Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 14.11.2007., 16:27   #301
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Treba samo znati što je potreba i kolike su realne mogućnosti.
Što se tiče kvalitete, mišljenja sam da su sve samo nijanse, isto kao i cijene.
definitivno

Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Sam osnovni 1.2 motor je izvrstan i puno pouzadniji od 16v...
jel misliš na one bobine nesretne? koliko ja znam ovaj 1.2 16v je oke (pod ovaj mislim današnjeg datuma).
syss je offline  
Staro 14.11.2007., 17:35   #302
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor syss Pregled postova

jel misliš na one bobine nesretne? koliko ja znam ovaj 1.2 16v je oke (pod ovaj mislim današnjeg datuma).

Baš to, i to na serijama clia nakon redizajna, 2002. Zadnje serije navodno imaju riješen taj problem, a kolega koji je mehaničar reče da su na zadnjim serijama ti dijelovi od drugog proizvođača ruskog porijekla.
Juan je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2007., 17:36   #303
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
definitivno



jel misliš na one bobine nesretne? koliko ja znam ovaj 1.2 16v je oke (pod ovaj mislim današnjeg datuma).
te nesretne bobine u originalu dolaze "SAGEM",,, no u vecini servisa kad to rikne ide SIEMENS pa dalje radi sve bez bada

__________________________________________

ono o "zamjenskom motoru" mi bas i nema smisla,,,,, pa lakse je fino redovito odrzavati postojeci motor nego ga unistiti i onda cupati taj skrseni motor i stavljati drugi,,,,,, svaki motor moze preci kilometara i kilometara ako ga se fino odrzava i ne forsira bezveze,,,,,
speedy-3 je offline  
Staro 14.11.2007., 18:47   #304
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
da, ovaj kaj ja imam je nedavno redizajniran (d4f je šifra motora) i nema više 4 x sagem bobine koje umiru, nego sada ima jednu ko sav normalan svijet... sad koja je, nemam pojma (lucas, valeo, siemens... pojma nemam trebo bi pogledat).

inače eto da ne maltram previše sa klijom, jako sam zadovoljan sa autom osim što na stražnjoj klupi kronično nema mjesta, ali ono... bmk... ja tam ne sjedim
syss je offline  
Staro 14.11.2007., 19:00   #305
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da, ovaj kaj ja imam je nedavno redizajniran (d4f je šifra motora) i nema više 4 x sagem bobine koje umiru, nego sada ima jednu ko sav normalan svijet... sad koja je, nemam pojma (lucas, valeo, siemens... pojma nemam trebo bi pogledat).

inače eto da ne maltram previše sa klijom, jako sam zadovoljan sa autom osim što na stražnjoj klupi kronično nema mjesta, ali ono... bmk... ja tam ne sjedim
hehe bilo sto samo da nije SAGEM i sve 5
speedy-3 je offline  
Staro 18.11.2007., 21:53   #306
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,281
ot-stavi bocu nos-a i piči
Majo je offline  
Staro 19.11.2007., 11:14   #307
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor syss Pregled postova

inače eto da ne maltram previše sa klijom, jako sam zadovoljan sa autom osim što na stražnjoj klupi kronično nema mjesta, ali ono... bmk... ja tam ne sjedim

Baš to i mene probija...Vise mjesta ima u yarisu, cak i twingu
Ja jos imam 1.2L 8V 60 rejsing konja, tako da ni performanse nisu za pohvalit, al bitno da vozi
Sam Fischer je offline  
Staro 19.11.2007., 11:23   #308
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
da, twingo ima više mjesta iza... but then again gepek mu je zaqrac, a to mi je malo bitnije od stražnjih mjesta.

koliko ti guta 8v? grad/otvoreno.
syss je offline  
Staro 21.11.2007., 13:04   #309
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da, twingo ima više mjesta iza... but then again gepek mu je zaqrac, a to mi je malo bitnije od stražnjih mjesta.

koliko ti guta 8v? grad/otvoreno.
Previse... Po gradu je prosjek 10-11 litara a otvoreno 7-8...Ne kuzim u cemu je kvaka ali zbilja previse trosi, morat ce sad na servis cini mi se da je auto gadno zagušen..
Sam Fischer je offline  
Staro 21.11.2007., 13:20   #310
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
puno ljudi se žali na potrošnju 8v motora... meni je prosjek 8.5 po gradu (9 sa klimom ljeti, 8.5 sa grijanjem sada), a stiščem ga koliko kolone dopuštaju, tj. može i lako ispod toga.

otvoreno je negdje 5-5.5l pri 120-140.
syss je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2008., 22:48   #311
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Evo da i ja napravim update...dakle Avensis 2.2 D4D,sada ima 45000km...sutra idem na drugi servis...naravno,problema nikakvih...

A Saab od brata,kojeg sam toliko "ishvalio" je stao usred Italije,prvo je elektronika popizdila,pa je stao nakon 15min vožnje u sred autoceste...sad je u Trstu na servisu...STRAŠNO!!!!!! Auto od 37 000 eura...

Inače,možda sam falio topic,neznam gdje sam "hvalio" tu Alfinu mašinu...mislim da je u ovom topicu,radi se o mašini 1.9 turbo diesel 150ks koja se stavlja i u opela...
Agonija se nastavlja...

Ovaj put malo žešči kvar.Otišla je kompletna turbina + pitaj boga još sve šta.Auto je vozio do pred par dana ali bez turbine,sad neće ni upalit više.

Bio je u Trstu na servisu i procjena kvara je 4000 eura.

Dakle,nakon što su pukle sve 4 original dobivene gume,zbog tvorničke greške,nakon što je otišao alternator,sad je otišlo pol mašine...

Zakon,jelda.Neznam trebam li ponoviti da je auto koštao 37000 eura.Ima 65000km...

Moj avensis sad ima 55000km apsolutno sve super,bez greške.

Slat ćemo dopis Saab-u,vjerovatno će past i nekakva tužba.Auto je točno nakon 2 godine (isteka garancije),počeo s problemima.Za ugled kakav ima Saab,ovo im nije dobra reklama...
Samo da napomenem da moj avensis ima 3 godine garancije...

Nekakav frend od starog ima frenda kojem je takodjer otisao isti Saab,još skuplji...

Zakon
Thoroughbred B je offline  
Staro 30.01.2008., 22:54   #312
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,492
HAHA! Šta da kažem. Čak se i Yugo bolje pokaže do 60 000km...
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 30.01.2008., 22:59   #313
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
uf saab... imao gazda bivše firme i vrlo brzo ga se rješio. mislim da je presudila lampica gepeka za nekih 500kn
syss je offline  
Staro 30.01.2008., 23:47   #314
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
normalno da je smece kad je saab opel

Salu na stranu.

Sta ti kazu u ovlastenom u HR?
Fleks je offline  
Staro 31.01.2008., 00:04   #315
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
normalno da je smece kad je saab opel

Salu na stranu.

Sta ti kazu u ovlastenom u HR?
ma opel od 15000 eura je ljepši i bolje i tog smeča,iako imaju iste mašine.opel barem nije precjenjen...

ovlašteni je u zagrebu,auto je u rijeci...stari je zna nekog direktora tamo šta prodaju alfe i fiate,pa će oni vidjet koliko dodje popravak jer je to zapravo alfina mašinu unutra... 1.9 150ks,koristi je i opel

EDIT: ovoliko pravopisnih greska u zivotu nisam napisao,idem spavat.
Thoroughbred B je offline  
Staro 31.01.2008., 00:47   #316
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,693
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
hehe bilo sto samo da nije SAGEM i sve 5
Netko se sprda sa Sagemom, a ne zna da Sagem radi elektroniku za sve francuske aute, avione i vlakove. To što si samo čuo za mobitele, ne znači da je Sagem sranje
1v@n je online  
Staro 31.01.2008., 01:11   #317
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Netko se sprda sa Sagemom, a ne zna da Sagem radi elektroniku za sve francuske aute, avione i vlakove. To što si samo čuo za mobitele, ne znači da je Sagem sranje
Nije samo za francuske aute. Radi i za druge.

A da napisem sto jos rade nebi mi vjerovali pa necu.
Fleks je offline  
Staro 31.01.2008., 03:00   #318
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Netko se sprda sa Sagemom, a ne zna da Sagem radi elektroniku za sve francuske aute, avione i vlakove. To što si samo čuo za mobitele, ne znači da je Sagem sranje
khm.... nisam nista "cuo" nego sam slucajno mehanicar i radio sam u tko bi rekao ali bas RENAULT (francusko ne??) servisu pa mozda znam sa pricam??
speedy-3 je offline  
Staro 31.01.2008., 06:29   #319
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Gle jedna stvar mi ne ide u glavu, kako je uspio vozit auto bez turbine! Sad buš imal još i žešći kvar, pa ono kad ne radi turbina auto ne da ne ide, neg ide gore od VW SDI-a...
__________________

domy1 je offline  
Staro 31.01.2008., 09:20   #320
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
da se ja malo opet pohvalim :P

audi a3 1.9 tdi

u 12 mjesecu prosle god natukao sam 4700km... prosječna potrošnja u tom mjesecu 5.3l/100km (ukupno utočeno točno 250 litara goriva..)

u auto uloženo osim goriva i tekućine za pranje stakala cijelih 25kn (aluminijska antena jer mi je netko strgal staru..)
__________________
none
FERRYS je offline  
Staro 31.01.2008., 14:27   #321
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
khm.... nisam nista "cuo" nego sam slucajno mehanicar i radio sam u tko bi rekao ali bas RENAULT (francusko ne??) servisu pa mozda znam sa pricam??
Ja eto mislim da neznas sto pricas.

sagem avionics. Hm. Drzi a380 u zraku. Si cuo za nestabilne lovce tipa eurofighter koji su u principu cigla u zraku, al su zato zbog takvog oblika jako okretni? Aj pogodi sto ih drzi u zraku.

http://www.sagemavionics.com/

Eto ti sad znas nesto vise.

A to sto si radio u servisu, nazalost nije potvrda znanja o automobilima. Pogotovo ne u rvackoj gdje nazalost brandovi automobila dolaze na los glas bas zbog GENIJALACA koji rade u servisnoj mrezi. Ako je to netko osjetio na svojoj kozi, onda sam ja kad mi je prakticki novi auto cubio u dvoristu jer isti ti genijalci neznaju napraviti dijagnostiku kvara... i to bas te iste kako kazes ''nesretne'' sagem bobine.

Oprosti ako se osjecas napadnutim, nisam mislio, kazem neznam kakav si serviser, ali eto sve sto mi kazu uzimam sa rezervom.
Fleks je offline  
Staro 31.01.2008., 17:04   #322
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,693
Ja samo znam da moj mali japanac ( Nissan Micra 1.0 16v iz 1995. ) otkad sam ga kupio prije 4 godine nije imao nijedan jedini kvar niti minute proveo na servisu. Troši mi 6-7l po gradu i fakat ga ne bi dao za ništa. A da i ne spominjem da je gubitak na cijeni zanemariv za te 4 godine. Ali otkad je Nissan pod Renaultom, nekako im više ne vjerujem, niti bi više Nissana kupio. Doma imamo još Citroena i VW-a i mogu reć da VW broj 1 što se tiče kvarova, dok Citroen i Nissan drže 0
1v@n je online  
Staro 31.01.2008., 17:11   #323
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,513
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ja samo znam da moj mali japanac ( Nissan Micra 1.0 16v iz 1995. ) otkad sam ga kupio prije 4 godine nije imao nijedan jedini kvar niti minute proveo na servisu. Troši mi 6-7l po gradu i fakat ga ne bi dao za ništa. A da i ne spominjem da je gubitak na cijeni zanemariv za te 4 godine. Ali otkad je Nissan pod Renaultom, nekako im više ne vjerujem, niti bi više Nissana kupio. Doma imamo još Citroena i VW-a i mogu reć da VW broj 1 što se tiče kvarova, dok Citroen i Nissan drže 0
To si naletio na jako dobrog citroena , inace pouzdanost im nije vrlina

Vidim da si nahvalio Micru , inace vec par mjeseci gledam i trazim nesto u tom segmentu i bas Micra mi je prvi izbor , godiste 1993 - 1997 , ali bas ih i nema iu prodaji . Vidim da si potrosnju napisao , i to da ti se nikaj ne kvari , pa nekaj jos da te pitam - kakva je u voznji po pitanju udobnosti , jer osjetljiva na vecu brzinu posto je dosta mala ?
Router je offline  
Staro 31.01.2008., 17:26   #324
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,693
Xsara Picasso je i ima jako dobre kritike što se tiče kvarova. Nije baš sličan ostalim citroenima, a ni običnoj Xsari po tome. Jako čudno ali istinito. Sve vlasnike Xsare Picasso koje sam pitao dosad hvale taj auto naveliko, a cijene redovnih servisa i dijelova su smiješno niske. Što se Micre tiče, teško se nalaze, pogotovo 1.3 Super S model tog godišta. Moj je "goli" model, 0 elektronike, jedino što ima od opreme je metalik boja. Užitak je voziti. Auto je lagan pa se na brzinama preko 140 tu i tamo zaljuja od bočnog vjetra, ako prođem pored tegljača ili ako me s 220 prođe S klasa na autocesti Udobnost je super, meni je taj auto užitak voziti jer super reagira na gas ( ponižavanje većih auta od semafora do semafora mu je specijalnost ) i odlično drži zavoje. Gradska jurilica. Javi se nekom na oglas i traži probnu vožnju
1v@n je online  
Staro 31.01.2008., 17:42   #325
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,513
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Xsara Picasso je i ima jako dobre kritike što se tiče kvarova. Nije baš sličan ostalim citroenima, a ni običnoj Xsari po tome. Jako čudno ali istinito. Sve vlasnike Xsare Picasso koje sam pitao dosad hvale taj auto naveliko, a cijene redovnih servisa i dijelova su smiješno niske. Što se Micre tiče, teško se nalaze, pogotovo 1.3 Super S model tog godišta. Moj je "goli" model, 0 elektronike, jedino što ima od opreme je metalik boja. Užitak je voziti. Auto je lagan pa se na brzinama preko 140 tu i tamo zaljuja od bočnog vjetra, ako prođem pored tegljača ili ako me s 220 prođe S klasa na autocesti Udobnost je super, meni je taj auto užitak voziti jer super reagira na gas ( ponižavanje većih auta od semafora do semafora mu je specijalnost ) i odlično drži zavoje. Gradska jurilica. Javi se nekom na oglas i traži probnu vožnju
takav goli i trazim meni oprema nista ne znaci , servo mi ne treba jer vjezbam , klima me smeta zbog astme prozor volim na ruku vrtiti isto da vjezbam a centralno necu da mi netko uskoci u auto u osnovi svidja mi se jer je manji od trenutnog swifta sedana koji isto ide odlicno i nema kvarova , ali vrijeme mi gazi limariju pa moram neku zamjenu naci , a ova micra mi je guba ... hvala za info i zelim jos puno kilometara
Router je offline  
Staro 31.01.2008., 18:23   #326
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Gle jedna stvar mi ne ide u glavu, kako je uspio vozit auto bez turbine! Sad buš imal još i žešći kvar, pa ono kad ne radi turbina auto ne da ne ide, neg ide gore od VW SDI-a...
a eto,morao je...krenuo je na skijanje o otisao mu putem auto,auto je vozio ali totalno sporo...i meni je na passatu 1.9tdi prije 2 godine otisao senzor za dovod zraka u turbinu pa turbina nije radila,isao je prokleto sporo...ali je isao...
Thoroughbred B je offline  
Staro 31.01.2008., 18:26   #327
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ja eto mislim da neznas sto pricas.

sagem avionics. Hm. Drzi a380 u zraku. Si cuo za nestabilne lovce tipa eurofighter koji su u principu cigla u zraku, al su zato zbog takvog oblika jako okretni? Aj pogodi sto ih drzi u zraku.

http://www.sagemavionics.com/

Eto ti sad znas nesto vise.

A to sto si radio u servisu, nazalost nije potvrda znanja o automobilima. Pogotovo ne u rvackoj gdje nazalost brandovi automobila dolaze na los glas bas zbog GENIJALACA koji rade u servisnoj mrezi. Ako je to netko osjetio na svojoj kozi, onda sam ja kad mi je prakticki novi auto cubio u dvoristu jer isti ti genijalci neznaju napraviti dijagnostiku kvara... i to bas te iste kako kazes ''nesretne'' sagem bobine.

Oprosti ako se osjecas napadnutim, nisam mislio, kazem neznam kakav si serviser, ali eto sve sto mi kazu uzimam sa rezervom.
to što sagem proizvodi super avio elektroniku ne znači da isto rade dobro i za automobile,baš naprotiv,rade prilično loše...kvarovi su dokaz...

sad si me uplasio,ne sjedam u airbusove
Thoroughbred B je offline  
Staro 31.01.2008., 18:37   #328
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Pa zato ti kazem kupi su opela okreni radio banovinu i to ti je to. Zasto bi se vozio u avionu ikada.

koji kvarovi kakav dokaz? To sto ti je rekao nekakav poluretardirani istocnjak koji je prvi put vidio cappuccino kad se maknuo od cuvanja koza prije 5 godina i otisao na bauštelu, pa je sad velki strucnjak za aute?

ma daj me nemoj molim te povlacit za jezik

to su ti moj tb gluposti i nista vise. rekla kazala.
Fleks je offline  
Staro 31.01.2008., 19:04   #329
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,693
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
takav goli i trazim meni oprema nista ne znaci , servo mi ne treba jer vjezbam , klima me smeta zbog astme prozor volim na ruku vrtiti isto da vjezbam a centralno necu da mi netko uskoci u auto u osnovi svidja mi se jer je manji od trenutnog swifta sedana koji isto ide odlicno i nema kvarova , ali vrijeme mi gazi limariju pa moram neku zamjenu naci , a ova micra mi je guba ... hvala za info i zelim jos puno kilometara
Koliko vidim, ima ih trenutno po oglasniku, od 2000 do skoro 4000, ovisno o opremi. Redizajn modeli su nešto skuplji i imaju više opreme
1v@n je online  
Staro 01.02.2008., 17:39   #330
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Saab će platit 60% ukupne cijene kvara...ajde,i to je nešto...garancija istekla prije par mjeseci.
Thoroughbred B je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na