Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.12.2014., 17:18   #3421
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Ima,15 sekundi SOTa kad se upali i to je to ali kako su ovi threadovi leglo laži od 3 reviewa koja sam vidio,svi se slažu oko ovoga:

Citiraj:
You reach a full day of battery life with ease, staying at automatic brightness and without gaming, even if you are a power user.
Dok sami kinezi,china smartphone review i nemaju neke riječi hvale na taj račun:

Citiraj:
In terms of design, the V3 Plus is very similar to the original Quad Core version, although it has a striking appeal, the downside is that it also uses the same built in 1830mAh battery. Although it does offer improved hardware, the lingering average battery is still a major issue.
AJmo dalje već kad sam u searchu:

Citiraj:
The battery seems to be kind of small with 1850 mAh. In general, the battery is enough for one day usage in my case. Although, the battery shows a kind of unpredictable behaviour at less than 10%. Occasionally, the 10% were gone in less than 5 min.
I za kraj,jedan njemački:

Citiraj:
Kommen wir nun zu einem der wichtigsten Punkte bei einem Smartphone. Der Akku des iNew V3 Plus beträgt leider gerade einmal 1.850mAh. Das klingt nicht nur wenig, sondern ist es auch. Hier kommt also genau derselbe Akku zum Einsatz wie schon beim "normalen" V3. Nun stellt sich natürlich die Frage: Größerer Akku, mehr RAM, mehr Performance bei gleichem Akku, kann das funktionieren? Man kann die Frage erstaunlicherweise bejahen. Obwohl ich sehr kritisch bin, was die Akkulaufzeit angeht, war ich sehr erstaunt, wie lange das V3 Plus durchhält. Natürlich ist die Laufzeit nicht mit der eines Oneplus One oder LG G2 vergleichbar, aber dieser Vergleich wäre auch unfair. Dennoch hält das Smartphone bei normalem Gebrauch, sprich Messenger, Facebook, Youtube und Spotify einen Tag im Normalfall durch. Jedoch muss man beachten, dass dann um 21 Uhr spätestens Schluss ist. Das heißt, wenn man am Wochenende weg geht, dann sollte man entweder eine Powerbank zur Hand haben, oder das Gerät davor aufladen. Dennoch ist es beachtlich, wie lange das iNew V3 Plus trotz des kleinen Akkus durchhält. Dies ist wahrscheinlich dem abgesteckten SoC zu verdanken, und verschiedenen Optimierungen, welche von iNew hier im Vorfeld versprochen wurden.
Za one koji neznaju...trajao je dan normalne upotrebe sa malo fejsa,messengera,youtubea i spotifiya. NIje bajno ali moglo je puno gore kad se vidi nazivni kapacitet baterije.

Možda ovi naši sa foruma dobivaju super duper telefone sa boljom kamerom i boljim baterijama Doduše nikad viđenim,jer ako telefon ima uključen 3G(ili na ekranu H+),6 dana,sa bar pola sata SOT,govorimo o koraku naprijed za čovječanstvo u pogledu trajanja baterija...revoluciji i evoluciji. U rukama se drži ključ putovanja čovjeka u druge galaksije,istraživanja oceana i pukotina u zemlji. Na našu žalost...ne drži se ništa sem average baterija u smartphone svijetu,možda slightly above average u pogledu jeftinih kineza.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 27.12.2014. u 17:44.
trouble je offline  
Staro 27.12.2014., 17:21   #3422
kosjenko2
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: st
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
SOT je ipak jedan od mjerodavnijih podataka za bateriju i više znači nego overall trajanje baterije dok mobitel više od 60% vremena krmi na stoliću u dnevnom boravku...
Siguran sam da Agent to nije znao inače bi odmah stavio SOT.
kosjenko2 je offline  
Staro 27.12.2014., 17:44   #3423
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Nisam napraio SS sot-a. Sada za 2d i 4h baterije (35%) je 4h uključenog ekrana na automatskom osvjetljenju (surfanje i malo Diamond sage) uz 3 poziva od 2min;
http://i.imgur.com/duQ9GYC.png
i stanje prije par sati što opterećuje bateriju;
http://i.imgur.com/dTTiVxa.png
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 27.12.2014. u 17:53.
Ag008 je offline  
Staro 27.12.2014., 17:46   #3424
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Ček,jel nas zahebavaš ili?

Settings,Power Management,Battery usage,Screen.... TIME ON

I ne određuje se,već se dobiva izračunom u mobitelu. Koliko je vremena ekran bio upaljen u jednom ciklusu baterije.

A sad bez uvrede ili ikakvog flejma,rezenziraš tu uređaje,mjeriš mase baterijama..i da neznaš šta je screen on time ili ti SOT?
trouble je offline  
Staro 27.12.2014., 17:53   #3425
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Vjerojatno izvuče 2h SOT pa zato nezna gdje se nalazi navikli smo već na takve izlete Agenta
__________________
brodjo je offline  
Staro 27.12.2014., 17:56   #3426
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Dobro al brate pa 6 dana sa uključenim 3G(pa da bio i standby samo) ne izvuku ni šampioni baterija LG-G2 i Z3 compact,di će ovo siroče...
trouble je offline  
Staro 27.12.2014., 17:58   #3427
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Nisam napraio SS sot-a. Sada za 2d i 4h baterije (35%) je 4h uključenog ekrana na automatskom osvjetljenju (surfanje i malo Diamond sage) uz 3 poziva od 2min;
http://i.imgur.com/duQ9GYC.png
i stanje prije par sati što opterećuje bateriju;
http://i.imgur.com/dTTiVxa.png
Dodatak, za 2d i 4h baterije; wi-fi je bio uključen 11h i 42min;
Od uključenog ekrana (4h) 2h i 31min sam igrao Diamond Sagu;
http://i.imgur.com/PaDSUQ5.png
http://i.imgur.com/0N7gwsi.png

Sve je ispravno uneseno. Evo, sada ću ga napuniti na 100% i kada se isprazni do kraja napraviti screenshoot SOT-a i koliko je izdržao.

Inače da, baterija mi na ovom Inew-u drži više nego na Cubotu X6.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 27.12.2014. u 18:06.
Ag008 je offline  
Staro 27.12.2014., 18:04   #3428
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Nisam napraio SS sot-a. Sada za 2d i 4h baterije (35%) je 4h uključenog ekrana na automatskom osvjetljenju (surfanje i malo Diamond sage) uz 3 poziva od 2min;
http://i.imgur.com/duQ9GYC.png
i stanje prije par sati što opterećuje bateriju;
http://i.imgur.com/dTTiVxa.png
Ne poklapaju ti se ove dve slike. 4% baterije ekran potrošio u 4h i 10 minuta od ukupnih 38 sati upotrebe na ovom ciklusu. Neš ti tu ne računa dobro.

I drugo u par sati(4h točnije) kolko ga nisi dirao(jer je postotak SOTa isti ostao) ti je fino izdrainalo bateriju...13% kolko vidim.

Ugrubom računicom dolazim do zaključka da telefon u totoalnom standbyu troši 15% za 5 sati,30% za 10 sati,60% za 20 sati,nekakvih 75% u 24 sata(give or take a few) te 90% baterije u 30 sati. Bez SOTa u tom razdoblju. Kak smo došli do 6 dana?

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 27.12.2014. u 18:17.
trouble je offline  
Staro 27.12.2014., 18:20   #3429
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Stavio sam ga puniti, pa ću objaviti podatke sa svježim testiranjem. Uglavnom 5dana s 3G om uključenim je odlično i to mi je samo s Voyom X7 uspjelo. Koliko god ga nisam koristio jer sam bio na Cubotu.
Jedinu zamjerku koju vidim Inew-u v3 plus je što mi ponekad zaglavi na nekom postotku pa odjednom padne za 10%. To mi se javlja između 96% i oko 50-40%. No inače prikazuje stvarno stanje baterije i doista drži.

Inew V3 Plus po mom iskustvo ima puno bolju bateriju od "starog" inew-a v3 te GPS radi puno bolje bez ikakvih fixeva. Jedino ga nisam uspio još rootati. Zapravo nisam ni probao da budemo precizniji. Kod starog inew-a od 16Gb oko 10Gb je bilo za slike/ostalo a samo 4Gb za aplikacije dok je na ovom "plus" svih 16Gb za aplikacije/igre i slike, ne znam kako to naprave ali meni puno zgodnije.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 27.12.2014., 18:46   #3430
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ne poklapaju ti se ove dve slike. 4% baterije ekran potrošio u 4h i 10 minuta od ukupnih 38 sati upotrebe na ovom ciklusu. Neš ti tu ne računa dobro.

I drugo u par sati(4h točnije) kolko ga nisi dirao(jer je postotak SOTa isti ostao) ti je fino izdrainalo bateriju...13% kolko vidim.

Ugrubom računicom dolazim do zaključka da telefon u totoalnom standbyu troši 15% za 5 sati,30% za 10 sati,60% za 20 sati,nekakvih 75% u 24 sata(give or take a few) te 90% baterije u 30 sati. Bez SOTa u tom razdoblju. Kak smo došli do 6 dana?
Samo bez bilo kakave mreze. U dubokom stand buy snu.
MAGARAC je offline  
Staro 27.12.2014., 19:31   #3431
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Meni je Coolpad 7320 s AOSP ROM-om vrijeme nastavio brojati i nakon punjenja, ono što je resetiralo brojač je restart telefona tako da je mogao izdurati i mjesec dana na jednom punjenju.
Ali meni je glupo to natjecanje, stavi koliko baterija drži normalnim korištenjem, za ovo ti je dovoljna i Nokia 3310, a vidi čuda i baterija duže drži kada ti je to jedina važna stvar. :s
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline  
Staro 27.12.2014., 20:39   #3432
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Jel ima netko možda ovu ZTE Nubiu Z5S mini? Za 1350kn sa EU skladišta mislim da se bolji mob ne može dobiti trenutno.
tommyman1507 je offline  
Staro 27.12.2014., 21:33   #3433
Kameny
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Soči
Postovi: 3
Pozz svima. Tražio sam po forumu ali nisam našao ništa pa šaljem upit ako ima tko kakvih saznanja o Gionee Elife S5.5 iliti ga na naški NGM Forward 5.5
Ima li tko iskustva s telefonom i ako ima da napiše ukratko par riječi. Thx
Kameny je offline  
Staro 27.12.2014., 21:36   #3434
kiksich
Premium
 
kiksich's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Makarska
Postovi: 125
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
Jel ima netko možda ovu ZTE Nubiu Z5S mini? Za 1350kn sa EU skladišta mislim da se bolji mob ne može dobiti trenutno.
Iz koje trgovine to?
Baš sam maloprije gledao "obični" Z5S, na efox-u 147EUR...
kiksich je offline  
Staro 27.12.2014., 22:07   #3435
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Dobro al brate pa 6 dana sa uključenim 3G(pa da bio i standby samo) ne izvuku ni šampioni baterija LG-G2 i Z3 compact,di će ovo siroče...
Baš čitam i razmišljam kak da prodam G2 i kupim ajNju V3 Plus...
Nebi bilo prvi puta da čajniz sklopocija krivo računa.
Brko je offline  
Staro 27.12.2014., 23:04   #3436
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Citiraj:
Autor kiksich Pregled postova
Iz koje trgovine to?
Baš sam maloprije gledao "obični" Z5S, na efox-u 147EUR...
Evu tu : http://www.merimobiles.com/zte-nubia.../meri10261.htm

Dodaj 25$ za neki expres ili 30$ za DHL još. Nude neki kupon od 5$ off na stranici tako da to oduzmeš od konačne cifre.
tommyman1507 je offline  
Staro 27.12.2014., 23:34   #3437
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Baš čitam i razmišljam kak da prodam G2 i kupim ajNju V3 Plus...
Nebi bilo prvi puta da čajniz sklopocija krivo računa.
Problem je kaj tu gazda krivo neš računa
trouble je offline  
Staro 27.12.2014., 23:49   #3438
safet
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Logično
Postovi: 33
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
Evu tu : http://www.merimobiles.com/zte-nubia.../meri10261.htm

Dodaj 25$ za neki expres ili 30$ za DHL još. Nude neki kupon od 5$ off na stranici tako da to oduzmeš od konačne cifre.
taj zte z5s mini ima bateriju od 2000 maH pa ako je imalo kao i kod inewa ovog novog trajat će ti barem 7 dana
safet je offline  
Staro 28.12.2014., 00:04   #3439
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Sarkazam ili ?

Jedan dan ak uvrh glave ak vam traje(uz umjereno korištenje) zapalite svijeću na kamenitim vratima. Ti Safete u Meki
trouble je offline  
Staro 28.12.2014., 00:33   #3440
kiksich
Premium
 
kiksich's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Makarska
Postovi: 125
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
Evu tu : http://www.merimobiles.com/zte-nubia.../meri10261.htm

Dodaj 25$ za neki expres ili 30$ za DHL još. Nude neki kupon od 5$ off na stranici tako da to oduzmeš od konačne cifre.
U zadnje vrijeme nisam u toku s cijenama al čini mi se kao dobra ponuda...
Iako bih ja za sličnu cijenu prije išao na IUNI U2.

Šta ozbiljno razmišljaš o kupovini ili?
kiksich je offline  
Staro 28.12.2014., 00:43   #3441
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Ne znam. Nisam siguran zato i pitam jel ima netko pa da kaže kakav je mob. Istina da ima bateriju od 2000mAh-a ali ima kao neki "spešl" Sharpov ekran koji manje troši bateriju od ovih standardnih. Na Amazonu samo pozitivni komentari (http://www.amazon.com/ZTE-nubia-5S-m...nubia+z5s+mini) dok na Aliexpresu neki lik napisao da je slaba baterija što opet zavisi od korisnika do korisnika. Onak za ovu lovu i specifikacije izgleda kao best buy. Osobno mi je taj IUNI U2 ružan. Ima jako debele rubove barem prema slikama. Mislim da je tu netko napisao da ni jedan ROM koje je probao nije bio dobar na njemu. Neki problemi sa google appsima ili tak neš.

Neki od komentara za bateriju:

2000 mAh battery provides great battery life - 300 hrs standby. Phone requires recharging every 2 days with moderate use

Battery life has been really good. I have been using the LTE network for T-Mobile, and I don't have a lot of apps running continuously, so that helps, but I would say that for the size of the phone the battery has met expectation for a 2000mAh battery.

Battery! I charge it full and put it in sleep mode before I sleep, which turns off almost everything. The next morning, I can only get 80% and when I arrive my office, it drops to 70%. And I only sleep 8 hours a day. My last phone? 2% drop over night. I guess the ZTE engineers have not figured out a way to kill all background jobs yet. But the good news is that it does not drop much faster even if you use the phone, so, when I go home, I still get 20% left and only need to charge once a day.

Battery life:
This phone has a 2000 mAh battery which might be considered small considering the Galaxy S4 and S5 have a 2600 and 2800 mAH battery respectively. Not to worry. This phone seems very efficient in power consumption so far. I've been using it with normal usage - GPS, Whatsapp chat, surfing the net, some calls - and I was able to get 51 hours of usage with about 30% battery remaining. So that's almost 3 days on a full charge. The only negative thing about the battery is that it is not removable, so you won't be able to replace the battery and keep the phone forever. After 2-3 years of usage, the phone will probably be as good as dead or practically useless without needing to charge it every few hours.


Battery life has been good overall. I can make it through a day with some left over. It's not the best battery life of any phone I've used, and not the worst. It's middle of the pack. As long as I can make it through a day I'm happy.

battery life is good considering the speed of the phone! my phone has lasted all day with decent usage of phone calls, downloading of apps, and surfing the internet

Zadnje izmijenjeno od: tommyman1507. 28.12.2014. u 00:56.
tommyman1507 je offline  
Staro 28.12.2014., 00:49   #3442
Blakadder
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 33
Ja bih na tvom mjestu ubo Nubiu za te pare definitivno ako možeš preživiti bez 900Mhz 3G
Blakadder je offline  
Staro 28.12.2014., 01:25   #3443
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Pusti ti kaj ljudi govore,tu ljudi vele da 6 dana na 3G duraju sa 1850maH baterijom što je svakom ko se kuži u tematiku i posjeduje smartphone priča ko čudovište iz Loch Nessa.

Nađi 2-3 reviewa i vidi kaj ljudi vele. Obično svi imaju šprance medium/heavy usinga po kojima testiraju i to uzmi ko relavantno.

NPR prvi hit sa google searchom:

Citiraj:
This is a 2000mAh item, I believe it's a victim of China's tendency to overrate. Considering it uses a much less power hungry screen, I expected better.
Citiraj:
The 2,000mAh battery also isn't removable, but it held up well against days packed with Web browsing on LTE, streaming music to a Bluetooth speaker, and a fair amount of gaming -- for testing purposes, of course. On especially busy days spent traveling around the San Francisco Bay Area I would definitely seek a charger by the evening

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 28.12.2014. u 01:32.
trouble je offline  
Staro 28.12.2014., 09:35   #3444
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Ili gazda laze(krivo racuna) ili je mozda dopunjavao bateriju
Na taj nacin mi mob izdrzi 3 tjedna
Punio sam ga prije 3 dana, jucer ga dopunio s 26 na 72% i sada s 34% imam 5 i pol SOT-a
L31 je offline  
Staro 28.12.2014., 09:57   #3445
safet
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Logično
Postovi: 33
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Sarkazam ili ?

Jedan dan ak uvrh glave ak vam traje(uz umjereno korištenje) zapalite svijeću na kamenitim vratima. Ti Safete u Meki
haha a šta da ti kažem
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
Ili gazda laze(krivo racuna) ili je mozda dopunjavao bateriju
Na taj nacin mi mob izdrzi 3 tjedna
Punio sam ga prije 3 dana, jucer ga dopunio s 26 na 72% i sada s 34% imam 5 i pol SOT-a
pa naravno da je nadopunjavao vidi se kad pretvaraš postotke u sate

da ne bi bilo da spamamo pa da brko mora reagirat, da li je netko čitao možda da li su riješili problem peeling kod crnog xiaomi mi4 i da li netko zna di ima kupit mi4 sa europskog skladišta, jer kolko vidim trenutno samo na xiaomishop, al tamo je ukupna cijena 430 usd, a ja ne bi dao više od 2500 kuna za kineza bez garancije
safet je offline  
Staro 28.12.2014., 10:04   #3446
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,392
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.12.2014., 10:26   #3447
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,181
Sot ili screen-on time nije u potpunosti mjerodavan podatak jer nije isto dal igram igrice ili samo surfam po netu. osim toga da bi usporedio sot rezultat s nekim drugim uređajem onda je potrebno da istim redosljedm trošim bateriju i na tom drugom mobu što vrlo često nije slučaj. jer ako na tom drugom mobu radi usporedbe nije isti način potrošnje onda sot usporedba nema smisla.
chief_wolfinjo je offline  
Staro 28.12.2014., 12:04   #3448
safet
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Logično
Postovi: 33
hvala ali cijena mi je ista kao na xiaomishopu, tj oko 2750 kuna, a ja ne želim toliko platit, nije da nemam nego sam si zadao neku granicu za kineske uređaje i ne želim je prijeći
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
Sot ili screen-on time nije u potpunosti mjerodavan podatak jer nije isto dal igram igrice ili samo surfam po netu. osim toga da bi usporedio sot rezultat s nekim drugim uređajem onda je potrebno da istim redosljedm trošim bateriju i na tom drugom mobu što vrlo često nije slučaj. jer ako na tom drugom mobu radi usporedbe nije isti način potrošnje onda sot usporedba nema smisla.
šta ti hoćeš reći da je istina ovo što je ag08 rekao? ima sot itekako smisla jer daje neki okviran podatak po kojem se možeš orijentirat
safet je offline  
Staro 28.12.2014., 12:10   #3449
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Mislim da kolega nije ciljao na to da sot nema smisla nego da bi se npr dva razlicita uredjaja trebala testirat pod istim uvjetima i opterecenjem da bi ih se moglo usporediti i doci do nekog relevantnijeg zakljucka

A cijena mi cetvorke je za mene takodjer paprena makar je uredjaj odlican
L31 je offline  
Staro 28.12.2014., 13:20   #3450
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,392
Naveo si 2.500kn za uređaj BEZ garancije. Ovi je imaju i zato koštaju malo više.
Ako te isto (ili malo manje) košta dofurati ga iz Kine, ja bi radije onog koji ipak ima garanciju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na