Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2013., 11:51   #5611
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
E ovako, spremam se polako za poliranje auta (naravno ne jos sad, nego na proljece kad dodje lijepo vrijeme) pa sam htio se raspitati kaj mi je sve potrebno za to. U prilici sam nabaviti jeftino pastu istu kao u ovom oglasu pa me zanimaju i neka misljenja ili neki bolji prijedlozi ako ih ima Da li mi uz to treba jos sto ? S cime se inace uopće polira auto, jer trebam nešto posebno ili obična krpa neka. Eto isprike na ovako možda banalnim pitanjima, ali eto prvo bi mi to poliranje bilo pa pitam
Ako to nikad nisi radio i nisi imao prilike vidjeti/isprobati, bolje plati nekome tko se time bavi. Jedna autopraonica u ZG-u ima povremene akcije poliranja, pa ako te zanima, javi se na PM.

U slučaju da ćeš sam radit, trebat ćeš jako puno vremena i volje, a o stanju laka ovisi i kakvu pastu ćeš koristiti. AKo je lak ful matiran, možda je bolje nabaviti grublju + finiju pastu pa auto dvaput odraditi.
Za aplikaciju paste možeš koristiti spužvice baš namijenjene takvim stvarima. Osobno, kad stavljam vosak na auto (a postupak je sličan poliranju) koristim foam applicator (spužvica). Odlična za takve stvari!
Jedino što je poliranje malko zahtjevnije od voskanja
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2013., 12:17   #5612
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
poz
pitacu ovdje da ne spamam drugdje, ako se ogrijesih o pravila neka mod obrise
dakle trebam ovo http://www.pohrani.com/f/3r/Dx/4TP5KquG/rs1php.jpg
komada 2, za vozacevo i suvozacevo sjedalo
radi se o yarisu 2003, 1.0 vvti
sogor u zgu je zvao na 10ak mjesta (sto auto otpade, sto privatno gdje je cuo da bi moglo biti) i nema nigdje,
ja sam zvao nekog sa njuskala sa karamboliranim yarisom u vz i ne odgovara (valjda mu se ne isplati ili nema, nije odgovorio)
postao sam i na toyota forumu pa cu vidjeti..

do tada, mozda ovdje neko zna gdje to naci?
zahvaljujem
baban je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.03.2013., 22:08   #5613
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
A da probaš uzet svoj i odeš na neki auto otpad i potražiš malo, uspoređujući sa onim u autima, možda koji paše a da nije od yarisa
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 22:24   #5614
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
ovdje kod sebe sam pogledao na par mjesta ali nula bodova
idem za vikend u zg pa cu tamo jos probat
baban je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 08:38   #5615
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,019
Citiraj:
Autor baban Pregled postova
ovdje kod sebe sam pogledao na par mjesta ali nula bodova
idem za vikend u zg pa cu tamo jos probat
njuskalo -> "yaris dijelovi" pa vidi što će ti izbacit, pa okreni par brojeva, makar onih koji su ti bliže da možeš do njih. Uvijek netko u blizini prodaje ostatke karambola.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 11:37   #5616
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Ovaj cetvrtak predstavljanje McLarena MP4-12C u Zagrebu.
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2013., 18:16   #5617
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Di? Tko?
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 08:50   #5618
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor baban Pregled postova
poz
pitacu ovdje da ne spamam drugdje, ako se ogrijesih o pravila neka mod obrise
dakle trebam ovo http://www.pohrani.com/f/3r/Dx/4TP5KquG/rs1php.jpg
komada 2, za vozacevo i suvozacevo sjedalo
radi se o yarisu 2003, 1.0 vvti
sogor u zgu je zvao na 10ak mjesta (sto auto otpade, sto privatno gdje je cuo da bi moglo biti) i nema nigdje,
ja sam zvao nekog sa njuskala sa karamboliranim yarisom u vz i ne odgovara (valjda mu se ne isplati ili nema, nije odgovorio)
postao sam i na toyota forumu pa cu vidjeti..

do tada, mozda ovdje neko zna gdje to naci?
zahvaljujem
vidio par jarisa skrošenih kod lika pored ljubljane di sam ja uzima neke dijelove (na netu ih on ima 8 kamada).
http://www.avto.net/festajn/

http://www.avto.net/festajn/index.as...ija=0&stran=15

slobodno zoveš i pitaš na hrvatskom samo ne cjepidalči s pitanjima jer nećeš puni razgovarat.
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 21:16   #5619
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
Re: Automobili

rijesio sam ove kopce za pojas
nasao u zgu, pasu sa stare corolle
zahvaljujem na savjetima
baban je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2013., 10:06   #5620
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Naletih na još jednu varijantu legendarnog E-type, Lyonheart K.
Malo su ga usrali s farovima.

Kabrio

some_text

some_text

Kupe

some_text

some_text

Eagle Speedster mi je puno ljepši.

some_text

some_text

Cijene? Nije za smrtnike.

http://www.lyonheart.com/

http://www.jaguarspeedster.com/
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.03.2013., 10:13   #5621
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Evo moje Ibize. Konklužn: nakon Polo-ta i ove Ibize, nikad više VW
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2013., 10:17   #5622
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Mda, drastično različiti auti.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2013., 12:23   #5623
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Mda, drastično različiti auti.
poslje ibize ce na octaviu i nikad više seat!

BTW ako si već sliku stavio daj nam mali i detalja tome po čemu je tak bolji i kakve su specifikacije.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 20:28   #5624
agaljot
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Visnjica
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Garfield Pregled postova
Ovaj cetvrtak predstavljanje McLarena MP4-12C u Zagrebu.
Coupe starta cijenom od 1,327.500 kuna, a Spider od 1,487. 290 kuna plus sva davanja pri uvozu

Sto mislite koliko ce ih se prodati kod nas?
agaljot je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 22:32   #5625
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor agaljot Pregled postova
Coupe starta cijenom od 1,327.500 kuna, a Spider od 1,487. 290 kuna plus sva davanja pri uvozu

Sto mislite koliko ce ih se prodati kod nas?
Bar 10 komada, auto je atraktivno, high tech i rijetko.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 22:47   #5626
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Sumnjam da ce bas 10 ali jedan, dva budu. Ovi bogatuni koje ja poznam prodaju svoje pile, nitko ne kupuje.
npr. ova beba http://www.njuskalo.hr/auti/ferrari-...-oglas-7301915. Auto mu je bio rodendanski poklon od obitelji. Ja sam happy sa novim gacama i carapama.

smrc, http://www.njuskalo.hr/auti/renault-...-oglas-5550807

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 23.03.2013. u 22:56.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 23:00   #5627
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Ja bas nedavno uzeo 5icu u mint stanju, od curinog djede , auto ima 110k km na satu, 8 g stajao u garazi Sad trazim nekog ko dugo ima 5icu da ga izdavim s kojekakvim pitanjima
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 23:02   #5628
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Ak si uzeo Turbaka u sta sumnjam, pitaj. Moj se toliko kvario da sam ga pomalo doktoririo. AK si uzeo 1.4 crampusa onda nebi trebal imat nekih spec problema jer je auto ok, bar bio. Vozil ga je moj stari 4 godine bez problema, osim neke tvornicke greske ali ne znam vise kaj.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 23.03.2013. u 23:09.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 23:08   #5629
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Mda, drastično različiti auti.
"drastično različiti"? Pa u biti imaš pravo, i jesu Ne kaže se bez veze da je VW iza neke 1998. godine prestao sa proizvodnjom kvalitetnih auta i postao osrednji u tome.

Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
poslje ibize ce na octaviu i nikad više seat!

BTW ako si već sliku stavio daj nam mali i detalja tome po čemu je tak bolji i kakve su specifikacije.
Jel ti znaš da je, prvo i osnovno, Seat također u grupi sa VW? Da je u Seatu VW motor, svaka plastika i svaki dio ima pečat VW ili Audi ili Škoda?

hehe, ne, poslije Ibize neću opet na VW (Octavia)
Da sada uzimam auto uzeo bi Kiu Pro Ceed no to će ipak ostati u snovima još neko vrijeme..

2006. 1.4 16V 86 konjusina, Sportrider 2. Potrošnja oko 7.5l/100km, moja max brzina 183km/h (Rijeka-Zg) - dva tjedna nakon kupovine (budala), nije ni čudo što sam imao totalku sa Polo-tom (slike postam na zahtjev).. No zadnjih par godina sam ostario i skulirao se, tako da je sada brzina na onoj istoj relaciji u intervalu 120-140km/h, no, koga briga za moju brzinu..

Uglavnom, lagano sam razočaran sa Ibizom, već nakon 60 000 km crkla je prva bobina, kada crkne jedna polako crknu i druge, i istina, zamjenio sam tu jednu (300kn) i nakon koje tisuće km crkle su još dvije, a onda sam pored te dvije, zamjenio i četvrtu.. Svaku put me ostavio nasred ceste, parkinga i slično, i onda guslaj doma na 3 cilindra, ili skok u prvu trgovinu sa auto djelovima.
Crko je (pazi ovo) prekidač štop svjetla, pale se sve žive lampice, ovo ono - 100kn.
Auto se gasio pred semafor jer su okretaji pali ispod kakvih 500 - čišćenje klapne gasa jer je "ultra sitno" zaprljana, ok to i mogu shvatit.
I takve pizdarije imam redovito svake godine. Za primjer dajem Polo-ta iz 1998. Nakon 110000km napravio sam izmjenu remena-distribucija i te stvari, i osim redovite godišnje izmjene ulja i filtera nikad ništa na tom autu. Bio je čista "mehanika", bobina je bila klasična na "frtajler" itd itd, dok su ove 4 gore elektronske.

Ne kažem da su to neki ultra kvarovi ali eto, osobno neću više uzimati auto iz navedene grupacije i end of story što se mene tiče
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 23:32   #5630
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ak si uzeo Turbaka u sta sumnjam, pitaj. Moj se toliko kvario da sam ga pomalo doktoririo. AK si uzeo 1.4 crampusa onda nebi trebal imat nekih spec problema jer je auto ok, bar bio. Vozil ga je moj stari 4 godine bez problema, osim neke tvornicke greske ali ne znam vise kaj.
1.1 bestija
http://www.pohrani.com/f/3S/12o/3wrz...5701511682.jpg

Za sad promjenio : Ulje motora, mjenjaca i sve filtere, hladnjak vode, instalacije sirene , lezaje amortizera, prekidac za rikverc, senzor temperature, nove gume.
U planu promjeniti: sve vezano za kocenje ( diskovi plocice pakne), ugradnja tahometra i mjeraca temperature (serijski ima samo lampicu) , AC pumpu, reparirati karburator i razvodnik paljenja novi.
Najveca stavka su mi bile gume, cijeli auto kad sve ovo promjenim me nece izac vise od 4k kuna
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 23:46   #5631
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Jel ti znaš da je, prvo i osnovno, Seat također u grupi sa VW? Da je u Seatu VW motor, svaka plastika i svaki dio ima pečat VW ili Audi ili Škoda?
a jel ti znaš da sam se ja sarkastično našalio!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 23:58   #5632
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Re: Automobili

Ocito ne oprosti sto sam mozda ruzno reagirao..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2013., 23:59   #5633
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
1.1 bestija
http://www.pohrani.com/f/3S/12o/3wrz...5701511682.jpg

Za sad promjenio : Ulje motora, mjenjaca i sve filtere, hladnjak vode, instalacije sirene , lezaje amortizera, prekidac za rikverc, senzor temperature, nove gume.
U planu promjeniti: sve vezano za kocenje ( diskovi plocice pakne), ugradnja tahometra i mjeraca temperature (serijski ima samo lampicu) , AC pumpu, reparirati karburator i razvodnik paljenja novi.
Najveca stavka su mi bile gume, cijeli auto kad sve ovo promjenim me nece izac vise od 4k kuna
Super auto, nadam se da se budeš fino vozikao po gradu. Javi potrošnju kad izmjeriš . Kak to da si se odlučio za taj auto, i kak si progutao taj atribut starog auta?

@magarče - meni je pred nosom prodan jedan turbak prosle godine kad sam ga planirao uzet...doslovno sam dosao s lovom dan kasno i auta nije vise bilo.

Moja honda je strgala brtvu glave, tak da me ceka polugeneralka... ali imam aduta.


Halos je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 00:41   #5634
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Ha cuj, auto je prakticki nevozen, toliko da je 8 g vec 10 l benge u njemu lezalo . Odlucio sam se.zato jer mi ne treba passat , koliko se ja vozam renola je sasma ok, a za novce koje sam ga platio bolji auto u boljem stanju nisam mogao dobiti. Potrosnja je velika( cca 10 l u gradu) ali to je do karburatora i to ce bit rjeseno u pon, ako ne , ide u zgb kod sporisa. sto se epiteta starog auta tice, to me uopce ne dira, ne kisnem i nije mi hladno , a sve ostalo manje bitno cakstovise prirastao mi je vec srcu nekako
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 05:19   #5635
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Sumnjam da ce bas 10 ali jedan, dva budu. Ovi bogatuni koje ja poznam prodaju svoje pile, nitko ne kupuje.
npr. ova beba http://www.njuskalo.hr/auti/ferrari-...-oglas-7301915. Auto mu je bio rodendanski poklon od obitelji. Ja sam happy sa novim gacama i carapama.

smrc, http://www.njuskalo.hr/auti/renault-...-oglas-5550807
A uzme ekipa lokalnih moćnika čisto da se mogu kurčit po gradu... Hmmm Ferrari za rođendan

Možda se odma neće prodat toliko, ali sumnjan da neće imat odziva jer je auto bomba
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 06:28   #5636
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
reno 4 i 5 (campusica) su takoder i meni ostali u dobrom sjecanju. u svakom u kojem sam se vozio (osobno nisam imao niti jednoga) je bilo fino, 4-ka je isla preko rupetina sa 80 km/h sto "normalni" auto ne moze sa 40 kako treba. dok je 5-ica (frend imao) jednostavno zvrk od autica. sjecam se jednog bjezanja iz srednje i pokazivanje (jer nisam vjerovao), treca na tom autu od 30 do 130 km/h. sad, jel lagao sat pa sam i ja bio lagan......... ne znam. mislim da je bila 1.4, nista extra motor.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 09:57   #5637
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
"drastično različiti"? Pa u biti imaš pravo, i jesu Ne kaže se bez veze da je VW iza neke 1998. godine prestao sa proizvodnjom kvalitetnih auta i postao osrednji u tome.



Jel ti znaš da je, prvo i osnovno, Seat također u grupi sa VW? Da je u Seatu VW motor, svaka plastika i svaki dio ima pečat VW ili Audi ili Škoda?

hehe, ne, poslije Ibize neću opet na VW (Octavia)
Da sada uzimam auto uzeo bi Kiu Pro Ceed no to će ipak ostati u snovima još neko vrijeme..

2006. 1.4 16V 86 konjusina, Sportrider 2. Potrošnja oko 7.5l/100km, moja max brzina 183km/h (Rijeka-Zg) - dva tjedna nakon kupovine (budala), nije ni čudo što sam imao totalku sa Polo-tom (slike postam na zahtjev).. No zadnjih par godina sam ostario i skulirao se, tako da je sada brzina na onoj istoj relaciji u intervalu 120-140km/h, no, koga briga za moju brzinu..

Uglavnom, lagano sam razočaran sa Ibizom, već nakon 60 000 km crkla je prva bobina, kada crkne jedna polako crknu i druge, i istina, zamjenio sam tu jednu (300kn) i nakon koje tisuće km crkle su još dvije, a onda sam pored te dvije, zamjenio i četvrtu.. Svaku put me ostavio nasred ceste, parkinga i slično, i onda guslaj doma na 3 cilindra, ili skok u prvu trgovinu sa auto djelovima.
Crko je (pazi ovo) prekidač štop svjetla, pale se sve žive lampice, ovo ono - 100kn.
Auto se gasio pred semafor jer su okretaji pali ispod kakvih 500 - čišćenje klapne gasa jer je "ultra sitno" zaprljana, ok to i mogu shvatit.
I takve pizdarije imam redovito svake godine. Za primjer dajem Polo-ta iz 1998. Nakon 110000km napravio sam izmjenu remena-distribucija i te stvari, i osim redovite godišnje izmjene ulja i filtera nikad ništa na tom autu. Bio je čista "mehanika", bobina je bila klasična na "frtajler" itd itd, dok su ove 4 gore elektronske.

Ne kažem da su to neki ultra kvarovi ali eto, osobno neću više uzimati auto iz navedene grupacije i end of story što se mene tiče
Isprika. Jednostavno mi je promaklo ono "i ibize", tak da sam dobio dojam da ti polo nije valjao a ibiza je super, zato je bio onakav komentar.

Ja se istovario neki dan kod Zubaka. Na passatu izmjena prednjih diskova s pločicama, promjena ulja i filtera te izmjena seta zupčastog (pumpa, španer, remen itd) za 3930 kn. Cijena mi je OK, al to je zbog one akcije za vozila starija od 4 godine. Inače bi to bilo drastično skuplje. Za izmjenu žaruljice pozicije te žaruljicu maglenke, tražili 370 kn. Kupio obje u Tokiću za 20 kn a zamjenit ću ih sam za 10 min.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 11:59   #5638
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Nemaš beda..

A eto, i mene ubrzo čeka to što si ti riješio (osim pločice, ferode i slično jer to sam nedavno). Trenutno sam na cca 91 000 km.. Na 100 000 ću obaviti te promjene remena-distribucije i sve što već ide..

Za ovakve akcije sam čuo i kaže mi mehaničar da znaju biti full dobri popusti pa se nadam da će i mene to "dočekati"..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 15:07   #5639
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,483
Ovak izgleda pravi R5 a ne neki tam Krampus

http://farm4.static.flickr.com/3268/...9a123f5f_b.jpg
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 15:12   #5640
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ovak izgleda pravi R5 a ne neki tam Krampus

http://farm4.static.flickr.com/3268/...9a123f5f_b.jpg
i kod nas ih je bilo na lopate . naravno da je ovo vise nego fajn (kao i svaki drugi cestovi/trkaci model napravljen prije 1990-e), ali koliko ih je bilo prije i koliko ih sada ima kod nas na cestama? iako nema niti campusica, realno.........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na