Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.08.2011., 11:01   #1
Bob_Marley
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: otok Krk
Postovi: 27
Toshiba Satellite C670-121

Nedavno je sestra u Emezetti kupila navedeni laptop jer je bio na nekoj akciji i donesla meni da to osposobim za rad, nije dobila nikakav CD uz njega sto mi je jako cudno i sada sam ja instalirao Win 7 x64 sa nekog dvd-a kojeg sam nasao u ladici ali je problem sto nema nikakvih toshibinih drivera i programčića koji se uvijek nalaze na laptopu kad je kupljen sa predinstaliranim windowsima. npr nema drivera za monitor pa je max rezolucija 1024x760 a monitor je wide screen HD, nema drivera za wlan itd itd
Trazim gdje da to skinem i na Toshibinim stranicama ima nesto dirvera ali su zasebno grupirani i treba skidat jedan po jedan, a ja ni neznam sta meni treba.

Da li ima neki lakši način da se negdje skine "komplet" i onda to instalira ili treba metodom pokusaja i pogresaka skidati jedan po jedan driver i instaliravati?
Hvala
Bob_Marley je offline  
Staro 15.08.2011., 11:26   #2
n E v E n
Premium
Moj komp
 
n E v E n's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: At Home
Postovi: 208
pozdrav,

imas lijepo ovdje link DRIVERS, lijepo unesi sve podate od laptopa i ponudit ce ti se driveri.

google is your best friend
__________________
everybody lie!
n E v E n je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.08.2011., 12:59   #3
Bob_Marley
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: otok Krk
Postovi: 27
Citiraj:
Autor n E v E n Pregled postova
pozdrav,

imas lijepo ovdje link DRIVERS, lijepo unesi sve podate od laptopa i ponudit ce ti se driveri.

google is your best friend
to sam nasao, ali sam mislio da ima neki laksi nacin jer tu moram zasebno skidati svaki driver i onda instalirati uz to trebam pogadjati da li mi to uopce treba.
Bob_Marley je offline  
Staro 15.08.2011., 13:38   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,447
Citiraj:
Autor Bob_Marley Pregled postova
...nije dobila nikakav CD uz njega sto mi je jako cudno ..
Cudno je to sto nisi upoznat da vec x godina ne dolazi (ili su rijetki modeli) nikakav soft uz laptope.

Btw, nema drivera za monitor vec za graficku. Udri po linku gore od kolege i jedan po jedan instalirat.

Kad se kupi laptop sa predinstaliranim windowsima, driveri su vec instalirani gore.

Lockam, tema rijesena.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na