Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > Telemach
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.11.2007., 22:05   #511
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Da, taj je bez tel. preplate,
Hmm. Mislim da je on samo bez one naknade od 18kn ako se uzme dsl. Mozda si se krivo izrazio pa nisam skonto
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2007., 22:11   #512
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,451
Eh, na to sam mislio
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2007., 01:48   #513
veliko_pile
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 583
htjeo bi proc na optimu, zbog malo previsokih T-com-ovih cijena, uzeo bi Flat+4Mb/s, e sada zanima me kakva je trenutna situacija, (pada veze, racuna itd)
-cuo sam da se nemoze imat visesatnu vezu bez da pada
-cuo sam i da se dobije neki ''dupli'' racun, optima+t-com

koliko mi se isplati? jeli ruter ce radit na vistu bez problema?

Lokacija: centar Rijeke
veliko_pile je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2007., 09:32   #514
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Od sutra sam na Optimi vjerojatno cu bit na ledu koji dan Nista net, nista CoD

@veliko_pile
nazovi 08000088 i dobit ces sve obavijesti od njih
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2007., 10:19   #515
Dendy
Powered by Ford
Moj komp
 
Dendy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Nasice
Postovi: 186
Citiraj:
Autor veliko_pile Pregled postova
htjeo bi proc na optimu, zbog malo previsokih T-com-ovih cijena, uzeo bi Flat+4Mb/s, e sada zanima me kakva je trenutna situacija, (pada veze, racuna itd)
-cuo sam da se nemoze imat visesatnu vezu bez da pada
-cuo sam i da se dobije neki ''dupli'' racun, optima+t-com

koliko mi se isplati? jeli ruter ce radit na vistu bez problema?

Lokacija: centar Rijeke
Dupli racun ces dobivati samo ako uzmes ADSL Traffic tj. da placas samo promet Optimi a brzinu T-scumu. Ako si vec u centru Rijeke, sigurana sam da imas izbor da potpuno prijedjes na Optimu (telefon + ADSL) i onda ne moras placat vise nista T-scumu.

Sto se tice veze, meni na 2mbita radi perfektno i bez ikakvih pucanja. Moja preporuka za Optimu.
Dendy je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2007., 20:00   #516
guster89
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: pula
Postovi: 5
Bok
Imam jedno pitanje!!!
Radi se o tome da sam prije 25 dana potpisao ugovor sa Optimom da bi me danas zvali iz Optime i rekli mi da su mi u T-comu odbili zahtjev za ukidanje broja i prelazak na Optimu zbog nepodmirenih računa.Budući da sam u međuvremenu tj.jučer podmirio sve račune ,na koji bih način mogao nekako ubrzati cijeli postupak,jer mi se neda čekati ponovno 25 dana za ukidanje ugovora i prelazak na Optimu.Makar su mi iz Optime rekli da će to ići brže nego prvi put ne vjerujem im jer to su mi rekli i prije pa sam svejedno čekao 25 dana.Zar ne postoji nikakav “brži” način da ukinem t-comov ugovor.
Pozdrav
guster89 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2007., 19:41   #517
Vteh
Premium
Moj komp
 
Vteh's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 51
Citiraj:
Autor veliko_pile Pregled postova
htjeo bi proc na optimu, zbog malo previsokih T-com-ovih cijena, uzeo bi Flat+4Mb/s, e sada zanima me kakva je trenutna situacija, (pada veze, racuna itd)
-cuo sam da se nemoze imat visesatnu vezu bez da pada
-cuo sam i da se dobije neki ''dupli'' racun, optima+t-com

koliko mi se isplati? jeli ruter ce radit na vistu bez problema?

Lokacija: centar Rijeke
Imam frenda s kojim sa tako pričao o Optimi i prelasku. Pa kaže on: "Čuo sam da krči kad se prebaciš na Optimu." A ja ga pitam od koga je čuo i kaže on: "Ma od jednog šta radi u T-Comu."
Vteh je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2007., 21:18   #518
veliko_pile
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 583
nisam cuo do t-coma, nego citao u teletekstu, i po netu, ali ako je javi vecina i kaze da je ok, onda cu prec..ipak mi se vise isplati...
veliko_pile je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2007., 21:30   #519
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 451
Skoro mjesec dana na Optimi (kompletno), 2 mbit download, flat. Sve štima, nema pucanja i sl...
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2007., 00:19   #520
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Ja sam svoje rješio na kraju završio na 3mbit i sad radi
Puno Hvala Nini na pomoći
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2007., 00:26   #521
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor guster89 Pregled postova
Bok
Imam jedno pitanje!!!
Radi se o tome da sam prije 25 dana potpisao ugovor sa Optimom da bi me danas zvali iz Optime i rekli mi da su mi u T-comu odbili zahtjev za ukidanje broja i prelazak na Optimu zbog nepodmirenih računa.Budući da sam u međuvremenu tj.jučer podmirio sve račune ,na koji bih način mogao nekako ubrzati cijeli postupak,jer mi se neda čekati ponovno 25 dana za ukidanje ugovora i prelazak na Optimu.Makar su mi iz Optime rekli da će to ići brže nego prvi put ne vjerujem im jer to su mi rekli i prije pa sam svejedno čekao 25 dana.Zar ne postoji nikakav “brži” način da ukinem t-comov ugovor.
Pozdrav
Faksiras Optimi placene racune. Tako sam ja Metronetu faxirao racune i T-Com odma odobrio.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2007., 00:59   #522
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,451
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Ja sam svoje rješio na kraju završio na 3mbit i sad radi
Puno Hvala Nini na pomoći
Proklet ces dan kad vidis koliko kulena i seke mogu pojest.

Punih mjesec i par dana na optimi, sve 5.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2007., 14:38   #523
Rebel
Premium
 
Rebel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 96
t-com mi je već drugi mjesec zaredom poslao račun od 59 kn za 5 gb paket. žena mi je prošli mjesec u szk rekla da odem u t-centar i zatvorim ga.rečeno-učinjeno. ovaj mjesec račun opet dolazi. žena mi u szk opet ponavlja istu priču. kaj da radim,jel ima itko iskustva s ovim?
lopovčine smrdljive...
edit:službeno objašnjenje u t-centru je da je račun zatvoren 10.10. pa da je zato došao račun i za 10. mjesec.sad sam se probao ulogirati u t-com korisničke stranice i mogu.pogledao sam tip korisnika,piše netstart. ja nisam ništa mijenjao,
jel to znači da su mi oni samo promijenili tip korisnika (imao sam 5gb)?

Zadnje izmijenjeno od: Rebel. 13.11.2007. u 15:11.
Rebel je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2007., 19:14   #524
Dodos
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 129
Ja sam imao sličan slučaj. Na Optimu sam prešao u 7.mj., te sam zaboravio otkazati maxadsl flat i dobio sam račun za flat za 8. i 9. mj., iako sam početkom 9. mj raskinuo u T-Com centru maxadsl flat ugovor.

No, ovdje moram pohvaliti T-Com: u službi za korisnike su rekli da im pošaljem fax sa pritužbom što sam morao platiti 2 X 140 kn za flat iako sam prešao na drugog operatera. Nakon tjedan - dva sam dobio rješenje od T-Coma za povrat novca u iznosu od 280 kn. Valjda su mi provjerili account te vidjeli da u 8. i 9. mj. nisam potrošio ni bajt.
Dodos je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2007., 19:26   #525
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,451
Ljudi moji, ja stvarno neznam kako vi birate drugog operatera, bez uvrede ili ste mladi pa starci to nekako shlampavo obave ili...neznam. Otprilike ovako sam ja osobno to napravio. Prijavio se na Optima webu, nakon par dana stigao mi ugovor na potpis doma, ja potpisao i poslao nazad. U medjuvremenu nazovem Optima SZK i lijepo pitam tetu sto ja moram napraviti prema T-comu, na koji nacin odjaviti se od njih. Teta kaze , nista sve mi obavljamo. Tako je i bilo. Kratko i jednostavno.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 13:30   #526
MeT
Premium
Moj komp
 
MeT's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 97
onda ti i telefon prebace na optimu ili to moras sam ic?
MeT je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 13:35   #527
Rebel
Premium
 
Rebel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 96
nino,rekli su i meni da sve obavljaju.a kao što vidiš iz priloženog,nije tako.jer ne mogu drugačije objasniti račun od 59 kn osim time da optima ne obavlja sve+da je t-com lopov.nisi nam otkrio toplu vodu jer ne treba biti previše pametan da se ispune papiri za prijelaz na optimu,to znaju i šlampavi starci.
jedinu dobru informaciju sam dobio na ovom forumu kad mi je netko napisao da na t-comovim korisničkim stranicama promijenim paket iz 5gb u start paket (što nažalost nisam napravio jer sam naivno mislio da je sve riješeno).
dodos hvala na informaciji,i meni je žena dala broj faksa na koji se mogu žaliti (naravno tek kad sam ju upitao da li se mogu gdje žaliti) pa ću to i napraviti.
Rebel je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 13:46   #528
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,451
@Rebel, nisam ja to doslovno mislio kad sam napisao al nema veze, rekli su mi iz Optima i da u slucaju da mi T-com posalje nakakav racun da se odmah obratim njima (Optimi). Jesi ih obavijestio?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 13:53   #529
Rebel
Premium
 
Rebel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 96
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
@Rebel, nisam ja to doslovno mislio kad sam napisao al nema veze, rekli su mi iz Optima i da u slucaju da mi T-com posalje nakakav racun da se odmah obratim njima (Optimi). Jesi ih obavijestio?
meni nisu to rekli,ali zvao sam jučer nakon drugog računa jer sam popizdio.
rekli su mi da odem u t-centar (rekoh obavljeno) pa su mi rekli da prebacim na start paket (išao pogledati i vidim ad su ovi iz t-coma to napravili,vjerojatno 10.10. kad je stari prvi put išao u t-centar,ali svejedno su naplatili tih 10 dana "pružanja usluge" kao cijeli mjesec).
šaljem faks,nema druge :P
p.s. u afektu sam poslao mail i večernjem i indexu i potrošaču
Rebel je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 13:55   #530
MeT
Premium
Moj komp
 
MeT's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 97
cuj, meni su dosli 29. 1. 2007. i unatoc mom inzistiranju da se ispravnost provjeri preko sestrinog acc-a i da se moj ne aktivira, oni su aktivirali moj acc i, naravno, naplatili punu cijenu za cijeli mjesec
MeT je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 14:12   #531
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Citiraj:
Autor Rebel Pregled postova
nino,rekli su i meni da sve obavljaju.a kao što vidiš iz priloženog,nije tako.jer ne mogu drugačije objasniti račun od 59 kn osim time da optima ne obavlja sve+da je t-com lopov.nisi nam otkrio toplu vodu jer ne treba biti previše pametan da se ispune papiri za prijelaz na optimu,to znaju i šlampavi starci.
jedinu dobru informaciju sam dobio na ovom forumu kad mi je netko napisao da na t-comovim korisničkim stranicama promijenim paket iz 5gb u start paket (što nažalost nisam napravio jer sam naivno mislio da je sve riješeno).
dodos hvala na informaciji,i meni je žena dala broj faksa na koji se mogu žaliti (naravno tek kad sam ju upitao da li se mogu gdje žaliti) pa ću to i napraviti.
Optima ne zna gdje ti sve imaš otvorene račune za promet tako da ti oni to ne mogu ukinuti, a i jedini odvratni t-com šalje račun za promet ako se ne spojiš, dok reselleri prometa voljatel, optima i iskon ne šalju ako ne koristiš uslugu.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 14:56   #532
Rebel
Premium
 
Rebel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 96
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Optima ne zna gdje ti sve imaš otvorene račune za promet tako da ti oni to ne mogu ukinuti, a i jedini odvratni t-com šalje račun za promet ako se ne spojiš, dok reselleri prometa voljatel, optima i iskon ne šalju ako ne koristiš uslugu.
ali onda bi trebali upozoriti ljude kaj da naprave,jel no dobro,ne zamjeram optimi nego t-comu baš to što si rekao,da naplaćuju uslugu koja se ne koristi.
Rebel je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 19:58   #533
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
rofl

Sta sad, da ja najbolje odem u t com sutra prekosutra i kazem im da mi otkazu 5gb adsl od 01.12?

ps. Otici cu isto tako sutra prekosutra do optime i potpisat ugovor, racunam da ce mi sve spojit polovicom 12tog jel?
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2007., 22:14   #534
Igsy
user na kvadrat
 
Igsy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Split
Postovi: 269
t com mi šalje racune od 0.00 kn svaki mjesec za halo usluge

WTF

mislim boli me k al eto valjda su to "znakovi pažnje" tj. uvijek dobrodošli wc papir...
__________________

Who's Your Daddy?
Igsy je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2007., 00:22   #535
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
nebi ja s tim ni pomislil rit brisati...ipak je tcom

inace, kolko dugo treba cekati da se pojave "majstori" s opremom nakon kaj stignu podaci za spajanje na dsl?
domis je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2007., 08:36   #536
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 451
Meni su papiri došli u petak a majstor u srijedu. Došao je lik sa radnim nalogom kojeg sam potpisao. Valjda čekaju par dana kako bi bili sigurni da si primio podatke o spajanju (jerbo ide običnom poštom) a tek ti onda pošalju majstora. Sve u svemu negdje im je trebalo od dana potpisa ugovora kod njihova partnera do realizacije (s tim da T-com nije pravio probleme) skoro 3 tjedna - 28.09 ugovor, 12.10 prijelaz na njihovu mrežu, 17.10 priključenje na mrežu. Znači 19 dana.
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2007., 15:29   #537
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
rofl

Sta sad, da ja najbolje odem u t com sutra prekosutra i kazem im da mi otkazu 5gb adsl od 01.12?
Dovoljno je ne korisničkim stranicama prebaciti na 1gb paket. U tom slučaju ne dolazi račun, dolazi samo za 5gb i flat.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2007., 17:46   #538
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Dovoljno je ne korisničkim stranicama prebaciti na 1gb paket. U tom slučaju ne dolazi račun, dolazi samo za 5gb i flat.
Aha, sto znaci da me optima prebaci sredinom sljedeceg mjeseca necu morat platiti ni kune za adsl t comu? ni brzinu ni promet? ako se ne budem spajao od prvog jel
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2007., 17:52   #539
MeT
Premium
Moj komp
 
MeT's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 97
tako bi trebalo bit. al nebi se cudio da ti t-scum posalje racun svejedno. ako budu, zalbica i to je to.
MeT je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2007., 22:55   #540
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Ma idem ja ipak sutra otkazat kompletno adsl od 01.12 pa oni mogu slat racune nekom drugom. mislim da ce je to bolja ideja
Moree je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na