Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2008., 02:25   #31
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Ja lino nikada ne bih kupio ovakvo kućište. BTW Cijena mu je preprepreprevelika.

E Milentije, Milentije...
Znaš ti onu "manje je više"?

Ali stvarno.. WTF, kućište izgleda kao neka ćiber posuda za fondue
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2008., 12:28   #32
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Dimastechov table dođe oko 700kn, da ne pričam koliko je kvalitetnije i praktičnije izrađen od ovog. A ako je tebi sexy ova nakupina plastike, to je druga priča.



Je, odlično za dnevni boravak



Barem upola manje, kako je i gore imenjak rekao.

P.S. nije mi jasno zašto se ti uvijek nađeš biti dežuran za braniti sve nenormalno što se testira u labu? NHF, naravno
Dimatechovi stolovi su koliko vidim 70€ + PDV + carina(? ne znam da li se placa) + cijena dostave u HR. Izgledaju kao industrijske komponente, nešto na čemu bi se pilile cijevi. Meni to iskreno ne smeta, ali nekome će smetati. Objektivno Dimatechov stol izgleda kao industijska komponenta, a Skeleton kao nekakva overclockerska điđa.

Za 600-injak kn može se dobiti Chieftec GX-01, Chieftec Aegis, veći Chieftec Mesh ili recimo Coolermaster 690. Dakle nekakva kućišta srednje klase. Skeleton nije namijenjen korisnicima koji kupuju srednju klasu, pa stoga niti ne košta kao kućište srednje klase.

Kaj se tiče moje "obrane" hardvera, ja samo iznosim svoje mišljenje. Obzirom da se profesionalno bavim recenzijama računalnog hardvera, to mi dođe kao profesionalna deformacija.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 13:53   #33
cbz
Premium
Moj komp
 
cbz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: agram
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Je, odlično za dnevni boravak
Ma onak da visi sa stropa negdje izvrnuto naopako. s druge strane, odma mozesh i kosu ussit ak se stojish drito ispo njega Multipraktik.

Mislim da je ovo kuciste samo radi kucista, tipa nadjesh negdje stari P2 i nekakav hard od 4GB i onda si ga montirash ngdje ko nekakav luster spojen na TV, stavish staru W98SE dodash nekakav daljinac od nabrijanijih stvari na tu konfu i onda susis kosu... al svi briju da je pila i da je svemirsko nesto stagod :P

Ili josh zadnji pokusaj nalazenja svrhe bi bio, bar s moje strane, to da si ga kupish za ured, gdje netko cisti i recimo radna je atmosfera pa kao nema toliko opasnosti. Onda ti cistacica da otkaz jer ne bu ona svaki dan provela 2 cuke cisteci to sr.... a ljudi ti prestanu dolazit na mjesto rada nakon ssto ti spale 7. komp po redu jer su kuhnuli na komponente
__________________
Ak-khan-du NEX
--------------------------------------------------
Let them die a violent death!
cbz je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:25   #34
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758


mislim zbilja, ak nisi imao nesto pametnije za prokomentirati nisi trebao ni to sto si napisao...
bluefluid je online   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 15:29   #35
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je kuciste recimo bas mrak.

Bilo bi jos bolje da su strpali nekakve lampe u njega i pofarbali ga u fallout zutu boju. E to bi odmah kupio, strpao sa CRT telkacem i napravio arkadnu MAME masinu od toga. Cak bi cijevi od TT big typhoona super izgledale. Jos bi ubacio u njega onu audio glupost koja se montira u jedan slot i ima onaj equalizer analogni, te lampu "za mekaniji zvuk" u sebi kaj se spaja na audio kabel.

Druga primjena kaj bi bilo totalno kul je da stvar lebdi :P
  Reply With Quote
Staro 23.12.2008., 16:10   #36
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
svaka roba ima svog kupca, pa cak i ovo njesra
domis je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2009., 20:03   #37
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,634
Antec Skeleton

Sviđa mi se review, stvarno je realno sagledano kuciste, vidi se da autori nisu previše oduševljeni open-air conceptom

Par grešaka se potkrala od kojih dominira "kucistem dominira 25 mm vent".
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2009., 10:00   #38
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 464
evo i jeftinije varijante,za one sa plicim dzepom....




inace,kuciste mi je zanimljivo,ak se to uopce moze nazvati kucistem,da je malo jeftinije,vjerujem da bi se dobro prodavalo,mislim da ima dosta ekipe kojoj se takva stvar svidja,to "kuciste" je ustvari ukras u sobi
zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2009., 17:17   #39
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Za kučište imam samo 3 riječi: a majke ti

Nesviđa mi se to, jer previse mjesta zazuzima, treba biti kao normalno kuciste, fino u visinu i bok.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2009., 19:18   #40
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Ma to čudo za mene nije ni kućište nego bench table i ako bi se koristilo u tu svrhu onda je jako praktično ali ako bi netko htio u to uvaliti jednu konfu dugoročnije neka ima spreman usisivač pokraj
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:20   #41
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
E stvarno nemate ukusa

Ovo izgleda fantastično , sa H2O setupom i malo osvjetljenja ovo bi bio high-light u dnevnoj sobi , za razliku od sive kutije na podu

I da se razumijemo, cijena odgovara proizvodu . Tko hoće malo extravagancije , to je to .
vex je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na