Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.04.2017., 19:40   #361
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Kimi nije tak loš bio danas. Jučer je moglo bolje

Malo su ga izgurali Red Bullovi na startu pa se našao iza Masse, prošao ga je i stigao Red Bullove na 1sec i otišao u box i sjebao ga SC koji je izašao odma idući krug. Opet prošao Massu i pri kraju pratio Hamiltona sa brzinom i nadoknadio oko 20s u odnosu na Bottasa

Imao je problema sa nečim na bolidu isto


I za Vordu koji je očito zaboravio ove poteze https://youtu.be/C_GWdS5RP0Q?t=39
vidi dva mercedesa se bore na stazi...science fiction za ekipe poput ferrarija...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 16.04.2017., 19:46   #362
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Danas im je Ferrari postao uzor
gil je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.04.2017., 20:14   #363
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
vidi dva mercedesa se bore na stazi...science fiction za ekipe poput ferrarija...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Mislio sam na to što je Hamilton napravio par puta isto ono što je danas Vettel
draksa je offline  
Staro 16.04.2017., 20:26   #364
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,957
Hondaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 16.04.2017., 20:32   #365
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Hondaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .
Polako.Skoro cijelu utrku izdržali.Iduću idu do kraja.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 16.04.2017., 20:39   #366
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,957
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Polako.Skoro cijelu utrku izdržali.Iduću idu do kraja.
Ali samo s jednim bolidom, za oba da zavrse istu utrku je jos pre rano, treba jos "otkljucati potencijal" .

Tri utrke 3 motora, pa to je sasimi OK prosjek (za 80te) s obzirom da za cijelu sezonu imaju 4 dozvoljena oni ce u Montecarlu vec dobit kaznu za 5ti motor .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 16.04.2017., 22:03   #367
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Nešto je Ted spominjao da je Fernando rekao da ako ne bude u igri za bodove da ce odustat prije kraja utrke i da nije vidio nikakve znake da je motor otišao
draksa je offline  
Staro 16.04.2017., 22:50   #368
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
"How the hell can they pass me on the straights, starting 300 metres behind?" asks Alonso

"I’ve never raced with less power in my life," he adds...

Zavolio sam ovog čovjeka trollanjem protiv faila zvanog Honda

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 16.04.2017., 23:13   #369
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Da.. Gledao sam baš taj dio. Nevjerovatno kojom brzinom dolaze drugi bolidi prema Hondi. Treba im netko dati kompletan nacrt bilo kojeg motora da kopiraju ili bar pogledaju kako to drugi rade.

Motor im nije u stanju završiti jednu utrku.
__________________
dean225 je offline  
Staro 16.04.2017., 23:28   #370
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,957
Ali jos bolja fora u toj prici je da taj motor:

1. Ide 10-20 km sporije od ostlaih na ravnici (fali znaci minimum 70ks)
2. Nepouzdan je
3. Trosi previse goriva tako da i cak tom sporoscu oni moraju stedit gorivo pred kraj utrke

Pa kako jeb..u to sve uspiju. Ajde da je sporiji jer flai konja ali kako i sporiji i jos trosi vise od ostalih, to mi fakat neide u glavu kako su izveli .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.04.2017., 03:28   #371
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Japanci. Uspjeli su sjebat Sony da nebi Hondu.
Ako netko u tom McLarenu ima jednu uncu soli u glavi, već pregovaraju o motoru sa nekime za 2018 pa nadalje.

Tragedije poput potapanja Atlantide i vulkaniziranja Pompeja su goli qrac naspram ovoga što Honda radi (ili ne radi) sa tim motorima.

I onda mudraci japanski izjave "od 2018 ćemo snabdjevati još jedan tim". Ma koji jebote? Da vaskrsnu HRT i Manor, vjerojatno bi naguzili Cosworth da sklepa neš na brzinu. I siguran sam da bi out of box radili bolje od ovog smeća.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 17.04.2017., 05:34   #372
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Odgledao i poslje trke one intervjue...
Bottas jebacki razocaran naredbom iz boksa, otvoreno rekao. Jos su ga sjebali (ne)namjerno sa tlakom u gumama gdje jednostavno nije imao gripa.
Alonso car, mrzio sam ga prije, ali mi je sada najbolji lik na stazi. Izvlaci zadnji atom iz tog smeca, po zavojima drzi ekipi lekcije iz voznje.
Hamilton supak kao sto i je, trebao je 10 sekundi dobit kazne. Koji tulavac bahati. Vrhunac trke mi je ta kazna.
Zapravo bas dobra trka bila, kroz cijeli grid se stalno nesto desavalo.



Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Gabre je offline  
Staro 17.04.2017., 06:36   #373
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ma je, 100 sekundi je trebao dobit...a bottas da je brzi od hamiltona, ostao bi mu na 5 sekundi i bio drugi...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 17.04.2017., 07:34   #374
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,037
S obzirom da već nekoliko sezona mercedes ima nevjerojatnu formu kroz kvalifikacije i nikome nije jasno kako to rade, jeste li primijetili da se ista stvar s bolidom desi i kada je Safety car vani? Bolidi kruže 5 krugova stazom, zagrijavaju gume i kočnice, safety car se makne i mercedesov bolid u sljedećih nekoliko zavoja jednostavno poludi....kao da dobije dodatnih 50 konja u nekom kratkom burstu i ako onaj tko je ispred preživi pola kruga sve je ok i mercedes se smiri? Ne znam kako to rade, ali nekako sumnjam da se radi samo o boljem očuvanju temperature tokom vožnje iza safety cara. Naravno da postoje opcije tipa overtake button koji daju neku prednost na kratko vrijeme, ali jučer se opet pokazalo da je Bottas nakon micanja safety car-a sjeo na dupe Vettelu kroz par zavoja i onda se "smirio". Definitivno imaju neku prednost i za kvalifikacije i za ovakve situacije još od početka turbo ere koju ostali nisu provalili.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 17.04.2017., 09:40   #375
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
da, sve je do auta, dok ne dodjemo do vozaca za kojeg se navija...onda je sve cisti skill...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 17.04.2017., 09:50   #376
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Ovo je bila čak relativno zanimljiva utrka.
Jedna od rijetkih (čitaj dvije) tilke-ovih staza gdje se može vidjet lagani show.
Na spa će se čuda dešavat šta rade ovi bolidi.
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 17.04.2017., 10:15   #377
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
"How the hell can they pass me on the straights, starting 300 metres behind?" asks Alonso

"I’ve never raced with less power in my life," he adds...

Zavolio sam ovog čovjeka trollanjem protiv faila zvanog Honda
A kasnije...
Pit: "Ok, we're considering plan B. How are the tyres?"

FA: "Do whatever you want man"

Zaurlao sam da su me svi doma čudno pogledali

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 17.04.2017., 11:00   #378
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,073
Ovo s alonsom je tragikomicno . Očito se mclarenu promijenila pr taktika. Na početku sezone su davali pozitivne izjave, tipa: "uživam u vožnji kao nikad, iako ne ostvarujem rezultate", a sad otvoreno seru po Hondi, što daje neke naznake da nemaju neku namjeri još dugo s njima surađivat, nadajmo se. Eto, bar će Alonso jedan vikend vozit indy pa da malo dođe k sebi. Mogao bi i na to pogled bacit

Inace, vidi se da Bottas sve više postaje vodonoša, a Vettel koliko god ga netko mrzio zbog vrištanja, ili ne znam ceg drugog površnog, je doveo ferrari opet naprijed. Sumnjam da bi bilo isto da imaju nekog drugog vozača, jer je ogroman dio posla izvan staze, a on to navodno vrhunski odrađuje.
nub je offline  
Staro 17.04.2017., 12:25   #379
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Ovo s alonsom je tragikomicno . Očito se mclarenu promijenila pr taktika. Na početku sezone su davali pozitivne izjave, tipa: "uživam u vožnji kao nikad, iako ne ostvarujem rezultate", a sad otvoreno seru po Hondi, što daje neke naznake da nemaju neku namjeri još dugo s njima surađivat, nadajmo se. Eto, bar će Alonso jedan vikend vozit indy pa da malo dođe k sebi. Mogao bi i na to pogled bacit

Inace, vidi se da Bottas sve više postaje vodonoša, a Vettel koliko god ga netko mrzio zbog vrištanja, ili ne znam ceg drugog površnog, je doveo ferrari opet naprijed. Sumnjam da bi bilo isto da imaju nekog drugog vozača, jer je ogroman dio posla izvan staze, a on to navodno vrhunski odrađuje.
ma daj nemojte krenut bajkice pricat nakon tri utrke...pa ric je naprao vettela svojedobno ko mladog majmuna jedno 50-60 bodova razlike...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 17.04.2017., 12:39   #380
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Da Riči vozi ferari mercedes bi se morao prebaciti na razvoj za slijedeću godinu
gil je offline  
Staro 17.04.2017., 14:55   #381
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,073
Vidi hejtera

Nije baš ni Kimi totalno bezvezan, pa ga već treću godinu šamara, i to ne baš za malo.
nub je offline  
Staro 17.04.2017., 15:00   #382
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kimi je u penzija modu od svog slučajnog naslova 2007. (Imao je 110 bodova)

2008 je trebao još lakše osvojiti naslov jer su Massa i Hamilton rasipavali i poklanjali bodove maksimalno tijekom sezone.

Utopio se u prosječnosti nažalost. Našamarao ga Alonso i sad Vettel u istom bolidu. Čak i Grosjean par utrka u Lotusu/Renaultu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 17.04.2017., 15:40   #383
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
kimi je teska proslost, jos od rally izleta...ric je bio mjerilo i znamo kako je zavrsilo

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 17.04.2017., 15:57   #384
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,037
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
kimi je teska proslost, jos od rally izleta...ric je bio mjerilo i znamo kako je zavrsilo

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Daj vorda ohladi malo. Kvyat je bio bolji od ricciarda 2015 a sada verstapen pokazuje puno bolje voznje od kad mu je timski kolega. Prema tvojim mjerilima to znaci da je ricciardo truba, a vettel je osvojio naslove uz pomoc magije, dok je kvyat bolji od vetela cim je bio bolji i od ricciarda. Ajmo malo objektivnosti. Kimi je penzioner i spor je zbog godina. Najbolje dane je imao u ranim 2000-itim godinama ali je imao kvarova vise od ikoga tko je konkurirao za naslov. Vrijeme dode i prode za svakog vozaca. Ne bi ni alonso digao naslov da ga se stavi sa verstapenom u istu momcad jer je jednostavno prestar. To su cinjenice.
__________________
Free your mind and open your eyes

Zadnje izmijenjeno od: Morpheous. 17.04.2017. u 16:03.
Morpheous je offline  
Staro 17.04.2017., 16:01   #385
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Svi mi navijamo za nekog, znači subjektivni smo. Od kad pratim F1 a pratim je jako dugo navijam za Ferrari bez obzira tko vozio pa tako i sad za Vettela. Može se svašta reći za Vettla ali da je loš vozač nikako. Ove sezone ako bude bilo sportske sreće osvaja peti naslov
gil je offline  
Staro 17.04.2017., 16:35   #386
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Daj vorda ohladi malo. Kvyat je bio bolji od ricciarda 2015 a sada verstapen pokazuje puno bolje voznje od kad mu je timski kolega. Prema tvojim mjerilima to znaci da je ricciardo truba, a vettel je osvojio naslove uz pomoc magije, dok je kvyat bolji od vetela cim je bio bolji i od ricciarda. Ajmo malo objektivnosti. Kimi je penzioner i spor je zbog godina. Najbolje dane je imao u ranim 2000-itim godinama ali je imao kvarova vise od ikoga tko je konkurirao za naslov. Vrijeme dode i prode za svakog vozaca. Ne bi ni alonso digao naslov da ga se stavi sa verstapenom u istu momcad jer je jednostavno prestar. To su cinjenice.
ljudi povrsno gledaju, i zakljucke donose na temelju onoga sto vide u utrci, a rijetko se otkrije zasto je netko bio sporiji i kakve je imao probleme.
Pa Ricciardo je dobio ocajan set guma koji ostatak trke nisu "proradile" kako oni to zovu.
Bottasu su prepumpali gume, pod opravdanjem da im je kompresor u boksu zakazao i da nisu mogli tu nista napraviti. tako neka spika. Naravno da je gubio po zavojima.
Kimi je popusio sa safety carom jako ovaj put, bad luck jbga.

osobno mi je Force India zakon, Massa nakon trke isto prica kako jednostavno njihov bolid nema downforcea ko mercedes i ostali bolidi i ne mogu pratiti.

A Carlos Sainz sa svojim izletavanjem iz boksa i zabijanjem u Strolla je potez trke, i jos vice da ga je stroll udario haha
Stroll zujnuo pored bokseva sa 300kmh ulazi u zavoj a ovaj drito u njega, ne znam kako jemislio da ce ga ovaj vidjeti.
Inace je taj izlaz iz boksa ocajan, lani ili preklani se tamo netko isprevrtao zbog iste situacije sa izlaskom iz boksa.
Gabre je offline  
Staro 17.04.2017., 17:57   #387
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Iako nije Stroll kriv za ovaj sudar gledajući neke njegove sudare u F3 mislim da slabo prati događanja oko sebe i samo gleda ispred kao da vozi hotlap na praznoj stazi.

Prošli tjedan je udario u Pereza koji mu je bio na unutarnjoj strani, više manje svaki drugi vozač bi izbjegao taj sudar,a vjerojatno i ovaj jučer.
draksa je offline  
Staro 17.04.2017., 18:35   #388
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Iako nije Stroll kriv za ovaj sudar gledajući neke njegove sudare u F3 mislim da slabo prati događanja oko sebe i samo gleda ispred kao da vozi hotlap na praznoj stazi.

Prošli tjedan je udario u Pereza koji mu je bio na unutarnjoj strani, više manje svaki drugi vozač bi izbjegao taj sudar,a vjerojatno i ovaj jučer.
http://www.bradenton.com/entertainme...144916189.html

gledao sam 10 puta snimku i nije mi bilo jasno sto je sainz mislio tamo napraviti. sanse za sudar su bile jedno 110%
Gabre je offline  
Staro 17.04.2017., 18:39   #389
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
http://www.bradenton.com/entertainme...144916189.html

gledao sam 10 puta snimku i nije mi bilo jasno sto je sainz mislio tamo napraviti. sanse za sudar su bile jedno 110%
Slažem se,ali isto tako sam htio naglasiti da Strollu nije prvi put da ima takav sudar

EDIT: Nisam vidio neki onboard u Bahreinu ,ali njegovi pokreti volana u Kini i Australiji su izgledali kao da igra strelicama na tipkovnici

Zadnje izmijenjeno od: draksa. 17.04.2017. u 18:45.
draksa je offline  
Staro 17.04.2017., 19:20   #390
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bilo kako bilo, sezona je počela veselo i dinamično. Mislim da u Mečki mogu sa servera obrisat CruideMod.rom ferrari napravio odličan posao. Mercedes očito nije imao više toliko lufta za napredak. Ferrari je lani znao di je kiksao i tu su potegli maksimalno. Pravi ljudi na pravom mjestu.

Dok su u McLarenu najviše pažnje pridodali liveryju i kombinezonima.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na