Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2013., 23:31   #5401
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Krepal mi je barb na HC, ubio me lag i i plodovi drveća na act 1 A taman sam htio izać i resetirati router.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2013., 23:43   #5402
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
rip
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.01.2013., 00:29   #5403
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Nerfano je sve osim barbi
Kak ne? Nerfan nam je war cry .
Nerfali su dosta stvari svima, a barb je, ionako, niža klasa .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 03:03   #5404
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
rip d4rk_ch1ld
(ja nemogu i da hocu HC igrati, problemi s diskonektom)

a za 1.0.7 uglavnom izgleda zanimljivo, narocito dizanje eksp s mp levelom, konacno ce se isplatiti gurati veci mp level jer ces vise eksp dobivati

a i mini bossovi ce imati neku svrhu, a i cini mi se da ce crveni gemovi ponovo doci u modu

uglavnom koliko sam procitao sve mi pase, bitno da se nesto nadogradjuje i mijenja
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 11:05   #5405
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Citiraj:
Autor d4rk_ch1ld Pregled postova
Krepal mi je barb na HC, ubio me lag i i plodovi drveća na act 1 A taman sam htio izać i resetirati router.
R.I.P , također mi se to dogodilo na 30 lvl al ne zbog mene nego blizz-a ....i od tada sam ih zamrzio
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 11:57   #5406
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Jos nisu rekli hoce dopustit bojanje legendary itema il hide helm opciju.
A to se povlaci od starta. I zasto set armor od DH nema hood nego neki rogati helm koji je totalna suprotnost artu od lika?

Neke polovne vijesti od petovima da vise ne daju reflect dmg tebi je ok, sentry me ubio vise puta nego ista drugo, 2 turete sa po 90k dpsa svaka i ja primam dmg, a ne primam life sa LSom ili da rade crittove

Ovo je preeliminarni changelog, jos ce se puno toga promjenit do live servera.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 20:58   #5407
7carlos6
Premium
Moj komp
 
7carlos6's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 235
Danas probah zaigrati nakon nekih mjesec dana pauze i nakon par minuta padoše fora čizmice
7carlos6 je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 23:29   #5408
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Super su. Meni nikad nisu ice climbersi pali, ali jedino ne kuzim zasto nisu mov speed dali na njih
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2013., 23:32   #5409
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Super su. Meni nikad nisu ice climbersi pali, ali jedino ne kuzim zasto nisu mov speed dali na njih
Jednostavno, jer bi ih onda doslovno SVI barbovi imali
Sad se kalkulira da li je bitnije statovi ili movement speed za efikasnost farma.
Za manje MPove je uvijek bolji movement speed radi čim manjeg downtimea i gubitka ragea.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 00:17   #5410
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Nađe ih se i sa MS, ali su brutalno skupi

EDIT: nabavio sam SSD ovih dana, reinstalirao OS, instalirao sve friško i diablo na ssd. Opet je trzalo sve živo. I reko idem se igrat s postavkama. Mijenjo sve žive postavke, afinitet za jezgre, postavke u CCC, niš nije pomagalo. I tak ja upalim opciju Display-Windowed (fullscreen) i vidi čuda, trzanje nestalo, bar ga više ne primjetim

Ako ima netko običan disk nek proba pa javi...
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 14.01.2013. u 00:32.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2013., 08:46   #5411
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 722
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nađe ih se i sa MS, ali su brutalno skupi

EDIT: nabavio sam SSD ovih dana, reinstalirao OS, instalirao sve friško i diablo na ssd. Opet je trzalo sve živo. I reko idem se igrat s postavkama. Mijenjo sve žive postavke, afinitet za jezgre, postavke u CCC, niš nije pomagalo. I tak ja upalim opciju Display-Windowed (fullscreen) i vidi čuda, trzanje nestalo, bar ga više ne primjetim

Ako ima netko običan disk nek proba pa javi...
probat ću ja kad se vratim s posla... meni isto trzucka... iako mi se baš ne sviđa pomisao da igram i moram sa strane gledati rubove prozora...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 10:07   #5412
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
probat ću ja kad se vratim s posla... meni isto trzucka... iako mi se baš ne sviđa pomisao da igram i moram sa strane gledati rubove prozora...
Na fullscreen windowed nema rubova prozora. Normalno je kao i fullscreen.
Barem kod mene.
Ja sam na toj postavci zbog drugog monitora (extended view)
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 10:18   #5413
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Jedina razlika fullscreen i ovo drugo je da kad alt tabaš da će ti se igra ostati vrtiti u pozadini sa onim background fpsom. Ništa drugo nije različito.

Ako staviš windowed onda ćeš imati rub.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 11:05   #5414
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 722
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Jedina razlika fullscreen i ovo drugo je da kad alt tabaš da će ti se igra ostati vrtiti u pozadini sa onim background fpsom. Ništa drugo nije različito.

Ako staviš windowed onda ćeš imati rub.
aha... onda super, probat ću kad dođem doma... iako, nakon što sam umjesto w7 stavio w8, problem je puno manje izražen nego prije...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 11:33   #5415
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,023
Bez fullscreen window moda ne palim igru....stalno alt-tabanje inace ubije igru na pol minute...ovak ko beba radi
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 13:06   #5416
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Bez fullscreen window moda ne palim igru....stalno alt-tabanje inace ubije igru na pol minute...ovak ko beba radi
Meni je sve normalno radilo, možda je stvar do količine memorije... Nikad nisam imao problema s vraćanjem u igru.

Sad pak imam problema s nekim overlay programima (objectdock i fences) jer se kolju koji će biti on top. Al ajde, radi ipak bez trzanja.

EDIT:

Imam dobru opremu za barba za farmanje MP<=5, to sam ja furao jaaaako dugo.

Najradije bih cijeli komplet mijenjao za jedan dobar item koji bi mi digao DH, barbu ili wizza...

Ima opreme za opremit jednog i još pola barba skoro, ali recimo da sa nekim setom itema koji daje najbolji omjer resistova, HP i dmg ima ove vrijednosti:

DPS 60-70k
1h+1h: axe 870DPS 230STR 53%CD + sword 950DPS 184STR 56%CD
alternate: 1h spear 760DPS 125STR 58INT 222VIT 61%CD socket!
ili tek toliko da se proba 2h prije nego kupite skorn 1230DPS 190STR 102VIT socket
bul kathos wedding band legacy (6%AS, 23%CD, jedan od jačih), lako se skombinira sa non-legacyem, tako sam furao

cca 33k HP i 400 all res
CC 38% sa sjekirom kao main i weapons master i ruthless passive
CD 362% sa 1h+1h, može ići do 467% ako zamijenite offhand sa ovim support spearom, tu je negdje damage a vit ide u nebo, preko 40k HP onda
LPH 280 na prstenju

I mislim da vam niš ne treba više. Imate sprint barbu za prilično efikasno farmanje.

Još dajem dvoje hlača, možete malo smanjit dps, povećat HP i resistove, uglavnom, malo šarati sa svom opremom koju dajem.

To je nešto slično 10mil budget barbu s neta, s tim da se za chest, troje hlača koje dajem i helm može sigurno dobiti 5mil (brzinsko glednje sad na AH kaže 8mil, al eto recimo realnih 5)...

Što ja znam, javite se pa da dijelimo Nisam stavljao na AH baš zato jer možda nekom dobro dođe. Kupite još za milijun IK belt i gloves i imate resistova ko pljeve (cca 140 više tj. 550).
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 15.01.2013. u 01:43.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 22:22   #5417
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,484
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 23:07   #5418
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Jesu oni humani? Sta su od monka napravili? Ovo nije buff, ovo je bolest.
Rekli da ce popravit skillove, a buff nece bit samo povecanje brojki...na kraju su samo digli brojke
Nisu ubacili fix za Shena i razgovor...opet. Nema ni glasa o filteru da mi ne prikazuje bijele i plave dropove kojih ima ko govana po podu. A novi gemovi? 5m za unsocketat gem, lol.

Marquise Topaz -Weapon: Melee attackers take 2200 per hit

Evo koliko debili misle o igri. Nema paladina sa thorns aurom. Svaki mob ima 200k+ lifea, kad te udre, udre za 5-10k. Al ce sad i sebe opalit pa mu ostaje samo 197.800 helta. Apsolutno beskorisno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 15.01.2013. u 23:13.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 01:40   #5419
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Heh, gledam pvp na streamovima... Imam filing da barbovima nebu lako
Kongora su tolko guzili da je to bilo tuzno za gledat.
Wizovi sa onim storm shieldom il kak se zove unistavaju, WD hexaju ekipu i nemres nis, DH oneshotaju s hungering arrowom
Monka nisam vidio ali trebao bi biti bruala

sta se tice gemova, da preglupo :I
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 02:40   #5420
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Moguće da će biti još promjena do "pravog" patcha, sad kad krene plakanje po forumu.

Meni se sviđa što će se NV prenositi po Actovima i Legendary signal na mapi. A i skupljanje Archon opreme bi moglo biti zanimljivo, barem neko vrijeme.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 02:48   #5421
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Promjene na bolje, kako gledam na ovaj patch, su dobro došle. Pogotovo ingame sadržaj poput craftanja dijelova.

Neke dječje bolesti su još uvijek tu, ti gemovi su glavni primjer.

4 puta su povećali šansu za drop recepata, valjda ću i ja skupiti konačno do kraja emeralde.

Konačno i da veći mp ima smisla za nabijati experience.

Jučer farmao nekih 3-4h na mp6, niti jedan drop vrijedan spomena, ma ni za 100k, danas u 3h mp1 palo dvoje set čizama, natalya od nekih 15-20mil i blackthornes za siću. Bit će dobar upgrade za bratovog monka natalya

Nek se javi kome treba nešto od solidnih itema za mp1-3 jer imam pun stash. Naći će se nešto
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 03:12   #5422
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,890
Ja nisam dobio drop od 50 milja na vise jos od izlaska 1.05. Tad sam prodo zadnji od 100 milja. Od tad jad i katastrofa, pogotovo kad vidim cijene koje su duple od vremena prije 1.05. Ekipa vec komentira da je 800 milja za chest super cijena ili sl. a ja nemren dobit nist stoljecima.
Veseli me sto ce se sad moc pridruzit random ekipi na mp kojem hocu jer je to bila jedna od najdebilnijih stvari do sad. Lotajte tome i gemove jer bi moglo doc do eksplozije cijena, vec je ali bi nakon patcha moglo bit jos i vise.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 08:43   #5423
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,116
MP na publicu

Btw...nakon sto sam prosao PL 20 svakih 2 dana mi je pao 1 legendery....smece ali covjeka veseli...imam osjecaj ko da sam trigeriro u skripti red if PL=>20 drop legendary

Cak mi je pao i belt od kingsa ali je bio tako kvalitetan da je otisao za 10k...s obzirom da je vendor mi htio dati za njega nekih 3k ja zadovoljan

Cisto da ne bi bilo da znam samo pljuvati a ne "pohvaliti"
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 09:26   #5424
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Ljudi daj prestanite to igrat i pocnite ovo.Preporodit ce te se.ja je igram vec jakoooo dugo u closed beti a sad 23.01 pocinje open beta

Ono sto je D3 trebao biti

Jako puno ljudi pobjeglo od D3 na ovu igru

vise o igri www.pathofexile.com
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 10:24   #5425
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Davno smo rekli, da PVP nema smisla bez ikakva laddera il bet sistema ili icega. Ovako je samo kao da tuces mobove, bez ikakva smisla.

Druga stvar je dmg, evo sam presao 200k dpsa, i to poprilicno jeftinim upgradeovima, dat 5-10m za 5k dpsa je jeftino zasad. U pvpu kad imas 40k lifea i 50% dmg reduce radi armora + resiste znaci da ces umrijet u 1-2 udarca nekog ranged lika. Upravo ono sta su likovi govorili da ce se dogodit, dogadja se.

Npr. DH + shapshooter, 100% CC a i dmg je bolestan. AS je 2.3, znaci cim pocne borba opalis 2 strele koja svaka radi po 300-400k ili jos i vise ako je Devouring arrow sa +70% na dmg ako crita i probije (a crittas sigurno). Ovo je sa Windforceom, bilo tko sa jeftinim manticoreom i 2 critt gema ce radit puno vise. Trenutno znam sa Devouringom opalit i po 750k, rekord je 1.1m...
Pvp je u ovim okvirima nemoguc i beskoristan...sta smo i znali.

@fler
A sta ce ti pomoc NV kad moras odigrat cijeli Act 1 pa ubit butchera pa na act 2 pa prec cijeli, pa ubit belaja (nije typo), pa cijeli act3 i koknit azmia. Nema preskakanja medju actovima, a tih 5 NV ti je par min igranja jer svatko vise manje uspjesno zna gdje nafarmat par elite grupa u par min.

@master_hrc
Lijepo si utopio taj IK belt... znas da si ga mogao rastopit u blacksmita, dobijes 1 brimstone koji ide za 45k
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 10:30   #5426
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova

@master_hrc
Lijepo si utopio taj IK belt... znas da si ga mogao rastopit u blacksmita, dobijes 1 brimstone koji ide za 45k
E vidis to nisam znao da se isplati
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 12:23   #5427
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Ljudi daj prestanite to igrat i pocnite ovo.Preporodit ce te se.ja je igram vec jakoooo dugo u closed beti a sad 23.01 pocinje open beta

Hoćemo, ne brini
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2013., 00:20   #5428
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
jel se da nekom farmat ključeve za Hell ring? ne da mi se samom -.-
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2013., 00:29   #5429
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Ljudi daj prestanite to igrat i pocnite ovo.Preporodit ce te se.ja je igram vec jakoooo dugo u closed beti a sad 23.01 pocinje open beta

Ono sto je D3 trebao biti

Jako puno ljudi pobjeglo od D3 na ovu igru

vise o igri www.pathofexile.com
Dok je D3 ogoljen u smislu skillova i atributa, PoE je pak totalno druga krajnost: ima previše skillova.
Shvaćam da je to jako puno buildova i da zbog toga igra izgleda bolje, al ne treba pretjerivati...
Budem ga probao nakon ispita sada, al dotad za nobrainer igru, D3 je s nadolazećim patchem i više nego dobar

Samo nemoj da se ovo pretvori sad u spammaru na D3 temi, otvori novu

lateralus, meni se sve radi. Danas sam levelao dva tipa za ukupno 30lvla ingame, nightmare i hell Dojadi farmanje, pa igram s ekipom.

Najzanimljivije mi je farmat ubere s ekipom koja je na granici dal može ili ne izgurati neki MP. Tak sam neki dan na MP6, wizz sa 60k DPS, DH sa 140k DPS i dva barba od 120k DPS (jedan moj). I teško je išlo, al bar je izazov

Veći MP i farmanje mi fakat nema smisla jer je dosadno stalno vrtit se u krug, a ne dropa mi ništa bolje i više nego na MP1, evo u zadnja 3 dana 6 legendary, 3 koja valjaju. Danas innas hlače s 86 inta. Idu bratu.


EDIT: De5tr0yer#2451
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 17.01.2013. u 00:56.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2013., 00:52   #5430
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
I za farmanje ključeva sam, i za levelanje. Dojadilo mi sa Rusima igrati.
mahoona je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na