Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 22.09.2012., 20:08   #4441
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Hvala,stavio sam whatsapp i ok radi.jos jedna stvar,na galaxy mini 2 kad trebam gledat neki video na stranici kaze kao tvoj mob nenpodrzava h264 ili instaliraj adobe flash.flash sam azuriro i daljr nece ?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline  
Staro 23.09.2012., 00:08   #4442
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Whatsapp se plaća na iphoneu, zato sam naglasio za viber da je besplatan
mislio sam da je i njima besplatno s obzirom da su ukinuli placanje na androidu
A.J. je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2012., 02:43   #4443
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Jel valja šta onaj HTC One S? Mogu ga dobit za stvarno sitne novce uz produženje ugovora.

The Man je offline  
Staro 23.09.2012., 04:02   #4444
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Da jel valja , imho odlican mob sa brzim procesorom, kvalitetne je izrade i ima dobar display (medju ostalim stvarima)...
Ako mozes uzeti za sitne novce, ne razmisljaj puno... Uostalom, sve ti pise tu.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 23.09.2012. u 04:08.
Sn4k3 je offline  
Staro 23.09.2012., 12:04   #4445
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ne vjerujem ti ja u te službene rivjue, jer se tu nikad ne zna tko daje, a tko prima. Mislio sam da ga možda netko ovdje ima ili zna nekoga tko ga ima, pa da mi kaže mane iz prve ruke. Ono što sam dosad naučio je da sve dobre stvari nikad ne prešute, ali one loše uglavnom kriju od mase, proizvođači jelte.

Koliko bi kunoslava mogao dobiti za njega u slučaju da mi ne bude bio ok? Imam inače neke stvari koje su mi bitne kod mobitela i ne svršavam na specifikacije, svemirske kamere i mikroskopska hi-fi pojačala nenadmašne kvalitete. Kvaliteta izrade, izgled i baterija su ono što kod mene prolazi i radi tog lako zažmirim na neke mane, ali kod nas je izbor uređaja katafakingstrofa i tako...

The Man je offline  
Staro 23.09.2012., 12:16   #4446
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
mislio sam da je i njima besplatno s obzirom da su ukinuli placanje na androidu
Nije, i to me iznenadilo nedavno kad sam ga frendici išao instalirat na 4s.
(http://itunes.apple.com/us/app/whats...ign-mpt=uo%3D2)
Doduše, nije ni na androidu free, piše da se plaća nakon 1g upotrebe, mada se ne sjećam baš da sam dobio ikakav zahtjev za naplatu, a koristim ga dosta duže od godine dana....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 24.09.2012., 13:26   #4447
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
Mislim da taj dolar uopće nije problem, pogotovo ako imaš više kontakata koji koriste symbian jer viber još uvijek nije dostupan za isti. Stalno je u "razvoju"
boy005 je offline  
Staro 24.09.2012., 13:54   #4448
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,998
Kad se približio svom limitu od 1 god. meni je samo izbacio poruku da je service extended na još godinu dana, bez potrebe za plaćanjem...
Neo-ST je offline  
Staro 26.09.2012., 22:22   #4449
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Događa mi se neđto čudno na Motoroli Defy, froyo stock rom, 20ak aplikacija, rootan.
Vjerojatno da je do jedne od aplikacija ali prije nego što krenem sve redom brisat ili factory reset (ako se uopće odlučim na to) da vidim jel netko ima ideju što se događa .

Naime, svakog dana u točno 22:17h kamera se inicijalizira, čuje se ono kliktanje autofocusa kao kad se camera pokreće. I to je to, bezazleno ali iritira.
pixxeel je offline  
Staro 27.09.2012., 00:58   #4450
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Pozdrav raja, naime imam Lg e900 i dalje kod sebe i za male pare od 210Kuna mogu dobiti u zamjenu HTC Sensation. Naravno to je daleko bolji telefon spec wise, ali (gdje bi bilo jeftino da nema problema). Korisnik kaze da mu nekada zasteka prilikom javljanja. Tj dobije frezze kada prima poziv, inace pri svakom drugom koristenju nema takvih problema. Sta velite ?
seno je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2012., 07:49   #4451
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
Citiraj:
Autor pixxeel Pregled postova
Događa mi se neđto čudno na Motoroli Defy, froyo stock rom, 20ak aplikacija, rootan.
Vjerojatno da je do jedne od aplikacija ali prije nego što krenem sve redom brisat ili factory reset (ako se uopće odlučim na to) da vidim jel netko ima ideju što se događa .

Naime, svakog dana u točno 22:17h kamera se inicijalizira, čuje se ono kliktanje autofocusa kao kad se camera pokreće. I to je to, bezazleno ali iritira.
ovo je jako, točno u određeno vrijeme - da nije neki suludi scheduler (iako mi baš ništa ne pada na pamet što bi moglo pokrenuti kameru u određeno vrijeme, no ne vidim što bi moglo drugo biti). Koliko uopće appova imaš, jel se sjećaš kad se to počelo dešavati - odnosno možeš li to povezati s instalacijom neke aplikacije ili slično? No na kraju mislim da ti ne gine FR

Citiraj:
Autor seno Pregled postova
Pozdrav raja, naime imam Lg e900 i dalje kod sebe i za male pare od 210Kuna mogu dobiti u zamjenu HTC Sensation. Naravno to je daleko bolji telefon spec wise, ali (gdje bi bilo jeftino da nema problema). Korisnik kaze da mu nekada zasteka prilikom javljanja. Tj dobije frezze kada prima poziv, inace pri svakom drugom koristenju nema takvih problema. Sta velite ?
A garancije nema? Jel mob rootan ili je sve tvornički? Factory reset ne pomaže? Da ga probate rootati i staviti neki custom rom? Mislim, za 200 kn ako se ovo može riješiti - više nego dobra prilika.
tor je online  
Staro 27.09.2012., 09:14   #4452
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Momak je od mene nekih 60Kilometara, on ga nije root, nema garancije. Citao sam po xda i opcenito po netu i dosao do zakljucka da se mozda da rijesiti da OTA update ili nekim custom room ili pak http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1239238 . Sad nisam ni sam siguran dal da se upustim u ovo .
seno je offline  
Staro 27.09.2012., 10:17   #4453
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
ovo je jako, točno u određeno vrijeme - da nije neki suludi scheduler (iako mi baš ništa ne pada na pamet što bi moglo pokrenuti kameru u određeno vrijeme, no ne vidim što bi moglo drugo biti). Koliko uopće appova imaš, jel se sjećaš kad se to počelo dešavati - odnosno možeš li to povezati s instalacijom neke aplikacije ili slično? No na kraju mislim da ti ne gine FR
Budem za početak obrisao par appova (ukupno 32, baš mi se dalo brojat ) imam "Setting Profiles" na kojeg sam prvo i sumnjao no on nema nikakvih taskova u 22:17h i imam ga duže nego što se ovo događa.
Nije lako naći uzrok uz delay od 24sata prije nego što se vidi učinak mjera heh.
pixxeel je offline  
Staro 27.09.2012., 11:03   #4454
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Citiraj:
Autor seno Pregled postova
Momak je od mene nekih 60Kilometara, on ga nije root, nema garancije. Citao sam po xda i opcenito po netu i dosao do zakljucka da se mozda da rijesiti da OTA update ili nekim custom room ili pak http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1239238 . Sad nisam ni sam siguran dal da se upustim u ovo .
Lik onaj telefon stvarno prejefitno prodaje, a u oglasu spominje nesto o uklapanju touchscreena, pa imam razlog vjerovati da je vec nesto rađeno po pitanju toga. Vjerovatno je telefon otvaran, a mozda mu je i mijenjan TS, a to je kod Sensationa gotovo nemoguce napraviti kako treba.
WraGG je offline  
Staro 27.09.2012., 11:07   #4455
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
To mi i jest problem, navodno je mijenjao komplet touch+digi prije 2 mjeseca. Sad moguce da je banalnost kao sto je opisana u xda a mozda je i sve otislo k****. Nista razmislim pa ako budem voljan otici u Tuzlu ponijet malo alufolije i xda soluciju .

P.S: Citam xda touchscreen issues i neki cudom lik posta da se ne moze javiti na telefon vec mora prekinuti i ponovo nazvati resenje? Staviti novi kernel i sve radi, jbt u kojoj sam dilemi :S .

Zadnje izmijenjeno od: seno. 27.09.2012. u 11:32.
seno je offline  
Staro 27.09.2012., 12:39   #4456
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Vidi, na Sensationu su LCD i TS zaljepljeni jedno za drugo. HTC nikada nije prodavao samo TS za njega, tako da je to vjerovatno neki kineski TS sa ebaya koji ne obavlja svoj posao kako treba. Ja to nebih uzimao jer, ako mu se to pocelo događati nakon zamjene TS-a onda kvar definitivno nije softverski.
WraGG je offline  
Staro 27.09.2012., 15:17   #4457
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Bio sam danas u Vipu da pogledam potencijalne HTC One S i Huawei Ascend P1.



Zaključio sam da oni nisu normalni. Pa to su mini tableti i totalno su nepraktični za nosit ih svugde sa sobom. Nema šanse da si to kupim.



Zašto ne postoji nešto veliko kao moj HTC Legend, a da je jače po specifikacijama?



Jedino sam našao Motorolu Defy+, ali daju mi premali popust, pa joj je cijena katastrofa + nema Android 4.0.

The Man je offline  
Staro 27.09.2012., 15:36   #4458
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Ajd stavi još bar 10 istih smajlića u post -.-
Odi na gsm arenu pa si pogledaj prije ovakvih blesavih postova specifikacije mobitela, ponajprije screen size. Ako si ti očekivao da će mobitel sa 4.3" ekranom ili većim biti velik kao legend sa 3.2" onda je to jedan facepalm na n-tu.
A to da nema malih mobitela, a jačih od legenda starog 2 godine, to je još veća glupost. Imaš Xperiu Tipo, Xperiu Mini (i običnu i Pro), S.E. Live with Walkman, sve redom jači mobiteli i sa ics-om. Sad da li nekom paše što su to sony/sony ericsson mobiteli, to me ne zanima, ali reći da nema je žešća nebuloza, isto kao i napisati da oni nisu normalni i da su to mobiteli nepraktični za nosit svugdje. Čitam i ne vjerujem dozi ...... napisanog u tom postu.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 27.09.2012., 16:27   #4459
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova


Zaključio sam da oni nisu normalni. Pa to su mini tableti i totalno su nepraktični za nosit ih svugde sa sobom. Nema šanse da si to kupim.
Jel ti ideš svuda okolo u tajicama pa je nepraktično nositi smartphone?

Meni je moj One X taman ali nebi imao apsolutno ništa protiv da je i još koji dio inča veći.
Stane u svaki džep, za ruku je taman.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 27.09.2012., 16:48   #4460
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Pa daj šta ste napali čovjeka. Gledam ponudu u VIP-u i stvarno je kriminal, nema mobitela 3.5-3.7" osim HTC Desire C koji je malo slabašnog procesora. Ili ovi super mini od 3.2" ili šlapa od 4.3"...

Ak ti je Legend majka, raspitaj se za HTC One V, možda se da još nać u nekom VIP centru...
tutix je offline  
Staro 27.09.2012., 17:06   #4461
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,419
Stvano mi nije jasno čemu se tu ima čuditi - oba imaju ekran iste veličine kao SGS2 koji je izašao prije više od godine dana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 27.09.2012., 17:28   #4462
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Stvano mi nije jasno čemu se tu ima čuditi - oba imaju ekran iste veličine kao SGS2 koji je izašao prije više od godine dana.
Ili Desire HD-a koji je izašao prije 2 godine



Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Pa daj šta ste napali čovjeka.
Nitko ga ne napada, meni je samo nevjerovatno da dođe tu i čudi se ko pura ****** nečemu što je postalo standard prije o-ho-ho.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 27.09.2012., 19:34   #4463
Opix
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Pozdrav svima,
imam jedno pitanje pa ako je netko voljan pomoći, puno hvala
Familijarno je mob došao do mene pa imam problem tj. bolje provjerit nego ...
Zanima me za SGS2 ( točnije ovaj model http://www.gsmarena.com/samsung_gala...t989d-4468.php ),
koliki je potreban izlazni napon + struja na pučanju na USB-u u koji uštekam kabel i u mob ide microUSB ??

Dali postoji neki standard ili ?

Hvala svima na trudu i odgovoru ...
Opix je offline  
Staro 27.09.2012., 19:54   #4464
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,998
Meni na punjaču piše 5V - 0.7A, a imam i neki usb punjač za u auto koji puni na 1A i sve je OK.
Neo-ST je offline  
Staro 27.09.2012., 20:03   #4465
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Da li vrijedi kupiti LG optimus 2x u danasnje doba za 1 110 Kuna sa garancijom?
seno je offline  
Staro 27.09.2012., 20:10   #4466
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
OMG! Čovjek više ne smije reći svoje mišljenje ili staviti nekoliko smajlića? Pa zar ste još na modemima i presporo vam se otvara stranica zbog moja čak 4 smajlića? Gimme a break...



Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Stane u svaki džep, za ruku je taman.
Komotno stane jedino u bočni džep, ukoliko nosiš cargo hlače. Probaj si sjest negdje s takvim uređajem u džepu ili ga izvadit iz džepa od traperica (u koji ako i stane stane na knap) dok hodaš ulicom i u drugoj ruci držiš putnu torbu, kišobran ili topli burek. Nemoguća misija. Za ruku je taman, ali je neupotrebljiv (s jednom rukom) i to onda (po meni) više nije mobitel nego wannabe tablet, a to sranje mi ne treba u životu.

Oni uređaji koje ste spomenuli (by Sony i Sony Ericsson) su od mog trenutnog jedino bolji po mrvicu bržem procesoru, a ostalo (izgled, kvaliteta izrade, ekran, opći dojam) je na nivou Nokia Asha 306 telefona od 800 kuna.

HTC Desire C sam danas držao u ruci i Samsung Galaxy mini 2 S6500 od sestre mi djeluje 16 puta bolje. Totalno razočaranje. Čak i stari HTC Wildfire je bolji od tog poluproizvoda izgubljenog u vremenu i prostoru.

Uglavnom, koma mi je ponuda u Vipu, ni sjena od one od prije dvije godine. Morat ću se prebaciti na T-Mobile pretplatu (nakon 5 godina u Vipu) ili prebaciti broj na bonove. Tužan sam i razočaran.
The Man je offline  
Staro 27.09.2012., 20:13   #4467
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,187
@ Seno

Definitivno
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline  
Staro 27.09.2012., 20:24   #4468
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
OMG! Čovjek više ne smije reći svoje mišljenje ili staviti nekoliko smajlića? Pa zar ste još na modemima i presporo vam se otvara stranica zbog moja čak 4 smajlića? Gimme a break...




Komotno stane jedino u bočni džep, ukoliko nosiš cargo hlače. Probaj si sjest negdje s takvim uređajem u džepu ili ga izvadit iz džepa od traperica (u koji ako i stane stane na knap) dok hodaš ulicom i u drugoj ruci držiš putnu torbu, kišobran ili topli burek. Nemoguća misija. Za ruku je taman, ali je neupotrebljiv (s jednom rukom) i to onda (po meni) više nije mobitel nego wannabe tablet, a to sranje mi ne treba u životu.

Oni uređaji koje ste spomenuli (by Sony i Sony Ericsson) su od mog trenutnog jedino bolji po mrvicu bržem procesoru, a ostalo (izgled, kvaliteta izrade, ekran, opći dojam) je na nivou Nokia Asha 306 telefona od 800 kuna.

HTC Desire C sam danas držao u ruci i Samsung Galaxy mini 2 S6500 od sestre mi djeluje 16 puta bolje. Totalno razočaranje. Čak i stari HTC Wildfire je bolji od tog poluproizvoda izgubljenog u vremenu i prostoru.

Uglavnom, koma mi je ponuda u Vipu, ni sjena od one od prije dvije godine. Morat ću se prebaciti na T-Mobile pretplatu (nakon 5 godina u Vipu) ili prebaciti broj na bonove. Tužan sam i razočaran.
OMG i milijun smajlića su spike klinca od 14-15 godina.
Ako s takvim imamo posla, strašno...

S jednom rukom je mobitel od 4" (xperia P, koja je za tvoj mobitel spejs šatl), savršeno upotrebljiv. A nije jedini 4" mobitel u vipovoj ponudi
Htc wildfire je jedan tako odvratno loš i spor mobitel da me još dan danas duša boli za potrošenih 600kn prije 2 godine za njega. Sreća pa imam kome razdijelit te poluproizvode i ne zamarat se s njima osim povremenim flashanjem novog rom-a i sl. zahebancija. Galaxy mini 2 je koma također, ali eto, nekom kome je to prvi android je ok, ali meni je užas, ne znam jel gora škripava plastičetina, sporost u radu u bilo čemu ili ona kamera iz 2005e...

Ponuda u Vipu je na razini ponuda tmobile-a i teletine, loša, ali ništa gora i ništa bolja, jer su loša sva 3 operatera po tom pitanju...
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 27.09.2012., 20:28   #4469
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
@The Man: pogledaj si HTC One V, u ruci. 3.7" i pristojna kvaliteta izrade. Problem je što je taj mobitel daleko precijenjen za to šta nudi, a i slabi su popusti u T-Mobileu.
tutix je offline  
Staro 27.09.2012., 20:35   #4470
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 923
Citiraj:
Autor seno Pregled postova
Da li vrijedi kupiti LG optimus 2x u danasnje doba za 1 110 Kuna sa garancijom?
svakako se isplati!
dinos3 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na