Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2012., 14:34   #4411
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
@mahoona
Na infernu će te razguzit ko budalu ak nećeš imat pravu opremu...
Na Infernu sa redovnim gearom prolazim kao kroz puding, sad mi je cilj pronaći jednako dobru opremu, samo da još na sebi ima MF
A takva oprema je skupa do bola
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2012., 14:49   #4412
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891


Procjena?
MAGARAC je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2012., 15:41   #4413
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
pa još jedan "legendary"










Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova


Procjena?
Lupi 100 mil .

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 12.10.2012. u 15:51.
  Reply With Quote
Staro 12.10.2012., 17:28   #4414
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 747
Ak dobiš tolko svaka čast

Cijene su jako pale jer nitko ne kupuje, svi čekaju patch... Jer znaju da će padati puno bolji nakit nego je sad, tak da ono što je sad dobro, u novom patchu će biti u najmanju ruku prosjek...

Ja bih rekao 10-30 mil, ali ak dobiš više, super
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2012., 17:41   #4415
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Magarac, ne daj to jeftino. Ima sve bitno. Da ima reziste bio bi uber super amulet.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2012., 18:08   #4416
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,686
da ima soket bio bi gg
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 00:22   #4417
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Stvarno volim ovu igru:

__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 01:33   #4418
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
A hebiga, a meni danas pali rare glovesi da imaju strgth umjesto intelligence bili bi sex ovako su samo jači od prošlih za cca 4000 damage kad se upali rage...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 02:09   #4419
Sepultribe
Banned
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Varazdin
Postovi: 22
toliko o tome da nemogu dropat 2 ista itema ..da su bar onda dropala legendarna da vrijede nekih par stotina milja http://beta.xfire.com/videos/5b6fb6
Sepultribe je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 17:47   #4420
pacijent
Premium
Moj komp
 
pacijent's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 305
Jel vam lagira igra u zadnjih par dana?

btw kace peč ?
pacijent je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2012., 19:46   #4421
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,800
Nema laga, ali ni dropova - u zadnjih skoro tjedan dana mi je najlošije dosad. Pauziram do patcha, koji bi prema nekim nagađanjima trebao krajem idućeg tjedna.
Ali to su samo nagađanja.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 19:51   #4422
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Nema laga, ali ni dropova - u zadnjih skoro tjedan dana mi je najlošije dosad. Pauziram do patcha, koji bi prema nekim nagađanjima trebao krajem idućeg tjedna.
Ali to su samo nagađanja.

u zadnja 2 tjedna mi pala 3 andy's visagea . Jedan sam zadržo jedan prodo za 5 eura a drugi je juče ošo za 15

E jel oš možda par planova za blacksmitha imam viška, pa reko da radije dam nekome ako skuplja nego da bacim
klem je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 20:30   #4423
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Kod mene obrnuto, ima laga ali ima i dropova, 1 legendary pao, a rare padaju kao ludi, novi acc, a tek idem s 5 klasa na level 16 trenutno.



Ako imate viska recepata primam sve, jesam mali level ali ce dobro doci kasnije, dodajte me, battletag imate dolje u sigu.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 21:35   #4424
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
U zadnje vrijeme na Act II stalno dobivam hebene desecrator/vortex/jailer/molten/waller iteracije, kao da hebena igra zna s čim će me najviše shebat i samo to mi spawna...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 21:40   #4425
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Jedan run od pola sata danas, ispade hellrack i fire walkers. Ništa posebno ali me veseli
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 23:16   #4426
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 747
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
U zadnje vrijeme na Act II stalno dobivam hebene desecrator/vortex/jailer/molten/waller iteracije, kao da hebena igra zna s čim će me najviše shebat i samo to mi spawna...
Što se ovoga tiće.. Inaće sam DH ali iz dosade uzeo burazov account da malo igram monka kojeg on ima levelanog.. čim sa krenuo (A2), doslovno je 3/4 packova bilo molten ili poison A kad sam DH, 3/4 su reflect. I onda kažu da je sve random
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 23:31   #4427
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Affix nisu random, tj jesu ali ovisno o klasi, 80% champion za melee ce imat molten, fire chains, desecrate, ono sto je tesko za melee, 95% championa meni na barbu ima frozen i molten u jednom, jako cesto arcane i onda je to veselo.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 03:37   #4428
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
cak mi se cini da se affixi osim po klasama slazu i po dpsu kojeg imas.. veliki dps je zagarantirat reflekt..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 07:45   #4429
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ma može on reflektirat šta oće kad ja nastackam 5 frenza na berserkera 210k damage onda nek reflektira mamu svoju, ubijem ga s tri zamaha...

Inače Fire chainsi mi više i nisu neki problem osim kad šupci imaju vorex i onda nemreš van stalno te povlače u sredinu među sebi i vrte ih prek tebe...

Zapravo sa FC sam prijetio dvije stvari koje mi idu na živce i mislim da igra vara u tom pogledu na neki način, jedna je da kad ubiješ frajera sa aktivnim FC iz njega još par sekundi izlazi lanac i druga da u ilusionist packu bez obrazloženja prestane FC sa jednog i pređe na drugog, kao da se isti teleportirao i zamjenio mjesta sa iluzijom a nema teleport da se razuimijemo...
__________________
--
Have a nice day...

Zadnje izmijenjeno od: yedwy. 14.10.2012. u 08:06.
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 10:42   #4430
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
A joj, a ja tek digo svih 5 likova na level 16, ali sam i skupio prvi milion, zlata kao u prici, loot boli glava, nemam pojma sto su radili s igrom ali daje iteme da me glava zaboli.

__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 11:05   #4431
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ok Yedwy, ti udaraš critove 210k pa ti ne smeta reflect. A ja udaram crit 750-850.. samo da mi 10% vrati i ja sam gotov. (Ma 5% je previše) LoH meni ne pomaže. Apsolutno ništa mi ne pomaže.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 11:38   #4432
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 747
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
A joj, a ja tek digo svih 5 likova na level 16, ali sam i skupio prvi milion, zlata kao u prici, loot boli glava, nemam pojma sto su radili s igrom ali daje iteme da me glava zaboli.

Jel to sarkazam ili?
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 12:53   #4433
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ok Yedwy, ti udaraš critove 210k pa ti ne smeta reflect. A ja udaram crit 750-850.. samo da mi 10% vrati i ja sam gotov. (Ma 5% je previše) LoH meni ne pomaže. Apsolutno ništa mi ne pomaže.
Glupost - pa ak i reflecta npr kak ti veliš - 10% opet taj damage koji ti dobivaš ide kroz armor i resiste i recimo da imaš lvl 60 monster damage reduction od 70% preko armora i 50% na resitance...

Ti njemu rukneš 800k i on tebi vraća 80k, a 80k je kroz tvoj armor 30k koji kroz resistance se smanjuje na 15-20k i to čak i da ne računamo dodge chance...

Istovremeno nek imaš 3% life steal to je 3% od zadanog damagea znači dobivaš 0,03*800k= cca 30k natrag s tim da ne koristiš nikakv life leech skill kao takav znači samo pasivni LS...

I da neznam koji bi to mudonja preživio više od 2-3 takva pogotka, znači da ak imaš 50k lifea zakolješ cjeli pack reflectora ko insekte...

Mene recimo skoro nikad ne ubijaju u samom kombatu nego najčešće me jail/wall-aju/freezaju i/li zaseru pod sa plague/desecrate/molten i počnu bježat tako da ih nemogu trasnut nego moram ili čekat da prođe efekt ili gazit po "damaging ground" i primat damage bez mogućnosti leecha tako da me načmu dok sam došao do njih na 1/3 healtha i opet bježe, ako stoje u dometu mača mogu ih mlatiti do sutra i samo se health diže...

Jedini packovi koji me sprcaju u direknom fajtu su u pravilu dervishi kad se zaspinaju sva četvorica odjednom i sasjeku me ili oni seronje na act 3 sa javlinima...
__________________
--
Have a nice day...

Zadnje izmijenjeno od: yedwy. 14.10.2012. u 13:03.
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 13:06   #4434
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,800
Citiraj:
Autor klem Pregled postova

E jel oš možda par planova za blacksmitha imam viška, pa reko da radije dam nekome ako skuplja nego da bacim

Ma ne treba, palo mi ih je dosta (ništa više od Exalted), a ni ne bavim se craftanjem (zasad).
Taman mi je nekako krenulo, dobio prije nekog vremena 2 set itema i par legendarnih (bezveznih, al ajd), i nakon toga već danima baš ništa vrijedno spomena.
Čekam sad patch, eksperimentiranje s MPom i taj famozni Infernal Machine će valjda unijeti bar malo živosti.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 13:28   #4435
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Yedwy nisi upravu. Nemoguće se napunit koliko reflecta s ničim. Nije moguće.. ne postoji način i svi sa brutalnim dpsom imaju problema sa reflectom. Isto tako nije moguće imati veliki dps i armor i resist. Ili dps ili resist, biraš sam..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 13:44   #4436
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Yedwy nisi upravu. Nemoguće se napunit koliko reflecta s ničim. Nije moguće.. ne postoji način i svi sa brutalnim dpsom imaju problema sa reflectom. Isto tako nije moguće imati veliki dps i armor i resist. Ili dps ili resist, biraš sam..
Potpis. WD mi ima 500+ minimalne resiste, nešto armora, a crittam po 700k sa WDom obično. Nema goreg nego naletiti na grupu reflect/shielding eliti sa mojim buildom. Ne mogu single target kad flash fire skače na ostale elite, a da ne govorimo o zombie bearsima, u par castova istih sam sebe ubiš bez beda.
Dok dođe novi 1.0.5 patch ću probati haunt spec za single target opet, biti će dosta viable njime.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 13:49   #4437
Hellsing
Župnik
Moj komp
 
Hellsing's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: M. Losinj--Rijeka
Postovi: 499
Pozdarv ja imam jedan problem i nikako ga rijesit pa ako neko zna sto i kako neka mi pomogne...

zadnji put sam igrao prekjucer,i jucer dodjem i racun mi blokiran,i dobijem mail da je blokiran radi sumnjivih ranji na racunu,odem da mjenjam pass kako bi se racun otkljucao opet Prema njihovim uputama znaci,medjutim javlja mi da mi je krivi email i first name i nemogu doslovno nista napravit,a support im je nevjerovatno glupo napravljen tako da sam vjerovatno popusio sve ???
Hellsing je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 14:09   #4438
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Jel blocked ili locked. Ja sam nedavno stavio novi os i dobio mail da mi je racun lockan. Prilikom svakog ulaska me trazio ili tajno pitanje ili da idem na njihov sajt i radim po uputama, sto mi se nije dalo. Tak da sam 3,4 puta odgovarao na tajno pitanje pri ulasku u igru i nakon toga me vise nije pito i sve radi normalno..

Reflect ni na mene nema nekog osjetnog utjecaja. Igram sa 83.5 do 100k DPS sa dosta crita i udara i do 400k 1 na 1 kad je ljut. Na vise njih moze napravt recimo i 3 x 300k sa revengeom na reflektiurajucoj eliti pa opet nista. Tu igra komb skillova koji vracaju helth, life steal i dosta armora, skoro 10k. Mozda na izrazito DPS ww buildu sa manjim helthom to bude drugacije ali na nekom polu-tenkonji sa dosta DPSa ne igra reflect skoro nista.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 14.10.2012. u 14:20.
MAGARAC je online   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 14:21   #4439
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Reflect ni na mene nema nekog osjetnog utjecaja. Igram sa 83.5 do 100k DPS sa dosta crita i udara i do 400k 1 na 1 kad je ljut. Na vise njih moze napravt recimo i 3 x 300k sa revengeom na reflektiurajucoj eliti pa opet nista
E da, zaboravio sam spomenuti da je barbima očekivano lakše protiv reflecta kad imaju dodatnih 30% damage reductiona na sve - "This damage reduction is applied at the same time as all other damage reducing effects (such as Armor), but prior to shield block."
Još ako je primarni attack neki single-target kao Frenzy nema problema uz takvi armor i resiste, dok sa WDom u isto vrijeme na*ebeš ko sivonja ako slučajno ih više mazneš odjednom
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 14:42   #4440
Hellsing
Župnik
Moj komp
 
Hellsing's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: M. Losinj--Rijeka
Postovi: 499
Locked pardon i ulaskom u igru ne pita tajno pitanje vec mi nudi preko stranice unlock tako sto me pita email od logina first i last name i za sve to mi javi da je krivo,a napise mi da je racun sa tim mailom lockan,a na support sve sta oces radit pita log in a ja na battle.net nemogu ni log in napravit jer mi kaze da je locked
Hellsing je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na