Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.06.2011., 00:17   #481
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Pa eto svatko imo svoj ukus. To se samo dezurne babe bave tudjim zivotima umjesto svojima.
__________________
poltergeist je offline  
Staro 10.06.2011., 04:53   #482
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,276
Apple se ionako vise bavi igrackama za odrasle nego racunalima pa stoga..... lagano OT
Chuby je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2011., 02:08   #483
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Nakon price o iOS 5-ici, pola dana mi se motaju neke sprdacine po glavi. Znao sam da moram nesto sloziti kad dodjem doma

... ...

...
Visage je offline  
Staro 22.06.2011., 16:54   #484
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Apple Plans September iPhone 5 Launch, New iPad, and "Third World" Budget iPhone
The fifth generation iPhone (which some say will actually be named the iPhone 4GS, rather than the iPhone 5), codenamed "Telluride", will launch within three months. The September iPhone will bring with it a new dual-core CPU, the same Apple A5 processor found in the iPad 2 (though it may be underclocked to conserve battery life). The launch of the fifth gen. iPhone will also correspond with the launch iOS 5. One key advance in the new operating system will be the introduction of over-the-air (OTA) updates, a feature long supported by Android. New iPad is also rumored to be coming, which uses a scaled up version of the "Retina Display" found in the iPhone 4. The device would boost about a third higher screen resolution and would include a more responsive touch layer.
McG je offline  
Staro 22.06.2011., 17:00   #485
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Očekivano, ali..
Čudno, sa obzirom da je Telluride codename za iOS5, a ne nadolazeći uređaj.
tech je offline  
Staro 22.06.2011., 18:35   #486
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Lako za kodno ime, ali dvije iPhone generacije unutar pol godine.
McG je offline  
Staro 22.06.2011., 20:03   #487
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,868
ocito ce morat pocet praviti malo bolje hlace da im stanu sve te pare cim nesto pocne izlaziti u kracim rokovima sve mi bude jasno...
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline  
Staro 22.06.2011., 23:49   #488
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Lako za kodno ime, ali dvije iPhone generacije unutar pol godine.
Bit će i 3. ako ovaj bude 4GS. Moraju pratit konkurenciju, jer izgleda da kad kupiš AjFonu nemaš najbolji telefon (možda prvi par dana)...
Baja 001 je offline  
Staro 23.06.2011., 10:52   #489
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,555
I gumelini trlja ruke, bit će i prijevremenih otplata rata pretplate kako bi se mogao uzeti novi na novih 24 mjeseci
FitzTN je offline  
Staro 23.06.2011., 14:35   #490
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Apple iPhone Patent a Huge Blow to Rival Smartphone Makers
Apple's newly awarded patent gives it ownership of the capacitive multitouch interface, spelling big trouble for rival smartphone makers, say patent experts
__________________
poltergeist je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2011., 13:51   #491
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Baja 001 je offline  
Staro 24.06.2011., 14:07   #492
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Eh, kad sam ja bio mali to se besplatno dijelilo :P

EDIT:

Evo jednog interesantnog topica (to say at least :P)
http://www.jabucnjak.hr/forum/switch...eru.html#70354

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 25.06.2011. u 20:27.
 
Staro 21.10.2011., 09:27   #493
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Jucer je HR radio imao malu emisiju o SJ-u. Nije bas sve pokriveno; RD je prepoznatljivo osebujan, no ipak, jedan stalozeniji rezime za frekvencijsku eterovidnicu.

Njihov link : Moderna Vremena - Steve Jobs (20.10.2011)


Trajni host link... jer prvi ce vrlo brzo ispariti :

Visage je offline  
Staro 21.10.2011., 10:07   #494
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 537
Evo, pridonosim s još dva linka koji su meni bila zanimljiva:

http://rnz.hrt.hr/view_file.php?dat_id=56168&view=y

http://www.tportal.hr/scitech/tehno/...nu-stranu.html


Malo drugačiji pogled.

EDIT:
ovaj link s HRTa postaje zanimljiv tek u drugom dijelu.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline  
Staro 21.10.2011., 12:09   #495
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Evo, pridonosim s još dva linka koji su meni bila zanimljiva:
http://rnz.hrt.hr/view_file.php?dat_id=56168&view=y
Izvrsno Botlorn,

Pozlatio ti se.... hm, moze Phenom?

Promaklo bi mi kompletno, sve dok netko ne bi kasnije javio. Da, prilog intelektualnog nepca, uz najvisu razinu poimanja autenticne kritike. Steta sto svi okrupnjuju pricu uz web, a manje kontinuiranim poznavanjem povijesti Apple anegdota. Samo o prvom (pokusaju) Jobsovog kupovanja memorije od Intela - dalo bi se desetak minuta razgovarati.

No dobro, prilog dostojan Hr3 imena. Jedan od onih razloga zasto kazem da placam pretplatu na Hr3, a ne HRT.



ispravak linka :


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 21.10.2011. u 12:47. Razlog: i-spravak linka !
Visage je offline  
Staro 21.10.2011., 13:21   #496
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 537
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Izvrsno Botlorn,

Pozlatio ti se.... hm, moze Phenom?

Promaklo bi mi kompletno, sve dok netko ne bi kasnije javio. Da, prilog intelektualnog nepca, uz najvisu razinu poimanja autenticne kritike. Steta sto svi okrupnjuju pricu uz web, a manje kontinuiranim poznavanjem povijesti Apple anegdota. Samo o prvom (pokusaju) Jobsovog kupovanja memorije od Intela - dalo bi se desetak minuta razgovarati.

No dobro, prilog dostojan Hr3 imena. Jedan od onih razloga zasto kazem da placam pretplatu na Hr3, a ne HRT.



ispravak linka :


...
Phenom? Meh, radije 3 dobre oldskul electro glazbene preporuke

Šteta što HR3, kao i cijeli HRT, ima velike razlike u kvaliteti - kako emisija, tako i spikera u ovom slučaju. Tekst je nešto kompleksniji za čitanje, a taj su dan očigledno dobili najlošijeg spikera. Ima puno mladih spikera koji ne mogu dobiti posao zbog nekih starijih po modelu "ne možemo mu dati otkaz tek tako, radi ovdje 100 godina". Što je s jedne strane razumljivo, a s druge, šteta po mlade spikere.

Tportal nema često problematizirajuće članke. Srećom da rade po kapitalističkoj mantri "sve prolazi dokle god je logo tu negdje", i što imaju para, pa ponekad financiraju i stvari koje ni sami ne razumiju zašto postoje

EDIT:
http://rnz.hrt.hr/view_file.php?dat_id=56041&view=y
evo još jedne. Ona prije je bila iz emisije Prozor u digitalno. Ova je Interpress. Članak iz Wireda. Puno samohvale, ali možda ljudi koji ne znaju puno o Appleu možda nešto novo saznaju.
p.s. - nisam znao da će netko znati cijeniti HR3 za pcekspertu
__________________
In Construction...
Botlorn je offline  
Staro 22.10.2011., 18:28   #497
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Kao bogato dijete koje vidi drugo dijete da u pješćaniku ima bolju igračku
http://www.bbc.co.uk/news/technology-15400984
 
Staro 22.10.2011., 19:04   #498
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697

a cuj svaka prica ima dvije strane tako da u ovoj prici nije ni google svet... jer vidim da se nije okomio na windows mobile ili symbian
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 22.10.2011., 19:11   #499
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova

a cuj svaka prica ima dvije strane tako da u ovoj prici nije ni google svet... jer vidim da se nije okomio na windows mobile ili symbian
Pa nije se okomio na njih zato jer mu nisu bili prava konkurencija. A iz googleovog modela se moglo vidjeti da će postati ovo što je postao. Ako ništa, onda zbog jeftinih mobova koje si svatko može priuštiti za kunu, dolar, euro na 2 godine ne velike preplate!

Google možda nije svet, ali je Isus Krist naspram Applea! Dobro, čak je i M$ Sv. Nikola naspram Applea!
 
Staro 22.10.2011., 19:18   #500
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Samo što Android nije matični Googleov proizvod već je predstavljen 2005 godine od Open Handset Alliance koju je kasnije preuzel Google. iOS se pojavljuje 2007. godine što je 2 godine kasnije a u to vrijeme i Google planira izbaciti smartphone uređaj sa Android OS. A sam uspjeh nije radi Googla, google je zaslužan za opstanak nakon fijaska 2005, već su zaslužni HTC, Motorolla, Samsung i ostali proizvođaći koji su prihvatili Android i svoje uređaje prodavali po nižoj cjeni nego je bila ona od iPhona.
lutherus je offline  
Staro 23.10.2011., 00:15   #501
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Nevjerojatno dobar članak na tportalu. To upravo i pokušavam objasnit svakom Apple loveru i fun boyu. Možeš ti bit brutalno brz i "stabilan" ali zauzvrat si ograničen i okljaštren, a u slučaju Applea te još opale po džepu.
tutix je offline  
Staro 23.10.2011., 11:54   #502
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Nevjerojatno dobar članak na tportalu. To upravo i pokušavam objasnit svakom Apple loveru i fun boyu. Možeš ti bit brutalno brz i "stabilan" ali zauzvrat si ograničen i okljaštren, a u slučaju Applea te još opale po džepu.
Kad sam prije godinu i nesto napisao ponesto napadacki post (Nemec), jer sam ostao bez teksta citajuci pojedine navode... do danas se ponesto popravila slika. Sad se moze i konstruktivnija rasprava naci medju korisnicima, koji ipak pocinju propitkivati i revidirati dojucerasnje tvrde stavove. To je pozitivno, ali to je ujedno i veliki kompliment koliko je polje djelovanja SJ-a bilo iznimno i jako! I to bez pomisli za trunkom ironije ili cinizma!

Oni koji dobro promatraju detalje, nije im mogla promaknuti jedna zanimljivost uz ovu sliku. Netko njegovog odnosa prema detaljima, je neupitno odabrao i sliku koja ce post odlaska biti simbol njegove pojave. Neupitno se radi bas o spomenutoj slici. Ona nije tako nova, ali se preko noci pretvorila u unisoni simbol vizualnog predocavanja SJ-a. Bio tekst dobar ili los, usmjerena kritika ili pohvala... ali svi koriste identicnu sliku! Vrlo fascinantno i upravo snaga nametnute predodjbe. U ovom slucaju ne mislim negativno nametnute, vec njene moci uvjeravanja. Vrlo mocno!

Clanak gore preuzima siru dio drustvene kritike i SJ-a kao dijela njegovog simbola. Ali ipak, u pojedinim stvarima, ne moze kompletnu snositi krivicu u mjeri koja mu se stavlja na teret. SJ je sad uz hvalu, postao i cistiliste za razne kriticare koji bi ga htjeli svesti na jednostavnu mjeru kritike. Ali to jednostavno nije moguce. Mada mi je postao antipatican godinu prije ubijanja PPC suradnje, mada su mi neki od najdrazih strojeva iz vremena kada uopce nije bio dio Apple tima... ne mogu zatomiti postovanje za neke dobre stvari od ranije. Kad nekoga vise nema, treba posegnuti i za dobrim vrlinama,

Dal bi Indiana Jones ikad bio jednako auralno prepoznatljiv da je ulogu dobio prvobitni Tom Selleck? Koliko bi svijet energenata i energetske ovisnosti bio drugaciji, da je vodeni promet imao razvijeniji sustav sigurnog transporta u minulim stoljecima? Dal bi smaknuce nekog diktatora doista promijenilo tijek povijesti, ili bi samo dobilo novog predstavnika, od onih koji ih stvaraju na traci kontrolirane povijesti? Tesko je dati pravi odgovor.

Ako sam Wozniak kaze, kako uz sve sto je napravio za Apple, nikad ne bi mogao sve povezati bez SJ-a, onda to treba uzeti kao vrlo ozbiljan zakljucak. Wozniak je mozda najpoznatiji po tome sto je genijalac bez trunke tastine i gotovo idealisticki nastrojen prema suradnicima. Uzimati zasluge; negirati timove ljudi koji su radili neumorno na novim inovacijama svakako nije hvale vrijedna vrlina. Ali, bez SJ usmjeravanja i pokretacke vizije, dosta stvari bi ostalo nezivo primjenom. Ili nikad ne bi zazivjelo u tolikoj mjeri. SJ je vise puta odigrao ulogu vrijednog akceleratora uvodjenja nekog novog standarda, koji je mogao ostati godinama nekoristen, ili jednosavno zanemaren.

Da ne idemo daleko u proslost, vecina ne zna tko je Ajay Bhatt, ali koristi se USB-om svaki dan! Ako postoji jedna novina, koja je PC ucinila humanijim, onda je to neupitno USB sucelje! Za one koji nisu imali SCSI, LPT gmizali ili floparili svoje radove u skolu/faksu/posao...

zasigurno se sjecaju nove dimenzije prenosa podataka s masine na masinu. Ali ovaj put, bez trunke korisnicke intervencije! Svaka domacica je mogla utaknuti i odmah prebaciti podatke. Mozda danas nevazna anegdota, ali USB je prilicno vazna prekretnica u PC svijetu. Steve Jobs, mozda retka koda nije napisao, ili potez kista u nacrtu istog, ali, kojom brzinom bi ga industrija zbilja usvojila, te ucinila dominantnim u mjeri koju danas imamo? Dal bi dole stranice skenirao u 2.0 standardu?



Mada ga je i-kajmak vec docekao kao vrlo konkretan proizvod, za koji su uobicajeno presuceni ljudi koji su ga stvarali. Jasno da je prije uvodjenja, SJ je morao imati dogovor podrske od proizvodjaca, ali on je isao i na dvostruki rizik: Apple nije uopce zelio raditi glavne vlastite jedinice. Uvesti prvi neki standard, i jos ne pokazati ni jednu periferiju? Malo je ljudi koji bi se tako nesto usudili napraviti, ili uvjeriti one iznad sebe da im dopuste! Vojska, ili bolje recina lavina perifernih kopiranata koju je iMac pokrenuo preko noci, u tako brzo vrijeme je USB ucinila sigurnim standardom u koji nitko iz industrije vise nije dvojio podrskom!

Samo neke od vrlina koje SJ-u nitko ne moze osporiti. Kao sto napisah prvi u linku iznad: SJ je najbolji gonic robova u povijesti Silikonske doline. I u dobrom i u losem znacenju opisa.

Za one koji tek sad pocinju citati povijest SJ-a, ili ih zanima dublje uci istrazivanje... najbolji uvid SJ-a se dobiva iz vremena NeXT-a. Tamo je SJ zapravo najvise pokazao sto zeli, moze i zna! Ostavstina NeXTa je njegovo najveca i najopipljivija vrijednost.

Za svaku objektivnu kritiku treba odmak vremena, ali uz lose pa i patoloske osobine SJ-a, one dobre i vrijedne pamcenja se jednostavno ne mogu izbrisati!
Visage je offline  
Staro 23.10.2011., 12:30   #503
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
iGenius How Steve Jobs Changed the World
McG je offline  
Staro 23.10.2011., 12:35   #504
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,550
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Da ne idemo daleko u proslost, vecina ne zna tko je Ajay Bhatt, ali koristi se USB-om svaki dan! Ako postoji jedna novina, koja je PC ucinila humanijim, onda je to neupitno USB sucelje! Za one koji nisu imali SCSI, LPT gmizali ili floparili svoje radove u skolu/faksu/posao...

zasigurno se sjecaju nove dimenzije prenosa podataka s masine na masinu. Ali ovaj put, bez trunke korisnicke intervencije! Svaka domacica je mogla utaknuti i odmah prebaciti podatke. Mozda danas nevazna anegdota, ali USB je prilicno vazna prekretnica u PC svijetu. Steve Jobs, mozda retka koda nije napisao, ili potez kista u nacrtu istog, ali, kojom brzinom bi ga industrija zbilja usvojila, te ucinila dominantnim u mjeri koju danas imamo? Dal bi dole stranice skenirao u 2.0 standardu?



Mada ga je i-kajmak vec docekao kao vrlo konkretan proizvod, za koji su uobicajeno presuceni ljudi koji su ga stvarali. Jasno da je prije uvodjenja, SJ je morao imati dogovor podrske od proizvodjaca, ali on je isao i na dvostruki rizik: Apple nije uopce zelio raditi glavne vlastite jedinice. Uvesti prvi neki standard, i jos ne pokazati ni jednu periferiju? Malo je ljudi koji bi se tako nesto usudili napraviti, ili uvjeriti one iznad sebe da im dopuste! Vojska, ili bolje recina lavina perifernih kopiranata koju je iMac pokrenuo preko noci, u tako brzo vrijeme je USB ucinila sigurnim standardom u koji nitko iz industrije vise nije dvojio podrskom!
Bu*o, znam da te bunika sora u ove prohladne jesenske dane, ali majke ti, o cemu ti bulaznis?

Intel je na PIIX3 imao po defaultu USB dvije i pol godine prije nego je bilo kakav Mac *sanjao* o USB-u. Isto kao sto mu je trebalo tri faking godine da uvede PCI i to na flagship PowerPC-u, dok si ti igrao tetris na SX 486ici i znao PCI pinout napamet a sve to za najmanje 3 puta love manje.

Djobs nije bio nista drugo nego fantasticni lazov i mucki prevarant. On je, pazi sad, "uveo USB u industriju"; gdje zealoti ocito previdjaju ovo "U" kod USB-a, koje govori gotovo sve. Hej, cak je i OSR2 izasao gotovo godinu dana prije bilo kakvog USBicnog Mac-a, a pazi sad - u medjuvremenu je M$ uspio izbaciti i Win 98.

Ko o cemu, Apple o standardima i uvodjenju istih - nemoj me, molim te...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 23.10.2011., 13:01   #505
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Bu...,

nemoj me okretati na peraju pirane kad zelim lijepse strane opisati o co'eku. Zasto mi tega kvaris? Pa istom je preminuo, red je naci koju dobru stranu.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Intel je na PIIX3 imao po defaultu USB dvije i pol godine prije nego je bilo kakav Mac *sanjao* o USB-u. Isto kao sto mu je trebalo tri faking godine da uvede PCI i to na flagship PowerPC-u, dok si ti igrao tetris na SX 486ici i znao PCI pinout napamet a sve to za najmanje 3 puta love manje.
Sve to stoji, ali ti pricas o implementaciji! Znala je Jabuka kasniti i vise od toga. Jesam li rekao da SJ ima 0% zasluge za istu? Ali Bu..., nakon i-kajmaka, pocela je lavina USB perfierije. Ubrzao je drasticno stvari.


Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ko o cemu, Apple o standardima i uvodjenju istih - nemoj me, molim te...
Hahahaha, t'Jao

daj malo poniznosti zivotu i smrti. Daj vremena Bu..
nAj na noz tako hitro, tako ti Mime Jausovec.

Neugodno mi je citirati. Pa jel zelis da nam se Toša ponovi? Gabre nam je oprostio Tošu, ali SJ-a nece!



zasro pokvario si mi bonitet zicanja do daske
Sad moram na tezi nacin.
Visage je offline  
Staro 23.10.2011., 13:23   #506
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,550
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Bu...,

nemoj me okretati na peraju pirane kad zelim lijepse strane opisati o co'eku. Zasto mi tega kvaris? Pa istom je preminuo, red je naci koju dobru stranu.
Dabome. Sjecam se negdje sredine proslog desetljeca kada sam upoznao pukovnika (ne Hypo pukovnika) u Muzeju Mimara prilikom posjete Zagrebu (tj. Stipetu) ter mi je potpisao svoju Zelenu knjigu i prozborismo par rijeci. Fin momak, stvarno, dam se jebat da je uvijek pozdravio kada bi isao u granap a kada je bio klinac prevodio bakice preko zebre u Tripoliju.

No nismo na forumu "Moje sudbine", a tvoje namjere su dobro znane.

Citiraj:
Sve to stoji, ali ti pricas o implementaciji! Znala je Jabuka kasniti i vise od toga. Jesam li rekao da SJ ima 0% zasluge za istu? Ali Bu..., nakon i-kajmaka, pocela je lavina USB perfierije. Ubrzao je drasticno stvari.
USB je i smisljen da drasticno "ubrza stvari" u pogledu *univerzalnosti* (hence the name). Jeli, Bu', sto nije proguro 1394, koji je de facto SCSI, a time svjetlosnim godimana ugodniji od USB-a opcenito?

Elem, nemoj me...

Citiraj:
Neugodno mi je citirati. Pa jel zelis da nam se Toša ponovi? Gabre nam je oprostio Tošu, ali SJ-a nece!
Imam kronicni penisitis.

Citiraj:
zasro pokvario si mi bonitet zicanja do daske
Sad moram na tezi nacin.
Otkriven si, pa sad idi dalje.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 23.10.2011., 13:32   #507
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Steve Jobs nit je bio inovator niti vizionar. Bio je samo vješt trgovac/manipulator i menađer. On je bio osoba koja je krajnje uvjerena da zna i može i ako treba bio je u stanju govno upakirati u svjetlucavi papir, ljude natjerati da ga kupe i obožavaju. Ali ništa više od toga. Richard Stallman je vizionar.
lutherus je offline  
Staro 23.10.2011., 13:38   #508
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
USB je i smisljen da drasticno "ubrza stvari" u pogledu *univerzalnosti* (hence the name). Jeli, Bu', sto nije proguro 1394, koji je de facto SCSI, a time svjetlosnim godimana ugodniji od USB-a opcenito?
Univerzalnost dabome Bu... o tome i pricam.

Vatrena voda je elitnom namjenom zapocela put, ali iz profi socijale natrag u zatvorenost. Nazalost, sve dalje otplovila od masovnosti. Gdje smo univerzalno danas nakon FW800?
Osim manjeg trzista za storage, i komunikaciji dediciranih A/V kutija nista se nije prosirilo.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Otkriven si, pa sad idi dalje.
ccc

Ostavi galantnosti na PCE-u Stevi - barem koji mjesec. Nismo "Moja Tajna" ali jesmo predratna Noina Arka. Vasiona je dovoljno velika i za Stevu da se nadje koja lijepa.

.


zaboravio odgovor :

Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Phenom? Meh, radije 3 dobre oldskul electro glazbene preporuke
Dobro, bacit cu kad budem u "Sto Slusate" temi osvjezio novi post.

Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Šteta što HR3, kao i cijeli HRT, ima velike razlike u kvaliteti - kako emisija, tako i spikera u ovom slučaju. Tekst je nešto kompleksniji za čitanje, a taj su dan očigledno dobili najlošijeg spikera. Ima puno mladih spikera koji ne mogu dobiti posao zbog nekih starijih po modelu "ne možemo mu dati otkaz tek tako, radi ovdje 100 godina". Što je s jedne strane razumljivo, a s druge, šteta po mlade spikere.
Mozda na zalasku, ali i dalje jedna od vrlo konzervativnih sluzbu HRT-a. Jako tesko propusta nove, i jos teze otpusta stare. Dosta dugi staz je potreban za propustanje, a imaju i sluzbu koja se bavi buducim spikerima. Kad cujes kakvi se glasovi javljaju u promo radijskim spotovima, onda i nije lose da je tako. Bez brige, imaju vremena i to pokvariti. Pripadnik zadnje generacije novih spikera je Niksa iz Batide, koji je vec dosta vremena u sustavu, ali i dalje mora nastaviti edukaciju dok pricamo. Ovaj koji cita SJ storiju se ne istice po nicemu. Neutralan glas koji cita sto mu je stavljeno.

Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
p.s. - nisam znao da će netko znati cijeniti HR3 za pcekspertu
Hr3 je najblize 3Sat-u sto moze nas medij. Po meni bi se studenti slali u 3Sat a ne u Atlantu. Medij koji i bogovi prate
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 23.10.2011. u 14:04.
Visage je offline  
Staro 23.10.2011., 14:07   #509
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 537
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
[B][SIZE="3"]iGenius How Steve Jobs Changed the World

Sorry, prestao sam gledati na 2:40 kada je kamera prikazivala iPad a narator govorio "he took multitasking to a whole new level". Svašta se može reći za čovjeka, i sigurno je velikan industrije, bilo s pozitivnim ili negativnim prefiksima. Ali reć za čovjeka koji je zadnjih 5 godina života zamislio da radimo samo jednu stvar odjednom na njegovim gadgetima, i to da je radimo teško, bez mousa i tipkovnice - i onda izgovorit onu sintgamu prikazajući iPad.
come on...
__________________
In Construction...
Botlorn je offline  
Staro 23.10.2011., 14:22   #510
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Sorry, prestao sam gledati na 2:40 kada je kamera prikazivala iPad a narator govorio "he took multitasking to a whole new level".
"Dokumentarac" je lijepa parada hitova i isplati se pogledati čisto da se vidi kolko daleko idu s hvalospjevima.
McG je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na