Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.07.2008., 16:02   #631
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor Clifton Pregled postova
jao, jao, jao... kaće ta 2009.?

http://www.youtube.com/watch?v=mSrgvJ2JyHs

uopce nisam skuzio temu filma..o cem se radi?? neki superjunaci iz stripova rade sranja u gradu ili koji vrag?? iz tog trailera se nista ne kuzi..bar ja ne kuzim..
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 16:07   #632
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:00.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.07.2008., 16:23   #633
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Crow 3
bzvz!
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 17:32   #634
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Alternativna 1985. u kojoj superjunaci postoje + rat između Amerike i Sovjetskog Saveza.

hmm, a neki super heroesi su na strani ju es end ej a neki es es es era? moglo bi cak bit i zanimljivo..

Nesto sam primjetio..nor, jos malo nece bit glumaca po filmovima, sv vise i vise, dragi nam kompovi odrađuju taj posao, sve kompjuterski slozeno....
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 19:31   #635
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
ne, nema superheroja na strani SSSR, bar ne direkt u stripu/filmu. ali se spominju.

radi se o filmu temeljenom na Watchmen - stripu Alana Moorea kojem se vrlo često pridodaje epitet najboljeg ikad. iako nisam neki žestoki hard core fan stripova, ja bih se složio s njima.

malo bacite oko na:

http://en.wikipedia.org/wiki/Watchmen

lil još bolje, pročitajte strip.
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2008., 20:40   #636
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Pogledao Mutant Chronicle. Dobar film za pogledati. IMO mogao je biti bolje napravljen, no nije los ni ovako. Moja ocjena 7.5/10.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 15:15   #637
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Upravo potrosio 1h i 50min na Never Back Down - i onak neka solidna trojka , film za odmor mozga , onak samo pogledati , kao da je netko napravio remake Karate kida ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 22:46   #638
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Eastern Promises sinoć, drugi put i opet isti problem, zaspo sam usred filma Mislim, nije loš, Viggo je na razini, ruska mafija i sve to ali su radnju preeeeviše rastegli...Valjda će bit treća sreća...

Neko veče sam gledo Beowulf. Puno puta prožvakana priča o jadnom mjestu koje napada zver koje se ne mogu riješit. No onda brodom, preko 9 mora stiže neprikosnoveni Beowulf koji će... No uza sve to, film je čisto ok za jednom pogledat.

Imam D&D 2, a jedinicu nemam...Jeli se radnja vezuje na jedinicu ili je samostalna?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 22:59   #639
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Da se ne tjesimo kako najveca filmska smetja stvaraju iskljucivo preko bare... 1985. jedno od najvecih Hollywoodskih trash ostvarenja snimljeno je ni manje nego kod nas, preciznije u Samoboru !

Da stvar bude zabavnija, vecina glumaca su danas kazalisni i filmski glumci iz A kategorije (ponuda uloga i radni status dobivanja/pokretanja projekata) i gotovo svaki od njih zeli ovaj film maknuti iz spomena u karijernom opusu. Zele se praviti da nikad nisu ni culi a kamoli bili akteri istog

Gina Davis je izjavila da nikad nije napravila goru procjenu u karijeri od snimanja ovog filma. Film je toliko uzasano los da je jednostavno zabavan. Kad tome dodate gomilu poznatih HR kuteva i jednako toliko popratnih domacih glumaca...dolazimo do filma koji je bez premca u kategoriji trash-a.

Transylvania 6-5000 (1985)
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 23:02   #640
Beastoz
PC mašinerija
Moj komp
 
Beastoz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Solin
Postovi: 70
pogledajte Day of the dead 2008 i I am legend,ako to niste pogledali onda ne znate šta su to filmovi.
Beastoz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2008., 23:12   #641
MDT
Premium
 
MDT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Beastoz Pregled postova
pogledajte Day of the dead 2008 i I am legend,ako to niste pogledali onda ne znate šta su to filmovi.
haha, izgleda da nisi pogledao puno filmova u životu... iako se o ukusima ne raspravlja, moram rec da je remake day of the dead sramota za film... I am legend je ok, ništa više...
MDT je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 23:21   #642
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Pogledao pola filma L - Change the worLd i nije mi nekaj spešl. Death Note mi je puno bolji a i film na taj Anime je isto dobar ali su zbuksali sve episode u 2 filma pa se dosta toga ne dogodi.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 23:53   #643
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:00.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 04:10   #644
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Evo upravo odvrtio Superbad [720p]

Film je skroz OK, malo manje razvikana glumačka postava. Dosta realno opisuje život i sve prepreke, nade i sl kod mladih. Svakako pogledat ko nije jer film je ono, super.
Najjači u filmu su policajci koji hoće pobjeć od realnost života i biti COOL

Moja preporuka
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 08:31   #645
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Ja samo cekam jedan film: IMDB Rating 9.75/10
http://www.imdb.com/title/tt0468569/
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 10:42   #646
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Mrknuo sam D&D 2 sinoć . Ono ok film. Kraj su imho ukakali...ali dobro, ko voli fantasy shemu i ne očekuje previše svidit će mu se

@Gjurovski: Fakat je impresivno ocijenjen...Mislim da nisam vidio veću ocjenu s obzirom na broj glasača...Ako je upola tako dobar...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 10:49   #647
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Citiraj:
Autor Fatal Error Pregled postova
Mrknuo sam D&D 2 sinoć . Ono ok film. Kraj su imho ukakali...ali dobro, ko voli fantasy shemu i ne očekuje previše svidit će mu se

@Gjurovski: Fakat je impresivno ocijenjen...Mislim da nisam vidio veću ocjenu s obzirom na broj glasača...Ako je upola tako dobar...
Je
Morao sam
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 12:36   #648
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Ja samo cekam jedan film: IMDB Rating 9.75/10
http://www.imdb.com/title/tt0468569/
Pobogu..neki tamo šišmiš je prestigao Kuma, mada nevjerujem da će zadugo
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 12:38   #649
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Evo upravo odvrtio Superbad [720p]

Film je skroz OK, malo manje razvikana glumačka postava. Dosta realno opisuje život i sve prepreke, nade i sl kod mladih. Svakako pogledat ko nije jer film je ono, super.
Najjači u filmu su policajci koji hoće pobjeć od realnost života i biti COOL

Moja preporuka
Slazem se , gledao sam ga prije par mjeseci i komedija za nasmijati se do suza ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 13:59   #650
dalegic
Premium
Moj komp
 
dalegic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 115
dalegic je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 14:41   #651
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Osvrt na nadolazeći film "Watchmen"

Napisao Ivan Cupić

Koliko je sati?


ODGOVOR: 'Deset do kraja svijeta.'

Riječima Edwarda Blakea aka The Comediana: 'Jednom kada shvatiš u čemu je vic, jedina opcija ti je da postaneš Komedijaš.'

Teško je pričati o remek-djelu stripa zvanom 'Watchmen' bez odavanja važnih činjenica koje bi mogle zasmetati prilikom čitanja istoimena djela, odnosno gledanja nadolazećeg filma. Također, zbunjujuće bi bilo raspravljati o različitim godinama u kojima se radnja odvija, o tajanstvenoj skupini superjunaka i njihovom tragičnom prijateljstvu godine 1940., a zatim nešto kasnije, sedamdesetih i osamdesetih, bez spominjanja sitnih detalja koji povezuju ovaj jedinstveni strip-fenomen, seriju sastavljenu od 12 minuciozno razrađenih, facinantnih i inspirirajućih epizoda...Čini se, kako bi vam uopće mogao objasniti tko su Rorschach, Dr. Manhattan, Laurie Juspeczyk i Ozymandias, valja mi krenuti od početka...Idealan uvod mogao bi biti moj stariji tekst pod imenom 'Još uvijek skriveni genijalci', koji je donekle pokušao dočarati Veliku trojku strip-industrije, odnosno mogućnost njihova dolaska na velike ekrane u jednako velikom stilu. Kako danas stvari stoje, prvi od njih mogao bi biti film vrijedan pažnje i rastućeg spektakla koji ga okružuje...Kako bilo, Alan Moore, tvorac 'Građanina Kanea stripova' (kako često nazivaju njegov zacijelo najbolji naslov) i dalje odbija biti sudionikom bilo kakvih filmskih projekata vezanih za njegovih ruku djelo. Kako i ne bi kada su mu onako bezbožno upropastili 'League of extraordinary gentlemen' . Šteta jer redatelj Zack Snyder ('Zora živih mrtvaca', '300') čini se ima što za reći...



Zlatno doba maskiranih junaka - 1940., ovaj klečeći je Comedian u mladim danima, a žena iznad je Silk Spectre, majka glavne ženske junakinje

Tko ili što je 'Watchmen'?

Radnja stripa odvija se u godini 1985., u kojoj tajanstveni maskirani junak imenom Rorschach (pravim imenom Walter Kovacs) istražuje ubojstvo drugog junaka imenom The Comedian (aka Edward Blake), koji je očito planirano i nasilno bačen kroz prozor vlastita penthousea negdje na vrhu luksuznog nebodera. Rorschach piše dnevnik i slijedi gotovo nevidljive tragove koji će ga nakon dugo vremena vratiti u kontakt sa starim prijateljem, umirovljenim Nite Owlom (zapravo Dan Dreiberg), odnosno mladom djevojkom Laurie Juspeczyk, koja ne želi naslijediti imidž svoje umirovljene majke Silk Spectre (pogledati gornju sliku), čija superjunačka reputacija seže još u daleku 1939., kada je nastao prvi klub superjunaka imenom 'Minuteman'. Zbunjeni? Čekajte, nisam još došao do početka priče...Superjunaci kakvima ih danas poznajemo u 'Watchmenu' su obični maskirani pustolovi koji su u Zlatno doba (između '39. i 49.', kada se razišla originalna družina) stajali na kraj kriminalu svake vrste. Dolaskom Nixona na vlast, odnosno regrutacijom novaka u zloglasni Vijetnam, superjunaci (u daljnjem tekstu: maskirani junaci) su ostali na margini medijskog zanimanja, što je dalo prostora ljudima poput prije spomenutog Comediana, koji je odlučio raditi za državu i dijeliti pravdu po džunglama Istoka. Budući da Comedian nema nikakvih moralnih prepreka, u raju napalma i kaosa pokazao je svoje pravo lice, jednom čak ustrijelivši silovanu seljanku koja je nosila njegovo dijete.


The Comedian (Jeffrey Dean Morgan): nihilistička, sadistička, nimalo duhovita ljudska svinja


Svemu tome svjedočio je jedini pravi supernaturalni junak, Dr. Manhattan, zapravo znanstvenik koji je bio izložen radijaciji, nakon čega se pretvorio u nadmoćnu kreaturu koja može stvarati i razarati materiju, dok je u međuvremenu izgubio svaku vezu sa ljudskim načinom života (dodajte tome i plavu kožu, sjajeće bijele oči i sposobnost gledanja u budućnost). Povratak u 'sadašnjost' 1985. Maskirani junaci su zakonom zabranjeni, Nixon je dobio novi mandat nakon, pazite ovo: pobjede Amerike u Vijetnamu koja je izvršena uz veliki doprinos novog zapadnog oružja - Dr. Manhattana! Milijarderski junak profiter imenom Ozymandias počinje osjećati pad popularnosti koju je nekada uživao, dok se ni omiljenom Manhattanu ne piše dobro nakon što mu misteriozni neprijatelj ugrozi sliku u javnosti podatkom o broju oboljelih od raka čiji je uzrok mogao biti upravo on, radioaktivno biće. Sa beskompromisnim Rorschachom koji okuplja staru ekipu iz sedamdesetih (glavni likovi stripa su druga generacija maskiranih junaka), stvari se počinju kretati u neočekivanom smjeru, a ubijeni Comedian je, čini se, znao više nego je trebalo...Daljnji slijed uključuje misteriozni otok ispunjen umjetnicima iz različitih područja ljudske djelatnosti, medijsku kontrolu, teleportiranje na Mars i, naposljetku, jedan od najvećih obrata u povijesti američkog stripa.

Ne želite znati kraj sada kada ste zainteresirani, zar ne? Čitajte dalje jer film starta u čitavom svijetu tek 6.3.2009.!


Rorschach je čovjek mračnoga djetinjstva, dok o dobroti njegove majke govori njegova rečenica nakon što je saznao da je više nema: 'Dobro.'


Zack Snyder. Možda ste gledali 'Zoru živih mrtvaca' i možda vam se svidjela. Veće su šanse da ste upoznati sa strip-na-film naslovom imena '300', koji je na jedinstven i vizualno atraktivan način približio široj javnosti unikatnu estetiku Franka Millera ('Sin City') te promovirao tehniku green-screen snimanja. '300' sa kritičarskog gledišta i nije bio bog zna što, budući da je i njegov istoimeni predložak djelovao kao kratka, ali efikasna serija millerovskih turpijanja riječima koje smo čuli u nebrojenim noir filmovima, ali koji putem njegova pera postaju dijelom jednog sasvim odvojenog, drugačijeg svijeta. Svi zacijelo znate rečenicu kralja Leonide:'Ovo je Sparta!', čiji ekspresivni način izgovora (kapa dolje Gerardu Butleru) spojen sa galonima slow-motion krvi otprilike dočarava ugođaj čitavoga filma. Snyder je masovnom zaradom prethodno spomenutoga napokon mogao krenuti na pravu stvar, režiju 'Watchmena' koji je godinama ležao u ladici najprije 20th Century Foxa, a zatim Warner Brosa. Posljednji studio redatelju je osigurao nekoliko najvažnijih točaka koje bi trebale jamčiti apsolutnu vjernost originalnome materijalu. Najprije, 'Watchmen' je postao prvi superherojski film sa Restricted-predikatom (klincima ulaz zabranjen). Dalje, osiguran je budžet koji će dosljedno obraditi različite vremensko-prostorne zahtjeve komplicirana Mooreova scenarija (kojeg su za film obradili scenaristi Alex Tse i David Hayter).


Hottie junakinja filma (Malin Akerman, plavuša iz komedije braće Farelly - 'Zavodnik') koja kreće stopama slavne majke te postaje Silk Spectre osamdesetih - Vol.2

Za glavne glumce odabrani su relativni anonimusi koji će nakon trećeg mjeseca sljedeće godine biti itekako poznati. Redom: Jeffrey Dean Morgan (The Comedian), Patrick Wilson (Nite Owl), Matthew Goode (Ozymandias), Malin Akerman (Silk Spectre), Jackie Earle Haley (Rorscach)i Billy Crudup (Dr. Manhattan). Svakoga šestog u mjesecu, sve do datuma premijere, na internetskim stranicama filma izlazi po jedan kratki film o pojedinim aspektima snimanja. Najprije onaj o detaljno izrađenim setovima, koje odlikuje upravo zapanjujuća sličnost sa crtežima ilustratora Davea Gibbonsa, ali i općenito razdobljem u kojem se odvija radnja stripa. Drugi filmić približio je rad kostimografa čiji je zadatak bio realistično dočarati period 40-ih, 70-ih i 80-ih, ali i znatno modernizirati dizajn maskiranih junaka koji u originalnome stripu, za današnje pojmove ukusa (pogotovo superherojskog), izgledaju poprilično zastarjelo. Tako smo dobili i izravan dokaz Snyderova obećanja kako će u svakom pogledu imati Mooreovu/Gibbonsovu viziju na umu, ali i da će usavršiti detalje koji bi se današnjoj publici mogli činiti previše retro. Spomenuo je kako je izgled glavnih likova izravno inspiriran modernim superjunacima, kako bi film djelovao jednako aktualno na vizualnom i scenarističkom planu. Konačan rezultat? Retro-modernizam spojen sa glazbenim talentom skladatelja Tylera Batesa (redoviti Snyderov suradnik), čije će korištenje električnih instrumenata zasigurno podariti 'Watchmenu' jedinstveni izgled svijeta koji nam je istovremeno poznat (Kennedyjevo ubojstvo, hipi pokret, atomska bomba, Armstrongov hod po Mjesecu itd.), ali i na neki neobičan način nepoznat (gigantski lebdeći sat na Marsu, plavi asocijalni Dr. Manhattan, maskirani junaci itd.). Baš poput stvarnosti u kojoj živimo, svijet fiktivne godine 1985. jednako je opterećen paranojom modernih dana, ratnom napetošću, medijskim monopolom, ljudskim tragedijama i malenim detaljima koji život znače. Kako bi hodao ukorak s vremenom, redatelj je pokrenuo i marketinšku stranicu tvrtke iz filma koju posjeduje lik Ozymandias, a putem koje je pokrenut natječaj za izradu jednostavnih YouTube reklama čiji će pobjednici biti objavljeni u mnogobrojnim promidžbenim programima unutar filma.


Modernizirani Night Owl nešto je mlađi (Patrick Wilson, odličan u filmu 'Little Children') pa stoga i djeluje mnogo opakije. Očita inspiracija krije se u DC-jevu Vitezu Tame.

Najnovije vijesti iz radionice Legendary Picturesa i Warner Brosa jednako su ohrabrujuće. Naime, Snyder je odlučio ekranizirati i 'The Tales of the Black Freighter', svojevrsni strip unutar stripa koji uvelike pojašnjava i produbljuje glavnu tematiku 'Watchmena, a opisuje priču o pomorcu čiji brod napadnu gusari te koji plovi morem na splavi sastavljenoj od trupaca i napuhnutih leševa utopljenih mornara, pritom pokušavajući ostati živ i ono najvažnije - normalan. 'Tales' će biti snimljen u animiranome obliku i izaći će samo tjedan dana nakon premijere 'Watchmena', nakon čega će vjerojatno biti dio sveobuhvatnoga DVD-a (film plus animirani film). Također, redatelj kazuje kako se trenutno bori sa studijem oko svake minute finalnoga proizvoda čiji su specijalni efekti tek u izradi, a konačno trajanje opako se približilo brojki od tri sata!

Do svjetske premijere 'Watchmena' ostalo je nekih devet mjeseci, a prvi službeni trailer za film očekuje se ispred ponajboljeg filma ove godine - 'Viteza Tame' glavom i...krilom.
__________________
Ich fühle Mut, mich in die Welt zu wagen, mich in die Welt zu wagen,
Der Erde Weh, der Erde Glück zu tragen,
Mit Stürmen mich herumzuschlagen
Und in des Schiffbruchs Knirschen
nicht zu zagen.
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 14:42   #652
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Pobogu..neki tamo šišmiš je prestigao Kuma, mada nevjerujem da će zadugo
I ja kažem, KUM FTW

Citiraj:
Autor dalegic Pregled postova
Čuo sam da nije nešto, ako si gledao napiši par riječi, jer ga imam ali mi nije privlača pa možda ga pogledam

@Dr. Faustus
Mogao si stavit LINK a ne cijelu stranicu kopirat
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 15:30   #653
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Svakako pogledati odličan SF film-noir Dark City
__________________
Ich fühle Mut, mich in die Welt zu wagen, mich in die Welt zu wagen,
Der Erde Weh, der Erde Glück zu tragen,
Mit Stürmen mich herumzuschlagen
Und in des Schiffbruchs Knirschen
nicht zu zagen.
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 16:10   #654
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Fracture - čuo sam toliko hvale na račun ovog filma da je to nešto neviđeno. Onda sam ga pogledao i shvatio da je kraj totalno usran i zbog toga kompletnom filmu ne mogu dati prolaznu ocjenu. Mislim, tip izvrši savršeno ubojstvo, ali ne zna razliku između suđenja za pokušaj ubojstva i suđenja za ubojstvo??? Radite budalu od nekog drugog, od mene nećete. Sve osim zadnjih 5-10 minuta je genijalno, ali na žalost radi se o tipu filma koji po mom mišljenju ne može funkcionirati bez dobrog završetka i zato... Ocjena 1/10.

The proposition - solidan "western". Možda malo prerastegnut. Par nezaboravnih scena Ocjena 7/10
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 16:15   #655
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
A ja za večeras sprema Dirty Harry [720p], ovo će mi bit možda 5i put

Evo jedan zamiljiv clip: link

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 21.07.2008. u 16:26.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 16:26   #656
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:00.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 21:13   #657
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
pogledao The Spiderwick Chronicles. Moja ocjena 6/10. ljink
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2008., 01:51   #658
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
dajte mi neke prijedloga za neke dobre komedije(novije)..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2008., 02:30   #659
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:00.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2008., 05:58   #660
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Harold & Kumar su zakon neznam kako nisam prije cuo za taj film ali evo odgledana su oba dva djela sta reci nego zakon
xPsycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na