Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2022., 10:42   #31
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 571
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Eh, da zaboravih još jedan podrum, 2M COMPUTERS, na Jarunu, Preshott konfa zamjenila Pentium 133 konfu koja zamjenila Amigu 1995.
E sad kako se zvala ta firma iz 1995-e, znam samo da su bili u jednoj obiteljskoj kući u Rudešu, tamo negdje u razini Konzum drive-in zgradurine na Vrbanima?


Dajte brže odgovorite jer bude mod izbrisal
Ma radije nek' preseli postove u novu temu kad smo počeli o počecima.

Jooj znam da sam satelitski receiver kupio negdje u Hercegovačkoj. Nemrem se sjetiti kako se zvala firma.

C64 kupio u Posredniku, a prvi PC u BIT servisu.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 14:10   #32
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,007
Instar-Informatika.hr (infomacije i iskustva)

Bio je Pentagram-Ecom na Savici u jednoj kući. Oni su sredinom 90-tih prodavali dosta konfiguracija. Autronic je bio na Savici u jednoj od zgrada ali ne znam kako su oni startali.

Zola je bila dučančić kod Trešnjevačkog placa. Tamo se išlo po Yamaha pržilice i ostalu Yamaha multimediju, te uredski pribor.

Telebit je bio u kući na onoj cestici koja izlazi na Slavonsku između NSBa i FSBa. Mislim da su oni više radili s firmama iako su imali maloprodaju.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 06.09.2022., 15:29   #33
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 790
Bio na praksi (u srednjoj školi) u 2M Computer na Jarunu... Slagali konfe u podrumu, a prodaja u prizemlju... Nakon puno godina navratio kod Citiusa na autočipanje na Jarunu i dotakli se neke teme i tako 2M i kaže.... Da su upali u dugove te baš ovaj koji mi je bio mentor napravio samoubojstvo...

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 15:46   #34
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 677
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
...
Telebit je bio u kući na onoj cestici koja izlazi na Slavonsku između NSBa i FSBa. Mislim da su oni više radili s firmama iako su imali maloprodaju.
Nešto mi je u magli da su prije toga bili Udo i poslovali u nekom stanu na Laništu ?
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 19:40   #35
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,035
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Dragi Bruno, korisnost tvojih postova (osim one recenzije) svodi se na kontriranje i prepucavanje sa gotovo svim članovima PCE osim s onima s kojima ideš na pivu i ćevape.
Pa počasti kolegu i nek ljubav procvjeta
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 20:07   #36
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 500
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Imao i je i Links neuspjesnih "izleta".

Hint: Portio informatika.

ja relativno dosta stvari kupio nekad davno u portiu, i odjednom ih vise nema, bas me bilo stislo oko srca, srecom nisam imao reklamacija

neka mod prebaci u temu "nostalgija 90-ih i za*ebi velikih igrača"
the-rider je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 20:30   #37
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,551
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Bio je Pentagram-Ecom na Savici u jednoj kući. Oni su sredinom 90-tih prodavali dosta konfiguracija. Autronic je bio na Savici u jednoj od zgrada ali ne znam kako su oni startali.

Zola je bila dučančić kod Trešnjevačkog placa. Tamo se išlo po Yamaha pržilice i ostalu Yamaha multimediju, te uredski pribor.

Telebit je bio u kući na onoj cestici koja izlazi na Slavonsku između NSBa i FSBa. Mislim da su oni više radili s firmama iako su imali maloprodaju.
Pa kad vec izvlacimo iz formalina, valja se sjetiti i:

- Infolaba, kada je Eškić osim data recoverija udarao po PcChipsu, Matsonicu i ECS-u krajem '90ih
- Infogame, tik do Linksa na Trešnjevci (Pociteljska?); tamo sam zamijenio valjda sleper DeathStarova hehe...
- Analogbita u Prilazu JNA
- Formel(?), na krizanju Koncareve i Selske IIRC, svojedobno su jedini lifrali 3DLabs kod nas

Kako se zvao SGI distributer, imali su ured u Ilici preko puta danasnjeg Pentagona, IIRC? @visage ajde javi se, ti sigurno znas i koliko je vlasnik jeo zobenih pahuljica od tofua sa praskom od sejtana...

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Upravo tako, potvrdili ste sve što sam i ja napisao i ne stoji Bubbino da su propali isključivo zbog seksa ili nečijih hirova.
Osim sto niti su to napisali, a eto, igrom slucaja stoji. Hi hi.

Citiraj:
Ali cjelokupno gledajući, seks i nečiji hirovi su su samo jedan zakulisni dio te epizode kada je kriza 2008. na 2009. godinu harala Hrvatskom (što Bubba ne želi priznati jer sam to napisao ja, a ne netko drugi pa on po dobrom starom običaju mora mene omalovažavati).
To sto su tvoji izleti u obrtnistvo propali jer nisi volio placati PDV ne znaci da se poduzetnistvo u Hrvata resetiralo jer je, eto, bila kriza 2008. I 2009. I 2012. I 2020. Cekaj, i 2019. jebem li ga. Zapravo, ne sjecam se godine kada nije bila kriza. Najcesce je kod nas, kao i obicno, kasnila za ostatkom svijeta, pa je bilo tesko zapravo pratiti.

No nije drama, propao je i onaj Ilon Mask iz Republike Srpske, i to nekoliko puta, sve prije nego sto je prevario citav svijet s Teslama i ostalom pricom, svaka mu cast.

Bilo kako bilo, upravo kao sto ti je Medo rekao, pa vjerujem da ti stvarno ne moram kopirati taj dio teksta - jamacno su te krizno-recesijske godine katalizirale pricu, ali nisu bile trigger za pocetak kraja. A tvoja snatrenja o romantici da se oko malo pičke ne bi raspadale firme; pa zapocinjali su se ratovi zbog toga, a gdje se ne bi raspadale firme.

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Dragi Bruno, korisnost tvojih postova (osim one recenzije) svodi se na kontriranje i prepucavanje sa gotovo svim članovima PCE osim s onima s kojima ideš na pivu i ćevape.
Kako si me samo raskrinkao! Evo ja i moje pajde PCE clanovi u nevjerici zvacemo cevape na pivi i ne znam sto da radimo sada kada su maske pale. K jarcu...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 20:42   #38
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,752
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
To sto su tvoji izleti u obrtnistvo propali jer nisi volio placati PDV ne znaci da se poduzetnistvo u Hrvata resetiralo jer je, eto, bila kriza 2008. I 2009. I 2012. I 2020. Cekaj, i 2019. jebem li ga. Zapravo, ne sjecam se godine kada nije bila kriza. Najcesce je kod nas, kao i obicno, kasnila za ostatkom svijeta, pa je bilo tesko zapravo pratiti.
Da, naravno, uvijek se svijet vrti onako kako ti kažeš i ostali nemaju pojma o čemu pričaju jer, eto, ti si najpametniji i uvijek tvoja riječ mora biti zadnja. I zato, dragi Bruno, ispričavam se što sam ti opet, po ne znam koji put, nakrivio kraljevsku krunu na glavi.
Nisam zatvorio obrt zbog neplaćanja PDV-a, već zbog toga što su mi klijenti počeli kasniti s plaćanjem, što uvijek kao posljedicu ima da se počnu gomilati troškovi koje ne možeš pokriti. Ali, s obzirom da ti iz udobnosti svoje programerske fotelje ne možeš na vlastitoj koži osjetiti takve stvari, kao što sam i napisao, krizu vjerojatno nisi niti osjetio. Igrom slučaja, kolega koji radi sa mnom isto je imao obrt i isto je zatvorio obrt kad i ja, i to za nepovjerovat - zbog krize.
Znam da ti je teško prihvatiti tuđe mišljenje, teško ti je prihvatiti da bi netko drugi imao drugačije mišljenje od tebe, ali kako bi se reklo, life sucks i moraš to prihvatiti. Ima inače dosta psihoterapeuta koji ti mogu pomoći oko toga pa te molim da razmisliš koliko ima smisla da si stalno nadrkan i da svoje frustracije ispucavaš ovdje na forumu.

XO XO
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 20:44   #39
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,111
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 21:15   #40
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,551
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Ima inače dosta psihoterapeuta koji ti mogu pomoći oko toga pa te molim da razmisliš koliko ima smisla da si stalno nadrkan i da svoje frustracije ispucavaš ovdje na forumu.
Aha, sada si sa nadripisarstva presao na nadrilijecnistvo.

Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Napokon i o ovom sme da se prica nakon hiljadu vekova!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.09.2022., 22:24   #41
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,752
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Aha, sada si sa nadripisarstva presao na nadrilijecnistvo.
Ne, griješiš, samo ti pokušavam skrenuti pozornost na ono što djeca nauče prije dječjeg vrtića:
1. Postoji svemir izvan 4 zida u kojima boraviš.
2. Postoje stvarne stvari koje se dešavaju, a da se istodobno nisu dogodile tebi. To što ih ti osporavaš, ne umanjuje i ne poništava njihovo postojanje.

No, da ne duljim u threadu koji nije posvećen tebi osobno, macu i dalje boli prstić...
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 22:29   #42
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
BTW, cijela ova priča koja nas je vratila u slavnu i ne tako slavnu prošlost me odvela u nostalgične vode.
Al su mi malo mutne, pa evo pitanja.
Dakle, počeci velikana, je li slijedeće točno:
Ve-mil, podrum doma zdravlja u Baštijanovoj (pasivno hlađena Geforce 6600, velika greška)
Hg-spot, podrum ogromne stambene zgrade tamo negdje kod ZV (256MB RAM, veliki napredak)
M-san, podrum one kuće kod kazališta Trešnja (Micro Star International šroteks MBO)
ADM, podrum na Pešči (uzeo kod njih cijelu Wolfdale konfu)
Ali fali mi Links, gdje su oni počeli?

Ve-Mil nije bio u podrumu doma zdravlja nego u onoj plavoj zgradi, prvoj do križanja s Drvinjem/Golikovom, barem kad je ta 6600 izašla. Na prvom ili drugom katu je bila kancelarija i onda bi se spustio dolje preuzeti

Početkom 2000-ih je i Nobilis informatika bila jak igrač.

Nedostaju ti jednostavni cjenici u Excelu gdje imaš 10-ak artikala iz kategorije, vidiš odmah koliko košta, prvi jeftiniji i prvi skuplji, nazoveš jel ima i pališ motor(e)

Info-gama(d) iz Počiteljske je svojevremeno reklamirao Željko Pervan u svojoj emisiji s OTV-a
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 23:15   #43
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 677
ADM je počeo u stanu (i garaži) na Krugama.
HG-Spot u Brune Bušića 17, na Središću.

Iskopah cjenik od 06.09.1998., prije točno 24 godine dva tada popularna artikla:
HDD Maxtor 2.1GB za 941,00 Kn i S3 Virge3D 2MB 225,00 Kn .
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 00:00   #44
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,015
Se netko sjeća Info Game? Mislim da je bila u Počiteljskoj, vrlo blizu današnjeg Linksa. Tamo sam uzeo Voodoo3.
edit: sad vidim da ste spomenuli info gamu...

I sjećam se jednog malog dućana gdje sam kupio konfu tamo negdje 98/99, Tratinska ili Ozaljska, nisam siguran, sjeća li se netko što je tamo bilo?
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 00:07   #45
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,381
Kad su Feniks kompjutori počeli? Sjećam se da sam od njih konfu uzeo 2002. Jel postoje uopće više
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 00:50   #46
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 677
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Se netko sjeća Info Game? Mislim da je bila u Počiteljskoj, vrlo blizu današnjeg Linksa. Tamo sam uzeo Voodoo3.
edit: sad vidim da ste spomenuli info gamu...

I sjećam se jednog malog dućana gdje sam kupio konfu tamo negdje 98/99, Tratinska ili Ozaljska, nisam siguran, sjeća li se netko što je tamo bilo?
Formel ? blizu raskršća sa Selskom, već je Bubba spomenuo, poslije su se preselili na Črnomerec, kod Plive a sad vidim da su prešli na rasvjetu i to kao Ledison (Polaris i Adison ? ).
Uz 3DLabs imali su i dobru ponudi ATi-ja, sjećam se prve All-in-Wonder (grafička + TV-tuner) a poslije i Hercules 9700pro koja još uvijek radi na jednoj retro konfi (Abit NF7-S i AthlonXP 2000+).
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 05:51   #47
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,111
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova

I sjećam se jednog malog dućana gdje sam kupio konfu tamo negdje 98/99, Tratinska ili Ozaljska, nisam siguran, sjeća li se netko što je tamo bilo?
Je li moguće da je to bio ADM-ov prvi fizički dućan?
Tratinska, tamo negdje na potezu Cibona-Trešnjevački plac?
Formel je imao put od "tamo negdje kod križanja s Selskom i Tratinskom" do danas Zagrebačke al su se između toga ak se ne varam našli u zgradi gdje je danas Reifeissen poslovnica, kod HEP-a na Vukovarskoj.
Eh, da, sve su to bili "mali dućani", u tome je bila čarolija, osobito ako je čovjek morao život ugrožavat spuštajuć se po mračnim hodnicima do podruma.
A ne ko u ovo vulgarno doba kad se gospon čovjek mora probijat između redova smartphona, prijenosnika i vešmašina da kupi taj mračni predmet želja
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 05:59   #48
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 571
Ja ne bum rekel u kojem sam info dućanu delal
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 07:15   #49
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,184
ja sam volio kupovati u info-gami
kad god sam došao, uvijek je bilo ljudi...
uopče ne kužim zakaj su propali...

kasnije se otvorio links, pa sam tamo kupovao. tu i tamo vemil

ali uglavnom links
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 07:39   #50
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,556
Preselili se na tada "kraj svijeta" u novi zg na Av V Holjevca u visini s Horvatovom pa se ljudima nije tamo dalo ić. Slično je ADM uprskao s lokacijom iznad Kvratrića, nije valjalo ni za pješake ni za vozače pa su se spasili odlaskom.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 07:42   #51
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Posto sam bil na "praksi" u Info-gama mogu s 80% preciznoscu reci da je gazda bil bedasti bosanac koji je imal vece "planove" nego mogucnosti ..


Realno po meni su ih ubile 4 stvari
Kada su spusili da su distributer i uvoznik od Gigabyte, kada je gazda u novom zagrebu pocel graditi zgradurinu za Info-gamu i svoje druge dve firme jer ako moze Hg.srot moze i on , velika zaliha b-grade opreme (cjela drama s Amd Athlonima koji su bili b-grade i pregrijavali se je krenula od njega jer je on uzel 3 kontenjera) und ta cela politika da ce uzemati netestirani hardver na kontenjere za sitne pare i ako nekaj rikne samo mjenjati ... Sve u svemu tipicni hrvatski kaos


Feniks i dalje veselo radi u tenis centar maksimir , jedno vreme se Ilija fokusiral na veleprodaju , cak su jedne vreme bili (a mozda jos uvek) generalni uvoznik i distributer za Razer na celom balkanu ... Ali dosta ove "jeftine" periferije po spar, konzum, itd dolazi od Feniksa ...
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 08:36   #52
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Da, Info Gama mi je prodala prvi pentium 90...
Sjećam se i Autronica.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 08:43   #53
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,752
Nemojmo zaboravit Lost koji je svojedobno imao reklame u svakom časopisu. Počeli su na Trešnjevci kao mala trgovinica, sad su na Jankomiru kao veleprodaja.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 09:22   #54
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Ali fali mi Links, gdje su oni počeli?
Vedran mi je autobusom slao WD diskove u Zadar dok sam na sitno sastavljao konfiguracije...bez računa i PDV-a

Edit: Btw, kad je krenula ta glupost da je kontejner postao kontenjer, a umjesto "jel" da se kaže jer (npr, umjesto "jel burek dobar", kažu "jer burek dobar")?


Edit2: car svih bankrota je bio Ferax koji je ostao dužan jedno 2 milijarde kuna HTV-u jer (jel?) su imali jedno sat-dva reklama svaki dan u udarnim terminima

Zadnje izmijenjeno od: segregator. 07.09.2022. u 09:34.
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 09:31   #55
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 571
Da, Links je bil u Bobovačkoj a mi cca 100 metara od njih u Dobojskoj
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 09:36   #56
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Preselili se na tada "kraj svijeta" u novi zg na Av V Holjevca u visini s Horvatovom pa se ljudima nije tamo dalo ić. Slično je ADM uprskao s lokacijom iznad Kvratrića, nije valjalo ni za pješake ni za vozače pa su se spasili odlaskom.

Ovisi, bivsa firma je stalno uzimala kod njih. Kasnije kad su se preselili mozda sam dva put bio tamo, sa tim potezom su otkantali prakticki cijeli istok grada.
Jos par frendova nikad vise u adm uslo nije otkad su otisli na novu lokaciju.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 10:41   #57
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,407
Prije 5-6g. kupio sam A-Data 32Gb usb stick u prodavaonici blizu sadašnjeg Z Centra (preko ceste). Ne mogu joj se sjetiti imena.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 11:52   #58
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Je li moguće da je to bio ADM-ov prvi fizički dućan?
Tratinska, tamo negdje na potezu Cibona-Trešnjevački plac?

Hmmm, mislim da bi to moglo biti to. Sjećam se da je bio negdje prije placa, kad ideš od smjera Cibone. Vrlo mali natrpani prostor, tko zna što je danas tamo. Trešnjevka je nekad bila IT centar Zagreba .
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 12:52   #59
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 571
Možda se i kod mene dolazili tam 2004-2006, Dobojska, Infocor... ak' sam se kome zameril ispričavam se
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 13:14   #60
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,184
kaj nije infocor bio u podrumu zgrade ?
ak je, tamo sam kupio jednom ili dva put nekaj
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na