Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2008., 11:10   #391
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,480
bas sam htio napisati da je stigla nova vezija u trgovine, i kao da puno bolje ide i da ne steka toliko. Sad sam stavio narudzbu pa cemo vidjeti kad stigne
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 11:10   #392
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor Melani Pregled postova
skroz si u krivu.
da si bio na kojem street raceu nebi tako trkeljao.
ko god se pojavi s "novim","jačim" nije prihvačen ni od publike ni od sudionika trke pogotovo kad ostane daleko iza npr.stare Opel ascone.

A neznam što opće ulazim u raspravu s nekim ko to nezna...
pa bio sam na 2 street racea dosad
naravno da ljudi nece pljeskati nekom liku koji dodje sa brabusom ili ferrariem zato sto misle da je pompozna tajkuncina koja se dosla samo kurcit

i meni je isto zanimljivije vidjeti kako jugic ostavi na startu auto od 80.000+€

ljudi pljescu ljudima sa jeftinijim autima zato sto se mogu povezati sa likovima koji ih voze - znaju da nemaju ne znam kakvu vilu ili neki mutan posao, te da vecina mora raditi ko stoka i uloziti veci dio svog kucnog budzeta u opremanje te stare krame

ali mislim da kad bi ponudio bilo koji zvjerski auto nekom od tih sudionika koji voze juga, opela, cadeta da bi ga 99% prihvatili posto ima vecu vrijednost (i novcanu i statusnu) od vozila koje trenutno voze
novac kupuje sve.
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2008., 11:29   #393
shogo
Premium
Moj komp
 
shogo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 80
to što si ti rekao ne stoji jer i za "jugića" moraš imati masne pare i podršku...
i uložiti dosta evrića
shogo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 11:47   #394
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor shogo Pregled postova
to što si ti rekao ne stoji jer i za "jugića" moraš imati masne pare i podršku...
i uložiti dosta evrića
da, znam da neki od njih ulazu masne pare (ugl oni koji idu radit ozvucenje auta i cijelokupan izgled auta)
ali sumnjam da ovi sto se trkaju ulazu novaca u vrijednosti novih auta (onih malo skupljih i prestiznijih)

no da se vratimo na temu
zasto bih kupovao dijelove za golf r32 i bio zadnji u utrkama sa tier 1/2 autima, kad mogu kupiti murcielaga i pobijediti?

jednostavno to nisu dobro izveli u igri
kad prijedjes na slijedeci tier morali bi ti biti otkljucani svi dijelovi za aute prethodnog tiera
ali to nije slucaj
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 14:09   #395
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor shogo Pregled postova
to što si ti rekao ne stoji jer i za "jugića" moraš imati masne pare i podršku...
i uložiti dosta evrića
ak su masne pare 100eura onda da sve da je i 10tis opet je to nista naspram nekog tamo brabusa isl (nije ni bitno)

mene zanima zasto me izbacuje iz igre dok idem kreirat profil, probo sa oba dvije verzije "onog" i nista
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 15:26   #396
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,750
Meni radi jednako i nakon stavljanja tog nečeg od 45 MB. Bez ikakvih štekanja, loše grafike i sličnog navedenog. Ne znam, valjda sreće imam
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 16:02   #397
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Meni radi jednako i nakon stavljanja tog nečeg od 45 MB. Bez ikakvih štekanja, loše grafike i sličnog navedenog. Ne znam, valjda sreće imam

Mislim da je to do toga sto imas verziju od 4.3 GB,trebas skiniti ovu od 5GB...pa ti samo stavljanje tog neceg od 45 MB nece pomoci...bar tak mislim...budem isprobao pa javim dojmove nove verzije...ali cuo sam da je to samo za performanse i grafiku...tak da i dalje je ocajna igra!

Zadnje izmijenjeno od: chingyos. 19.11.2008. u 16:03. Razlog: dodatak
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 16:16   #398
KidBoy128
Premium
Moj komp
 
KidBoy128's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 291
grafika je ko i na igrama koje su izašle pred par godina
opet je sve po danu
neznam jel oni iz EA games-a ne čitaju forume i članke po časopisima
nisu shvatili da su zadnje 3 igre bile vrlo jadne; Carbon ok mogo je bit i bolji, Pro street je tako jadan da sam ga igro sat vremena i presto, a Undercover je još jadniji
KidBoy128 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 16:43   #399
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
Pa evo da i ja kao (pra)stari ljubitelj NFS-a bacim osvrt nakong već malo podužeg korištenja...

Tehnikalije:
Instalacija bez problema, no iako sam odbio instalirati ušljivi punkbuster svjedno mi se naselio - velika zamjerka!!! Igra sama po sebi ide bez vecih problema, tu i tamo malo zašteka ali 90% vremena klizi.

Grafika:
Pa da ustvari ništa posebno ali svejedno prilično lijepo, malo možda presterilno, valjda naslijeđe ProStreet-a koji je bio zadnje ušljivo govno ikad napravljeno. Ima par glitch-eva ali ajd dobro valjda bu neki patch uskoro...

Igrivost/Fizika/Ostale drljarije:
Nije na razini MW-a ili Carbona ali svjetlosnim godinama bolje od ProBullshita i općenito meni osobno jako igrivo i zabavno. Ne znam odkud komentari o superdržanju i nemogućnosti izlijetanja...mene je svaki zid vidio lol. Ili su ti komentari od megatalenata koji bi se trebali ovog trena javit u F1 ili isti voze debelo prekonzervativno, pa nije to neka simulacija to je NFS, to treba imbecilno i nerazumno stiskat Istina je da je malo jednostavno ulaziti u zavoje ali to je i do činjenice da se skretanjem gubi golema količina brzine(valjda pratite brzinomjer?), no to se kasnije sa boljim autima manje osjeti...
AI je OK, malo je prelagano ispočetka pogotovo s obzirom da se vozi kanta ali dobro, kasnije postaje zanimiljivije a i nisam ljubitelj super-zajebanih igri, dapače idu mi na podebeli k***c

Općenito:
Naravno da je moglo puno bolje, naravno da opet nisu slušali kaj ekipa želi i očekuje od igre ali moje osobno mišljenje je da nije ni u pola tako loša kao što većina recenzija navodi, možda je to i do prevelikih očekivanja?
Za razliku od ProStreet, ovaj NFS ću sigurno proći do kraja, no nakon toga ne vjerujem da će se previše zadržavati na HDD-u kao stariji nastavci...
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 17:40   #400
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
prešel sam igru, ima previše glitcheva, pokoji lag, kao što sam rekao prelagano i pre pre arkadno, znam da je NFS arkada ali kaj je previše je previše...ali dobro nije me previše razočarala jer nisam ni bog znaj kaj očekival od igre...još uvijek su mi najbolji MW I ProStreet, da dobro ste pročitali, meni je PS dobar...trebat će ubrzo izaći neki patch da popravi greške, ali kaj kad sam ga već prešel lol
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2008., 18:16   #401
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
prešel sam igru, ima previše glitcheva, pokoji lag, kao što sam rekao prelagano i pre pre arkadno, znam da je NFS arkada ali kaj je previše je previše...ali dobro nije me previše razočarala jer nisam ni bog znaj kaj očekival od igre...još uvijek su mi najbolji MW I ProStreet, da dobro ste pročitali, meni je PS dobar...trebat će ubrzo izaći neki patch da popravi greške, ali kaj kad sam ga već prešel lol
A bokte, kaj se ti samo igras po cjele dane ko ovi freakovi u Wow-u kaj igraju po 15h dnevno...ajme. Bezveze si igral "ultra beta" verziju igre s neta...koju su skrpali tek tolko da radi...jer ne vjerujem da si kupil orginal.

Mislim od danas tek radi igra kak spada (oni koji su kupili igru njima i otpocetka radilo), i srecom nema vise trzanja u igri...jer je izaslo "nešto" od "nekoga" čije se ime ne smije spominjati na ovom forumu...

Sve u svemu, solidna igra za razbibrigu...malo se smanji brightnes i da se prezivjeti...kroz koji dan ce izaci neki tools s kojim ce se mogu maknuti ti efekti koji smetaju vecini ljudi...mislim meni najvise smeta onaj road reflection i overbright...najveci minus igre je prelagana upravljivost...sve ostalo je ocekivano i neznam kaj bi htjeli od igre...
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 18:37   #402
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
lol vec su neki presli igru.. bezveze... ja cu ju svaki drugi dan igrat... a i jos ju moram ic nabavit , kad je jos nemam... a ova stekanja i to, mislim da su to gluposti!
__________________
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 18:46   #403
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Usa
Postovi: 1,141
Evo svježi dojam, na prvu loptu...nakratko sam se izvukao na desktop - kakvo jebeno smeće od igre. Onak, fuj fuj. Ružne li grafike, Most Wanted je duplo bolje izgledao. Ne mogu vjerovati da sam prilikom kupnje GTX 260 na umu imao i ovu igru. Jedina dobra stvar kod Undercover-a je što sam i očekivao ovako nešto, pa mi je sad sve skupa vrlo smiješno. Jooj idem se još malo đirati, da vidim što su nam to spremali dvije godine.
__________________
Pretty Girls in your city
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 19:14   #404
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
heheh.. meni je glavno da me nateravaju policajci
__________________
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 20:13   #405
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
baš sam sad skinul do od onoga čije se ime ne smije izgovoriti pa idem sad probat...već sam na nekoj str. prije rekel, čini mise prethodnoj ili prije nje, da ću igru preći u jednoj noći
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 20:40   #406
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
baš sam sad skinul do od onoga čije se ime ne smije izgovoriti pa idem sad probat...već sam na nekoj str. prije rekel, čini mise prethodnoj ili prije nje, da ću igru preći u jednoj noći
Kak te oci ne bole, ja jedva izdrzal 2 sata, al onak full trka za trkom...
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 20:57   #407
Boomslang
Registered User
 
Boomslang's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
***************************
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: tor. 20.11.2008. u 08:41.
Boomslang je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 21:13   #408
KidBoy128
Premium
Moj komp
 
KidBoy128's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 291
ako je tvoj frend platio igru onda ima problem

ali ako nije onda tvom postu ovdje nije mjesto
KidBoy128 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 21:37   #409
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
baš sam sad skinul do od onoga čije se ime ne smije izgovoriti pa idem sad probat...već sam na nekoj str. prije rekel, čini mise prethodnoj ili prije nje, da ću igru preći u jednoj noći

ajde X neki koment nabaci sad kakav je R******D release i jel se isplati nabavljat ili je takodjer zdrkano i jadno
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2008., 23:06   #410
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
ajde X neki koment nabaci sad kakav je R******D release i jel se isplati nabavljat ili je takodjer zdrkano i jadno
Mozes procitati moj dojam koji se odnosi na "poboljsanu" verziju igre. Sve je apsolutno isto osim sto sa "poboljsanom" verzijom nema stekanja. Ona prva je uistinu imala gadnih problema sa zastajkivanjem sto je gadno shebalo sam gameplay.
Sve u svemu igra za instalirat, odigrat i obrisat... ne zasluzuje arhiviranje na medij
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 00:03   #411
Neampojma
Premium
Moj komp
 
Neampojma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 49
Samo jedan komentar na igru a to je : Dobri stari Nfs kojeg naravno neigram jer je isti ko mw samo sto ima vise auta i boljih.Ali Nfs ko nfs nema se sta spektakularno ocekivat
Neampojma je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 00:22   #412
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773







ovo bijelo na cesti...
-->
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Mozes procitati moj dojam koji se odnosi na "poboljsanu" verziju igre. Sve je apsolutno isto osim sto sa "poboljsanom" verzijom nema stekanja. Ona prva je uistinu imala gadnih problema sa zastajkivanjem sto je gadno shebalo sam gameplay.
Sve u svemu igra za instalirat, odigrat i obrisat... ne zasluzuje arhiviranje na medij
tako je
ali i s tom verzijom mi se čini da postoji glitch ili je to samo kod mene:
evo ss








ovo bijelo na cesti...
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 00:48   #413
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,750
Našao sam pravu namjenu igri. Ubit vrijeme koje provodim za kompom navečer
Taman za iživljavanje, samo što je prelaka. S Evo X nemam nikakvih problema ni protiv SLR-a, GT2, GT3, a nit ovog M6 na slici.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 01:52   #414
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
a meni igra i dalje ne radi bez obzira na verziju(vec sam ih 5 probo), kad god kreiram new profile me izbaci (i to samo meni i mozda jos dvojici na cijelom jebenom internetu kojeg sam prerostao uzduz i poprijeko zbog ove jebene igre)........ Stvarno za popizdit
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 02:00   #415
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451







ovo bijelo na cesti...
Ma to bijelo na cesti ti je normalna refleksija od kise koja je padala prije nego si pokrenuo igru Mislim, ono... kakva su to pitanja
-->
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
tako je
ali i s tom verzijom mi se čini da postoji glitch ili je to samo kod mene:
evo ss








ovo bijelo na cesti...
Ma to bijelo na cesti ti je normalna refleksija od kise koja je padala prije nego si pokrenuo igru Mislim, ono... kakva su to pitanja
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 07:42   #416
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
Ma to bijelo na cesti ti je normalna refleksija od kise koja je padala prije nego si pokrenuo igru Mislim, ono... kakva su to pitanja
, a ja sam misli da je to glitch, ali to izgleda jadno, i kak može biti mokra cesta ak u cijeloj igri nisam doživel da bi padala kiša
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 09:47   #417
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,748
Igrica mi se cini bolja od prosita al je ipak U2 i carbon razvaljuju.
Prelagano je nemos vjerovat, ev ovako: 1. utrka=>1.zavoj=>odmah 1. mjesto
Obides sve sredene jurilice sa autom iz auto salona...
Cista arkada...
Dobro, tek sam poceo, vjerojatno bude bolje kad dobijem nekog ferarija il porsea...

E da, prije pokretanja igre dobio sam neko upozorenje, tko zeli neka ode na na moj xf i vidit ce ss.. R*******D rulz
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 10:29   #418
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Igral sam sam par sati i nervirale me one silne sjene i bljestavilo...igram na max detaljima rezolucije 1680*1050 bez problema...al igra mi sad puno bolje izgleda dok se smanje shadows i world effects tam u grafickim opcijama...

Znaci opcenito world detail neka ostane na high, a world effects (medium, low ili off) i shadows (mozda cak najbolje i iskljuciti jer samo smetaju)...mislim svatko si nek izabere neki odnos tih opcija prema svojim zeljama...

Mislim da ce se vecini tak igra vise svidjeti...
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 10:46   #419
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Probao "poboljsanju" ver igre,veca je za 1GB,samo je bolja optimizacija i na full postavkama nema stekanja,ide mi od 35-70 fps,sjene su i dalje ocajne tak da cu ih iskljucit,grafika ista...preci cu igru samo da otkljucam ove divne aute...inace promasaj od igre...da mi je makar stavit te aute u carbon ili mw
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2008., 12:47   #420
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Evo sinoć uhvatio malo vremena.

Pozitivno:
  • ima dosta auta
  • explorer mod (mrzim izbornike)
  • tuning (volim da se može modificarati svaki detalj
  • grad i igra bacaju na MostWanted
Srednje:
  • igrivost
  • fizika
  • AI
Loše:
  • neoptimiziranost (stalno negdi blocka, i trza probao na 3 različite konfe)
  • mjuza (ajme meni, najjadnija dosada)
  • load i ostale međusekvence koje se vuku po 3 sata
Nadam se da uskoro izlazi patch jer me igra ubija!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na