Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.10.2015., 17:57   #31
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,549
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Skrećem pažnju da je na ovo zakonsko riješenje vjerojatan i utjecaj monopoliste MS.
01 3713 270, naruci se, nije sramota, nit je bolest sve sto boli.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 18.10.2015., 18:37   #32
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Svi smo mi imali nekoga kome se moralo objasniti zašto više net banking, e porezna i ostale stvari ne rade a radile su. Tehnologija napreduje i tu je kraj priče.
Moj stari je volio samo radio dok nije otkrio da strojeve može gledati i kupovati preko *ebenog laptopa čak i iphona.
Veći je problem cijena i kamata koje bankama plaćamo.
Kal-EL je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2015., 18:38   #33
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
TI imaš problema sa javom? baš ti i tvoje malo internet bankarstvo?

pa znaš ti koji se problemi dešavaju u većim (i btw. up-to-date) sistemima sa javom?! misliš da je google kao neki mastodont globalnih dimenzija odlučio ne supportat javu u neko skorije doba na chromu čisto zato eto tako? i onda još ubaciš xp u tu cijelu priču... pa to je sikjuriti hole ne veličine svemira, nego veličine toga da će ti susjedi dobiti fizički virus na tijelu tipa gripa, hpv ili slično ako nastaviš sa takvim nastojanjima daljnjeg rada
syss je offline  
Staro 18.10.2015., 18:42   #34
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
01 3713 270, naruci se, nije sramota, nit je bolest sve sto boli.
Da ti pomognem s par brojeva 044 569200 ili 044 670910!

Da obiđeš rodijake i familiju, nije lijepo zanemarivati rod rođeni, a kao što znaš takve su stvari nasljedne, pa se je dobro tu i tamo prekontrolirati!
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 18:46   #35
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
TI imaš problema sa javom? baš ti i tvoje malo internet bankarstvo?

pa znaš ti koji se problemi dešavaju u većim (i btw. up-to-date) sistemima sa javom?! misliš da je google kao neki mastodont globalnih dimenzija odlučio ne supportat javu u neko skorije doba na chromu čisto zato eto tako? i onda još ubaciš xp u tu cijelu priču... pa to je sikjuriti hole ne veličine svemira, nego veličine toga da će ti susjedi dobiti fizički virus na tijelu tipa gripa, hpv ili slično ako nastaviš sa takvim nastojanjima daljnjeg rada
Dakle Google je svjetan problema i odbacuje JAVU, a naša Fina i banke je guraju kroz aplikacije koje koriste.

Ja sam sada na Win 10 pa se ne sekiram, ali i dalje kažem da se sve to može i drugačije riješiti nečime što ne mora biti ovisno o sigurnosti samog OS-a.
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 18:51   #36
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Svi smo mi imali nekoga kome se moralo objasniti zašto više net banking, e porezna i ostale stvari ne rade a radile su. Tehnologija napreduje i tu je kraj priče.
Moj stari je volio samo radio dok nije otkrio da strojeve može gledati i kupovati preko *ebenog laptopa čak i iphona.
Veći je problem cijena i kamata koje bankama plaćamo.
Najveći porast prihoda banaka je od naknada koje nam naplaćuju, prihod od kamata je uvijek bio podjednak, sve dok nisu izmislili kredite u Švicarcima.
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 18:54   #37
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Da ti pomognem s par brojeva 044 569200 ili 044 670910!
Vidite kak su covjeku poznati svi relavantni brojevi, dobro je upoznat

Ljudi da ovaj nije pobjegao odnekale i dokopao se neke stare XP kante ?
silver_tip je offline  
Staro 18.10.2015., 19:02   #38
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Vidite kak su covjeku poznati svi relavantni brojevi, dobro je upoznat

Ljudi da ovaj nije pobjegao odnekale i dokopao se neke stare XP kante ?
Ne čovjek se zna isto služiti s prijateljom Googlom!

Također čovjek vam nije kriv što nemate love za HDD veći od 1TB!
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 19:05   #39
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Dakle Google je svjetan problema i odbacuje JAVU, a naša Fina i banke je guraju kroz aplikacije koje koriste.

Ja sam sada na Win 10 pa se ne sekiram, ali i dalje kažem da se sve to može i drugačije riješiti nečime što ne mora biti ovisno o sigurnosti samog OS-a.
mali system admini poput mene su svjesni problema, a kada je gugl svjestan problema onda znaš koliko je to daleko otišlo. debelo preveliki sikjuriti hole i svi ga napuštaju, banke nemaju ništa s time osim što su razvile sva ta svoja čuda u java-i... misliš da je netko mogao čak i od njih znat takav ishod nakon x godina korištenja?

sigurnost os-a? pa slobodno ti stavi dos ili win 3.11 i kukaj kako ti ne radi bankarstvo

xp - zaboravi, prekriži, gotovo je, the end.
syss je offline  
Staro 18.10.2015., 19:06   #40
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Google je ukinuo podršku za Javu, Mozilla će ukinuti krajem sljedeće godine, Edge je nikada neće dobiti.
Šta će biti s našim vrlim internet bankarstvom za firme koje masivno koriste javu?
Ima li već neki smjer određen kuda će to ići, ili nitko o tome ne razmišlja dok se još može koristiti java?

Pretpostavljam da će nastaviti koristiti USB stickove, ali kako će ih povezati s bankarstvom?
Mikeyy je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2015., 19:07   #41
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
mali system admini poput mene su svjesni problema, a kada je gugl svjestan problema onda znaš koliko je to daleko otišlo. debelo preveliki sikjuriti hole i svi ga napuštaju, banke nemaju ništa s time osim što su razvile sva ta svoja čuda u java-i... misliš da je netko mogao čak i od njih znat takav ishod nakon x godina korištenja?

sigurnost os-a? pa slobodno ti stavi dos ili win 3.11 i kukaj kako ti ne radi bankarstvo

xp - zaboravi, prekriži, gotovo je, the end.
Pa za banking sam ga prekrižio, ali ostat će instalacija za pokretanje starih programa iz struke, kojih ionako nema na tržištu, a za neke nemam sors verziju da ih mogu kompajlirati za nove verzije OS-a!
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 19:10   #42
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Google je ukinuo podršku za Javu, Mozilla će ukinuti krajem sljedeće godine, Edge je nikada neće dobiti.
Šta će biti s našim vrlim internet bankarstvom za firme koje masivno koriste javu?
Ima li već neki smjer određen kuda će to ići, ili nitko o tome ne razmišlja dok se još može koristiti java?

Pretpostavljam da će nastaviti koristiti USB stickove, ali kako će ih povezati s bankarstvom?
Ono što vidim kao problem je certificiranje, jer koliko se sjećam kada sam zadnji puta radio potreban je bio aplet u Javi da bi to radilo.
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 19:17   #43
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
OT: vidiš tu dolje desno kod svakog svog posta malu tipku "edit"?
Jel bi mogao svima nama za gušt, odguglat čemu to služi?
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline  
Staro 18.10.2015., 19:19   #44
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Google je ukinuo podršku za Javu, Mozilla će ukinuti krajem sljedeće godine, Edge je nikada neće dobiti.
Šta će biti s našim vrlim internet bankarstvom za firme koje masivno koriste javu?
Ima li već neki smjer određen kuda će to ići, ili nitko o tome ne razmišlja dok se još može koristiti java?

Pretpostavljam da će nastaviti koristiti USB stickove, ali kako će ih povezati s bankarstvom?
gle rješenje će biti jer će biti primorani na isto... šta god to bilo.

Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Pa za banking sam ga prekrižio, ali ostat će instalacija za pokretanje starih programa iz struke, kojih ionako nema na tržištu, a za neke nemam sors verziju da ih mogu kompajlirati za nove verzije OS-a!
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Ono što vidim kao problem je certificiranje, jer koliko se sjećam kada sam zadnji puta radio potreban je bio aplet u Javi da bi to radilo.
de brate multikvotaj kako spada, klik miš je away.

stari programi iz struke će se nažalost morati prilagoditi novim os-ovima i to je to.
syss je offline  
Staro 18.10.2015., 19:28   #45
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
stari programi iz struke će se nažalost morati prilagoditi novim os-ovima i to je to.
Teško ako nemam više sors verziju, zato će na jednom diskiću sjediti i dalje stari OS. A imam ih od DOS 3.3 pa do svega današnjega, zlu ne trebalo, skupljam ja to ko hrčak!

Imam i programe pisane u Basicu za ZX Spectrum, pospremljeni na kazetama! A postoje i sors verzije SAP-a sa Digitalovog VAX-a, ako se netko još sječa kako je to izgledalo i HDD od par sto kila, treba ti viličar da ga premjestiš! Evo ovo ja zovem hardver https://www.youtube.com/watch?v=CBjoWMA5d84
ili ovo https://www.youtube.com/watch?v=KKZDfB8PAqQ
a može i ovo https://www.youtube.com/watch?v=sK99WuaU_k8

A oprateri na stroju radili u bjelim kutama i nisu radili za minimalac!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 18.10.2015. u 19:57.
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 19:29   #46
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
i baš tu leži tvoj problem

back to the future je predvidio da će biti leteći auti, nije baš tako, ali ipak nešto staro 20-25g će se morati promijeniti ili prilagoditi
syss je offline  
Staro 18.10.2015., 19:30   #47
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,206
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Google je ukinuo podršku za Javu, Mozilla će ukinuti krajem sljedeće godine, Edge je nikada neće dobiti.
Šta će biti s našim vrlim internet bankarstvom za firme koje masivno koriste javu?
Ima li već neki smjer određen kuda će to ići, ili nitko o tome ne razmišlja dok se još može koristiti java?

Pretpostavljam da će nastaviti koristiti USB stickove, ali kako će ih povezati s bankarstvom?
eporezna je recimo napravila svoju applikaciju za potpisivanje koja uredno radi na chromu. Isto tako i Lana (mirovinsko). Tako da mislim da će svako svoje (banke) app raditi za potpis. To u neku ruku nije ni loše (kad ide update onda bi trebalo funckinirati bez greške a ne kao sa javom), jer ovo što se sa javom dogadja u zadnje vrijeme je bilo van pameti (nekažem da je oracle kriv ali nemože se sve to pratiti ).
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline  
Staro 18.10.2015., 19:31   #48
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
o da, kriv je jedino i isključivo oracle.

a kada ide apdejt na "user" stroju kako će ga točno oni napraviti?
syss je offline  
Staro 18.10.2015., 19:37   #49
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Fino, maknut podrsku za staru verziju
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 18.10.2015., 19:39   #50
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
???

to znaš napraviti ovak iz rukava? ako misliš mi reć da ga makneš iz msconfig startupa, nemoj ni odgovarat
syss je offline  
Staro 18.10.2015., 19:48   #51
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Ne ja, orakl

Sječam se situacije kad E-matica nije radila na javi 7 (samo na javi 6) a e-zaba nije radila na javi 6 (samo na 7)
I sad ti meni reci kaj da napravi osoba koja mora radit u obje aplikacije
Taj odron treba zakonom zabranit a ljudi se i dalje školuju za java programere
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 18.10.2015., 19:55   #52
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,206
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
o da, kriv je jedino i isključivo oracle.

a kada ide apdejt na "user" stroju kako će ga točno oni napraviti?
A čuj i je i nije. Oni bi trebali pustiti update i u najavi reći da manufactureri imaju neki rok za prilagodbu jer od sljedeće verzije to i to neće raditi, ali kako je to u zadnje vrijeme išlo prečesto zato svi i odustaju od jave.

misliš update ovo kod eporezne i mirovinskog? Preko eporezne ide automatski kad kreneš potpisivati obrazac app javi da prije toga moraš napraviti update (skine se sam update i nakon toga instalira).


A svi bi oni monopol a to baš i nejde
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline  
Staro 18.10.2015., 20:07   #53
karabaja
The Zappa
 
karabaja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 592
Ala mi temu uništiste. Samo je sad nemojte, molim vas, zaključati.

Zahvaljujem se na odgovorima i komentarima.

Znači, XP moram otpisati. U firmi, na mjestu gdje mi je e-zaba imam četiri, odnosno tri kompa na kojima se vrti Office, knjigovodstvo i web uz ES zaštitu. Za to mi je sasvim dovoljan. Osim e-zabe, nemam nekog većeg opravdanja za investiciju u nove tri licence.
Tri jača stroja (sa Sedmicom) gdje se vrti InDesign, Premiere, itd. ne mogu seliti. To je prvo. Drugo, knjigovodstveni program je custom, ne radi na Sedmici (ne znam zašto, vjerojatno bih trebao neki 'emulator' XP-a upogonit). Treće ova tri stroja (Win XP) imaju 1 GB rama i P4 (HT) 3 GHz. Hoće li to, kad bih se odlučio uzeti licencu, biti dovoljno za Sedmicu x86 (Google kaže da hoće) i nekih desetak tabova u FF-u, + Office + knjigovodstvo + Dropbox?
Ili da dokupim još 2x512MB rabljeno?
karabaja je offline  
Staro 18.10.2015., 20:15   #54
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor karabaja Pregled postova
Ala mi temu uništiste. Samo je sad nemojte, molim vas, zaključati.

Zahvaljujem se na odgovorima i komentarima.

Znači, XP moram otpisati. U firmi, na mjestu gdje mi je e-zaba imam četiri, odnosno tri kompa na kojima se vrti Office, knjigovodstvo i web uz ES zaštitu. Za to mi je sasvim dovoljan. Osim e-zabe, nemam nekog većeg opravdanja za investiciju u nove tri licence.
Tri jača stroja (sa Sedmicom) gdje se vrti InDesign, Premiere, itd. ne mogu seliti. To je prvo. Drugo, knjigovodstveni program je custom, ne radi na Sedmici (ne znam zašto, vjerojatno bih trebao neki 'emulator' XP-a upogonit). Treće ova tri stroja imaju 1 GB rama i P4 (HT) 3 GHz. Hoće li to, kad bih se odlučio uzeti licencu, biti dovoljno za Sedmicu x86 (Google kaže da hoće) i nekih desetak tabova u FF-u, + Office + knjigovodstvo + Dropbox?
Ili da dokupim još 2x512MB rabljeno?
Ovdje je standardan odgovor da sve to baciš u smeće i kupiš novo! Misle ljudi da novci rastu na drveću, pa mijenjaš opremu svake godine samo tako, jer ako to ne radiš onda si zaostao i psihički bolesnik, pa ti preporuče stanovite telefonske brojeve!

Pa nečeš radit samo za novu opremu svake godine, a zube stavit na klin.

Nabaviš ono što je nužno i ideš dalje, ali ovdje će te popljuvat i radit bedaka od tebe!

Neznam samo u kojem svijetu i državi komentatori na ovom forumu žive. Kao što rekoh 775 socket je još dobar i novi? I nije da ne mogu kupit novo, ali mi nije potrebno!

A priupitao bi pametnjakoviće ovdje na forumu neka pogledaju koliko se stare krame prodaje npr u Nemačku sa gore licenciranom sedmicom za siću love kompletan stroj. Razmislite zašto i tko to kupuje. Više koštaju sami WIN 7 sa licencom nego kompletan stroj sa licenciranim WIN 7 na sebi!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 18.10.2015. u 20:34.
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 20:33   #55
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
PreporuĆajemo i AniČa.
Brko je offline  
Staro 18.10.2015., 20:37   #56
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
PreporuĆajemo i AniČa.
Evo Drug Brko se pohvalio da je digo ogromnu lovu na prodaji stare krame!
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 20:40   #57
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I izgradio repliku Tađ Mahale na desnoj obali Kupe
No eto, nadamo se da si dobio svoje odgovore...
Brko je offline  
Staro 18.10.2015., 20:42   #58
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
I izgradio repliku Tađ Mahale na desnoj obali Kupe
No eto, nadamo se da si dobio svoje odgovore...
Ja jesam, samo pitam se gdje žive neki koji ostavljaju komentare na ovom forumu?

Evo ovaj tjedan naručujem 8 TB HDD. Uzo bi odmah dva ali nesmiijem na istom računu. Oni koji imaju tvrtke znaju zašto, ali ovima ovdje koji se izruguju nema smisla objašnjavat u čemu je caka!

Mislim da Karabaja ako se bavi knjigovodstvom zna u čemu je caka!

8TB HDD za 1631 kn sa poštarinom nije loše!

Kod nas u Vrapču počela zimska rasprodaja!

Evo prošli tjedan brat Bing mi dao Samsung EVO 850 SSD od 500 GB za 1132 kn zajedno sa poštarinom i veselo se igra u mojem old tajmeru na socketu 775!
Ponekad kod nas u Vrapču i nije tako loše, popusti tu i tamo, ali da se preživjeti!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 18.10.2015. u 21:09.
sakomako je offline  
Staro 18.10.2015., 20:50   #59
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Ovdje je standardan odgovor da sve to baciš u smeće i kupiš novo! Misle ljudi da novci rastu na drveću, pa mijenjaš opremu svake godine samo tako, jer ako to ne radiš onda si zaostao i psihički bolesnik, pa ti preporuče stanovite telefonske brojeve!
Ako je kupio p4 prošle godine, onda svaka čast. Ja mislim da bi se neki c2duo otplatio samo na izgubljenom vremenu dok se tri stare kante upale.

Barem jedan radni sat dnevno se gubi na tim starim kantama, jer je sve dozlaboga sporo. Koliko se pali 10ak tabova na tome?
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline  
Staro 18.10.2015., 21:01   #60
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Ako je kupio p4 prošle godine, onda svaka čast. Ja mislim da bi se neki c2duo otplatio samo na izgubljenom vremenu dok se tri stare kante upale.

Barem jedan radni sat dnevno se gubi na tim starim kantama, jer je sve dozlaboga sporo. Koliko se pali 10ak tabova na tome?
Za knjigovodstvo njemu i predobro!

Knjigovodstvo nije baš neki sprinterski sport, više vuče na maraton!
sakomako je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na