Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2011., 10:37   #751
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Kaj je ovo?
Camper-only mod?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 10:55   #752
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Kaj je ovo?
Camper-only mod?
a čuj, sigurno je sigurno, bolje je bit na palubi nego dolje na travi bez guzice a pazi, ima samo exoskeleton na sebi.
je.o me pas ako nebi se zaletio među njih sa Eliminatorom sa municijom za krupnu divljač
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.01.2011., 11:11   #753
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
a čuj, sigurno je sigurno, bolje je bit na palubi nego dolje na travi bez guzice a pazi, ima samo exoskeleton na sebi.
je.o me pas ako nebi se zaletio među njih sa Eliminatorom sa municijom za krupnu divljač
Pa probaj, zakaj služe F5 i F9?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 11:21   #754
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa probaj, zakaj služe F5 i F9?
da da, sad me još i ti nagovaraj da krenem opet u pustolovine. a pod prisegom sam
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 11:26   #755
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Je, je...teško žabu u vodu naterat
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 12:33   #756
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Da zorno prikazuje djelovanje 12,7 kad imaš u rukama ali dok do njega dođeš popiješ i sam pokoji put metak tog kalibra glede alfa-squada i nema sakrivanja ide kroz taj čelik na brodu(oplata ili kabine na palubi) isprobo na vlastitoj koži pa čak ni exo nepomaže uglavnom odličaaaaan mod

@ Brko ja mislio da si ti to već otkrio i odigro
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 12:44   #757
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Da zorno prikazuje djelovanje 12,7 kad imaš u rukama ali dok do njega dođeš popiješ i sam pokoji put metak tog kalibra glede alfa-squada i nema sakrivanja ide kroz taj čelik na brodu(oplata ili kabine na palubi) isprobo na vlastitoj koži pa čak ni exo nepomaže uglavnom odličaaaaan mod

@ Brko ja mislio da si ti to već otkrio i odigro
otkrio da, ali odigrao ne. u tome i je stvar no, sada se kuham na laganoj vatri
ček, ta alfa-squad... jel te oni vrebaju kroz cijelu igru, ili se pojave jednom i to je to.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 14:08   #758
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Tek sam na pocetku, mladi vjezbenik . J*bu me mine i osjetljivost na ranjavanje, morat cu poraditi da to malo smanjim u configu
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 14:21   #759
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
@ Brko

Ima ih posvuda u svim dijelovima Zaton,Skadovsk,Pripyat i respwanaju se svaki put na drugo mjesto kad ih pokokaš uglavnom u grupi od 8-12 pa ih je teško sve brzo posmicati i opasno su naoružani i opremljeni.

@zippo

Imaš kupiti minodetektor košta 16000nečega ali se isplati i ja sam u više navrata strado od istih pogotovo onaj dio kod onog helikoptera
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2011., 14:39   #760
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
@ Brko

Ima ih posvuda u svim dijelovima Zaton,Skadovsk,Pripyat i respwanaju se svaki put na drugo mjesto kad ih pokokaš uglavnom u grupi od 8-12 pa ih je teško sve brzo posmicati i opasno su naoružani i opremljeni.
Jos nisam naletio na njih ali bit ce veselo, predosjecam
Trenutno spremam taktiku kako porokati bandite u onom skladistu ili stavec bilo, prije mosta. Treba mi njihova oprema za prodaju. Mrcine me traze 4500 za ulazak u krug pa cu im taj bezobrazluk naplatiti
Ili mozda bolje ne ? Ima neki trader unutra, prodaje li nesto pametno ? Ali treba mi lova, ocajnicki, imam tek 2500

Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
@zippo
Imaš kupiti minodetektor košta 16000nečega ali se isplati i ja sam u više navrata strado od istih pogotovo onaj dio kod onog helikoptera
Bi ja ali me sprijecava gore navedena poteskoca Ona pijandura u brodu je skupa a ona cicija od tradera slabo placa

@edit
Nakon par odigranih misija prvi dojmovi
odlican mod, znoji mene i grafu. Jos nisam sreo onaj Alfa squad, mozda sad. Neko me stresao sa RPG pa se bacam u potragu za gnjidom
Malo sam ga modificirao, povecao nosivost jer je steta ne pobrati sve one stvarcice "nesretno" preminulih i prodati ih lihvaru
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......







Zadnje izmijenjeno od: zippo. 20.01.2011. u 23:39. Razlog: prvi dojmovi
zippo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2011., 02:00   #761
aircanada
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 335
Negdje sam citao, nemam pojma jesam li dobro i procitao, da se moze modad jedno oruzje, tako da se skupe 3 ista i nekako "objedine", te se dobije modificirano bolje oruzje? Ako me i pamcenje sluzi, ne radi se o nikakvom modu odatnom...
__________________



aircanada je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2011., 12:16   #762
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor aircanada Pregled postova
Negdje sam citao, nemam pojma jesam li dobro i procitao, da se moze modad jedno oruzje, tako da se skupe 3 ista i nekako "objedine", te se dobije modificirano bolje oruzje? Ako me i pamcenje sluzi, ne radi se o nikakvom modu odatnom...
nisam jos cuo za to ali ko zna, mozda je moguce
jedino modanje za sada je kod oruzara koji su skupi kao da rade kod nas
za mene siromaha jedino povremeni repair dolazi u obzir. Vidio sam da se tamo vrzma nekakav lihvar kod kojeg se deponira lova, cemu on sluzi ? Nesto kao nase banke ?
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2011., 12:53   #763
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ufffff ja se jednom zahebo imao 150.000novaca i ošo do njega i clik po klick osto bez love neznam čemu služi i na koji način možeš dobiti lovu.Nisam probao sve potrošiti pa sa malim iznosom otići i isprobati te opcije uglavnom zaobilazim ga u širokom luku nedam pare lihvarima(nisu teške i bolje ih sam nosim)
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2011., 14:42   #764
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 741
stavil sam sigerous mod al me jebe čirilica
dal ima šanse stavit prjevod i od kud ga skinut
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2011., 22:09   #765
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
stavil sam sigerous mod al me jebe čirilica
dal ima šanse stavit prjevod i od kud ga skinut
Pricekaj dok mi se uplouda na Hotfile pa ti posaljem link za skinuti u ovom postu

@edit

Evo ga, uzivaj

@edit2
upravo instaliram SGM 1.7 pa cu dojmove postati kasnije. Razlog je rusenje SGM 1.6, na 2 mjesta naletio sam na bugtrap koje nikako da predjem

@edit3
SGM 1.7 je veci od prethodnog (2.1 : 1,8 gb) i njegovom istalacijom mora se poceti igrati isponova, imajte to na umu. Prijevod za 1.6 radi i na ovom bez problema iako su napisali da nije isprobano. Stigao sam probati samo par misija i sve za sada radi kako treba. Max_weight sam povecao jer je 60 kg premalo. Mod malo trza ali cu probati dignuti grafu, mozda je do toga. Skinuo sam i fix za 1.7 ali to cu sutra, za danas dosta
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......







Zadnje izmijenjeno od: zippo. 23.01.2011. u 15:43. Razlog: nadopuna
zippo je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 11:11   #766
pyzdek
Premium
Moj komp
 
pyzdek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 96
Evo na hrpi SGM 1.7
http://blackbyte.org/sgm/
Cijelu nedjelju sam ga guzio i sve radi zasada,puno je zanimljiviji od originalnog COP-a.
pyzdek je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 11:14   #767
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
da vas pitam, svi koji se instalirali Sigerous mod, jel i vama svi razgovori se vode na ruskom? jel to normalno ili nije? mislim, nije da mi smeta, ali eto, čisto iz znatiželje.
I neka cajka tutnji u Skadovsku, pa sam reko debelom bradonji da ugasi da nebi morao u opcijama uključiti da mogu koristiti oružje tamo gdje to igra ne dozvoljava
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 11:31   #768
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Meni su neki dijelovi na ruskom, ali večinom na engleskom na 1.6 mod-u.
Da i kod mene svira neka "cajka" u pozadini u Skadovsku ali se kratko zadržavam idem pobiti alfu i pribaviti novaca skupio 600.000 nečega i nakrcan k mazga jer promijenom/kupnjom boljeg helmeta dobiješ i veću težinu+artefakti koji to omogučuju pa sam sad na 165Kg(exo)+onaj napitak u bočicama +20kg
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 12:03   #769
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Meni su neki dijelovi na ruskom, ali večinom na engleskom na 1.6 mod-u.
vidiš vidiš, ali eto, u 1,7 di sam god došao, svi pričaju na ruskom. Čak mi je to nekako i bolje, jer je engleski orginalni dosta silovan i nema emocija i puno puta se isti glas ponavlja kod dijaloga. Za razliku od Clear Sky-a gdje su dijalozi, zejebancije i ostalo na engleskom dovedene do skoro pa savršenstva.

Citiraj:
+onaj napitak u bočicama +20kg
pazi da ne dobiješ proljev od tolikog Red Bulla
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 13:50   #770
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,263
..jel se ja varam ili ovdje nitko ne spominje da igra s "srpskim prijevodom" ja kad sam je igrao stavio sam ovaj prijevod i ne vidim razlog zasto igrati na engleskom kad je ovo puno lakse za shvatiti pogotovo za neke questove i daleko je veca fora za igrati

http://www.4shared.com/file/17403199...bian_v101.html
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 15:18   #771
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Meni je barem engleski skoro 2. materinji jezik, nemam nikakvih problema sa igrama na engleskom ili filmovima, pogotovo ako imaju i engleske titlove, onda mi tek ne treba prijevod. Neznam kako drugi...
btw. vise mi se svidjala ruska verzija igre (CoP) sa ruskim govorom i titlovima na engleskom, dozivljaj je bio potpun
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 11:39   #772
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
btw. vise mi se svidjala ruska verzija igre (CoP) sa ruskim govorom i titlovima na engleskom, dozivljaj je bio potpun
potpis, tako je nekako nabolji ugodjaj igre


btw. svi spominju alfa squad ali ja jos nisam naletio na njih ili nisam skuzio da su to bili oni. Teze probleme ucinkovito rijesava SVD (Dragunov)
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 13:57   #773
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354



U Skadovsku ih ni nema na početku, kad kreneš po Yanov-u rješavat probleme onda ćeš ih sresti i uvijek su neprijateljski raspoloženi(crveni) kad te vide pucaju pa tek onda pitaju
Onda ćeš ih moći vidjeti i u Skadovsku na par lokacija i uvijek su prisutni u obje mape i to u grupama.Eto toliko da baš sve neodam
U Pripyat-u ih ima mnje nego u drugim modovima(ili sam ih uspijeo izbjeći za sada) ali zato ima više kojekakve gamadi(čimere,snorkovi i ona gamad nevidljiva, te pasa i štakora).


-->



U Skadovsku ih ni nema na početku, kad kreneš po Yanov-u rješavat probleme onda ćeš ih sresti i uvijek su neprijateljski raspoloženi(crveni) kad te vide pucaju pa tek onda pitaju
Onda ćeš ih moći vidjeti i u Skadovsku na par lokacija i uvijek su prisutni u obje mape i to u grupama.Eto toliko da baš sve neodam
U Pripyat-u ih ima mnje nego u drugim modovima(ili sam ih uspijeo izbjeći za sada) ali zato ima više kojekakve gamadi(čimere,snorkovi i ona gamad nevidljiva, te pasa i štakora).



Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 25.01.2011. u 16:00.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 17:24   #774
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Da li je netko krenuo igrati free play sa sigerous modom?
Ja sam osobno prošao igru sa modom i nastavio igrati free play.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 23:07   #775
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085



U Skadovsku ih ni nema na početku, kad kreneš po Yanov-u rješavat probleme onda ćeš ih sresti i uvijek su neprijateljski raspoloženi(crveni) kad te vide pucaju pa tek onda pitaju
Onda ćeš ih moći vidjeti i u Skadovsku na par lokacija i uvijek su prisutni u obje mape i to u grupama.Eto toliko da baš sve neodam
U Pripyat-u ih ima mnje nego u drugim modovima(ili sam ih uspijeo izbjeći za sada) ali zato ima više kojekakve gamadi(čimere,snorkovi i ona gamad nevidljiva, te pasa i štakora).


Thks na spoileru ali jos ih nisam vidio a obavio sam vec dosta toga u Yanovu. Mozda jer sam i ja u neku ruku kao alfe, prvo pucam pa onda pitam za zdravlje . Jedino ako me ne cekaju gnjide u Jupiteru, tamo jos nisam bio, spremam se sad.
Jos jedna stvar
oslobodio sam onog vojnika iz ruka Mercenariusa i sad od njega imam zadatak naci mu Vintorez. Na karti mi stalno signalizira da je u cementari ali ne mogu naci. Kod onog mrtvog u podrumu nema, sve sam pretrazio ali nema a i dalje mapa signalizira. Netko zna ?
-->
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova



U Skadovsku ih ni nema na početku, kad kreneš po Yanov-u rješavat probleme onda ćeš ih sresti i uvijek su neprijateljski raspoloženi(crveni) kad te vide pucaju pa tek onda pitaju
Onda ćeš ih moći vidjeti i u Skadovsku na par lokacija i uvijek su prisutni u obje mape i to u grupama.Eto toliko da baš sve neodam
U Pripyat-u ih ima mnje nego u drugim modovima(ili sam ih uspijeo izbjeći za sada) ali zato ima više kojekakve gamadi(čimere,snorkovi i ona gamad nevidljiva, te pasa i štakora).


Thks na spoileru ali jos ih nisam vidio a obavio sam vec dosta toga u Yanovu. Mozda jer sam i ja u neku ruku kao alfe, prvo pucam pa onda pitam za zdravlje . Jedino ako me ne cekaju gnjide u Jupiteru, tamo jos nisam bio, spremam se sad.
Jos jedna stvar
oslobodio sam onog vojnika iz ruka Mercenariusa i sad od njega imam zadatak naci mu Vintorez. Na karti mi stalno signalizira da je u cementari ali ne mogu naci. Kod onog mrtvog u podrumu nema, sve sam pretrazio ali nema a i dalje mapa signalizira. Netko zna ?
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 23:14   #776
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Probao sam kamikaza mod na Alfa squad kod kontejner skladišta (gdje su banditi). nisam se proveselio. Out-flankali su me i uterali mi ga masno nisam se nikada osjećao ovako poniženo u svojoj STALKER-skoj karijeri
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 23:33   #777
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Da, opasno je samo tako uletiti kao indijanac s mišlji sad ću ih pokokati jer su nakrcani opasnim pljucama(kad god sam ih pobio i išao pokupiti oružje nisam nikada našao kalašnjikov, samo groza-nabrijana,snajperi i 12.7,FN2000 i sl). Treba ih tući njihovim oružjem i na daljinu i neulaziti u vidno polje nezaštičen.Ja sam bio u Jupiter-u po toolse i sad opet haračim po Skadovsk-u i Yanov-u.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 10:13   #778
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Da, opasno je samo tako uletiti kao indijanac s mišlji sad ću ih pokokati jer su nakrcani opasnim pljucama(kad god sam ih pobio i išao pokupiti oružje nisam nikada našao kalašnjikov, samo groza-nabrijana,snajperi i 12.7,FN2000 i sl). Treba ih tući njihovim oružjem i na daljinu i neulaziti u vidno polje nezaštičen.Ja sam bio u Jupiter-u po toolse i sad opet haračim po Skadovsk-u i Yanov-u.

zato ja operiram Dragunovim dok ne naletim na nesto bolje. Jedina mu je mana sto se dosta brzo trosi pa me njegov repair do sada dosao cijelo bogatstvo, ali je i donio bogatstvo prodajom nakon ciscenja terena. On u kombinaciji sa sacmaricom na bubanj stvara lom a kao zacin granatice. Sluze za provjeru sumnjivih mjesta
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 10:47   #779
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
bemu, sitajuci ovu temu ste me natjerali da ponovno instaliram SoC complete i dovrsim igru. nema sto, atmosfera u stalkeru je nenadjebiva.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 12:01   #780
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
bemu, sitajuci ovu temu ste me natjerali da ponovno instaliram SoC complete i dovrsim igru. nema sto, atmosfera u stalkeru je nenadjebiva.
Nemoj Complete, probaj ovaj SigerousMod
stavi 1.7 verziju, postoji i 1.7 fix i stavis Translation Pack od 1.6 (stavio sam link za skidanje gore) i uzivaj
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na