Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.12.2010., 21:25   #31
Betty
Premium
Moj komp
 
Betty's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 34
Hvala na ovako iscrpnim odgovorima i iskustvima...i owe you one

Zadnje izmijenjeno od: Betty. 28.12.2010. u 09:19. Razlog: borny gramaticar me uputio u ovo lol...
Betty je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2010., 23:51   #32
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Betty Pregled postova
Hvala na ovako iscrpnim odgovorima i iskustvima...i own you one
Owe?
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2010., 20:55   #33
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,010
Eto, stigla meni moja msi ploca. Po nicem nezaostaje za gigabyteom 790FXT-UD5P (mrcina). Cak mi se bios i vise svidja, memoriju je pokrenila na 1066MHz, ali radi stabilno, dok je gigabyte znao upaliti na 1333MHz, ali se rusio, i morao bih prije dizanja sistema dici napon na memoriji, normano, ne svaki put, nego samo kod reseta biosa (ipak se radi o 8GB rama deklariranog na 1600MHz pri 1.8V, a moj ram nezeli ni pomislit na 1600 bez barem 1.9V, 2 keksa da, ali 4 nikako).

Svidja mi se sto prati tonu tih temperatura, svaku fazu regulacije napona itd.
Otkljucavanje proslo bez problema, cak i jednostavnije nego na gigabyteu ( ali to vjerojatno zbog razlike u chipsetu)

Kloka se isto, bar kad je u pitanju moj procesor, vjerojatno je njegov maksimum.

Jedina mana koju sam do sada nasao je sto nemogu odabrati koji PCI-E utor da bude prvi, mislim na kojem je glavna graficka. Najvise bi mi odgovaralo da je u prvom PCI-E utoru GT240, a u ostalima HD4850 u trifire, ali tako nezeli dati sliku dok neudjem u win, a i onda zna nesto zezati, sporo se pale programi poput gpu-z, neke igre se nisu pokretale itd.
Poslje sam u prvi stavio jednu HD4850, u drugi GT240 i u ostala dva HD4850 i sad sve sljaka bez problema. ( mozda opet nije MSI kriv, nego ogranicenje chipseta i djeljenja PCI-E staza...)

Uglavnom, ja prezadovoljan za sad. Sve sljaka, nikakvih problema vec parar dana neprekidnog rada.

Momir je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2010., 02:36   #34
Abedomenus
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Sinj
Postovi: 51
Ja sam osobno isto imao iskustva s starijim i jednom novijom MSI pločom,više manje su bile amd(754,939,AM2) i jedna intel (Sc. 775 P45 chipset). Sve u svemu,što sam išao dalje,naprijed u budućnost s pločama,to su polako postajale sve bolje i bolje,no,ima jedna zamjerka,npr može se zadesiti(kao meni na AM2 ploči) da pogodiš na neku vanserijsku ploču i ne radi ti dobro,a svima radi perfektno... Preporučio bih ti MSI ako si malo plićeg džepa a tražiš dobru/solidnu matičnu... Al moj prvi izbor(trenutno): 1. ASUS 2. Gigabyte 3. MSI
Abedomenus je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na