Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.03.2008., 22:23   #31
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Ma već sam probao no mora se u bazi nešto dodati, ovo čudo po defaultu podržava samo ovoliko polja koliko sad imamo. To je u planu, samo je pitanje vremena.
Onda ovakav prijedlog: maknuti "ostalo". Uglavnom nebitno za pomoć pri rješavanju problema. Umjesto toga staviti npr. "monitor". Samo, upisati solo monitor opet povlači za sobom par klikova (i gubljenje vremena) s kojima tražiš njegovu rezu (ukoliko se radi o nekom egzotičnom modelu). Upisati monitor, dijagonalu i omjer ili monitor i rezu - e to je već biznis - odmah se zna s čim se ima posla.

Dalje: je li rubrika "OS" toliko potrebna? Pa svi smo više/manje na XPu i Visti..., da li bi umjesto toga bila korisnija rubrika "napajanje"? Ocijenite molim.

Fleks s Vama
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 22:57   #32
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Naravno da je rubrika OS potrebna. Ja recimo kad vidim da netko koristi vistu odmah odustanem od zelje da pomognem i produzim dalje na neki thread koji je otvorila razumna osoba. Kako bi to mogao kad ne bi bilo te rubrike? Prekasno mi je da postanem vidovit jebemu.....
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.03.2008., 23:12   #33
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
Naravno da je rubrika OS potrebna.
U biti, da. To je točno. Bez OSa opet banana. Može doći do nepotrebnih nesporazuma.

Zadnje izmijenjeno od: Vragoder. 21.03.2008. u 23:24.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 01:49   #34
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
Naravno da je rubrika OS potrebna. Ja recimo kad vidim da netko koristi vistu odmah odustanem od zelje da pomognem i produzim dalje na neki thread koji je otvorila razumna osoba. Kako bi to mogao kad ne bi bilo te rubrike? Prekasno mi je da postanem vidovit jebemu.....
Vista , kao da nema pametnih ljudi sa Vistom (npr Hamm)....
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 02:05   #35
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
@tor
Vjerovatno je stvar do baze...tj treba se poigrati sa varijablama i vjerovatno u dio koda dodati tu varijablu da zapisuje u taj table i u mysql-u dodati koju liniju u taj table od te skripte da zapisuje informacije ....

Zadnje izmijenjeno od: tech. 22.03.2008. u 02:20.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 02:08   #36
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
Naravno da je rubrika OS potrebna. Ja recimo kad vidim da netko koristi vistu odmah odustanem od zelje da pomognem i produzim dalje na neki thread koji je otvorila razumna osoba. Kako bi to mogao kad ne bi bilo te rubrike? Prekasno mi je da postanem vidovit jebemu.....
Definitvno rubrika mora OS mora ostati bas zbog toga. Nikakvo mjenjanje OSa i slicnog nije rijesenje, trebalo bi sloziti jos tih par rubrika koje sam naveo i gotova stvar.

Inace usput budi receno iskoristit cu ovu priliku da malo pohvalim jednu prednost viste. Naime, misljenja sam da bi se IQ testiranje kao zastarjela metoda trebala ukinuti. Naime, ljude bi elegantno mogli podjeliti na skupinu koja koristi Vistu i onu skupino koja doticnu ne koristi.

Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Fleks s Vama
I sa Duhom Tvojim.

FKT !
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 02:18   #37
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Definitvno rubrika mora OS mora ostati bas zbog toga. Nikakvo mjenjanje OSa i slicnog nije rijesenje, trebalo bi sloziti jos tih par rubrika koje sam naveo i gotova stvar.

Inace usput budi receno iskoristit cu ovu priliku da malo pohvalim jednu prednost viste. Naime, misljenja sam da bi se IQ testiranje kao zastarjela metoda trebala ukinuti. Naime, ljude bi elegantno mogli podjeliti na skupinu koja koristi Vistu i onu skupino koja doticnu ne koristi.
I Fleksa je puknila ova BUDA/Fleksa i sl. kult. Sada je počeo stvarno pričat stvari od kojih se um nemože prosvjetlit.
Molimo svi za Fleksa i za njegov duboki oporavak uz meditaciju, nirvanu, one MCGove cure... i sl gluposti.
Fleks malo si u
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 02:38   #38
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Type R se ograđuje od bilo kakvih Fleksova i fleksoidnih učenja koje u najmanju ruku smatramo ****** piiiiiiiiiiiiiiiiip. Daljnje spominjanje ''Type R'' organizacije od strane Fleksa i inih bit će višestruko kažnjeno. Kažnjavanje uključuje prikazivanje nedavno pokazane Miline slike u Full HD-u na 103'' plazmi.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 14:13   #39
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
okeee... fleks molim te na pm koju supstancu koristis...

a meni ljudi govore...

treba dodati u moj komp, da se prikazuje sto smo uzimali zadnjih 12h... onak ulogiramo se nakon 12h na forum i doleti poruka: unesi supstancu da znamo dal si uracunljiv ili ne...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2008., 12:22   #40
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
kao da nema pametnih ljudi sa Vistom (npr Hamm)....
kaj?

sutra stavljam vistu.. kaj oces
edit: imao sam je doma par puta..a i na poslu je imam
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2008., 21:19   #41
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
kaj?

sutra stavljam vistu.. kaj oces
edit: imao sam je doma par puta..a i na poslu je imam
Pa mislim da nisi shvatio moj post. Tebe respektiram kao jednog starijeg člana sa velikim iskustvom, te kao takvog pametna. Moja je poruka bila da i pmateniji ljudi koriste Vistu, a ne samo "n00bovi" ili kako već su prozvani!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2008., 23:47   #42
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Pa mislim da nisi shvatio moj post. Tebe respektiram kao jednog starijeg člana sa velikim iskustvom, te kao takvog pametna. Moja je poruka bila da i pmateniji ljudi koriste Vistu, a ne samo "n00bovi" ili kako već su prozvani!
Al Hamm mora samo zbog posla
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na