Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2012., 17:41   #391
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Razlika između deviznog i žiro je taj da se devizni ne oporezuje

rekla meni teta u PBZu kad sam ja otvarao žiro tamo...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 20:26   #392
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Razlika između deviznog i žiro je taj da se devizni ne oporezuje

rekla meni teta u PBZu kad sam ja otvarao žiro tamo...
Hvala!
Jel može ovo još netko potvrdit da budem potpuno mirne duše
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2012., 22:17   #393
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Hvala!
Jel može ovo još netko potvrdit da budem potpuno mirne duše
idi ti pitaj tetu u PBZ
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 00:03   #394
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
idi ti pitaj tetu u PBZ
Pitat ću tetu u Erste banci kad budem išao po deviznu karticu koja je trenutno u izradi
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 01:17   #395
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Da nešto pitam...konačno sam otvorio devizni račun za paypal i sad planiram u kupovinu preko ebay-a. Pošto mama ima poreznu olakšicu radi mene (student sam) mislim da ne smijem uplatit na taj račun više od 9600kn godišnje jer će me njoj skinut s porezne olakšice i još mi maznut porez na to? Nije da budem toliko potrošio ali za svaki slučaj treba se informirat. Vjerujem da netko od vas zna puno više o tome?
Jel si siguran da ce ti naplatiti porez ako ti saljes nekome novce? Porez se naplacuje samo na dohodak. Dakle u smislu ako si zaradio nesto, tebi je placeno preko PayPal-a, onda na to placas porez ovisno o tome sto si radio. Kada ti kupujes nesto, mozes to raditi do mile volje. Naravno, ako ne baratas ciframa od stotinjak tisuca eura, kada bi te porezna mogla priupitati odakle ti to sve!
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 01:24   #396
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,676
Da bi poslao nekom novce, moraš ih staviti na žiro račun, gdje se svaka uplata gleda kao oporeziv dohodak.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 01:25   #397
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Garfield Pregled postova
Jel si siguran da ce ti naplatiti porez ako ti saljes nekome novce? Porez se naplacuje samo na dohodak. Dakle u smislu ako si zaradio nesto, tebi je placeno preko PayPal-a, onda na to placas porez ovisno o tome sto si radio. Kada ti kupujes nesto, mozes to raditi do mile volje. Naravno, ako ne baratas ciframa od stotinjak tisuca eura, kada bi te porezna mogla priupitati odakle ti to sve!
To ima smisla, da,....ali mislim da me mogu pitat zašto cijelo vrijeme prebacujem novac sa tekućeg na žiro?

EDIT: @1v@n - tako sam to i ja zamislio..... jel onda to vrijedi i za devizni račun? Što preporučaš kako baratat sa tim računima
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 01:31   #398
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da bi poslao nekom novce, moraš ih staviti na žiro račun, gdje se svaka uplata gleda kao oporeziv dohodak.
Objasni mi po kojem zakonu je uplata osobe koja je vlasnik racuna, na svoj racun, oporeziva? I ne, grijesite pomalo! Gleda se uplata druge osobe, fizicke ili pravne na taj racun, ne sto si ti sam radio sa tim racunom.
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 01:37   #399
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,676
Da nisam pitao prije, ne bi pričao.
Čitaj ono prije...porezna olakšica...9600 ili koliko već kn.

Stari mi je morao platiti porez zbog toga jer sam prešao taj limit za nekih 150 kn, koliko je iznosilo taman nekoliko sitnica koje sam si uplatio na račun kako bi mogao naručiti s ebaya. Nije njih briga jel pređeš za kunu ili 10 000 kn, plaćaš oko 1500 kn poreza na to.

Devizni i to je to.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 01:43   #400
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Dobro i sto su ti konkretno onda radili? Lupili porez na primanja na ziroracunu? Po kojem clanku zakona i po kojoj tocki istoga? Nemoze se porez lupati na bilo sta, pogotovo fizickim osobama. Presao si ga zbog necega drugoga, ne jer si na svoj racun stavljao svoje novce. Pa bio on devizni, ziro racun, devizni ziro racun ili tekuci racun. Puno ljudi kod nas grijesi i misli da je samo ziro racun oporeziv, te da je isti uvijek i iskljucivo podlozan placanju poreza. Jer je to pomalo neistina! Da sad ne ulazimo u to sto je dohodak, vrste dohotka, svjetski dohodak i sve ostale divne, fine i krasne stvari kojima ovdje nije mjesto.
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2012., 01:43   #401
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Zašto devizni ne oporezuju?

btw. mislim da je limit na žiro računu 10800 kn
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 02:01   #402
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,676
Sve ti piše ovdje

http://www.forum.hr/archive/index.php/t-134092.html
Jedan odgovor jasno kaže:
Citiraj:
Ako si zaradio preko 9600 kn (mozda sad nesto vise jer je neoporeziva osnovica povecana sa 1600 na 1800 kn) onda ne mozes biti porezna olaksica. Ja sam imao primanja od imovine dok sam bio student (oko 30,000 godisnje) i nisam mogao biti uzdrzavani clan, sto je sasvim logicno.
Točno ono što je čovjek u par postova iznad i pitao. Dakle, ako je porezna olakšica starcima, sa svim uplatama na žiro račun NE SMIJE prekoračiti limit od 9600 kn godišnje. End of story

Što se mene tiče. Bio sam prijavljen kao porezna olakšica starome, prešao sam limit jer sam mislio da se sitne uplate na žiro račun koje sam sam radio i koje su mi frendovi radili, kao i honorari od statiranja za Jadran Film, HRT itd. koji nisu išli preko student servisa nego čista uplata na račun, ne računaju kao dohodak koji ulazi u taj limit.

Bio sam u krivu, stari je dobio čestitku od porezne na kraju godine, a ja više na žiro ne stavljam ni kune iako me stari odjavio jer s time onda limit ide na oko 22 000 kn godišnje bez da se porezna upliće.

Devizni u USD je za sve ebay/paypal transakcije i gore direktno s tekućeg radim konverziju u točnom iznosu koji mislim potrošiti.
Tko se želi igrati sa žiro računom, nek samo izvoli.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 10:22   #403
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Doneklo vezano uz eBay: koliko prodje dok vam stignu posiljke od sellera iz Koreje? Nije nikakav problem u pitanju, lik je poslao prekjucer; samo sam nestrpljiv.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 10:30   #404
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,449
Do 45 dana.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 10:59   #405
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ja ne znam šta se dešava ali keni 5 paketa nikako da dođe. Od 4 različita sellera su. Nema ih pa nema. Neki su poslani još u januaru. Za neke tracking broj radi, za neke ne. Ovi za koje tracking radi oni su u tranzitu već danima. I nisam jedini kojem ništa ne stiže, ima nas još.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 11:04   #406
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,869
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Doneklo vezano uz eBay: koliko prodje dok vam stignu posiljke od sellera iz Koreje? Nije nikakav problem u pitanju, lik je poslao prekjucer; samo sam nestrpljiv.
6 radnih dana, 8 ukupno. Južna Koreja.
Ovo je iskustvo otprije par tjedana. Možda je slučajnost, ali u isto vrijeme mi je paket iz USA došao za 5 radnih dana, a iz UK-a za 7. Možda je samo sreća Računaj si 25+ radnih dana i opcionalno iznenađenje.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 12:25   #407
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
stvarno je ovisno dolazak posiljki ali kinezi tj istok nekako radi na 15 radnih dana do 21 radni dan. To je neki prosjek koji postoji kod mene unazad 2godine kako sam na ebayu
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 12:33   #408
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Da nešto pitam...konačno sam otvorio devizni račun za paypal i sad planiram u kupovinu preko ebay-a. Pošto mama ima poreznu olakšicu radi mene (student sam) mislim da ne smijem uplatit na taj račun više od 9600kn godišnje jer će me njoj skinut s porezne olakšice i još mi maznut porez na to? Nije da budem toliko potrošio ali za svaki slučaj treba se informirat. Vjerujem da netko od vas zna puno više o tome?
Ja svake godine imam prometa po žiro-računu oko 15 tisuća zbog raznih prebacivanja i internet kupovine, od čega oko 9 tisuća prihoda od suđenja, i u poreznoj mi računaju samo tih 9 tisuća. Sam im s prijavom odneseš izvod iz banke i to je to.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 12:38   #409
Tarjan
Premium
Moj komp
 
Tarjan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 94
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Doneklo vezano uz eBay: koliko prodje dok vam stignu posiljke od sellera iz Koreje? Nije nikakav problem u pitanju, lik je poslao prekjucer; samo sam nestrpljiv.
Meni je prije par dana stigao paket koji sam izbidao 8 dana prije. Ali inace mi je za daleki istok prosjek oko 2 tjedna. Japan i J. Koreja su iznimke, oni dolaze za oko 7-10 dana. Japanski EMS me ugodno iznenadio prevalivsi put za malo vise od 3 dana
__________________
baaaa baaaa ba ba
Tarjan je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 13:01   #410
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Ma neda mi se. Brisi ovo.
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2012., 20:29   #411
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
evo da vas obavijestim, jedan mi je vratio pare dok drugi mi nije vratio pod izgovorom da mu nekaj blokira na paypal pa mi nemože vratiti pare pa mi je ponudio da ponovno pošalje item, rekoh šalji... jbg nije da se radi o većoj cifri jer se radi o 5$ s poštarinom pa šta bude bude kao item stiže za 20-30 radnih dana

kinez se opako grčevito trudio da mu neostavim negativni feedback dopisivali se preko 5 PM da bi konačno pao dogovor da ja prihvatim da ponovno pošalje, pa sad budemo vidjeli koliko je ozbiljan inaće ima momentalno preko 100 000 s 98%, ima više pozitivnih nego negativnih komentara pa sad sve zavisi
Evo nove vijesti uz vezi kineza, paket koji je bio poslan mi se čini 27.12.2011. nije stigao i tada je ponovno poslao 07.03.2012., danas mi je upravo stigao paket s datumom slanja 07.03.2012. što znaći nakon 15 dana je stigao paket.
I tu robu sam konačno dočekao nakon skoro 3 mijeseca ono zbilja za popiz... nešto što košta 5$ !

Mene zanima slijedeće ako mi možete kako pomoći, liku nisam dao feedback jer sam čekao da mi stigne paket da ga imam ćim držati u šaci. No problem je taj kaj je paket ipak konačno stigao no nevidim da mu mogu vratiti feedback jel to znači da je istekao period dokada mogu dati feedback ?

Kinezu nisam javio da je paket stigao, koliko me logika služi valjda je i sam svijestan da ako me pratio da je istekao period da mu dam feedback.
Što mi je učiniti po tom pitanju ?
Želio bih i dalje ostati pošten, ako se još može ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2012., 21:16   #412
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Pa javi mu se, može on poslat zahtjev za promjenu/novi feedback, valjda je čovjek zaboravio.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 11:19   #413
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 937
Imam pitanje, dali je itko kojim slucajem narucivao one tablete od 70 dolara, ako je jel su mu spicili carinu, cisto me informativno zanima
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 12:29   #414
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor dokis Pregled postova
Pa javi mu se, može on poslat zahtjev za promjenu/novi feedback, valjda je čovjek zaboravio.
javio sam mu se odgovor je ovaj od njega

Citiraj:
Dear,thanks for your kindness.
The time to leave positive feedback is overdue.
If you have any other questions, please feel free to contact us and we will do our best to help you.Thanks.
Best Regards
Znači riješen problem, nemaš tu kaj jer nije niš rekao takvoga da bi trebao kaj napraviti po tom pitanju. Liku bilo najbitnije od svega da mu nedam negativan feedback ili neutral, a ovako se neračuna ništa kada nema nikakvog feedbacka.
Znam da bi mu puno značilo taj feedback od 5 zvijezdica al šta ću mu ja kad je naručeni paket u prosincu stigo tek u trećem mijesecu.

Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
Imam pitanje, dali je itko kojim slucajem narucivao one tablete od 70 dolara, ako je jel su mu spicili carinu, cisto me informativno zanima
Reci prodavaču da stavi pod gift ak nije velik paket vjerojatno ti niti nebudu otvarali pa bude prošlo, meni sve kaj je pisalo pod gift nisu otvarali mada su to bili dosta mali paketi i tek 8 iskustvo poredu kod kupnje preko ebay.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 14:50   #415
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Sto se Kineza tice, treba biti jako oprezan po pitanju njihovih blagdana. Jer ako uletite kada je nesto bitnije, recimo Kineska Nova Godina onda se pozdravite sa brzim dolaskom. Ne toliko jer nista ne radi, jer vecina koliko sam pohvatao i dalje salje pakete, nego je kolicina istih tolika da primjerice posta u Hong Kongu ne stigne sve to obaviti u nekom razumnom vremenskom roku.
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 15:12   #416
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Prije par mjeseci sam naručio s ebaya rukavice (iz Amerike), koštale su 30 dolara, prošlo sve 5.

Prije 10-ak dana sam odlučio kupiti ponovno te iste rukavice od istog sellera.
Danas mi je došao paket ali to nisu te iste rukavice, jako su slične i isti je naziv modela ali se pakiranje razlikuje od onih prvih kao i same rukavice.

E sad, moguće da je proizvođač jednostavno izmjenio prvobitni model, ali moguće i da postoji više modela i da mi je seller jednostavno poslao krive.

Što mi je činiti?
Pretpostavljam da će seller tražiti da mu vratim ove rukavice ako želim drugačije ili povrat novca, da li mi se to isplati raditi i koliko bi me otprilike koštalo da vraćam paket nazad u ameriku?
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 16:06   #417
vranjba
Premium
Moj komp
 
vranjba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
__________________


CPU: AMD Phenom II X2 545 @X4 B45 + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Asrock a780GXH @ bios 1.70
RAM: Kingmax 2x2GB PC2-8500
VGA: Sapphire HD5570 1GB
Zvučna: Asus xonar d1
HDD: WD6401AALS + WD2000JB + WD3200AAJS
PSU: Corsair cx400W
Case: Gigabyte GZ-X6
Keyboard: Logitech mk520 + Microsoft Natural Wireless Mouse 6000
Daljnski: Mce ir
Zvučnici: Swans d1080mkii 08
Monitori: Philips 220SW + HP L1950g
TV: Panasonic TX-P50C3E
AIO: HP Deskjet F4280
OS: Windows 7 x64


HP Compaq nx7010
CPU: Pentium centrino 2.0 GHz
RAM: 1gb + 512mb PC2700
VGA: ATI Mobility Radeon 9200 32mb
HDD: wd 40 GB
OS: Win XP SP3 x32


CPU: Pentium 3 1.0 GHz + Glacialtech igloo 2520
MBO: Intel D815EFV
RAM: 2x 256mb PC133
HDD: Maxtor 80gb + Seagate Barracuda 7200.7 160gb
PSU: Codegen 400W
OS: Win XP SP3 x32
PCI Lan: Linksys cisco gigabit EG1032 v3
Routher: Thomson ST780i WL
Net: T-com Flat


Acernote lite 350pc
CPU: Pentium 100 MHz
RAM: 8 mb edo onboard
VGA: chips&tech f65545
HDD: ibm 540 mb
OS: win 95



CPU: pentium 166 MHz
MBO: ga 586vx rev 3.37
RAM: 4x16 mb edo ram
VGA: Ati 3D rage II +dvd 4 mb
HDD: quantum fireball se2.1a 2.1 gb
PSU: seasonic ssa-200g
Monitor: Acer 13"
OS: dos 6.22

vranjba je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 12:08   #418
Take
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 181
Ima netko nekakav limit na ebayu a da nije 500$?
Mogu povecati limit ako imam kao jos jedan racun sa kojeg sam prodavao, pa da mi netko samo kaze svoj ID, br moba i ZIP da ga mogu navesti tamo pa da mi odobre veci limit.
500$ mi je premalo za stvari koje pokusavam prodati.
Ili ukoliko ima netko da mi je voljan listat 3 stvari na ebayu, ukupna vrijednost oko 900$, uz proviziju naravno.
Take je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2012., 07:27   #419
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 994
Je'l ima tko osim mene problema sa Int'l economy shipping-om?
Nista poslano na taj nacin ne dolazi ili dolazi nakon 2-3mj.....ne prihvatljivo. Dok standard int'l shipping uredno dodje za 2-3, eventualno 4 tjedna.

Jucer sam trazio vec 2. povrat novca ove godine jer stvari ne dolaze a to mi je puno pre cesto, pa ako postoji generalni problem sa int'l economy shipping-om onda treba upozoriti na to. (obicno je razlika 5-10 centa izmedju economy i standard)
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2012., 09:44   #420
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Evo i mene s jednim problemčićon kupio sam neke iteme na eBay-u iz Kine i naravno to je debelo kasnilo digao sam Case 44 dan dobio pare nazat i sad par dana iza sam dobio taj item i kontaktirao sam sellera da sam dobio i da mi pošalje zahtjev za uplatu i ponovno sam mu uplatio novce ali sad nemogu više kupovati od njega on kaže da nije do njega nego da to sustav blokira i da on tu nemože ništa jel to zaista tako il me se samo želi riješiti???
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na