Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.11.2008., 16:31   #421
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Čini se da mu nešto nevalja sa zvukom, od kad sam prešao sa integruše na ovu CMI nisam imao niti jednu igru da je pucala radi zvuka (prije se znalo dešavati dosta često) osim fallouta 3...
moze biti, te stare integruse obicno nemaju novijih drivera a nove igre to bas i ne vole. Kolega se bas konacno rjesio s939 i presao na am2+ zbog stalnih rusenja u igrama. Naravno mogao je to rjesiti i nekom "pravom" zvucnom ali ionako nije imao x2 ni puno rama pa mu je ovo bilo isplativije.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 18:26   #422
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Evo,zavrsio i ja igricu kao Very Good (Urban Legend) . Zavrsio sam na 15 lvl-u (malo fali do 16), s time da sam radio i dosta side questova. Sta se onda igra zavrsi na 5lvl-u ako se samo dere main quest??? Zanima me dali ima razlike igranja na very easy i very hard sto se tice exp-a (ja sam igrao na medium). Sto se tice price, jako mi je dobra, al mi je opet glupo sto se nebre nastavit poslje kraja main questa. Zasejval si jesam prije pocetka zadnjeg questa, tak da cu sad ici obavljat i otkrivat preostalo, a onda cu samo zavrsit. Sve u svemu topla preporuka. F 1 i 2 sam igrao, ali nisam bio nista naj lud za njima tak da mi je ovo odlican nastavak, a vjerujem da je igra dobra i onima koji nisu igrali dosad Fallout serijale (naravno, oni koji vole ovaj žanr igre )
Problem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2008., 18:42   #423
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
nisi ti ovo ni priblizno odigrao ako si s lvl 15 zavrsio igru. ja sam na lvl 29 ( koristim onaj mod za vise lvl, ovo s 20 max su valjda napravili za takve igrace kao sto si ti ) i rekao bi da sam blizu kraja main q ali namjerno ga uopce ne diram.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 19:08   #424
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
pa napisao sam da sam ostavio save game da cu moci nastaviti igrat, jer ovaj kraj je bio onako vise, radi znatizelje
jel se moze gdje provjeriti time played?

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 09.11.2008. u 19:28.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 19:20   #425
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
Da necitan sad sve iz pocetka, jel moze netko preporucit koji je dobar build lika?
posto nisan bas igra prijasnje nastavke neznam koji bi mi build najvise triba u igri a koji mi netreba.
Thnx.
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 19:29   #426
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Evo, odigrao sam 11 sati igre.

Mene uzasno zivcira sto evo. Na pocetku derem questove i nemres mi napraviti to da te bar 3 questa vode u river city gdje ti je i stari. Pa ljudi moji. Dvojka je bila fora sto je main quest bio "zamaskiran", odnosno bilo ga je izuzetno tesko za pratiti. Ovdje tu dodjem u prvi grad, otidjem do Moriartya, kaze da je otisao u Radio station, dodjem do tamo i on kaze da je otisao u Rivet City. Mislim da je glavni problem sa tim sto jednostavno fali settlementa kao sto ih je bilo u Fallout 2. Tako da te realno nemaju bas puno opcija za saltati kako bi. A dobivanje proklete informacije odmah padne na to da ce ti ju dati ako napravis ovu jednu stvar. Kako bi Rambo Amadeus rekao. Te jedno,te isto, te jedno, te isto...

Ono sto su super napravili je iskoristavanje inteligencije, odnosno stregtha tokom govora sa ljudima. Mislim da s obzirom na broj konverzacija ima puno vise utjecaja od dvojke. Ali ono sto mi smeta je kada napisu postotak uspjesnosti isto kao i za lockpick. To ne bi trebalo biti naglaseno jer ubija rople play. Trebas ti kao character odabrati tu opciju i onda vidjeti sto ce se dogoditi. Analogno tome. primjetio sam da lose odabrana pitanja ne znace apsolutno nista. koliko god blatio po osobi uvijek mozes poslije odabrati pravi put. Sto znaci da ne mozes jednostavno zaje... i kaj sad. Sljedeci puta ces pametnije. Primjetio sam i da nema obmana bas. Isto fale creature iz prijasnjih nastavaka.

Sve u svemu da ne idem dalje. Bolje, odnosno draze od Obliviona. Barem meni puno bolji setting. Ali ne moze se mjeriti sa dvojkom. Ni po humoru, a i nema toliko easter eggova. Ocjena za igru. 8/10. Ocjena za fallout nastavak 6/10
  Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 19:38   #427
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,989
U potpunosti se slažem kolega Duke

Odlična igra, solidan nastavak Fallout serijala.
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 19:39   #428
Spoljarik
Premium
 
Spoljarik's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Somewhere...
Postovi: 264
Meni je zakon radio ali Enclave radio me izuzetno iritira, onaj njihov predsjednik i ona glazba, to je ko audio fajl od 10 minuta koji se stalno ponavlja
Spoljarik je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 19:58   #429
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
U 26:41h igranja sam nabio "skoro" 16 lvl-a, a nonstop sam radio questove i ubijao .
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 19:59   #430
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Spoljarik Pregled postova
Meni je zakon radio ali Enclave radio me izuzetno iritira, onaj njihov predsjednik i ona glazba, to je ko audio fajl od 10 minuta koji se stalno ponavlja
Pa mene prepao bio. Onak prolazim i cujem iz onog lebdeceg bota " Ovdje predsjednik SAD-a". Ja si mislim.

Pa kako predsjednik SAD-a, kaj te nisam bio super stimpacko, ubio, te raznio Enclave, a pobio cijeli Navarro. :P Anyway. Kad smo kod Enclave radija dva "stara" screenshota.
http://img261.imageshack.us/my.php?i...cr00051io4.png
http://img122.imageshack.us/my.php?i...cr00052pz3.png

A kad sam cuo da se radnja dogadja u buducnosti, vec sam se ponadao da cu naletiti na starog prijatelja:
http://img261.imageshack.us/my.php?i...cr00036jr0.png
A opet. Isto tako sam se ponadao da ce mozda ubaciti u igru konacno Tragic the Gardening. hehe

Malo sjecanja za kraj :P
http://img83.imageshack.us/my.php?image=scr00058tv7.png
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2008., 21:57   #431
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Spoljarik Pregled postova
Meni je zakon radio ali Enclave radio me izuzetno iritira, onaj njihov predsjednik i ona glazba, to je ko audio fajl od 10 minuta koji se stalno ponavlja
pa tko te prisiljava da ga slušaš???? koliko sam već puta pročitao za taj fukcing radio da iritira....mene ne iritira, zašto? jer ga niti ne slušam! ako ti se ne sviđa zaobilazi....
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 22:05   #432
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,960
meni je ingame radio bas fora, nekad mi dosadi pa ga iskopcam na neko kratko vrijeme, i onda ga opet kasnije nastavim slusat

valjda ce decki napraviti jos modova/ekpanzija za igru kao za oblivion, jer je ovako prekratko za ustimat se u fallout dir

BTW ako se stavi ovaj patch za 20lv cap, dali radi save game ili moram ispocetka pocet igrat?
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 22:52   #433
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
radi sve normalni s tim modom, ja sam ga stavio na lvl 20 i nastavio samo dobivati XP bez nekih problema. Sad sam na lvl 30 i mislim da cu tu stati, lvl 40 bi bilo previse, sve bi mi bilo na maksimumu a to je vec pretjerivanje

A Enclave radio JE snimka, stovise kroz dijaloge se moze cuti da je vecina i mislila da enclave uopce ne postoji nego je neki predratni radio koji neprestano vrti jednu te istu snimku. IMO veca je glupost galaxy koji ima zivog voditelja i tri pjesme. Toliko me nazivcirao da sam ga otisao ubit. Nazalost, to nije rjesilo nista ali me ugodno iznenadilo da su i na tu mogucnost mislili. Barem vise nisam morao slusati ono "Cause one dog aint enough and two is too low it’s me Three Dog.".
Znam da je lako reci ne moras slusati ako ti smeta ali igra bez soundtracka nije prolazila ni prije 10 godina a di ce danas?
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2008., 22:58   #434
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
ja radio uopće ne palim, nikad...šta će mi?
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 08:35   #435
betlmaster
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Citiraj:
Autor morozinho Pregled postova
Prvo moram reci igra mi je zakon.
Ali nazalost imam problema sa urusavanje igre. Citao sam sve sta ste radili da popravite to ali nista mi nije pomoglo. 3 puta sam instalirao igricu nanovo, install najnoviji patch, sepultura fix, ffdshow -napravljen kao sto pise u predhodnoj str....... .Samo me izbaci iz igre kao da je nisam nikad ni pokrenuo.Nekad mi baci onaj error sa send i don't send. Poslje toga errora mi stavi postavke ekrana na 640 by 480 sa color quality 4 bit. stvarno mi nije jasno sta bih trebao napraviti. ako je netko imao slicnih problema i da je uspio napraviti sa nekom drugom metodom osim nabrojanih molio bih da napise. HVALA UNAPRIJED.
S fixom se i meni rusilo, ali s final fixom vise ne. Izasel je koji dan nakon prvog fixa. Mozda je banalno i to vec znas (u tom slucaju ovo zanemari), a mozda kasnije nisi gledal da je izasel ovaj noviji pa ti to rijesi problem.
__________________
betlmaster
betlmaster je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 15:25   #436
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Thumbs up Ovo su trebali ubaciti u igru

http://www.prepareforthefuture.com

Kako opstati u Wastelandu!
__________________
Ich fühle Mut, mich in die Welt zu wagen, mich in die Welt zu wagen,
Der Erde Weh, der Erde Glück zu tragen,
Mit Stürmen mich herumzuschlagen
Und in des Schiffbruchs Knirschen
nicht zu zagen.
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 18:34   #437
Spoljarik
Premium
 
Spoljarik's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Somewhere...
Postovi: 264
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
radi sve normalni s tim modom, ja sam ga stavio na lvl 20 i nastavio samo dobivati XP bez nekih problema. Sad sam na lvl 30 i mislim da cu tu stati, lvl 40 bi bilo previse, sve bi mi bilo na maksimumu a to je vec pretjerivanje

A Enclave radio JE snimka, stovise kroz dijaloge se moze cuti da je vecina i mislila da enclave uopce ne postoji nego je neki predratni radio koji neprestano vrti jednu te istu snimku. IMO veca je glupost galaxy koji ima zivog voditelja i tri pjesme. Toliko me nazivcirao da sam ga otisao ubit. Nazalost, to nije rjesilo nista ali me ugodno iznenadilo da su i na tu mogucnost mislili. Barem vise nisam morao slusati ono "Cause one dog aint enough and two is too low it’s me Three Dog.".
Znam da je lako reci ne moras slusati ako ti smeta ali igra bez soundtracka nije prolazila ni prije 10 godina a di ce danas?
Daj mi PM-aj di se nalazi taj Three Dog da ga i ja osobno zakoljem, fala!
Spoljarik je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 18:42   #438
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
može i meni
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 19:13   #439
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,770
pa ionak bus dobil quest u kojem moras doći do njega
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 20:03   #440
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
pratite main quest i doci cete do Three Doga

do njega cete doci vec nakon megaton questa - three dog je drugi glavni main quest u igri nakon sto izadjete iz vaulta
tako da necete morati utuci ne znam koliko vremena da bi ste ga nasli...
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 21:25   #441
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
pa ak bute dobri (mislim na karmu) bude vas hvalil po radiju, nemojte biti tak okrutni prema njemu
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 21:36   #442
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,770
kak ste vi završili quest "The Replicated Man", želim biti good guy ali i dobiti onu pušku od harknessa a i perk wired reflexes od zimmera...kaj je bolje?...da li odluka na koji quest kasnije utječe i da li se mogu pridružiti victorii watts u njezinoj borbi za robote?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2008., 22:03   #443
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664



Znam da se može doci u nju i sa strane gdje je harold al samo jedan dio je dostupan odonuda.


EDIT: zanemarite, skuzil sam
-->
Tko ima kljuc za onu spilju u Oasisu?



Znam da se može doci u nju i sa strane gdje je harold al samo jedan dio je dostupan odonuda.


EDIT: zanemarite, skuzil sam

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 10.11.2008. u 22:32.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2008., 00:03   #444
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
kak ste vi završili quest "The Replicated Man", želim biti good guy ali i dobiti onu pušku od harknessa a i perk wired reflexes od zimmera...kaj je bolje?...da li odluka na koji quest kasnije utječe i da li se mogu pridružiti victorii watts u njezinoj borbi za robote?
ha??? meni zimmer rekao hvala i bla bla i dobio ja xp i to je to, quest completed...nikakav perk...mamu mu njegovu!
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2008., 07:25   #445
Spoljarik
Premium
 
Spoljarik's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Somewhere...
Postovi: 264
Ja sam jucer igrao i kvik sejvo stalno i stalno i odjednom su mi sejvovi nestali pa i tako barem 4 sata gameplaya
Spoljarik je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2008., 12:28   #446
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
Citiraj:
Autor R2D2x2 Pregled postova
pratite main quest i doci cete do Three Doga

do njega cete doci vec nakon megaton questa - three dog je drugi glavni main quest u igri nakon sto izadjete iz vaulta
tako da necete morati utuci ne znam koliko vremena da bi ste ga nasli...
ja sam slučajno došaoo do three doga a da nsiam ni bio u megatonu jučer tek išao,fina je ona puškica koja izbacuje nuklearne bombice.ste dignuli megaton u zrak ili ga spasili??ja sam mislio sve moguće questove rješit pa ga onda dignut u zrak.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2008., 14:46   #447
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Spoljarik Pregled postova
Ja sam jucer igrao i kvik sejvo stalno i stalno i odjednom su mi sejvovi nestali pa i tako barem 4 sata gameplaya

Izgleda Gears of War all over again

Ja počistio onu podzemnu bazu od (talon?) mrcsa valjda, ubio onog njihovog vođu, bome je gad težak, dao mi ok armor, i ubio onu robotsku beštiju što je bila sa njim.

Ispred te baze sam i ostavio power armor, kad sam sve riješio quick travelo u megaton i zaboravio ga pokupit, preteško je a ionak ga ne mogu stavit bez treninga.

Imam laserske puške, chinese assault, minigun, flamer ( bez njega pola ovogaq nebi uspio), rocket launcher, combat shotgun ()
Oružja ko u priči, samo sto municije nemam baš previše pa se štedi na svakom metku
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2008., 14:51   #448
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ja sam slučajno došaoo do three doga a da nsiam ni bio u megatonu jučer tek išao,fina je ona puškica koja izbacuje nuklearne bombice.ste dignuli megaton u zrak ili ga spasili??ja sam mislio sve moguće questove rješit pa ga onda dignut u zrak.
u prvom prelasku sam ga dignuo u zrak

sad sa drugim likom cu ga ostavit gdje i je posto i nema neke velike koristi ako ga dignes u zrak (na mjestu gdje je bio megaton ostane samo velika radioaktivna rupcaga i 1 prezivjeli NPC..u tennpenny tower dobijes vlastiti apartman, i to je to)

inace igram igru opet ispocetka zato sto mi se nije svidio prvi lik kojeg sam napravio - premalo strenghta i endurancea sam ulozio, a dosta u perception i agility kako bih imao bolji small guns skill

a sto sam vise napredovao u igri nailazio sam na sve vece face od likova i neprijatelja - svi deru neke power armore, minigunove, missle launchere i energetska oruzja

moj lik sa obicnim armorom od 18 DR (ako se ne varam) i AK-47 je izgledao kao obicna *ickica u usporedbi sa enclave i brotherhood of steel vojskom
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2008., 14:53   #449
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Imam laserske puške, chinese assault, minigun, flamer ( bez njega pola ovogaq nebi uspio), rocket launcher, combat shotgun ()
Oružja ko u priči, samo sto municije nemam baš previše pa se štedi na svakom metku
lol, u sta ti ulazes skill bodove? u small guns, big guns i energy guns kako bi mogao sa svim tim pucati?

po meni ako je bilo koji od tih skillova ispod 50 bodova ni ne isplati se nosit to oruzje posto je pun k neprecizno i slabo
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2008., 15:04   #450
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Small guns je već na 55 (gun nut perk ), big guns je na 30ak, a energy weapons je na ~25 i sasvim je ok, laser rifle rastura

U biti trošim na medicine, lockpick, sada energy weapons, small guns malo... onako, raspodjeljujem.

A ovo za big guns, uzmem rocket launcer, pogodim nekog jačeg, glavno da ga ono "načmem" pa kasnije dovršavam sa combat shotgunom, tak da u big guns neću više ulagati, možda bod ili dva
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na