Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2014., 00:30   #481
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
555 je meni osobno uzas, probo danas mislio da cu se zbljuvat, ide u smece
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 09:52   #482
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Meni 555 takodjer nikad nije legao. Kao ni Desert, a dosta ih hvali.
Kod ovih tekucina nema pravila, i tesko je pogodit okuse dvojici razlicitih ljudi. Jedina konstanta je valjda da taj tobacco obicni nikome zivom ne odgovara
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2014., 09:53   #483
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,177
Šta neznaš,došlo sve novo i prvi put upaljeno. Tobacco je baš ružan. Nije za se zbljuvat al blizu je. Grijači BVC oriđiđi i sve glanc novo...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 11:38   #484
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
barem tekučine ima svakakve.. kupi par bočica duhaskog i barem jednu neke druge arome.. možeš se uvjek mjenjat sa nekim za tekučine
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 11:40   #485
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
meni je dekang tobacco čist oke.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 12:54   #486
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,177
Jutros sam istresao u zahod ovaj dekang tobacco i oprao sve i ispuhao kompresorom da ne ostane mokro negdje. Usuo sam USA mix i jebo me pas,sve isto,mozda za milimilimilimikron bolje al u globalu lose.... Da nije grijac? Przim na onome sta je bio u njemu u startu....
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 13:14   #487
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ostane i stare tekucine uvijek malo, uvuce se u vlakna. Trebat ces to isparit, ili pak promjenit grijac. Your choice
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 14:10   #488
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Ostane ti na grijacu + ti nisi vjerovatno dobro opro to. Meni je znala nakon potrosenih 2ml nove jos lagano imat okus i pogotovo miris po staroj. Jesi napravio dry burn?
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 14:32   #489
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,177
Nov sam u ovome pa ne znam neke cake. Dry burn nisam radio. Pretpostavljam da je to paljenje grijača "na suho"? Od jutros u 9 parim USA mix tako da je dosad mogao "proći" ako je šta ostalo od tobaccoa ali kako sam ga oprao i ispuhao kompresorom,mislim da ama baš ništa nije ostalo... Sad ću naručit još koji okus pa ćemo vidjet... Tko želi,poklonim mu tobacco đaba ili može zamjena za nešto šta vam se ne sviđa... Ima ga ovoliko još:

smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 16:56   #490
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Kažu mi da je hangsen puno bolji od dekanga. Kažu, jer ne pušim od davne 2008, a pratim ovaj thread jedino zbog stare i pokušavam joj naći sto bolju kombinaciju.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2014., 17:56   #491
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
a nista, uvjek sam bio fan probavanja tekučina.. ako ti ne treba šalji vamo

za dry burn.. odvrnes tank, onaj dio di je tekučina okreneš tako da ne curi van ili (kako očeš ako već baciš tekučinu) onda imaš iz grijača onaj malo dio gore pokriven glumicom. Skineš gumicu i taj mali dio od gore, izgleda ko dimljak.. ispod toga ti je špaga i žica oko nje. zašarafiš to na bateriju (onaj doljni dio tanka ne odvajaš od grijača, on ti ne smeta) i stisneš dugme na 3-6 sek i lagano pušeš po tome, ide para van.. i tako par puta dok ne prestane parit.. pazi da ti špaga ne pocrni, tad dobiješ zagoreni okus, ko da jedeš stari crni čađavi lonac..


Alfa_R kakcu kombinaciju tražiš za nju?

Zadnje izmijenjeno od: sin93. 10.12.2014. u 18:22.
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 21:34   #492
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Uzeo sam joj sa ft-a. Mini tank 3, evod twist 1300. Sad tražim najbolju mješavinu za okorjelu pušacicu. Trenutno je na hangsen tabacco, ali još pali i klasične cigarete. Zna se zakašljati od ovog... :-\
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 21:54   #493
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
uzmi joj nešt jako, 24mg nikotina neku tekučinu od 40kn dobru
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 13:13   #494
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,177
Ja sam sada naručio vezicu za oko vrata i 4 čorbe za probat...

-Traditional Tobacco Udio nikotina 12 mg/ml

-Nugat Udio nikotina 12 mg/ml

-Western Conqueror (Gold Label) Udio nikotina 16 mg/ml

-Blackjack Udio nikotina 16 mg/ml

@ sin93: Pošalji adresu da ti pošaljem ovo garbiđa.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 17:02   #495
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Ako ima Ry4 probaj, to je jaki duhanski okus.. pogotovo neki 24mg i mora ti grlo potpalit na 4.5V

smuchac ipak si uzeo nugat, antiduhan..
eo šaljem ako uspijem preko mobitela
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 17:13   #496
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Previse je to nikotina na prevelikoj voltazi. Jos na malo ohma.
Ukratko, spalit ce lik usta. Kreni polakse, pa ako je potrebna - pojacavaj.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 17:22   #497
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
pa to sam i napiso, ali uvjek ima opcija 3.3V i 1.7ohm standard grijač.. nikotina je malo previše, meni 18 mg mentol udara ko blesav po grlu sa 3.7V i 1.8ohm grijačem
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 17:59   #498
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
E Cigarete

@Mileni - lol. promjenio grijac, ocistio nautilusa, stavio ponovo joyetech cigar i okus je fenomenalan.

jedina mala zamjerka - jos uvijek osjetim bombonastu slatkocu, sto mi bas i ne pase. Da ovaj cigar nema taj slatkasti okus to bi bilo to. Mozda prode.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 19:17   #499
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@wnbeeeE

Tu slatkocu ces na gotovo pa svakoj tekucini osjetiti prvih par dana. Posebno ukoliko i dalje pusis 'prave' cigare.

Ona ce postepeno nestati, a onog trenutka kad ne mognes vise osjetiti tu slatkocu, tada ce ti se prave cigare gaditi. Sam mirisi istih, a jos vise okus. Kad dodjes do tog stadija preporucujem ti da zapalis jednu i uvjeris se sam. Nece ti vise biti do cigara. Ni malo.

Onda ti samo preostaje postepeno smanjivati nikotin. Ali postepeno. Ako si sad na 16mg i dovoljno ti je, smanjis na 13-14, i onda mjesec dana par tih 13-14. Pa tako svaki put. Samo nemoj naglo smanjivati, jer ces poceti sve vise i vise pariti da nadoknadis taj nikotin o kojem si ovisan. Ja nisam ni shvacao kolika je to ovisnost dok nisam radikalno i naglo smanjio s nikotinom. Pogreska, pa sad radim kako su me drugi savjetovali i sve ide odlicno.

Sto se tice cigara, mijenjaj redovito tekucine. Cak ako ti je druga losija, ili cak losa opcenito. Jer ako samo tog cigara paris, kroz 3-4 dana otupit ce ti okusi na njega, ali ces i druge tekucine dosta losije osjecati, pa ce te vuci da opet zapalis.

Sve je to uzrokovano unistenim receptorima od pusenja. Dok se oni ne vrate na normalu (cca mjesec dana), takav nacin parenja ti je uvjerljivo najbolji. Opcenito, vise pari one tekucine koje ti manje gode. Pa ako te pukne da zapalis, onda ubaci onu koja ti godi. Mislim da shvacas zasto je to tako.

Ja sam imao srece. Prva tekucina koju sam kupio mi bila savrsena. Osim te slatkoce. Ali nakon par dana nisam nista vise osjecao, otupio sam. Probao druge tekucine, ma kakvi. Nekakav okus, ali slabasan, nedovoljan.

I onda sam opet imao srece. Nisam htio zapaliti, pa sam trazio drugih tekucina, jer sam mislio da su mi se tekucine pokvarile. Naisao na lika koji pravi te tekucine, pa mi on vrlo dobro objasnio ove principe koje sam sad opisao. I dao mi menthol tekucinu.

Menthol ne volim. Ni menthol bonbone. Tekucina menthol je odvratna. Meni. Ali koliko god ti osjetila otupila, menthol osjecas. Uvijek. Cak ni shugavi grijac ne mozes ocistiti od njega. No ok, to sam samo ja. Vecina ekipe voli menthol.

Ali kad me ulovi otupljenost od tekucina, dan-dva parim menthol. I sve prodje. Pa se vratim normalnom parenju.

Ima tu jos valjda 10000 caka. Ali su sve od osobe do osobe, svatko za sebe otkriva. Jedino sto je vazno je volja. Jer lako je pariti kad je sve savrseno, ali sta kad npr. otupis na okuse? Najlakse je zapalit cigaru. Znam po sebi, jer pusio sam ko turcin, i nisam se mogao ni zamisliti bez cigare.

Sad se ne mogu zamisliti bez parenja. Ne razmisljam cak ni o bacanju toga, jer ne vidim zasto bih. Zdravlje je odlicno, pa vec dvije godine od kad parim nisam ni gripe imao, ma ni prehlade. A prije barem 2-3 x gripa godisnje.

I gust je. Preraslo je u vise od parenja. Postalo hobi, jbg.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 20:03   #500
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
mentol je zakon!
imam poseban aty za mentol, ili promjenim špagu samo.. ali nakon mentola svaku tekučinu osjetiš puno bolje, ko i mentol bonbona malo ti pročisti nos i grlo (sa slabijim nikotinom) i onda opet koju god tekučinu probaš boljeg je ukusa.. barem meni..

btw sad si natočio Mery Jane (neka kao trava,marihuana) prvi 2 dana je bila fuuuuj.. kako stoji 2 tjedna čak se i osjeti tako
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 20:20   #501
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,177
Ja pržim 16mg na 4.3V i kad puno potegnem zna mi bit jako pa manje potežem. Jel normalno kad stisnem gumb da se čuje pucketanje iznutra? Jebat me kad sam novak pa ne znam... Ovaj USA mix mi se počeo sviđat lagano. Dnevno (iako imam ovo tek dva dana) zapalim 3-4 smrduše al svaku što zapalim proklinjem jer mi se već lagano gade...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 20:23   #502
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Preporucujem da smanjis na bare 3,8V, jer ovako ce ti sve to brzo dosaditi.
Kreni ujutro sa 3,3, pa pojacavaj tokom dana, ali postepeno. I mijenjaj tekucine, inace neces ubrzo taj USA Mix osjetiti

4,3 je previse, jer grijaci ti ako se na varam rade na 1,6ohma. Oprzit ces se, a i unistavas grijac.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 20:56   #503
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,177
Grijaci su 1.8. Nista,smanjujem.
P.S Mijenjati tekucine kako i koliko cesto? Jbg kad ulijem neku kolicinu,zahebano je mijenjat jer ostatak treba prolit jer nemam kud s njim a za stavit drugu sve mora bit cisto tj. pretpostavljam da mjesanje ne dolazi u obzir....

Zadnje izmijenjeno od: smuchac. 11.12.2014. u 21:09.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 21:26   #504
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne moras prosipati. Ni slucajno. Popari to pa stavljaj drugu. Pokusaj barem jednom dnevno promjenit. Za pocetak, kasnije mozes i po 2 tjedna gotovo pa jedno te istu parit. Mada neces htjeti, jer svidit ce ti ih se jos dosta.

I mijesaj slobodno. Ja sam samo danas 4 razlicite promjenio, nikakvo pranje/ciscenje. Samo nadolijevam
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 22:03   #505
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Ja pržim 16mg na 4.3V i kad puno potegnem zna mi bit jako pa manje potežem. Jel normalno kad stisnem gumb da se čuje pucketanje iznutra?
sasvim normalno, prevelik napon na dosta mali otpor grijač se pre brzo zagrije a ti nisi još razvio tehniku parenja, da dugme stisneš tek kad ti je skoro u ustima cigara i da pustiš dugme dio sekunde prije nego prestaneš vuć..isto tako kad imaš više zraka manje se čuje puckanje i ima malo više pare.. tehnika nadođe, ja sam u početku pipko dugme, pa ga stinem i onda onako od pupka dok dođem do usta tekučina prokuha unutra
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 15:51   #506
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Ljudovi tekucina mi je iz prozirne postala zuta i imam neki cudan okus u ustima. Jel to grijac mozda ili?

btw ima di za kupit ovaj mod u hr, ako iz USA narucim jos platim postarinu+carinu vise nego sam mod

http://www.ebay.com/itm/Panzer-Mod-M...item4addb8b076
__________________

Zadnje izmijenjeno od: exzzy. 12.12.2014. u 16:12.
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 20:59   #507
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 21:24   #508
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Da gledo sam i fasttech al kolko vidim to su replike nzn kakva je to kvaliteta. Inace stavio bi gore protank 3mini sa onim adapterom jel sam malo kratak s parama a opet trebo bi drugu bateriju uzet pa reko bolje onda odma mod. Nego jel ono prvo do grijaca ili?
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 22:14   #509
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
a vidi meže bit.. probaj promjenit špagu ili grijač ili samo oprat svoj i napravit maloo dry burn da izađe obična voda samo van..

pa kvaliteta je možda malo lošija nego org, pogotovo navoji, ali sredi se to..

hmm, ako ti već treba nova baterija ili nešt ja bi uzeo ovo, iskreno i sebi gledam ovako nešt rješit ali znam kako ti je sa parama hehe
na FT je bat bila oko 11dolara, ovaj Aerotank (valjda) nezz, ali blizu 10dolara i imaš kombinaciju ovaku https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...35eae83292dace
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 23:56   #510
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Da al mi je protank 3 mini cist ok i osto bi trenutno na njemu samo sam mislio uzet mod umjesto baterije al budem vidio jos, sad tak i onak necu narucivat jel je sranje na carini dok ne prode nova godina.
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na