Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2009., 22:29   #1
Horazon
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Problem s eksternim diskom

Pozdrav!!

Imam HDD External 2,5" 250 GB WD Passport, WDME2500TE..Nisam ga puno koristio a sada kad mi je zatrebao prilikom spajanja na računalo šteka..Da budem precizniji nekad ga spojim i sve radi super, a nekada usred kopitanja nestane iz windowsa i oni prijave kao da sma ga iskljucio pa ponovno iskljucio....Disk ne klika niti nešto slično jednostavno kao da "pukne" veza izmedu njega i kompa i restarta se odnosno disk stane i opet se zavrti, windwosi prepoznaju da je ukljuen disk itd...


Moze li se ovo ikako rjesiti bez reklamacije?Inace kakvi su postupci kod reklamacija eksternih diskova...Kupio sam ga u Protisu imam fotokopiju računa jer papir na kojem su isprintali račun je odvratan i u roku mjesec dana je počeo žutiti i propadati (fotokopija računa vrjedi jelda?), u kutiji s diskom nisam dobio nikakav jamstveni list, a i sam disk je obicna crna kutijica i nema na sebi nikakvog serijskog broja ni nicega niti se moze otvoriti bez trganja..Niti na racunu ne pise koliko jamstvo vrjedi iako kad sam ga kupovao rekli su da je jamstvo 36mejseci...

Kako da ga sad reklamiram jer disk je star 11mejseci i garancija sigurno idalje traje?Bojim se da ne dodem u ducan a oni me izvozaju zato kaj nemam origigi racun, kaj nemam jamstveni lsit koji nisam ni dobio itd..kakv je postupak kod reklamacije tih diskova?
Horazon je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2009., 14:47   #2
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
1. spajaj ga otraga direktno na maticnu jer ovi prednji usb portovi znaju biti lose kvalitete
2. nabavi ovo Y usb kabel
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.08.2009., 15:10   #3
Horazon
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Znaci drugim rjecima moguce da je problem u napajanju diska?

Mnogo hvala
Horazon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na