Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.03.2010., 10:41   #481
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347




mislim da moraš triggerat misiju di ga moraš kod škole obraniti od najezde snorkova


-->




mislim da moraš triggerat misiju di ga moraš kod škole obraniti od najezde snorkova


Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 10:44   #482
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329



Meni su ovi preživjeli poludili u nekoj misiji s monolithom i počeli pucat po meni pa sam ih morao uspavat.

-->



Meni su ovi preživjeli poludili u nekoj misiji s monolithom i počeli pucat po meni pa sam ih morao uspavat.

__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2010., 10:45   #483
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
da pobjegao si i ostavio da umru. kao i oni znanstvenici što su pustili da Ghost umre u Labu X16, zato što se Vassiliev usrao od straha i pobjegao
Ma uletio sam dolje dosta loše opremljen i s krivim oružjem u ruci pa sam, misleći da je tako predviđeno, pustio da dečki ulete prvi

Morat ću ponovit
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 10:46   #484
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347





vejrojatno si ih slučajno zakvačio friendly fireom. onda polude jer misle da ih napadaš. mene su tak par puta napali zbog frcanja gelera od bombe


-->
@weaponx






vejrojatno si ih slučajno zakvačio friendly fireom. onda polude jer misle da ih napadaš. mene su tak par puta napali zbog frcanja gelera od bombe


Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 10:48   #485
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329





vejrojatno si ih slučajno zakvačio friendly fireom. onda polude jer misle da ih napadaš. mene su tak par puta napali zbog frcanja gelera od bombe


Trebali bi stavit neki "Sorry, nemoj me ubit" gumb.
-->
Citiraj:
Autor Clifton Pregled postova
@weaponx






vejrojatno si ih slučajno zakvačio friendly fireom. onda polude jer misle da ih napadaš. mene su tak par puta napali zbog frcanja gelera od bombe


Trebali bi stavit neki "Sorry, nemoj me ubit" gumb.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 11:02   #486
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358




Jel netko probao jel može sam sa Zuluom ići u tunel ili te ne pusti ako nije barem troje četvero u ekipi?


-->
Pa bolje onda da su u tunelu ostali nego da ih ja moram kasnije porokat




Jel netko probao jel može sam sa Zuluom ići u tunel ili te ne pusti ako nije barem troje četvero u ekipi?


__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 11:06   #487
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329




Jel netko probao jel može sam sa Zuluom ići u tunel ili te ne pusti ako nije barem troje četvero u ekipi?





Ne sjećam se najbolje ali mislim da mora bit više od dvoje ljudi.

-->
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
Pa bolje onda da su u tunelu ostali nego da ih ja moram kasnije porokat




Jel netko probao jel može sam sa Zuluom ići u tunel ili te ne pusti ako nije barem troje četvero u ekipi?





Ne sjećam se najbolje ali mislim da mora bit više od dvoje ljudi.

__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 11:27   #488
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222



Nije skriptirana, kod mene su svi preživjeli...ali iz nekog razloga, Zulu, iako je preživio dolazak u Pripyat i pokazao srednji prst military squadu, na kraju mi kaže da je posthumno odlikovan...mislim, WTF?




on ti ode tamo do škole, i bori se protiv snorkovaca. ako nisi na njega naletio a otišao si, onda je umro. ali si sigurno bio negdje blizu njega, pa ga je igra aktivirala. nisi mu došo pomoć i čovjeka su snorkovci došli glave.

inače, dođeš do njega, pomogneš mu i pobiješ onu gamad skakutavu i on ti zahvali i ispriča ti se šta je popizdio na tebe i onda skupa ruku pod ruku odete u bazu. i tamo ti da svoj PKM (puškomitraljez) kao zahavalnost što si mu spaseo život




EDIT: Možete ići u tunel sami sa Zulu-om isprobano samo onda je to malo veselije nego što zapravo je
-->
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova



Nije skriptirana, kod mene su svi preživjeli...ali iz nekog razloga, Zulu, iako je preživio dolazak u Pripyat i pokazao srednji prst military squadu, na kraju mi kaže da je posthumno odlikovan...mislim, WTF?




on ti ode tamo do škole, i bori se protiv snorkovaca. ako nisi na njega naletio a otišao si, onda je umro. ali si sigurno bio negdje blizu njega, pa ga je igra aktivirala. nisi mu došo pomoć i čovjeka su snorkovci došli glave.

inače, dođeš do njega, pomogneš mu i pobiješ onu gamad skakutavu i on ti zahvali i ispriča ti se šta je popizdio na tebe i onda skupa ruku pod ruku odete u bazu. i tamo ti da svoj PKM (puškomitraljez) kao zahavalnost što si mu spaseo život




EDIT: Možete ići u tunel sami sa Zulu-om isprobano samo onda je to malo veselije nego što zapravo je
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 11:48   #489
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Hvala, druže Brko! ))

(hrđavim ruskim, napola pijan od votke) Zulu, bratj moj, dolazim pomagat! Snorkij, job tvoju mat!

Samo sam tražio izgovor da opet CoP uzmem u ruke...taman odigrao Metro 2033 i ne znam, igra je super, ali STALKER je STALKER...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 11:51   #490
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Zulu je najcool lik u igri, definitvno.

neš sam si razmišljal, definitivno bi trebali napraviti nastavak u kojem bi se našli u ulozi Stridera. jerbo ono objašnjenje na kraju o novoj i nepoznatoj frakciji u Zoni kojoj je on vođa, jednostavno vrišti "nastavaaaaak"
Clifton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2010., 12:21   #491
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Hvala, druže Brko! ))

(hrđavim ruskim, napola pijan od votke) Zulu, bratj moj, dolazim pomagat! Snorkij, job tvoju mat!

Samo sam tražio izgovor da opet CoP uzmem u ruke...taman odigrao Metro 2033 i ne znam, igra je super, ali STALKER je STALKER...
nema na čemu nisam još Metro 2033 završio. nakon stalkera sve mi se čini...glupo

Citiraj:
Autor Clifton Pregled postova
Zulu je najcool lik u igri, definitvno.

neš sam si razmišljal, definitivno bi trebali napraviti nastavak u kojem bi se našli u ulozi Stridera. jerbo ono objašnjenje na kraju o novoj i nepoznatoj frakciji u Zoni kojoj je on vođa, jednostavno vrišti "nastavaaaaak"
da, baš bi trebalo, vidjeli smo to iz perspektive Merca, Lonera i Military-ja. sada bi bilo dobro da vidimo iz perspektive Ex-Monolitovaca.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 12:49   #492
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Clifton Pregled postova
neš sam si razmišljal, definitivno bi trebali napraviti nastavak u kojem bi se našli u ulozi Stridera. jerbo ono objašnjenje na kraju o novoj i nepoznatoj frakciji u Zoni kojoj je on vođa, jednostavno vrišti "nastavaaaaak"
Tko je taj lik? Ja nisam išao s njim u Pripyat, regrutirao sam Zulua, Vanoa i Sokolova.


Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
da, baš bi trebalo, vidjeli smo to iz perspektive Merca, Lonera i Military-ja. sada bi bilo dobro da vidimo iz perspektive Ex-Monolitovaca.
Kaj nije i Scar Loner? Odigrao sam možda ćuku vremena CS, ali mi se čini da je bio Loner.

Slažem se za Metro 2033, nije ni sjena Stalkeru...
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 13:31   #493
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
Tko je taj lik? Ja nisam išao s njim u Pripyat, regrutirao sam Zulua, Vanoa i Sokolova.
Strider - vođa monolithovaca koji su zalutali u Jupiter area nakon što je Strelok "otvorio" zonu. nisu više "čuli" zov Monolitha i probudili su se. nalaze se... pa neću ti reć, probaj ih naći. kad ih nađeš, sve će ti biti jasno.

do tada, mali hint. postani dobar sa ili duty ili freedom, na tebi je. ali pod "dobar" mislim, da ti pozelene u radaru.

Citiraj:
Kaj nije i Scar Loner? Odigrao sam možda ćuku vremena CS, ali mi se čini da je bio Loner.

Slažem se za Metro 2033, nije ni sjena Stalkeru...
ne, Scar je merc. kad negdje dođeš, onda se čuje "Merc, come here" ili "What is your businees here, Merc" a i na početku kad počneš igrat, piše ti da si Merc.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 13:44   #494
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358



Sreo sam grupu bivših monolitovaca na Jupiter mapi koji su me molili da im pomognem naći utočište u nekoj od postojećih frakcija. Povezao sam ih s Duty, ali nakon što sam odveo predstavnike Dutya do njih oni su se međusobno poubijali
Još mi je to bilo čudno, mislio sam da je neki bug, pa sam otvorio neki prijašnji save i pokušao ponovo, no opet se dogodilo isto...


-->
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Strider - vođa monolithovaca koji su zalutali u Jupiter area nakon što je Strelok "otvorio" zonu. nisu više "čuli" zov Monolitha i probudili su se. nalaze se... pa neću ti reć, probaj ih naći. kad ih nađeš, sve će ti biti jasno.
Mislim da znam tu grupu, ali njihov vođa se nekako drugačije zvao ak se dobro sjećam...



Sreo sam grupu bivših monolitovaca na Jupiter mapi koji su me molili da im pomognem naći utočište u nekoj od postojećih frakcija. Povezao sam ih s Duty, ali nakon što sam odveo predstavnike Dutya do njih oni su se međusobno poubijali
Još mi je to bilo čudno, mislio sam da je neki bug, pa sam otvorio neki prijašnji save i pokušao ponovo, no opet se dogodilo isto...


__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 14:08   #495
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Molim??? kako su se međusobno poubijali??? duty i monolith???
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 14:33   #496
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Molim??? kako su se međusobno poubijali??? duty i monolith???

Da, vjerovao ili ne. Počeli su pucat jedni po drugima čim sam doveo Duty do njih. Ja sam probao zapucati fore radi,a li me nisu šljivili pa sam se maknuo sa strane
Poslije u igri nisam s Dutyem imao problema zbog toga.

Čitam sad po netu da je to dosta česti bug u igri, i da ga se može izbjeći otvaranjem ranijeg savea, ali meni nije uspjelo, pokušao sam nekoliko puta i svaki put bi isto završilo. Jedino ih nisam probao odvesti u Freedom.
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 14:49   #497
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
koja komedija moram to vidjeti ja sam ih jednom pridružio Dutiju i jednom Freedomu, i uvijek je bilo sve oke. Ovi Freedomovci, koji su to trutovi, to je za popizdit. kaj oni delaju tamo uopće ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2010., 14:59   #498
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Hehe, to je bilo i moje pitanje, imam osjećaj da sam kad naletim na Freedom da naletim na grupu naoružanih hippija... Čisti flower power i make love, not war...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 00:44   #499
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Evo malo novosti, ajmo poznavaoci ruskog pomagajte
Spominje se STALKER 2 koji bi trebao biti radjen na CryEngine 3, je li to i najava novog nastavka ? J*** ga ja i moj ruski nikako da se sastanemo ali ponesto se da naslutiti
Drug Brko, Jerry kako ste sa ruskim, kuzite li sta od ovog
http://stalker-gamer.ucoz.ua/news/s_...2010-03-10-135
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 00:58   #500
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,483
Total 2 weeks have passed since the announcement of add-on \ "Call of Pripyat \", as the Internet already has spread rumors that STALKER 2 100% will be released and he will be established on the basis of engine Cry Engine 3. On purchase of which allegedly have been ongoing negotiations between itself CryEngine and GSC Game World.

And now analyze what's what ...

1) engine CryEngine 3 - at the moment is still being finalized and games on it yet no one did ... the word on his prdshestvennike CryEngine 2 had been established both parts of the game Crysis.

2) GSC Game World - in an interview 2 weeks-old head of the company clearly said that while in developing STALKER 2 is not worth ...

3) Even now, GSC Game World and is negotiating with developers Cry Engine 3, the waiting game is not earlier than 2-3 years. The reasons for that sea, from the fact that they will need to first examine the engine up and down and test its capabilities and is likely to modify it to suit your needs, ending up writing a game concept in the light of contemporary realities and opportunities ... while it is doubtful that they will want slazhat wielding the most modern and generally one of the best 3D engines.

4) The financial aspect - it is not funny / sad, but I suspect that GSC Game World has not yet exhausted the financial resources of the first part of the game, for the same addon \ "Clear Sky \" was sold on the cheer around the world, \ "Call of Pripyat \ "certainly not snap up smaller circulation ... so that in the short term, wait STALKER 2 is not worth ...

I am a fan of STALKER also hope that the second part did come, but somnevayuch that all that is infa-filled and there is the truth ...

Malo fuša online prijevod ali...

Cry Engine
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 01:13   #501
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova

Malo fuša online prijevod ali...

Cry Engine
Hvala matori, vidi se da si stara ruska skola
naletio sam kasnije na jedan ruski forum sa prijevodom na eng i jedan od stvaraoca STALKER-a opovrgava i kaze da ce i dalje koristiti isti engine kao i do sada
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 01:24   #502
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,483
Ak bu bil Cry Engine-nema šanse da to bude pravi STALKER, jedino ak ga ne premjeste na neki otok sa palmicama
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 07:45   #503
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Drug Brko, Jerry kako ste sa ruskim, kuzite li sta od ovog
http://stalker-gamer.ucoz.ua/news/s_...2010-03-10-135
to što mi piše "Drug" u nicku, ne znači nužno da sam i "Comrade" ne znam ruski.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ak bu bil Cry Engine-nema šanse da to bude pravi STALKER, jedino ak ga ne premjeste na neki otok sa palmicama
ma kaki cry engine. za sada se još GSC nije jako prodao, valjda neće još neko vrijeme ima igre koje su potukle sve na CryEngineu do sada po popularnosti, šta će mu to
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 08:39   #504
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358
Citiraj:
Autor zippo Pregled postova
Evo malo novosti, ajmo poznavaoci ruskog pomagajte
Spominje se STALKER 2 koji bi trebao biti radjen na CryEngine 3, je li to i najava novog nastavka ? J*** ga ja i moj ruski nikako da se sastanemo ali ponesto se da naslutiti
Drug Brko, Jerry kako ste sa ruskim, kuzite li sta od ovog
http://stalker-gamer.ucoz.ua/news/s_...2010-03-10-135
Ni ja ne kužim puno od toga što piše, ali nekako ne vjerujem da će otići tak brzo na neki drugi engine.


Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ma kaki cry engine. za sada se još GSC nije jako prodao, valjda neće još neko vrijeme ima igre koje su potukle sve na CryEngineu do sada po popularnosti, šta će mu to
Slažem s es tim, i ne vjerujem da će se prodat tak skoro mada zov šuške zna biti neodoljivi i slomiti mnoga uvjerenja.

U načelu CE3 za STALKERA ne mora značiti ništa loše, moram priznati da bi me zanimalo vidjeti kako će izgledati Crysis meets STALKER igra... ali ne još.
Naprosto mi se da se ovdje ima još puno toga za reći. Priča STALKER serijala je toliko dobro i kompleksno osmišljena da tu ima potencijala za barem još jednu, ako ne i dvije tri igre na X-ray enginu u okruženju zčernobilske zone. A onda se može Zona dogoditi i negdje drugdje
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 08:55   #505
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
A onda se može Zona dogoditi i negdje drugdje
onda STALKER priča gubi bilo kakav smisao.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 08:57   #506
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
Zov love je jak ali kako je jedan od "gazda" STALKERA za sada ne idu sa X-ray

Toha91 Is it true that the next 5.TALKER will be on the engine CryEngine?
Сергей Григорович Нет.
Sergei Grigorovich None.
Мы рассматривали эту идею, чтобы получить возможность быстрого и дешевого перехода на консоли, экономя на собственном портировании.
We regarded this idea to obtain opportunity rapid and cheap transition on console, economizing on own porting.
Но сейчас реализовали все сами на базе X-Ray Engine.
But now realized all the work on the basis of X-Ray Engine.
intrvju sa njime u losem prijevodu ovdje
http://translate.google.com/translate?hl=ru&ie=UTF8&langpair=ru|en&u=http://stalker-zona.com.ua/&twu=1
ako vam ne otvara ovo je origigi strana
http://stalker-zona.com.ua/
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 09:10   #507
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Pa što da se igra i radi u Cry engine 3, to ne znaći da mora izgledat ko crysis i imat puno palmi i zelenja. Ne znaći da će se izgubit atmosfera, piše lijepo da je engine tu da se modificira za potrebe studija. Cry engine može jedino u igru unest bolju fiziku i fiziku napucavanja koja je po meni u stalkeru osrednja.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 09:15   #508
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
onda STALKER priča gubi bilo kakav smisao.
Pa jednog dana zašto ne bi, uz određene modifikacije, premjestili radnju negdje drugdje? To će dati novi štih serijalu.

Ali, velim, ne još, ima ovdje još dosta materijala. Šteta bi bila ne iskoristit sve potencijale ove priče.

Baš me zanima koga će staviti kao nositelja radnje slijedeće priče. Da li će to biti onaj ex-monolithovac, da li ćemo se vratiti na Streloka ili idemo s nekim novim likom.

Budući da su i Scar i Degtarjev novi likovi, nema ih u SoC-u, vjerojatnije mi se čini da će opet uvesti novi lik.

@Zippo, ak sam dobro skužio s linka gore, planiraju uvest mogućnost korištenja vozila?
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 09:51   #509
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
Pa jednog dana zašto ne bi, uz određene modifikacije, premjestili radnju negdje drugdje? To će dati novi štih serijalu.
ja bi bio extremno razočaran da se radnja makne is sadašnje Zone.

Citiraj:
Baš me zanima koga će staviti kao nositelja radnje slijedeće priče. Da li će to biti onaj ex-monolithovac, da li ćemo se vratiti na Streloka ili idemo s nekim novim likom.
Strelok je postao neki advisor, ali je Degytaryev permanent zone observer". no mene najviše zanima šta je na kraju bilo sa Mercovima i ko ih financira i traži da kopaju po Labovima. nekako Strider mi se čini kao most wanted.

Citiraj:
Budući da su i Scar i Degtarjev novi likovi, nema ih u SoC-u, vjerojatnije mi se čini da će opet uvesti novi lik.
Scar je gips na kraju CS-a i vjerojatno je postao monolithovac. ali opet, nevertheless, u CS-u u nekoliko navrata kažu da Scar ima ability da mu Zona nemre baš naškoditi, tako da i je i on otvoren još.

Citiraj:
@Zippo, ak sam dobro skužio s linka gore, planiraju uvest mogućnost korištenja vozila?
pa moš vozit u SoC-u, ali uz pomoć raznijeh modova. čak mislim da si u prvotno zamišljenom Oblivion Lostu mogao vozit ladu nivu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 10:01   #510
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
pa moš vozit u SoC-u, ali uz pomoć raznijeh modova. čak mislim da si u prvotno zamišljenom Oblivion Lostu mogao vozit ladu nivu
Da sjećam se toga, mislim da je to čak bilo i u prvom ili drugom traileru za prvi STALKER, kad se još trebao zvati Oblivion Lost. BTW, taj trailer je imao izvrsnu mjuzu, šteta što je nije bilo iu igri kasnije

Mislio sam na to da bi ovaj put vožnja mogla biti u origigi igri, bez potrebe za modovima.
__________________
let my people go!

Zadnje izmijenjeno od: Jerry Drake. 30.03.2010. u 10:20.
Jerry Drake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na