije, neće moći komp prepoznati mobitel pa će se morati skinuti Media pack. Čisto za info da se zna.
Brko je offline  
Staro 21.09.2014., 00:54   #759
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Nije uspijelo ni s debugging ni ništa. Na kraju ispada da svi bitni podaci su bili na sd kartici pa se ne mučim više s tim, a i mobitel putuje novom vlasniku.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 22.09.2014., 19:27   #760
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
MAGARAC je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2014., 13:33   #761
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Naručio sam si tempered glass screen protector za lg g3 (prije nego sam mob kupio, treba to mjesec dana iz Kine da dodje)

Nadam se da nisam fulao sa izborom (moba i zaštite za ekran)
Mogy je offline  
Staro 23.09.2014., 13:43   #762
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Ja sam uzel prek njuske za 60kn i zadovoljan sam. Isti mi treba uskoro dofurat i wireless charger za g3.. 140kn. 50kn je staklo za g2. Neda mi se narucivat i cekat a decko ima postene cijene za razliku od ostalih kaj traze i po 100kn.
MAGARAC je offline  
Staro 23.09.2014., 13:50   #763
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja sam uzel prek njuske za 60kn i zadovoljan sam. Isti mi treba uskoro dofurat i wireless charger za g3.. 140kn. 50kn je staklo za g2. Neda mi se narucivat i cekat a decko ima postene cijene za razliku od ostalih kaj traze i po 100kn.
Ti imaš ovaj Nillkin kao zaštitu za ekran ili? Može link za wireless charger?
Mogy je offline  
Staro 23.09.2014., 13:52   #764
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Neko no name ali nije ni Nilkin daleko od toga. Dobro je stako. Poslat cu ti broj na pm pa pitaj decka za wireless. Ja cu ga probat prije nego ga uzemem u svakom sl.. pa ti javim.
MAGARAC je offline  
Staro 23.09.2014., 14:38   #765
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,885
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja sam uzel prek njuske za 60kn i zadovoljan sam. Isti mi treba uskoro dofurat i wireless charger za g3.. 140kn. 50kn je staklo za g2. Neda mi se narucivat i cekat a decko ima postene cijene za razliku od ostalih kaj traze i po 100kn.
Je li staklo zaobljeno na rubovima ili ostro? Frend je uzeo tempered glass za g3 i nikako mu se nije svidao ostar rub koji uz debljinu glassa jako smeta..
rak21 je offline  
Staro 23.09.2014., 14:44   #766
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Nemam takvih problema. Zaobljeno je..

MAGARAC je offline  
Staro 23.09.2014., 15:06   #767
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 184
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja sam uzel prek njuske za 60kn i zadovoljan sam. Isti mi treba uskoro dofurat i wireless charger za g3.. 140kn. 50kn je staklo za g2. Neda mi se narucivat i cekat a decko ima postene cijene za razliku od ostalih kaj traze i po 100kn.
Može i meni link njuškala od tog lika. Imam bateriju i punjac za vanjsko punjenje pa da vidim koja bi bila korektna cijena za to jer ne uspijevam nać kod nas za usporedbu.

Wannabes je offline  
Staro 23.09.2014., 15:12   #768
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Nema ti on to. Dobit ce wireless za dan, dva.

http://www.njuskalo.hr/lg-g3/lg-g3-d...oglas-12449595

Nemam poima. Moze bit da nisu to ti sa slika. Meni je rekal 140kn. U svakom sl. nema ih jos..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 23.09.2014. u 15:58.
MAGARAC je offline  
Staro 23.09.2014., 15:45   #769
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,323
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Nema ti on to. Dobit ce wireless za dan, dva.

http://www.njuskalo.hr/lg-g3/lg-g3-d...oglas-12449595
Nisu ti punjači po 50kn? A prodaje ih za 180kn...

Pogledao sam kakve punjače prodaje...
gin.tonic je offline  
Staro 23.09.2014., 16:19   #770
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
I jeftinini su čak.
Finu maržu si udari
Juice je offline  
Staro 23.09.2014., 16:22   #771
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Vidit cemo kad dodu kaj bu doslo. Stakla mu imaju ok cijenu s obzirom kak drugi deru.. Meni se neda narucivat i cekat i sve to kaj ide.
MAGARAC je offline  
Staro 24.09.2014., 18:41   #772
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,323
Tko je tu pisao da LG G3 nema lag?

Danas sam sat vremena koristio verziju od 3GB RAM-a i 32GB memorije, prijatelj ga je kupio ovaj tjedan...

Guess what? Ima lag
gin.tonic je offline  
Staro 24.09.2014., 18:59   #773
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Ja ga koristim skoro od prvog dana od kad je u prodaji.
Ima lag u app draweru(nema ak je ART), oni qslide prozorcici preskacu koji frame kad se micu po ekranu. LG stvari tipa imenik, telefon i jos par se sporije otvaraju bar dok nisu u memoriji. Pinch to zoom isto hoce preskocit koji frame al svejedno je brz. Isto tak treba imat na umu da je to veliki i siroki ekran i da se nece skrolat ko neki manji iz cisto fizickih razloga. Otvaranje appova je brzo ko i na ostalima s tim da extra giga tu moze napravit osjetnu razliku ak je puno toga otvoreno a obicno tak i bude.. Fix je isti ko i na TWu, smanjit animacije i dosta toga se osjetno ubrza. ART isto sredio dio toga i radi skoro bez problema. Kod mene je negdje mjesec dana ukljuceni bilo je svega par rusenja aplikacija ali totalno bezveznih.

Sve to skupa je nista i nebi se trebalo oko toga dizat prasinu s obzirom da svaki telefon ima slicnih gluposti. Nevjerojatan je broj hatera G3ice kaj meni nikak nije jasno, zbog cega? Kaj je nagore, 99% ih ni nema taj telefon.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.09.2014. u 19:04.
MAGARAC je offline  
Staro 24.09.2014., 19:03   #774
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,368
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Sve to skupa je nista i nebi se trebalo oko toga dizat prasinu s obzirom da svaki telefon ima slicnih gluposti.
Nexus 5 nema

Al opet, tužno da takav mkbitel ima lag u vlastitim aplikacijama.
Juice je offline  
Staro 24.09.2014., 19:12   #775
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,758
ma probao sam G2, G3, Note, S5, S4, G2 mini; Xperia Z1 u Vipu i svi osim Samsunga su imali lag. Prilikom otvaranja telefona, ulaska u meni itd. Na kraju jedino Samsung nema lag, nevjerojatno. Pa zar ovi toliko spuste jezgre u idleu da sve zasteka prilikom pokretanja aplikacija?!?
alengrosevic je online  
Staro 24.09.2014., 19:12   #776
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,323
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja ga koristim skoro od prvog dana od kad je u prodaji.
Ima lag u app draweru(nema ak je ART), oni qslide prozorcici preskacu koji frame kad se micu po ekranu. LG stvari tipa imenik, telefon i jos par se sporije otvaraju bar dok nisu u memoriji. Pinch to zoom isto hoce preskocit koji frame al svejedno je brz. Isto tak treba imat na umu da je to veliki i siroki ekran i da se nece skrolat ko neki manji iz cisto fizickih razloga. Otvaranje appova je brzo ko i na ostalima s tim da extra giga tu moze napravit osjetnu razliku ak je puno toga otvoreno a obicno tak i bude.. Fix je isti ko i na TWu, smanjit animacije i dosta toga se osjetno ubrza. ART isto sredio dio toga i radi skoro bez problema. Kod mene je negdje mjesec dana ukljuceni bilo je svega par rusenja aplikacija ali totalno bezveznih.

Sve to skupa je nista i nebi se trebalo oko toga dizat prasinu s obzirom da svaki telefon ima slicnih gluposti. Nevjerojatan je broj hatera G3ice kaj meni nikak nije jasno, zbog cega? Kaj je nagore, 99% ih ni nema taj telefon.
Ja ne hejtam, samo želim reći da stalno slušam da nema lag, reko idem ja to provjeriti, i stvarno se vidi dok se koristi mobitel...

Mobitel mi se jako sviđa: dizajn, ekran (nisam primjetio QHD), bežićno punjenje normalno radi na Nokia wireless punjaču, mobitel ima ugrađeni wireless u maski, kompaktan je, igre rade vrhunski, UI je moderan...

Ali kod korištenja, nisam imao osjećaj da je to uređaj s najnovijim Snapdragon procesorom i 3GB RAM-a, to sam želio reći...

Usporedio sam ga s Note 3 i LG mi se više sviđa glede dimenzija...

Zadnje izmijenjeno od: gin.tonic. 24.09.2014. u 19:19.
gin.tonic je offline  
Staro 24.09.2014., 19:19   #777
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Neda mi se tu piskarat vise. G3 dela super cak je i baterija OK.
Jucer ga nisam nes siloval i trenutno mi je skoro 19 sati ukljucen, preko 2 i pol sata SOT i jos ima 56% s tim da mi RR3 cijelo vrijeme nes kemija s updateovima i bas mu ne ide nes.
Ko ne vjeruje ne mora. Ima drugih telefona koji su savrseni pa eto.. Ja svoj nebi dao ni za jedan od tih drugih.. Jedino me Z2 i Z3 privlace ali fale im neke stvari kaj mi trebaju. N4 bu valjda skoro duplo skuplji od g3 pa ih nema ni smisla usporedivat a ne vjerujem da bu i on rusil brzinske rekorde..

Ja cesto gledam youtube na 2k i izgleda brutalno. Sad vec mnogi uplodaju 4k i ima toga kolko hoces. Neke ikone izgledaju puno bolje i to je ugl. to.. Da i slike i 4k video iz galerije izgledaju odlicno. Imal bi G3 i da nije 2k. Pasu mi dimenzije i takav dizajn, kamera je u svemu na visokom nivou a ni cijena nije pretjerana. Treba se malo naviknut na njega i onda je zmaj. Cak se i kontrast moze popravit u dobroj mjeri ak bas to nekog tolko smeta.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.09.2014. u 19:30.
MAGARAC je offline  
Staro 24.09.2014., 19:40   #778
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja ga koristim skoro od prvog dana od kad je u prodaji.
Ima lag u app draweru(nema ak je ART), oni qslide prozorcici preskacu koji frame kad se micu po ekranu. LG stvari tipa imenik, telefon i jos par se sporije otvaraju bar dok nisu u memoriji. Pinch to zoom isto hoce preskocit koji frame al svejedno je brz.
Drugim rijecima ima lag. Tu ne mislim da drugi nemaju vec da su pojedini telefoni pokazali da se to moze bolje na Androidu i da bi fluidniji rad trebao biti prioritet umjesto napucavanja specifikacija. Najgore mi je kada na nekon flagshipu vidim preskakanje frameova i trzuckanja tamo gdje ih jednostavno ne bi smjelo biti
Rista je offline  
Staro 24.09.2014., 19:42   #779
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Koji to tocno? Izuzev Nexusa da se ne ponavljamo stalno. M8 je nes brzi a za ostalo me bas interesira..
MAGARAC je offline  
Staro 28.09.2014., 11:28   #780
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Slazem se, svi osim N5 i M8 imaju lag, ma kakav god ali imaju. I onaj tko kaze da Samsung nema ja ne znam jel dobro vidi ali mene je upravo od S5 odbilo to sto tak TW ima lag.
__________________


mislav_os je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na