Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2007., 01:09   #1
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Lov na vještice Nove TV

Iako je repotaža napravljena više iz nekog bostanja TV rejtinga,opet se je netko tu potrudio... cijela priča je licemjerna jer svi znaju u kakvoj je banani HR zakon i pravosuđe,jedino što će se iz ovoga izroditi bijesna kontrola roditelja nad svojom djecom koji koriste net, a da ne govorim o preuzimanju pravde u svoje ruke.Jedina fora koja bi mogla nešto pomoć je ukidanje ovih chat/forum/dating servisa aka Iskrica...itd,pedofila je bilo i uvijek će ih biti,malo puno više nego ljudi misle.

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...4923_69050.php
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2007., 01:48   #2
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
Iako je repotaža napravljena više iz nekog bostanja TV rejtinga,opet se je netko tu potrudio... cijela priča je licemjerna jer svi znaju u kakvoj je banani HR zakon i pravosuđe
Nije to licemjerno, to je sramotno. Da jedan takav pripadnik Homo Sapiens vrste šeće slobodno po gradu. Samo ja to ne bi poslao u zatvor, nego u mentalnu instituciju - jer on si ne može pomoć, jer ne može zadovoljit esencijalnu potrebu odraslog čovjeka. (od 4 koje postoje - Hrana, Voda, Spavanje i Sex - na njegov bolestan i uvrnut način)
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
jedino što će se iz ovoga izroditi bijesna kontrola roditelja nad svojom djecom koji koriste net, a da ne govorim o preuzimanju pravde u svoje ruke.
Ne mora bit bjesna. Može bit povremena, npr. kad te djete od 13 godina traži za rođendan Web kameru može ti bit malo čudno.
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
Jedina fora koja bi mogla nešto pomoć je ukidanje ovih chat/forum/dating servisa aka Iskrica...itd,pedofila je bilo i uvijek će ih biti,malo puno više nego ljudi misle.
Treba sredit zakon i upravo radit ovo što je ovaj novinar napravio. I kradljivce automobila loviš na isti način - dok ne zahvati kvaku. Ak se ne varam na Iskonovom chatu postoje administratori koji prate što se događa na podforumu Teen. Fora je u tome što je to Deja Vu - već viđeno u Americi ali oni i na prijetnje ih pozatvaraju, ne čekaju da se nešto dogodi. Ali kod njih je to uzelo prevelikog maha. Djeca otvore stranicu, stave Wish listu poklona i onda pedofilčine, bolesnici, uvjetuju njima npr. za sliku ti pošalju poklon na adresu ili tako nešto. Primamljivo pogotovo djeci.

Što reć nego: Još samo jedna tužna priča iz Hrvatske.

E da i ne kužim ovo sa vješticama. Vještice su od 15. do 17 st. bile proganjane zbog neznanja. Crkva je kočila razvoj znanosti, a nikako drukčije nisu mogli objasniti glad, sušu, vremenske nepogode, što već. Kao prvo one nisu postojale. Pedofili postoje i tu su - nećemo valjda zabranjivat lov na pedofile?
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2007., 01:58   #3
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
E da i ne kužim ovo sa vješticama.
Pa da,jerbo što roditelju oštećenog djeteta preostaje nego trovile i baklje pored ovakvog zakona? Problem je u tome što će ta reportaža dignut puno prašine pa bi mnogo i dosta ni krivih ni dužnih nastradat kao onaj strani novinar ovog ljeta, a sve zato jer je sad svaki čika na plaži s fotoaparatom pedofil,isto tako će i bit svaki računovođa/tajnik/bankar koji krati vrijeme na poslu netom...
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2007., 02:11   #4
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
Pa da,jerbo što roditelju oštećenog djeteta preostaje nego trovile i baklje pored ovakvog zakona? Problem je u tome što će ta reportaža dignut puno prašine pa bi mnogo i dosta ni krivih ni dužnih nastradat kao onaj strani novinar ovog ljeta, a sve zato jer je sad svaki čika na plaži s fotoaparatom pedofil,isto tako će i bit svaki računovođa/tajnik/bankar koji krati vrijeme na poslu netom...
A to je već nerazumno radit ali kako si pomoć kad nitko ništ ne poduzima. Uglavnom sad će se naći žrtveno janje - najvjerojatnije taj iz reportaže. Oderat će mu kaznu da neće izać iz zatvora do 90. a to će se sve fino pomest pod sag. Jer da bi se djelovalo globalnije treba novca iz proračuna, a to znači manje za njihov džep (no nema o politici tu na forumu). Meni nije jasno da sve kod nas funkcionira tek kad netko bude već oštećen. Prvo se mora nešto dogodit i izać u javnost da bi se sredilo. Dok javnost ne zna, to ni ne postoji. Stvar je u tome što su oni postojali i prije Interneta i bilo je drugačijih gnjusnih metoda i ima ih sigurno još, to oni sigurno znaju. Ali očekuj da će za sva sranja na ovom svijetu sve više i više okrivljavat tehnologija - ratovi, otuđenje ljudi, neznanje...

Može lock .

Zadnje izmijenjeno od: tutix. 08.09.2007. u 02:36.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2007., 18:44   #5
mITZEK jr
R.I.P Mitzek
Moj komp
 
mITZEK jr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Prigorje zelene..
Postovi: 354
joj joj joj......
ja imam seku od 13 i da se takav lik na nju namjeri ja sada odgovorno tvrdim da bih bejzbolsku palicu koja stoji u ormaru slomio na njegovim ledjima!!
kak netko uopce moze pravdat takvog lika?
meni je on gori od ubojice.....in and out!
sincerely yours mr. mitz. junior
__________________
there's no replacement for cubic displacement...except turbocharger
mITZEK jr je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2007., 01:24   #6
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
ma covac je 100% ok,...
za nagradu bi mu trebalo osigurat neki dobar posao i poslat na neko egzoticno odrediste.

npr. stucanje zivice i uredjivanje okolisa.

lokacija cernobil

trajanje ugovora: DOZIVOTNO
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2007., 02:53   #7
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Citiraj:
Autor SlavoS Pregled postova
ma covac je 100% ok,...
za nagradu bi mu trebalo osigurat neki dobar posao i poslat na neko egzoticno odrediste.

npr. stucanje zivice i uredjivanje okolisa.

lokacija cernobil

trajanje ugovora: DOZIVOTNO
Al bez brojača radijacije
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2007., 19:52   #8
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
pogledao sam i tip je fakat debil,to bi trebalo u zatvor min 10godina pa nek g tamo malo srede
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2007., 07:59   #9
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,739
Citiraj:
Autor mITZEK jr Pregled postova
joj joj joj......
ja imam seku od 13 i da se takav lik na nju namjeri ja sada odgovorno tvrdim da bih bejzbolsku palicu koja stoji u ormaru slomio na njegovim ledjima!!
Ja odgovorno tvrdim da ne bi baš ništa napravio tim liku.

Gle, treba ti sat i pol da zaobiđeš starog, pa onda treba ogromna snaga da se izvučeš iz njegovog gravitacijskog polja.

Osim toga, mislim da ti ne bi dopustio upotrebu palice jer on na umu ima puno finije alate poput baltice. Ja bi se, zbog humanih razloga, radije odlučio na manje oštar alat poput žlice i noža iz bešteka. Tako da ga ne bi porezao kod obrade... prebrzo...

Morao bi potregnuti stare veze za neki induktorski telefon. Mislim da bi ga bez problema dobio za tako plemenite ciljeve.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2007., 12:16   #10
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ma nema tu. Kakva cenzura. 21. stoljece je.
Sto se tice clanka:

"
Istraživanja su pokazala da je u Hrvatskoj svako peto dijete u dobi od 10 do 16 godina, a koje svakodnevno koristi internet, bilo izloženo seksualnim ponudama.
"
No shit Sherlock. Sa 14 godina ekipa ide u srednju. Prvi srednje. Mi smo se poceli motati oko cura vecinski u mojoj generaciji negdje od 6. razreda sa svakakvim "fantama na brijanje" bla, bla, bla. Znaci od 11. godine na dalje. Tako da ovo sa svakim petim djetetom mi je iskreno mala brojka. Posto svi znaju da klinci doslovno tada samo pricaju o sexu.

Mislim, znam iz svog iskustva tada, a ja sam modem generacija. Samo par ljudi imalo u to vrijeme ISDN etc. Sada u vrijeme DSLa koji je prek 30 puta brzi i nema zauzetu liniju mislim da je brojka veca. Jos danas svi imaju mobitele s kamerama etc... Tako da 90% ljudi su sigurno klinci. Nisu klinci glupi, a zatvaranje nekih iskrica nije rjesenje. To je kao uvesti prohibiciju i zabraniti prodaju alkohola zato jer neka ekipa vozi pijana.

A o zatvoru za ovog lika. Itekako. Te uvesti kao u americi sex offender record ili kak se vec zove sluzbeno. Pa nek budu obiljezeni do kraja zivota ako izadju jednog dana. Tako i onako to stanje nije izljecivo. Sigurno ne metodama koje primjenjuju u zatvorima jer svi znaju da rehabilitacija bilo koje vrste u zatvorskom sustavu ne funkcionira jer nitko ne zeli trositi pare na to naravno!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.09.2007., 14:48   #11
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Ja baš mislim da toj stoki treba zatvorska rehabilitacija. Jerbo je poznato kako pedofili prolaze u zatvorima. I to ne od strane čuvara nego od strane drugih zatvorenika.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2007., 07:40   #12
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
Citiraj:
Autor RAK Pregled postova
Osim toga, mislim da ti ne bi dopustio upotrebu palice jer on na umu ima puno finije alate poput baltice. Ja bi se, zbog humanih razloga, radije odlučio na manje oštar alat poput žlice i noža iz bešteka. Tako da ga ne bi porezao kod obrade... prebrzo...
__________________
terminator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na