Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 14.12.2012., 11:56   #481
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Hvala!
Bio danas u vip centru gdje nisu znali reći ali je čovjek zvao nekog lika koji se nije javljao, ali respect što je uopće htio provjeriti
pixxeel je offline  
Staro 14.12.2012., 17:20   #482
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,023
Napokon prije par dana nabavio Note2 i nikad vise necu uzet manji mob. Uzmem od frenda S3 i presmjesno mi izgleda, minijatura
Baterije traje i do 3 dana bez problema ako se ba ne igram cijeli dan, ovako 2 dana izdrzi. Meni super da nemoram stalno mislit o njoj.

Brzina, ekran, lakoca surfanja, preglednost...sve odlično...jedino se treba naviknut na velčičinu i da je neke stvari tesko napravit s jednom rukom jer ga trebas malo prebacit ako hoces nesto sa vrha ekrana stisnut.

Napokon nešto veliko u hlačama
vga killer je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2012., 23:08   #483
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
Počekaj ljeto, pa onda javi dojmove...
Neo-ST je offline  
Staro 15.12.2012., 00:51   #484
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,023
Nemoj mi ubijat raspoloženje

A tak i tak moram bar neku pederušu konačno uzet jer iovak nikad nemam kam sa lovom, osobnom, kljucevima i ostalim sranjima pa će se nac mjesto i za mob/dasku
vga killer je offline  
Staro 16.12.2012., 13:17   #485
sarajevo
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 27
Problem - greška prijave

Imam problem sa samsungom galaxy ace.

Stalno mi izbacuje gresku prijave tj da moram ukucati password od gmaila da bi mogao koristiti net i google play store.
Problem je sto je telefon polovan i neki drugi mail je tu vec "ubacen" i trazi mi pasword koji ja ne znam.

Kako to napraviti? tj da napravim svoj drugi gmail i ukucam ga...kazu da moram ponistiti sve tj vratiti telefon na fabricke postavke ali ne znam kako to da uradim.

HITNO JE PLS HELP!
sarajevo je offline  
Staro 16.12.2012., 14:11   #486
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Paxton je offline  
Staro 16.12.2012., 21:03   #487
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Pozdrav.

Trebao bi savjet.

Ovako, prijateljici je ispao njen SGS2 ravno na ekran, i naravno - puknulo je staklo.

E sad, ne kužim se u te dijelove mobitela no znam da ima ona 2 dijela (digitizer i nešto?) njoj je puknulo staklo.
Touch radi savršeno, čak i preko pukotine, nema nikavih problema.

Što ona točno treba kupiti onda ako touch radi?
I ako može neka preporuka prodavača (ebay ako je moguće)
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Da, baš smo se raspitali.

U servisu traži čak 1500 kn za popravak.
Na ebayu komplet touch + LCD idu za 80-ak funti.

Vidjet čemo što dalje.

Kaže ona u najgorem slučaju mora uzet SGS 3

Hvala obojici

Rasplet događaja sa prijateljicom.

Imala je taj S2 još mjesec dana sa takvim ekranom dok se nije počeo blesirati i na kraju totalno prosvirao. Nije se više spajao na mrežu, pod system information je sve bilo prazno, nije ispisivao HW ni SW i tako.

I uzme ona u petak novi S3, danas joj padne i pukne cijeli ekran

Zove ona danas kaže "nećeš vjerovati...".
Koja katastrofa.

Najvjerovatnije će ići u EuropaTrade na popravak.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 16.12.2012., 21:11   #488
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,209
eh, šta ti je sreća...
I mene je zabolilo, a kamoli ne nju.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 16.12.2012., 22:29   #489
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
kad je tako smotana treba joj dati mob za 200 kn pa nek ga suta od posla do doma....
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 16.12.2012., 23:31   #490
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,209
imam ja nokiu ngage, gabariti su tu, a neunistiva je.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2012., 06:57   #491
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,389
Samo da javim zainteresiranima da sam uzeo SGS3 Mini u VIPu i da je otključan.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 17.12.2012., 16:18   #492
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Javi dojmove. Inace,svi vipovi telefoni iz PRVE serije budu otkljucani. KAsnije dolaze zakljucani. OSim SGN2,koliko sam primjetio.
spawn je offline  
Staro 17.12.2012., 18:41   #493
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Dvojica kolega s posla uzeli isto u VIP-u S3 mini i oba su bila otključana. Inače, savim solidno mi izgledaju ti s3 mini, stock JB mi izgleda odlično, jako fluidan. Čak sam na svoj S2 stavio JB Rom s TW 5 launcherom. Nikad nisam podnosio taj jadni samsungov TW, ali moram priznati da su s ovom generacijom na JB napravili odličan posao. Launcher leti, a i nije više onako ružan ko prije.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline  
Staro 17.12.2012., 19:10   #494
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,895
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
I uzme ona u petak novi S3, danas joj padne i pukne cijeli ekran
Zove ona danas kaže "nećeš vjerovati...".
Kad već pegla pare za to, nek uloži i u ono lanyard govance na koje objesis mob oko vrata

Meni neki dan nexus ispao iz dzepa dok sam sjedio u autu... ispo, lupio u prag, vrata, pod... i odsklizo metar . Osim ogrebotina po plastici, ekranu nista, praise teh lord-ah! Psovao sam ko stoka dok nisam okrenuo mob s poda i ugledo citav ekran
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline  
Staro 17.12.2012., 21:33   #495
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Dvojica kolega s posla uzeli isto u VIP-u S3 mini i oba su bila otključana. Inače, savim solidno mi izgledaju ti s3 mini, stock JB mi izgleda odlično, jako fluidan. Čak sam na svoj S2 stavio JB Rom s TW 5 launcherom. Nikad nisam podnosio taj jadni samsungov TW, ali moram priznati da su s ovom generacijom na JB napravili odličan posao. Launcher leti, a i nije više onako ružan ko prije.
Evo ja na test dobio S III mini prije par dana, pa C/P sa drugog foruma što sam napisao.

U moru velikih Samsung uređaja dijagonale preko 4,3'', do mene je danas dospio ovaj 4'' mališan. Nakon S III, ovo je 'osvježenje za džep' kako je rekao kolega.

Na prvu se vidi uređaj poprilično sličan Samsung Galaxy S III, samo vidno manjih dimenzija. 122 x 63 x 10 mm vs. 137 x 71 x 9 mm. Ostalo je dosta slično, ali me zapanjilo to što, bar meni, srebrni obrub izgleda kvalitetnije obrađen. Plastika je kvalitetna, a tu je i Hyperglaze.

Od karakteristika koje vidite, bitno je pripomenuti da je ekran, uz manju dijagonalu, siromašniji pikselima. Rezolucija je tako 480x800 umjesto 720x1280, što na ovako malom ekranu (~233 PPI) ne izgleda loše... bar dok ne približite glavu na 15-ak cm od uređaja ili otvorite web stranicu sa malim fontom. Iako je to više PPI od S II, S II ipak ima SAMOLED+ ekran, dok je ovdje SAMOLED, pa se to može primjetiti ako ste cjepidlaka ili ste razmaženi HD ekranima kao ja. Ono što je lako primjetiti su opet žive boje, što podiže ovaj tip ekrana.
Poviše ekrana se pozicionirala, uz nekolicinu senzora, VGA sekundarna kamera, koja će zadovoljit potrebe video poziva, a žene (kojima je ovaj mobitel vjerojatno i dizajnerski napet) će tu vidjeti odličnu improvizaciju za ogledalo.
S druge strane se, između LED-ice i zvučnika smjestio senzor od 5MP koji radi poprilično dobre slike, živih boja. (po objavi priložim usporedne slike par uređaja - HTC 8S, HTC OneS, Samsung Galaxy S III mini)
Ipak, izostao je FullHD video, ali većina korisnika će bit sasvim zadovoljna sa HD videozapisima.

'Under the hood'

Prepoznatljivi SoC iz S III, Notea II, Galaxy Camere i inih Samsungovih modela se nije pojavio ovdje. Procesor je dobri poznati dual core Cortex A9, na taktu od 1GHz. GPU je pak još bolji Mali400, koji se smjestio i u velikoj braći, a tu je i 1GB RAM-a. Uređaj pogoni više no odlični Jelly Bean, trenutno na verziji 4.1.1, a mnoštvo software featurea je poznato iz velike braće. Ova kombinacija doslovno ždere sve pred sobom, a Project Butter radi poprilično 'buttery smooth'. Ostao sam zapanjen. Ponovno.
Trenutno se skidaju malo zahtjevnije igre pa ćemo i to testirat.
Kako bi se pohranile sve te igre, brine se 8/16GB interne memorije, te dodatni microSD slot, koji je poprilično čudan. Zapanjen^3. Još jedno iznenađenje je - 'normalni' SIM. Zapanjen^4.

Kako bi se to sve napajalo, tu je naizgled slaba, 1500 mAh baterija. Ok, ne zvuči baš najbajnije, ali uz dual core procesor, te 4'' ekran, više nije ni potrebno. Za detaljnije o bateriji ćete trebat malo pričekat.

ZAKLJUČAK

Izvrstan mali smartphone, koji se smjestio negdje po sredini segmenta, sa nekoliko nedostataka koje sam primjetio. Meni su glavni minusi rezolucija na Pentile matrici, te nedostatak FullHD video zapisa. Ostalo je sve na razini velike braće, koji su popapali nešto više pure kako bi bili jači i veći, a imaju i poneki feature više (ala SPen i Wacom panel,...), pa ovom uređaju dajem respektabilnih 7/10. Izvrstan rezultat koji u stopu prati veliku braću, koji po meni imaju ocjenu 9/10, čisto kako bi ostalo mjesta za nadolazeće uređaje.
Mitsuoka je offline  
Staro 17.12.2012., 21:41   #496
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
mali pa 4"
syss je offline  
Staro 17.12.2012., 22:25   #497
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Jel ijedna od tih placenih recenzija koje uglavnom pisu copyrighteri koji veze o tehnologiji nemaju spominje superbrick kod samsungovih uredjaja ili recimo ovo: http://forum.xda-developers.com/show...php?p=35469999 ?
Uglavnom, pazite sto instalirate.
alcem je offline  
Staro 17.12.2012., 22:40   #498
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
mali pa 4"
Pa 4'' je meni malo. U kući mi je ovo uz 8S najmanji ekran

Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Jel ijedna od tih placenih recenzija koje uglavnom pisu copyrighteri koji veze o tehnologiji nemaju spominje superbrick kod samsungovih uredjaja ili recimo ovo: http://forum.xda-developers.com/show...php?p=35469999 ?
Uglavnom, pazite sto instalirate.
Bome buga sa leakanim ROM-om (koliko se sjećam to nisu bili official ROM-ovi i pogodili su 2 uređaja) nije bilo odavno, a i to se izbjeglo vrlo lakim informiranjem oko toga što se instalira. Ima razloga zašto je to samo leak.

A ovo 2. što spominješ je sivo područje, jer dosta ljudi i podržava taj feature. Obično tako naleti nešto ''hejtera'' pa ''flejmaju'' okolo, kao hrpa tinejđera koji mrze Apple, ili pak neki drugi i tako to. Iskreno, i meni bi ovo bilo ludilo jer bi htio rootat S III mini jednim klikom, al nažalost ovo je samo za Exynos 4.
Mitsuoka je offline  
Staro 17.12.2012., 22:48   #499
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Mitsuoka Pregled postova
A ovo 2. što spominješ je sivo područje, jer dosta ljudi i podržava taj feature. Obično tako naleti nešto ''hejtera'' pa ''flejmaju'' okolo, kao hrpa tinejđera koji mrze Apple, ili pak neki drugi i tako to. Iskreno, i meni bi ovo bilo ludilo jer bi htio rootat S III mini jednim klikom, al nažalost ovo je samo za Exynos 4.
Zelis "kontrolirani" root, preko adb-a ili nekog flash toola, a ne ovako da ti "potiho" doslovno bilo koji app moze eskalirat privilegije na uredjaju.
alcem je offline  
Staro 18.12.2012., 01:50   #500
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Treba vidjeti kako ce raditi kad se malo napuni porukama,pozivima,aplikacijama itd. S3 malo zastaje u radu kad je pun,bas me zanima kako se mini nosi.
BTW, ima li i S3 mini "imenik" bug,tj. treba cijela vjecnost da se otvori?
spawn je offline  
Staro 18.12.2012., 08:49   #501
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,389
@bruno
Nije više kod mene. Proslijedio sam ga Campeonatu. Ja pak imam Galaxy S Advance koji ima praktički iste specifikacije SGS3 Mini (usporedba) uz razliku što ima 768Mb rama i VGA je Mali400MP (ne znam ima li uopće kakve razlike u performansama među njima). Moja verzija ima internih 8Gb memorije. Softverski je razlika u tome što GSA dolazi sa defaultnim GB-om 2.3.6 (nije mi jasna ova stavka kod Samsunga jer se radi o mobu iz ove godine), a SGS3 Mini sa 4.1.1. Najavljeno je da će SGA isto dobiti uskoro JB uskoro i to direktno, bez prelaska na ICS.
Nije još u pogonu, ali ću njime uskoro zamijeniti iP4 (dosta mi je iOSa i iTunesa).

EDIT: zaboravih napomenuti da je SGA nabavljen u t-mobileu i da otključan.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 18.12.2012. u 09:32.
coconut je offline  
Staro 18.12.2012., 09:59   #502
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Treba vidjeti kako ce raditi kad se malo napuni porukama,pozivima,aplikacijama itd. S3 malo zastaje u radu kad je pun,bas me zanima kako se mini nosi.
BTW, ima li i S3 mini "imenik" bug,tj. treba cijela vjecnost da se otvori?
A sve će zastajkivat kad je puno, što najbolje vidiš na primjeru PC-a. Ista stvar.
Tako da će vjerojatno SIII mini isto zastajkivat kad je pun appova i sl.

Imenik bug, da. Prvo otvaranje nakon paljenja moba - 3 sekunde. Kad je već loadan u memoriju ide momentalno kao na WP8.

Najavljeni su i Samsung Grand i S II +

Zadnje izmijenjeno od: Mitsuoka. 18.12.2012. u 11:46.
Mitsuoka je offline  
Staro 18.12.2012., 13:17   #503
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,865
Citiraj:
Autor Mitsuoka Pregled postova
Najavljeni su i Samsung Grand i S II +
Ako na SII+ ne stave drugi camera modul ili isprave firmware (pink spot, štekanje kod HD snimanja u lošijim uvjetima) i ne ubace 2000mAh bateriju napravili su glupost. Ali ne, oni će mu nepotrebno nabiti takt na 1,5+ GHz i napraviti ga još milimetar tanjim. SGS2 treba samo update kamere, bilo kompletnog modula ili firmwarea i to je onda odličan višenamjenski mob.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 18.12.2012., 13:28   #504
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Softverski bi to trebalo riješit. Taj isti modul je upotrebljen na HOX-u, te na njemu ludilo radi.
Mitsuoka je offline  
Staro 18.12.2012., 13:36   #505
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,865
Mislim da problem i jest u firmwareu modula, ne samom modulu. Ako im je lakše neka ga mjenjaju kompletnog, ali samo da ne ostave SCEF02 firmware u njemu kljik
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 18.12.2012., 16:18   #506
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,389
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 22.12.2012., 14:45   #507
Purger155
Premium
 
Purger155's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb City
Postovi: 71
4.1.2 za S3 kruži oko nas (Italija, Slovenija i sl. ga dobili), vjerojatno bude i u Hrvatsku stigao kroz tjedan- dva
Purger155 je offline  
Staro 22.12.2012., 15:06   #508
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Mitsuoka Pregled postova
Pa 4'' je meni malo. U kući mi je ovo uz 8S najmanji ekran
Bome,sad sam na Galaxy Nexusu pa mi čak i iPhone 5 izgleda ko j.... tamagochi
trouble je offline  
Staro 23.12.2012., 08:14   #509
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Kakvi su vam displayi na S2, S3, Note, Note2?
Imao sam S2 par dana i prodao ga zbog očajno loše kalibriranih boja i izrazito plavih tobova bijele, koji su se pojačavali već sa mininalnim otklonom, a pri većim otklonima bijela je bila čisti "cyan". Friend ima S2 sa puno boljim prikazom. Jučer sam gledao Note 2 u Avenue Mallu. Imao je Samsung prezentaciju. Kod njih je Note2 imao savrešen prikaz (usporedba na licu mjesta sa jako dobro kalibriranim iPadom i nešto lošije kalibriranim HTC HD2 koji ima lagano "magenta" tonove), i onda odem 10m dalje u T-mobile i probam tamo Note2, a kad ono kao totalno drugi mobitel. Izrazito plavi tonovi, loša kalibracija i duplo manji brightness. I jedan i drugi uredjaj sam probao na max brightness i na sve 4 postavke boja, da ne bi bilo zabune oko toga.

Kod Samsunga je S3 imao lošiji prikaz od Note2, a u T-mobile bolji od Note2, ali još uvijek dosta plav.

O čemu se tu radi? Za S2 se po XDA pričalo prvo da je to mana SAMOLEDA, a onda da je stvar nepreciznog premaza koji djeluje kao filter. To drugo je meni logičniji uzrok. Fora je u tome da to jako varira. Od savršenog do za mene neupotrebljivog, a sve se prodaje pod isto.

EDIT:

Evo blaži primjer tog slučaja:
http://youtu.be/7Y5p0KZoLMM

Nešto jače je bilo na mojem S2, i dosta jače na Note2 jučer u T-mobileu u Avenue Mallu.

No nije problem samo u otklonu i pojačavanju plavih tonova, već generalno loša kalibracija i slab brightness.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz



Zadnje izmijenjeno od: estugarda. 23.12.2012. u 11:27. Razlog: tipfeler
estugarda je offline  
Staro 23.12.2012., 09:19   #510
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,272
Ja sam prije par dana ovdje od kolege nabavio S2 i ista stvar, baš sam htio postaviti pitanje u vezi toga kak je kod vas. Ugl. sve isto, čim je neki otklon, čim ne gledaš drito u ekran odmah plava boja i to u popriličnim količinama. Nisam prije imao SAMOLED ekran tako da mi je to skroz čudno i u jednu ruku i smeta. Evo čisto usporedbe sa Iphonom kak je to kod mene:

http://www.pohrani.com/f/1e/ve/1MnrLxZQ/img1626.jpg

Probao sam malo to softwerski kalibrirat, otklonit plavu do minimuma a pojačat crvenu međutim meni to isto izgledalo kao i prije "kalibracije".
blackened je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na